Nasa

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
daculas367
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3513
Εγγραφή: Παρ 26 Σεπ 2008, 17:37
Gender: Male
Bike: Monster 900

Nasa

Δημοσίευση από daculas367 »

Εχει κάποιος νέα του? Με όλη αυτή την καταστροφή που έγινε...
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: Nasa

Δημοσίευση από dimitris848 »

Είναι καλά, μίλησα μαζί του πρίν λίγο. Όλα καλά για τον ίδιο.

Αλλά έχω και τον νονό μου με σπίτι στη Ραφήνα (που δέν ξέρω ακόμα την τύχη τους σάν οικογένεια). Το τί να πώ για την Ελλάδα μας γενικά τόσα χρόνια που κατοικώ εδώ και το ότι δέν έχουμε πάρει ακόμα ....τα βουνά (μήν πώ κάτι άλλο..) είναι λίγο.
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: Nasa

Δημοσίευση από Xenokratis »

Δημήτρη τίποτα να μην πεις...αφού είναι καλά ο Νάσος είναι το μόνο ευχάριστο μέσα σε όλο αυτό το κακό. Εύχομαι από δω και πέρα να είναι μόνο ευχάριστα τα νέα που θα μαθαίνουμε για γνωστούς φίλους και συνανθρώπους μας.

Υπάρχει κάποιος τρόπος σαν isti να βοηθήσουμε κάπως πιο οργανωμένα?
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: Nasa

Δημοσίευση από dimitris848 »

Eντάξει πάντως κατάφερα και επικοινώνησα με τους δικούς μου εκεί και όλοι είναι καλά καθώς και το σπίτι, αλλά επειδή ήταν δίπλα στην θάλασσα και ρίχνανε τα Καναντέρ και οι επίγειες δυνάμεις συχνά πυκνά.

Ξενοκράτη ας τελειώσει όλο αυτό το κακό και με τους αγνοούμενους και βλέπουμε....
Ο Θανάσης (nasa) πάντως μου είπε πως είναι σάν μιά νέα Πομπηία το Μάτι πιά, σάν να πέρασε λάβα και να κατέκαψε τα πάντα ολοσχερώς.

Εγώ προσωπικά επικοινώνησα με τη Δήμο Μαραθώνος που υπάρχει παράρτημα βοήθειας επι της Λεωφ. Μαραθώνος που δέχεται βοήθεια και μου είπαν οποιαδήποτε βοήθεια δέχονται εκτός απο νερά αν θέλετε γιατί ήδη έχουν πολλά και πιάνουν πολύ πολύτιμο χώρο. Αλλά άν ψάξετε στο νέτ θα βρείτε και τα τηλέφωνα όλα με σημεία για βοήθεια....
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση