Ducati service Θεσνικη

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
kostas dark
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Δευ 27 Ιουν 2011, 20:45
Gender: Male
Bike: 996S
Other: MTX 50 :)
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Ducati service Θεσνικη

Δημοσίευση από kostas dark »

Καλησπέρα, έχω καιρό να μπω στην παρέα να δω τι κάνετε!
Θα ήθελα μια μικρή βοήθεια. Πρέπει να κάνω service το multi. Λόγω του τόπου διαμονής (Αλεξανδρούπολη) πρέπει να ταξιδέψω ως Θεσσαλονίκη για αυτό. Θα ήθελα εάν είναι εύκολο και δεν είναι αντίθετο στους κανόνες του forum, να μου προτείνετε εξουσιοδοτημένο συνεργείο για να κλείσω ραντεβού. Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Ducati service Θεσνικη

Δημοσίευση από HackmaN »

Εδώ θα το βρεις από το επίσημο site.
http://www.ducati.gr/site/content.php?sel=696" onclick="window.open(this.href);return false;
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
tonino
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 11:48
Gender: Male
Other: Yamaha XT 500
Τοποθεσία: Θάσος

Re: Ducati service Θεσνικη

Δημοσίευση από tonino »

Αν χρειάζεσαι σφραγίδα, Πρεβεδουρακης στην Θεσσαλονίκη.
me cago en el motor
Άβαταρ μέλους
vagosm
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Τρί 19 Απρ 2016, 13:14
Gender: Male

Re: Ducati service Θεσνικη

Δημοσίευση από vagosm »

HackmaN έγραψε:Εδώ θα το βρεις από το επίσημο site.
http://www.ducati.gr/site/content.php?sel=696" onclick="window.open(this.href);return false;
Νομίζω λείπει το Bike Therapy απο τον χάρτη. Δεν έχω ακούσει κατι αρνητικό για κανέναν απο τους 3.
Αν κάποιος άλλος ξέρει καλύτερα θα σου πει.
Αυτό που σου προτείνω εγώ είναι πάντως αν δεν καταλήξεις κάπου είναι να τους πάρεις όλους ενα τηλ και να τους ζητήσεις να σου στειλουν μια προσφορά στο μειλ σου για το συγκεκριμένο σέρβις που θέλεις να κάνεις και μετα αποφασίζεις..
Άβαταρ μέλους
kostas dark
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Δευ 27 Ιουν 2011, 20:45
Gender: Male
Bike: 996S
Other: MTX 50 :)
Τοποθεσία: Αλεξανδρούπολη

Re: Ducati service Θεσνικη

Δημοσίευση από kostas dark »

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι ακόμη.
Στο εξουσιοδοτημένο μου είπαν για αντικατάσταση αλυσίδα γραναζιών τιμή άνω των 300€ για αυθεντικά.
Ρώτησα σε άλλο συνεργείο (όχι εξουσιοδοτημένο) για τοποθέτηση after market σετ και μου είπαν ότι θα πρέπει να αλλάξω και την "γραναζιέρα" για να ταιριάζει το after market σετάκι με τελικό κόστος ίσως και υψηλότερο από το αυθεντικό...
Ισχύει κάτι τέτοιο; Πρώτη φορά το ακούω και θα ήθελα γνώμη από κάποιους με εμπειρία στο θέμα.
Άβαταρ μέλους
tonino
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 11:48
Gender: Male
Other: Yamaha XT 500
Τοποθεσία: Θάσος

Re: Ducati service Θεσνικη

Δημοσίευση από tonino »

Νομίζω λείπει το Bike Therapy απο τον χάρτη. Δεν έχω ακούσει κατι αρνητικό για κανέναν απο τους 3.
Αν κάποιος άλλος ξέρει καλύτερα θα σου πει.
Αυτό που σου προτείνω εγώ είναι πάντως αν δεν καταλήξεις κάπου είναι να τους πάρεις όλους ενα τηλ και να τους ζητήσεις να σου στειλουν μια προσφορά στο μειλ σου για το συγκεκριμένο σέρβις που θέλεις να κάνεις και μετα αποφασίζεις..[/quote]

Το Bike Therapy δεν νομίζω να είναι εξουσιοδοτημενο, αλλά οπως εχω ξαναπεί, δικαιώνει το όνομα του :thumbsup:
Εγώ εκεί βρήκα γιατρειά...
me cago en el motor
Άβαταρ μέλους
vagosm
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 250
Εγγραφή: Τρί 19 Απρ 2016, 13:14
Gender: Male

Re: Ducati service Θεσνικη

Δημοσίευση από vagosm »

tonino έγραψε:
Το Bike Therapy δεν νομίζω να είναι εξουσιοδοτημενο, αλλά οπως εχω ξαναπεί, δικαιώνει το όνομα του :thumbsup:
Εγώ εκεί βρήκα γιατρειά...
Έχεις δίκιο αλλά για κάποιον λόγο είχα την εντύπωση οτι είναι εξουσιοδοτημένο...

Υ.Γ. Συγνώμη για την παραπληροφόρηση... :)
Απάντηση