Σχέσεις...

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Άβαταρ μέλους
P.lagojohn
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Παρ 11 Σεπ 2009, 07:12
Gender: Male
Bike: Monster S2
Other: 996s
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΙΑΡΑ !!!!!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από P.lagojohn »

Τα Ducatia απλα αλλαζουν χερια, τα ιδια ειναι, τα ζελατινας ειναι λιγα καθε μηνα που θα φυγουν απο ενα μαγαζι, λογο κρισης δεν εχει να παρει καποιος new, ναι οκ τα πετανε δεν τα πουλανε, δεν ειναι μονο ducati, ειναι πολλα, απλα μερικους οπως και εγω, δεν τα βλεπουμε, Παντα ελεγα απο μικρος δεν μου αρεσουν οι μηχανες, μου αρεσουν οι Ducati, και ετσι ειναι, δεν γυρναω κεφαλι να δω τι περναει στον δρομο, θα γυρισω οταν ακουσω Ducati, (και τα BMW τα παλια). Οταν πηρα το δικο μου και ξερεις με ποσα χιλιομετρα και ποσο, εχω κανει σε 8 μηνες 13000 χιλιομετρα, μολις με γονατισει οικονομικα, θα το βαλω στο δοματιο μου διπλα στο κομοδινο, αρα -1 ducati απο τον δρομο, (Μακαρι να ειναι αυτο και μονο αυτος ο λογος που θα ειναι ενα λιγοτερο, γιατι πολλα ακουμε)

Με εκτιμηση

Παναγιωτης
Image
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 00:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από markous »

α ρε πανουλη αισθηματια :)) ....αγορι σου ευχωμαι να μην το βαλεις ποτε μεσα αλλα να
γραψεις αλλα 133.000 χιλ. τουλαχιστον με το εργαλειο...... :hibye:
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 19:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

θεωρω οτι υπαρχει ακομα φλογα και ειδικα στα ducati ειναι ακομη ζωντανη.οταν στο car.gr βλεπεις να πουλιουνται γυρω στα 400 κομματια,νταξει μικρη κοινοτητα που 7 στους δεκα θα εχουν περασει απο εδω μεσα,η διπλα,η παραδιπλα και οπως και να το κανουμε μια καλημερα-μερα-σε εχω μια δευτερα-σε........θα το εχουν πει.οσο για εδω μεσα................ειπαμε ειμαι καψουρης :mrgreen: :mrgreen:
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από Xenokratis »

Σχέσεις....

Με αφορμή όσα γράφονται στο άλλο θρεντ (Κοκκινο Καραβάνι), ξαναρχομαι να γράψω 2 λόγια μιας και έχει δροσούλα και φεγγάρι γιομάτο απο τα χτές!

Σε πρώτη βάση, το πιο δύσκολο πράγμα πάνω σαυτη τη γη ειναι οι ανθρώπινες και διαπροσωπικες σχέσεις....
Το να ξύσεις αγκώνα με καμια 50αρια california και 2000 ζευγαρια λαστιχα σε μπίστες....καποια στιγμή θα το καταφέρεις...Με τσανθρώπους ομως...τι γινεται??
Τοχα γράψει σε ενα ποστ μου πριν απο καμια βδομάδα....ΞΕΝΕΡΩΝΩ ρε μαγγες να βλέπω απαπεναντι μηχανακι-μοτοσακο-U name it- και να μη μου ξεκολλήσει το χέρι απτον ώμο στη χαιρετούρα....Μια-δυο, αμα μένεις με την χέρα πάνω σα μλκς και δεν σαλέψει μητε φύλλο απτην απέναντι....γινεσαι διστακτικος.....Λες ρε πστ μου??Γιατι?? Εχει συμβεί και αρκετές φορές με ομόσταυλους. Δεν έχει να λεεί τι καβαλας με το τι σοι ανθρωπος εισαι...τουλαχιστον δεν ειναι απολυτο....Μερικες φορες ισως να έχει μια προδιαθεση και αν εισαι και καχύποπτος, έχω ομως αδερφικό φίλο....με TDM...και εξατμίσεις...(χωρίς βαλίτσα ευτυχώς!!), και αλλους με gsxr!! (το τι εχω τραβηξει σε δουλεμα απτη μερα που ψηλιαστηκανε οτι θα παρω Ιταλικο...το γράφω βιβλιο).

