Τα κρανη μας...

Αυτά που μας κρατάνε ασφαλείς
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από Xenokratis »

Corsa E?

Καλορίζικο.....αγρατζούνιστο ( :mrgreen: ) και....ταιριάζει με ζιπουνάκι χειμωνιάτικο....!!!

Βtw....με τι τα ξεσκονίζει η γυναίκα σου?? Η ταχεις μεστις κουτες?
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από indianos »

Xenokratis έγραψε:Corsa E?

Καλορίζικο.....αγρατζούνιστο ( :mrgreen: ) και....ταιριάζει με ζιπουνάκι χειμωνιάτικο....!!!

Βtw....με τι τα ξεσκονίζει η γυναίκα σου?? Η ταχεις μεστις κουτες?
Μονο το χερι το δικο μου τα ακουμπαει! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Μεσα στις θηκες τους τα εχω :wsmile:
Image
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4582
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από HackmaN »

Aυτό είναι ωραίο!
Αν δεν είχε το 46 θα το έπαιρνα κι εγώ! :mrgreen:
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
immortale
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 969
Εγγραφή: Τετ 09 Σεπ 2009, 21:30
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S
Τοποθεσία: αθηνα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από immortale »

Μπραβο Νικόλα,πολυ ομορφο :thumbsup:
Η διαφορα του corsa με του pista ποια ειναι;
Μανωλης
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από indianos »

immortale έγραψε:Μπραβο Νικόλα,πολυ ομορφο :thumbsup:
Η διαφορα του corsa με του pista ποια ειναι;
Εκτος απο την τιμη :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: το pista einai ολο carbon και το corsa carbon-kevlar!
Image
Άβαταρ μέλους
Cj Jorge
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 284
Εγγραφή: Τετ 04 Αύγ 2010, 18:02
Gender: Male
Τοποθεσία: Ραφηνα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από Cj Jorge »

Ινδιάνο είσαι τρέλα . . . με τα 25 σου "καπέλα" ! ! !
Επίσης, το pista έχει λαστιχένια καπάκια στους αεραγωγούς και είναι βαρετό το βάλε-βγάλε, ενώ στο corsa ανοιγοκλείνουν κανονικά. Και... το pista έχει λίγο πιο λεπτά μαξηλάρια μέσα απ' ότι το corsa, οπότε το corsa είναι λίγο πιο άνετο.
Με λίγα λόγια: pista=πιο αγωνιστικό corsa=πιο καθημερινό
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από indianos »

Image
Image
Λιγο νωρις το θυμηθηκανε.......
Image
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4582
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από HackmaN »

Tώρα που φεύγει θα είναι...συλλεκτικό! :mrgreen:

Υ.Γ. Το πήρες;
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από indianos »

βλεπεις κανενα 46? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Άβαταρ μέλους
sotos
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 08:09
Gender: Male
Bike: GT 1000
Τοποθεσία: Καρδιτσα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από sotos »

indianos έγραψε:Image
Image
Λιγο νωρις το θυμηθηκανε.......

ειναι στην παραγωγη αυτο .υπαρχει ελλαδα ??
εχω σκοπο ν αλλαξω το κρανος και το σκεφτομαι
http://www.smok.gr/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από indianos »

https://www.motocard.com/en/helmets/agv ... 6_001.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;
Νοεμβριο λενε οτι θα βγει
Image
Άβαταρ μέλους
sotos
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 08:09
Gender: Male
Bike: GT 1000
Τοποθεσία: Καρδιτσα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από sotos »

Οκ ευχαριστώ
Πολύ όμορφο
Είμαι ανάμεσα σε shoei xspirit iii
και agv pista
http://www.smok.gr/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Dio13
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 43
Εγγραφή: Τρί 16 Δεκ 2014, 12:04
Gender: Male
Other: KTM Duke 390
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από Dio13 »

Εικόνα

Εικόνα

To ΑGV για πόλη είναι ιδανικό, υστερέι αεροδυναμικά, μου χαλάρωσαν στο έτος τα μαξιλαράκια και στα πολλά κάνει λίγο παραπάνω θόρυβο, θολώνει εύκολα, καλή εφαρμογή, δεν ενοχλέι καθόλου στ αυτιά και καλός αερισμός.

