Νέο(παλιό) μέλος

Ελάτε να γνωριστούμε...
Απάντηση
Vasil_akis
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ 16 Αύγ 2017, 21:36
Gender: Male
Bike: Monster 696

Νέο(παλιό) μέλος

Δημοσίευση από Vasil_akis »

Καλημέρα παιδιά υπήρξα και παλιότερα μέλος σαν κάτοχος ενός monster 696 αλλαξοπιστησα για λίγο,
Αλλά λεω να επανέλθω δυναμικά στις Ιταλίδες κύριες. Μόλις έδωσα την μηχανή μου και ψάχνομαι για αγορά νέας. Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος ή εχει να προτείνει θα ήθελα απο το 2006 κ μετά με τα χρήματα να φτάνουν ως 4300 για αγορά. Ειμαι ανοιχτός σε προτάσεις απλά πρώτη επιλογη θα ήθελα κατι σε hyper μικρό ή μεγάλο. Ευχαριστώ πολυ. Ελπίζω να βρω κατι σύντομα... :) :) :) :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
gonzo
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: Κυρ 29 Σεπ 2013, 13:55
Gender: Male
Other: Tuono v4

Re: Νέο(παλιό) μέλος

Δημοσίευση από gonzo »

καλως σε βρηκαμε. με το τέρας τι πήρες αν επιτρέπεται και πας για hyper τώρα; με τα λεφτά αυτά 1100 δύσκολα θα βρεις κάνε υπομονή θα σου πρότεινα και μη πας για 796
F@ck scooters
Vasil_akis
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ 16 Αύγ 2017, 21:36
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: Νέο(παλιό) μέλος

Δημοσίευση από Vasil_akis »

Μετά το τέρας πήγα σε ninja kawa zx6r αλλά δεν πολυ βόλεψε αν και πολυ καλό
σαν ss λόγω ανωτέρας βίας... θέλω να παω σε κατι πιο όρθιο πιο ξεκούραστο,
και τι καλύτερο απο ντουκο; οδήγησα ενα μουλτι 1000ds και μπορώ να πω οτι είχα πολυ καιρό να ενθουσιαστώ τόσο πολυ με μηχανή... είμαι πολυ κοντά στο να το χτυπήσω!!! Θα μου άρεσε το hyper αλλά μάλλον παει για αργότερα... :)) :thumbsup: :innocent2:
Vasil_akis
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ 16 Αύγ 2017, 21:36
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: Νέο(παλιό) μέλος

Δημοσίευση από Vasil_akis »

Μετά το τέρας πήγα σε ninja kawa zx6r αλλά δεν πολυ βόλεψε αν και πολυ καλό
σαν ss λόγω ανωτέρας βίας... θέλω να παω σε κατι πιο όρθιο πιο ξεκούραστο,
και τι καλύτερο απο ντουκο; οδήγησα ενα μουλτι 1000ds και μπορώ να πω οτι είχα πολυ καιρό να ενθουσιαστώ τόσο πολυ με μηχανή... είμαι πολυ κοντά στο να το χτυπήσω!!! Θα μου άρεσε το hyper αλλά μάλλον παει για αργότερα... :)) :thumbsup: :innocent2:
Απάντηση