Διαβασμα....καλλιέργεια...μορφωση...παιδεια....δε ξερω πως σκ@τα το λενε αυτο που μας λειπει, αλλα νομιζω οτι μεσα στην ολη φαση που περνάει η Ελλάδα και κατ επεκταση η ευρώπη...ισως και η ανθρωπωτητα, ειναι καιρος να αναθεωρησουμε καποια πραγματα....μιλαω για δεδομένα πλασματικα που "μας" ψησανε ή έστω αυτο-ψηθηκαμε οτι ειναι Ικανες και αναγκαιες (που λεγαμε καποτε και στα μαθηματικα) συνθηκες για την ζωή μας. Να ψάξουμε λιγο πιο βαθεια μεσα μας τι ειναι αυτο που θέλουμε εμεις...έξω απο στερεότυπα και επηρεασμούς της ψευτοκουλτουρας του καταναλωτισμου....τι εννοώ??

Ας το παίξουμε με μοτοσυκλετιστικοί όροι για να πάρουμε μια εσάνς...

Κανα 3αρι χρόνια πριν...δεν είχα το hyper Πάνω απο 2-3 μήνες....το Multistrada 1200 στα ντουζένια του...Περιοδικα....αντιπροσωπειες...γιουτιουμπ...σκατα...ΟΛΑ το εκθεάζανε....Brain Wash...Τοτε λογω ασθένειας του χαιπερ ημανε καθε μερα σχεδον απο το θωμά στην πλαταιών και τούμπαλην.....πρέεπει να τοβλεπα σε όλα τα χρώματα...Ασταρωμένο.Κοκκινο.Μαυρο....Χμμμμ....εχει και μπλιμπλίκια....ειναι ψηλο....εχει και προστασία απτον αέρα....
Καποια στιγμή το καβαλησα....Δε ξερω αν σταληθεια ηταν ετσι η μου φανηκε, νομιζα οτι το δικο μου ηταν για να βράζει μονο χόρτα αντε και κανα μακαρόνι. Δεν εκανε....ΗΘΕΛΑ 1200 s!!!! (Τι...μλκς θα κανουμε??)....Απτην αλλη το Hyper είχα ορκιστει (και ακομα) οτι πρώτα θα δώσω ενα απτα 2 νεφρά μου και μετα το μηχανακι...οποτε μεσα μου η καψα μαλακωσε..χωρις να φυγει...Σε απειρες μοτο-συζητησεις....το εκθεαζα.....Το μηχανακι θρυλος...ετσι...αλλιως...και παντα περιμενα να ερθει στα χερια μου να παω ταξιδια κτλ.

Καποια στιγμή χρειάστηκε να φύγουν καποια χρήματα σε άσχετο λόγω, εν πασει περιπτωση, το ποσο πλησίασε αρκετα το αντίτιμο της απόκτησης ενος ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ 1200S! Aναθεώρησα καποια πράγματα, φόρτωνα το χαιπερακι ωσά το γαϊδούρι και τουγραφα χιλιόμετρα...καμια φορά ελεγα....τι καλα που θαταν να μπορούσα να ταξιδεύω με 160 χωρις να κάνω έλξεις (2καβαλος γαρ). Γιόμησα αναμνήσεις, χιλιόμετρα και καμένες πιτζίνες...Κιας μην είχα φουλ active ανάρτηση της οχχχλινζζ και 45 Riding modes.
Ξαναλέω για να μη παρεξηγηθώ...το μουλτι είναι ενα υπέροχο μηχανάκι....