Το Shoei για εξορμήσεις και ταξίδια, εξαιρετικό, πολύ καλή αεροδυναμική, δέιχνει μικρότερο απ το Κ3, τέλεια εφαρμογή, πολύ καό αερισμο, θολώνει δυσκολότερα απ το Κ3 καμία ενόχληση στ αυτιά.
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 17:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από brutos »

Suomy Troy Bayliss replica: Σχετικά καλό κρανάκι, ειδικά το εσωτερικό (μπλέ-βελούδινο), πολύ καλή εφαρμογή. Τώρα πάμε στα όμορφα: ΘΟΡΥΒΩΔΕΣ απλά (ναι ναι ξέρω εξαερισμός και τα ρέστα) τόσο στο χτ που το είχα αρχικά και λιγότερο στο cbr rrrrrrr έπειτα. Τα εξωτερικά πλαστικά του εξαερισμού πολυμερίστηκε από τον ήλιο (ναι ναι και δεν ήταν και φθηνο κρανάκι παρακαλώ). Δεν είχα αποσπώμενο εσωτερικό=κουβάς (πλύσιμο)

Arai tour Cross: Αρχικά αγοράστηκε για το 950 adv. και έπειτα χρησιμοποιήθηκε για 2 "γυμνές¨μοτό. Οπότε, με την ανεμοκάλυψη που προσέφερέ το "περιπέτεια 950 κτμ" όλα καλά αρκεί να μην έκανες το κεφάλι σου δεξια ή αριστερά γιατί τότε το γείσο (το μουράτο) θα προσπαθούσε να κάνει fatality στο κεφάλι σου :mrgreen: (ξερίζωμα από τον αυχένα). Εννοείται ότι με όσα και αν πας εάν είχε ανοιχτή την ζελατίνα θα άκουγες αυτό το απόκοσμο σφύριγμα :whistling: που στην πορεία μαθαίνεις ότι έχουν ΟΛΑ σχεδόν τα Αράι!!! Τώρα στα γυμνά μεκανάκια: :dead: Χωρίς γείσο εννοείται αλλά και εκεί ο ΘΟΡΥΒΟΣ έσπαγες τύμπανο λέμε, σε σημείο που έλεγα ότι το σουόμι ήταν σχετικά αθόρυβο (λεμε και καμιά λαλακία). Οπότε αγοράστηκαν ωτασπίδες :wsmile: . Εφαρμογή εξαιρετική, αποσπόμενη όλα στην εσωτερική επένδυση. Συμβουλή: μην βγάλετε ποτέ το διχτακι από το αφρώδες στα μάγουλα για να πλυθούν ανεξάρτητα, γιατί μετά θα σιχτιρίσετε για να ξαναμπεί καλά...

Shoei XR 1100 Αυτό έχει δοκιμαστεί μόνο σε γυμνές μηχανές. Θέλω να αναφέρω ότι έπεσα και εδώ θύμα του μάρκετινγκ αλλά και των διθυραμβικών σχολίων που διάβασα στο ιντενέκ. Ας αρχίσω ομαλά και το απογειώνω στην συνέχεια... άριστη εφαρμογή, ποιοτικό κράνος γενικά, πλήρως αποσπώμενα εσωτερικά (πολύ πιο εύκολα στην επανατοποθέτηση απ'ότι το αραι), καλός εξαερισμός, αρκετά ευρύ οπτικό πεδίο...ΑΛΛΑ α)τρελός ΘΟΡΥΒΟΣ! αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι το κράνος έχει την τάση ανεξαρτητοποίησης & εν συνεχεία απομάκρυνσης από το κεφάλι (!!) Με έξτρα σφίξιμο μειώνεται το φαινόμενο αλλά γνωρίζεις ότι υπάρχει.

Μετά από αυτά...ελπίζω να μην ΜΠΑΝΑΡΙΣΤΩ...κράχτε ελεύθερα (δεν αλλάζω ούτε κόμμα αυτά αναγραφόμενα)

Θεωρώ πολύ ουσιαστικό το παρόν νήμα για μελλοντικές αγορές γιατί προέρχονται από αναβάτες προς αναβάτες, απλά θα ήμουν 100% ευχαριστημένος εάν ο καθένας έγραφε και την μηχανή που οδηγάει (γυμνή-ονοφ κτλ) για να βγουν και τα ανάλογα συμπεράσματα
:hibye:
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από indianos »

Image
Image
Image
Image
Image
Άβαταρ μέλους
God is An Astronaut
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 879
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 14:25
Gender: Male
Other: Ξυριστική Braun

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από God is An Astronaut »

brutos έγραψε:
Shoei XR 1100 Αυτό έχει δοκιμαστεί μόνο σε γυμνές μηχανές. Θέλω να αναφέρω ότι έπεσα και εδώ θύμα του μάρκετινγκ αλλά και των διθυραμβικών σχολίων που διάβασα στο ιντενέκ. Ας αρχίσω ομαλά και το απογειώνω στην συνέχεια... άριστη εφαρμογή, ποιοτικό κράνος γενικά, πλήρως αποσπώμενα εσωτερικά (πολύ πιο εύκολα στην επανατοποθέτηση απ'ότι το αραι), καλός εξαερισμός, αρκετά ευρύ οπτικό πεδίο...ΑΛΛΑ α)τρελός ΘΟΡΥΒΟΣ! αλλά το πιο σημαντικό είναι ότι το κράνος έχει την τάση ανεξαρτητοποίησης & εν συνεχεία απομάκρυνσης από το κεφάλι (!!) Με έξτρα σφίξιμο μειώνεται το φαινόμενο αλλά γνωρίζεις ότι υπάρχει.

Θεωρώ πολύ ουσιαστικό το παρόν νήμα για μελλοντικές αγορές γιατί προέρχονται από αναβάτες προς αναβάτες, απλά θα ήμουν 100% ευχαριστημένος εάν ο καθένας έγραφε και την μηχανή που οδηγάει (γυμνή-ονοφ κτλ) για να βγουν και τα ανάλογα συμπεράσματα
:hibye:

Βρούτε/Δημήτρη συμφωνώ 100% για το Xr1100, απίστευτα υπερτιμημένο κράνος το οποίο λόγω μάρκετινγκ το αγόρασε ολόκληρη η υφήλιος (ασχέτως αν εκανε ή οχι για το στυλ οδηγησης του 2κύκλου τους) - θυμάσαι στο καλυτερότερο και αγαπητό σε όλους μας φόρουμ τι διθύραμβοι είχαν πέσει, amirite ? :mrgreen: Eίχαμε φτάσει στο σημείο να διαβάζουμε περι δράκων...για ενα κράνος έτσι ? Ουτε το ΜΤ09 να ήταν... :mrgreen:
Τα αγαπημένα μου features του κράνους ηταν το ανασήκωμα του μετα τα 130km/h (ίσως και πιο κάτω) και...το κέρασμα μυγακίων καθώς σήτα/φίλτρο δεν επαιζε στους αεραγωγούς (κράνος 400+ ευρώ, έτσι ?) με αποτέλεσμα να βλέπεις μυγάκια να χορεύουν απο την...εσωτερική μεριά της ζελατίνας, βέβαια, ακόμα και το X-spirit 2, κράνος 700+ γιουρίων είχε το ίδιο θέμα (έλλειψη σήτας) οπότε τι να λέμε...