Ισως αν δεν είχαν έρθει έτσι τα πράγματα να είχα και ενα 1200 στο γκαράζ και να συνέχιζα να κοιτάω αγγελίες απο 996 και 1098, οπως κάνω ακόμα και σήμερα, και να έλεγα ναι...άλλα το μουλτι δε κάνει για τη Μπιστα....κτλ...κτλ...κτλ..

Σίγουρα θα ήθελα να έχω ενα μουσείο απο μοτοσυκλέτες (μόλις θα τελείωνα με τη ducati,υπάρχει η MV, Moto Morini, Bimota, Aprilia, Gagiva, Vertematti, KTM.........)
Είμαι ευτυχισμένος...γεμάτος και προσπαθώ να προσαρμόσω τα θέλω μου, στις ανάγκες μου....αυτό δε σημαίνει οτι συμβιβάζομαι ή οτι κάνω παραχωρήσεις στα όνειρα μου...Ας ψάξουμε μέσα μας λοιπόν τι μας κανει πραγματικά χαρούμενους και ευτυχισμένους....έτσι θανε ακόμα πιο εύκολο να έχουμε δίπλα μας χαρούμενους και ευτυχησμένους ανθρώπους να αντλούμε και να διοχετεύουμε ευτυχία και χαμόγελα...

Οπως εκείνο το ποστάρισμα του Zissi, με το "γεία σας" της μικρής του σε όλο τον κόσμο....τον ήξερε δεν τον ήξερε...το βιώνω τωρα με την ανηψια μου....Δεν είναι δύσκολο....συνήθεια ειναι.....απλά πιο δύσκολη απο τις κακές που υιοθετούμε πιο εύκολα...
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6800
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 07:18
Bike: 848

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από argy »

Ξαναγράφω σε αυτή την ενότητα,διότι πλάκα-πλάκα είναι αρκετοί αυτοί που έχουν Ducati και δεν γράφουν εδώ.

Και μιλάμε να έχουν "εργαλεία" όπως το Alice 1098 που είδα χτες στη Μεταμόρφωση.

Έχω πιάσει κουβέντα με αρκετούς από αυτούς,και η αλήθεια είναι ότι δεν το ξέρουν το forum!

Μάλλον θα φοράω κάθε μέρα την μπλούζα μας... :wsmile:
Άβαταρ μέλους
P.lagojohn
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Παρ 11 Σεπ 2009, 07:12
Gender: Male
Bike: Monster S2
Other: 996s
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΙΑΡΑ !!!!!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από P.lagojohn »

ειναι πολλα παιδια και λιγο μεγαλυτερα παιδια που δεν σχεση με το ιντερνετ, πως μερικοι δεν εχουν facebook? ετσι καποιος δεν εχει παρε δωσε με τα φορουμ κλπ.


Αμα θελεις και ψαξεις θα το βρεις,


Δεν υπαρχει δεν ξερω, υπαρχει βαριεμαι να ψαξω στο google ...
Image
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από Xenokratis »

Υπάρχει πολύς κοσμος γενικώς εκτος "κλιματος"!
Ξηγουμε....με φορουμ κλαμπ σκατα...απο τοτε που φτιαχτηκαν σχεδον ασχολουμε-γραφω-διαβαζω.....
Ξεκινησα απο το bmwmotorsport το...παλαι ποτε...και μη τα πολυλογω ειναι μια μικρογραφια της Ελλαδας μας...540 προεδροι-σπασμενα κλαμπ σε κλικες...δημιουργεια νεων φορουμ...και παει λεγωντας.

Σταματησα να γραφω και να μπαινω χροοοονια....το πηγαμε σε ενα αλλο πιο παρειστικο....μπηκαν στη μεση φραγκα...και σεντόνια για μηχανολογια-εξελιξη κινητηρων και κατι rebuilt που ειχα κανει...πηγαν στο διατανο.

Ξενερωσα τοσο πολυ που αποφασισα να μη ξαναγραψω ποτε τιποτα τεχνικο και γενικως οτι γραφω να μη θελει ταγκαρισμα απο copy paste Και σώσιμο στο σκληρο ΜΟΥ!!
Οπως και εξω ετσι και εδω....και παντου δλδ...υπαρχουν πραγματα που μας αρεσουν-δυσαρεστουν κτλ....η αποχη η απουσια απο ολη αυτη τη φαση πολλες φορες ειναι μια σοφη λυση....γιατι κακα τα ψεματα παιδες...το γεγονος οτι σκασαμε 2-3-5-10-30 χιλιαρικα να παρουμε 2 ροδες...δε μας εκανε κολλητους ξαφνικα....

Οι ανθρωποι ειναι αυτοι...και κακα τα ψεματα πισω απο ενα παθος-αγαπη για τη μοτοσυκλετα βρισκεις και 2 3-5 παλικαρακια που ταιριαζουνε τα χνωτα σας και μια χαρα...εχεις εναν ανθρωπο να πεις το πονο σου οταν το ρημαδι καψει πηνεια και δε σαλευει!!

Καπου στην αρχη ειχε γράψει ο τέζλας πολυ ομορφα οτι το πιο σημαντικο ειναι να μη δηλιτηριαζεις την ατμοσφαιρα.... αυτο που εχει επικρατησει σαν "πολωση" κοινως τα ακρα...και η καταπατηση του σεβασμου πρώτα στο προσωπο μας...και μετα στους αλλους ειναι το μεγαλυτερο λαθος που κανουμε με τις σχεσεις....νομιζω!
Εκτος απο κεινες του σαζμαν...που με το που εβαλα τα exs το μηχανακι εγινε βουτηρο λεμε!!

ΠΟΙΟ ηταν εκεινο το παλικαρι με το 1000 το Multi πριν κανα εναμησι μηνα στα φαναρια της Λενορμαν-εθνικη που ξεκολησε το χερι του να με χαιρετησει...να πιουμε μπυρες?!?!?


Κλείνω.....

Αγάπη ρε....τσάμπα ειναι...και χαμογελακια μεσα απτης ζελατινες.....αλλιως θα πεθανουμε φτωχοι....
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από Xenokratis »

!
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 19:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

Xenokratis έγραψε:!
υπαρχουν φορουμ που βγαζεις απωθημενα και υπαρχουν φορουμ που τα <μοιραζεσαι>.προτιμω το δευτερο :hibye:
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
P.lagojohn
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Παρ 11 Σεπ 2009, 07:12
Gender: Male
Bike: Monster S2
Other: 996s
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΙΑΡΑ !!!!!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από P.lagojohn »

xenokratis



τα ειπες ολα ...
Image
Άβαταρ μέλους
mycolnago
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2117
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2009, 18:37
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Kreidler florett TM
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από mycolnago »

και δω μέσα λιγοι γράφουμε αν δειτε!!!!

παντως συμφωνω.....με τους προηγούμενους-ες!!!!

"οι μηχανές αλλάζουν ...οι σχέσεις μένουν!!!"
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από dagger moon »

πυξιδας990 έγραψε:ειμαι ερωτευμενος :gpa2: :gpa2: :rose:

τι συμπτωση .... κι εγω το ίδιο ...

:love1:
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
P.lagojohn
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Παρ 11 Σεπ 2009, 07:12
Gender: Male
Bike: Monster S2
Other: 996s
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΙΑΡΑ !!!!!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από P.lagojohn »

dagger moon έγραψε:τι συμπτωση .... κι εγω το ίδιο ...

:love1:
Και εγω να δεις !!! Ειναι ο Αρης που ειναι στους Διδυμους, με αναδρομο την σεληνη ...μαλλον γιαυτο
Image
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από Xenokratis »

Ενθουσιαμός......έρωτας....αγάπη......συντροφικότητα.....συνήθεια...εξαρτηση.....πνίξιμο....αδιαφορια....τα βρακια σου και στη μανα σου!!!
ΝΑ-Τ!!!! thx αλλα δε θα πάρω.....!!!