Συμφωνώ 100% οτι το νήμα είναι σημαντικό γιατί αφενός η αγορά ενος (καλού) κράνους ειναι "ακριβό χόμπυ" και αφετέρου θα μπορούσαμε να δουμε τα + και τα - του εκάστοτε μοντέλου καθώς και αν θα έκανε ενδεχομένως για το στυλ/θέση οδήγησης της μοτοσυκλέτας μας (σε γενικές γραμμές πάντα καθώς παίζουν και άλλοι λόγοι).

Μια παράκληση κύριοι : Αν γίνεται, γράφετε και 2 λογάκια γι'αυτό που φοράτε καθώς και τον τύπο της μοτοσυκλέτας σας και τις εμπειρίες σας απο αυτό σε γενικές γραμμές, είναι κάτι το οποιο θα βοηθούσε αρκετούς πιστεύω, το να παραθέτουμε απλά μια εικόνα με την τελευταία μας αγορά δεν βοηθάει και πολύ - και αυτό το λέω γιατί βόλτες - πολλοι εδω μέσα - πάνε (βλέπε:τα μηχανάκια δεν τα τρώει το γκαράζ) το οποίο συνεπάγεται οτι και κατάλληλη εμπειρία παίζει, και η γνώμη σας μετράει...

Φιλικότατα, έτσι ? :thumbsup:

Edit : Είχα γράψει σεντόνι πριν μερικές σελίδες σχετικά με το Suomy Apex που αγόρασα πριν 2 μήνες και εχω τις εξής τελικές παρατηρήσεις :

- Θόρυβος : Ειχα λάθος, πολύ θορυβώδες τελικά ακόμα και με κλειστούς τους αεραγωγούς, μάλιστα, με τον επάνω αεραγωγό κλειστό σε ψηλές ταχύτητες εχεις ενα μόνιμο(?) σφύρηγμα το οποίο αλλάζει σε βουητό οταν τον έχεις ανοιχτό.Φοράς τάπες αμα γουσταρεις και όλα καλά.
- Το σύστημα αλλαγής ζελατίνας παραμένει μεγάλη σπαζαρχιδιά, κλασσικά suomy :wsmile:
Θα μου πείτε, εδώ ολόκληρη Arai και τα συστήματα (προσθαφαίρεσης ζελατίνας) της ειναι απαρχαιωμένα οπότε...

- Εφαρμογή : γάντι, ενας απο τους λόγους που γουστάρω αυτή την εταιρεία, πήραν φόρμα τα μαξιλαράκια οποτε τώρα κάθεται ακομα καλύτερα/κουτί.
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4582
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από HackmaN »

Είναι αναλόγως το κεφάλι.
Εγώ πούλησα X Spirit II φορεμένο 5 φορές γιατί μου έκανε το κεφάλι νταούλι.
Στην κοπέλα μου το XR1100 της κάνει γάντι.
Άλλoς γνωστός πάλι, πούλησε ΧR1100 για τον ίδιο λόγο με μένα.

Προσωπικά μου ταιριάζει γάντι το Αrai. KOΡΥΦΗ!
EDIT: Το σύστημα αλλαγής ζελατίνας εκσυγχρονίστηκε και πλέον δεν σπας τα αυτάκια για να την αλλάξεις. :mrgreen:
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
sotos
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1095
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 08:09
Gender: Male
Bike: GT 1000
Τοποθεσία: Καρδιτσα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από sotos »

Όπως το είπε ο χακμαν στον καθένα δεν ταιριάζουν ίδιο τα κράνη
Έχω το arai rx gp και πριν πάλι arai είχα γιατί μου ταιριάζει τέλεια αλλά νομίζω ότι η εταιρεία έχει μείνει λίγο πίσω. Το σχήμα ακόμη κι από το νέο rx7x είναι ίδιο με τα αραι εικοσαετιας και η εσωτερική επένδυση δεν έχει την ποιότητα των παλιών μοντέλων
http://www.smok.gr/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από indianos »

Image
26 :cool:
Image
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από Stelios62 »

Για το Shoei θα μου επιτρεψετε να διαφωνησω .... αριστο σε ολα του (εφαρμογη, βαρος , θορυβος , ζελατινα κ.λ.π) ...απλως λιγο πιο ογκωδες εν σχεση με Αrai το οποιο παλι ομως ειναι (ηταν) θορυβωδες .
Μειονεκτημα και των δυο ?
Κοστος αγορας , αδικαιολογητα παρα πολυ υψηλο οταν υπαρχουν κρανη με τα ιδια πλεονεκτηματα και χαμηλοτερο κοστος....αλλα περι ορεξεως.....!. :cool:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
johnsig
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 499
Εγγραφή: Δευ 23 Φεβ 2009, 11:50
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore
Other: ΚΤΜ400,kxt250,z50
Τοποθεσία: Aθηνα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από johnsig »

Καλοριζικο και καλοφορετο!
Νικολα για εμενα ενα απο τα καλυτερα κρανη του V46! Να σου πω την αληθεια θα ηθελα να κανεις ενα δικο σου thread με τα κρανη σου :cool:
ειναι πολλααααααααα τα ατιμα..
Άβαταρ μέλους
stamatis
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 774
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 10:30
Gender: Male
Bike: Monster 1000S
Τοποθεσία: Χαλκίδα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από stamatis »

Οδηγώ γυμνή μοτοσυκλέτα και θα ήθελα τη γνώμη σας για κράνος:
1. Να ειναι full face.
2. Ήσυχο! Για εμένα το σημαντικότερο..
3. Ποιοτικό.
4. Κατά προτίμηση arai ή shoei. Θα ήθελα επιτέλους ένα κράνος από μια εκ των δύο εταιριών. :)
5. Δεν θα μπω πίστα.
6. Δεν θα ταξιδέψω με 200+ για ώρα..
1992 Honda cub 70
1993 Honda cub 90
1998 Yamaha DT 200R
1998 Suzuki DR 650
1999 Honda CR 250
2000 Ducati 750 ss
2001 KTM 200EGS
2004 Ducati Multistrada 1000ds
2010 KTM 690 Enduro
2013 KTM DukeII
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4582
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από HackmaN »

Arai Rebel ή Chaser. Μονόδρομος.
Αλλιώς αν θες shoei, πας σε NXR.
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από Stelios62 »

stamatis έγραψε: ............4. Κατά προτίμηση arai ή shoei. Θα ήθελα επιτέλους ένα κράνος από μια εκ των δύο εταιριών. :) .......................
Shoei .... για γυμνο και ορθιας θεσης σχετικα μηχανακι ισως και λιγο πιο ποιοτικο απο..... Αrai , για σκυφτη και racing οδηγηση. Για τον θορυβο μετα τα 120 ...... ειπαμε , δεν τα ξαναλεμε .... ταπες φαρμακειου. :whistling:
Ομως υπαρχουν και αλλες το ιδιο αξιοπιστες επιλογες οπως πολυ αργα διαπιστωσαμε και εμεις που ηδη φαγαμε ολη την κολοκυθοπιττα για την ........ ορεξη , επιτελους......! :mrgreen:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
stamatis
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 774
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 10:30
Gender: Male
Bike: Monster 1000S
Τοποθεσία: Χαλκίδα

Re: Τα κρανη μας...

Δημοσίευση από stamatis »

Thanks! Ειδα και κατι NXR σε πολυ special τιμη στο helmetcity.. :)) :))
1992 Honda cub 70
1993 Honda cub 90
1998 Yamaha DT 200R
1998 Suzuki DR 650
1999 Honda CR 250
2000 Ducati 750 ss
2001 KTM 200EGS
2004 Ducati Multistrada 1000ds
2010 KTM 690 Enduro
2013 KTM DukeII
Απάντηση