Χαρούμενος θελω ναμε...οχι ερωτεγμενος!!! :whistling: :whistling: :whistling:
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6800
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 07:18
Bike: 848

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από argy »

Ε,λοιπόν ναι !!!!!!!! Το φορουμάκι μας είναι ζωντανό...κανονίστηκαν μέσα σε ένα ΣΚ όχι μία

ούτε δύο αλλά τρεις (!) βόλτες...και απ' ότι βλέπω όλα τα παιδιά πέρασαν καταπληκτικά...

Ένα μεγάλο μπράβο σε όλους! Φαίνεται πως οι σχέσεις μας θα είναι

για πολύ καιρό ακόμα ζεστές και όμορφες ........... :bighug:
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6800
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 07:18
Bike: 848

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από argy »

Τελικά κάποια πράγματα τα θεωρούμε δεδομένα.......πχ τη φιλία που έχουμε εδώ μέσα.......

.........ότι ντάξει μωρέ βλεπόμαστε,ξέρουμε οι περισσότεροι τα ονόματά μας κλπ..........

Κι όμως αυτό πραγματικά πρέπει να το διαφυλάξουμε.......και εξηγούμε :

Σήμερα δούλευα κάτω από Αγ.Μαρίνα μέχρι Λαύριο διανομή........σταματάω που λέτε σε ένα

πάρκινγκ στη Λ.Σουνίου να φάω το μεσημεράκι..........ξάφνου λοιπόν σκάνε σβέλτα δύο mts

1200 το ένα tricolore, ένα Diavel,δυο streetfighter ένα bmw και άλλα δυο νομίζω σαν του bart

το προηγούμενο σε κίτρινο.........Περνάνε και μετά από 5 λεπτά έρχεται το diavel δίπλα μου και

περιμένει κάποιον που ξέμεινε......πάω δίπλα λοιπόν και του λέω πόσο ωραίο είναι.....

Ο δικός σου λοιπόν με ύφος 1000 καρδιναλίων μου γνέφει "ναι"

Τότε λοιπόν τον ρωτάω αν γράφει εδώ και μου λέει "όχι" με αηδία..........

Του λέω γιατί ? Είμαστε καλή παρέα,πάμε βόλτες......και τότε μου κάνει με μια κίνηση προς

τα πάνω το χέρι του ότι δεν με νοιάζει.....δεν έδωσα άλλη σημασία.........

Θα μου πεις όλοι θα γράφουνε εδώ? Προφανώς και όχι, αλλά γιατί τόση άρνηση ???

Αμέσως αισθάνθηκα τυχερός που είμαι εδώ...
Άβαταρ μέλους
Ritsman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: Παρ 02 Ιούλ 2010, 13:33
Gender: Male
Bike: Monster S4
Τοποθεσία: Νικαια Αττικη, Πλατανες Ρεθυμνου

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από Ritsman »

argy έγραψε:.......

XAXAXAAXA Ducatisti σνομπαρουν Ducatisti..... χμμμ για να σκεφτω.... μονο στη σκατοφαρα μας θα γινοταν αυτο (τους Ελληνες εννοω)
Εικόνα
58
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 19:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

τι ψαχνεις αργυρη,τι ψαχνεις.
και ομως απο αυτο το τουπε,παιρνει μπαλα πολλους και βγαινει το ονομα
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6800
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 07:18
Bike: 848

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από argy »

.........γινόταν όταν μετά την επιστροφή μου από την Μεγαλόνησο να μην "εμφανιστεί" ξανά το

θρεντακι ?? Σχέσεις.............................................................................................

Μια Ducati από ότι φαίνεται πάντα θα μας ενώνει όπου κι αν βρεθούμε ανά την Ελλάδα...

Προσωπικά,μετά και από τη γνωριμία μου με τρία παιδιά-μέλη από την Κρήτη έχω να πω ότι

πλέον ψάχνω να βρω από ποιο μέρος της Ελλάδας δεν έχω γνωρίσει ακόμα Ducatisti :mrgreen:

Τρια άτομα τα οποία το καθένα ξεχωριστά μου πρόσφερε χαρά(sexpyr),γέλιο(cronos), και

γνώση(mossod) για κάποια παλιά σκηνικά του φόρουμ...............................................

Θέλω να πω ότι και οι τρεις έχουν ένα κοινό : την έξω καρδιά συμπεριφορά τους.......

Ελπίζω να τους ξαναδώ κάποτε !!!! :hibye:
Άβαταρ μέλους
RapidoComeTartaruga
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 663
Εγγραφή: Τετ 31 Οκτ 2012, 18:11
Gender: Male
Other: Piaggio Liberty 200
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από RapidoComeTartaruga »

Αυτο το θρεντ παραμενει ενα απο τα καλυτερα που εχουν ανοιξει

Καλωσορισες και παλι στας Αθηνας γειτονα!

Αντε, να παιξει συντομα βολτα, (καφες, σουβλακι, μπυρα, gp), να μας τα πεις απο κοντα :popcorn:
reato mai prospera
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από Stelios62 »

Περι σχεσεων , αρθρον 1ον ..... " Καλυτερα να λειπεις παρα να περισσευεις " ..... παει με ολα ....! :mrgreen:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 14:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

argy έγραψε:...

Προσωπικά,μετά και από τη γνωριμία μου με τρία παιδιά-μέλη από την Κρήτη έχω να πω ότι

πλέον ψάχνω να βρω από ποιο μέρος της Ελλάδας δεν έχω γνωρίσει ακόμα Ducatisti :mrgreen:
απο βορεια ελλαδα φιλε,ελαχιστοι ερχεστε οταν γινεται κατι εδω,δυστυχως...
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 19:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

dimos IT'S HORNY NOW έγραψε:


απο βορεια ελλαδα φιλε,ελαχιστοι ερχεστε οταν γινεται κατι εδω,δυστυχως...
εχουμε το caravan,γι αυτο.γινεται για να γνωριστουμε ολοι.
φετος για να δουμε τι θα γινει
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 14:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

και το καραβανι φιλε κατα κατω τριγυρναει...
εδω ολοκληρο σκηνικο οργανωσα στο χωριο,και στο θρεντ 3-4 ατομα
γραφανε απο δω μεσα μονο...αυτο με πειραξε η αληθεια ειναι.

οσοι ηρθανε ομως θα πουνε εντυπωσεις,ο biou απο πατρα,ο perys απο χαλκιδα,ο σαυρας απο κερκυρα και φυσικα ο stelios62 & sue απο αθηνα που μου
εκαναν εκπληξη και σκασαν μυτη!

ολο κατι λουτρακια με πατε και κατι επιδαυρους κλπ κλπ κλπ...

εβγαλα λιγη πικρα,αλλα οσοι με γνωριζουν ξερουν οτι δεν κραταω κακια
σε κανεναν.
ελλαδα δεν ειναι μονο η αθηνα,οκ ειμαστε μακρια,πολλα τα εξοδα,αλλα
μεχρι και να μεινετε στα σπιτια μας ειχα κανονισει οταν πριν κατι χρονια
σχεδιαζα μια συναντηση Θεσσαλονικη,για να λιγοστεψουν τα εξοδα οσο γινεται.
το σταματαω εδω,να μαστε γεροι να ανταμωνουμε οπως και να χει,οπου και να ναι :hibye:
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 19:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: Σχέσεις...

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

δεν τριγυρναει κατω
καλαμπακα
πηλιο
συρρακο φετος
ειναι κεντρο και προς πανω.



κοιτα που ειμαστε εμεις οι νοτιοι.



το προβλημα ειναι το χρημα και τιποτε αλλο.
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση