πρωτοβουλία χαράς!!

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Καθε χρονο τετοιες μερες παω στην Ν.Μακρη σ ενα κεντρο αποκαταστασης αυτιστικων παιδιων,Απο 4χρ μεχρι 26χρ.Με 100-150ε απο το Τζαμπο γεμιζω την ψυχη μου!Μονο αν εχης παιδια νοιωθης η αν βλεπης τετοια παιδια!Αν ενδιεφεραι καποιους θα μπωρουσα να κανονισω ενα μεσημερι να πηγεναμαι ολοι παρεα.Κ αν κανονιστη κατι τετοιο δεν χρειαζεται τοσα χρηματα απ τον καθ ενα,λιγα απ οσους θελουν να ερθουν!
Εικόνα
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από D3§m02K »

vasilis kalavrita έγραψε:Καθε χρονο τετοιες μερες παω στην Ν.Μακρη σ ενα κεντρο αποκαταστασης αυτιστικων παιδιων,Απο 4χρ μεχρι 26χρ.Με 100-150ε απο το Τζαμπο γεμιζω την ψυχη μου!Μονο αν εχης παιδια νοιωθης η αν βλεπης τετοια παιδια!Αν ενδιεφεραι καποιους θα μπωρουσα να κανονισω ενα μεσημερι να πηγεναμαι ολοι παρεα.Κ αν κανονιστη κατι τετοιο δεν χρειαζεται τοσα χρηματα απ τον καθ ενα,λιγα απ οσους θελουν να ερθουν!
Μέσα με 1000 :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Duced »

vasilis kalavrita έγραψε:Καθε χρονο τετοιες μερες παω στην Ν.Μακρη σ ενα κεντρο αποκαταστασης αυτιστικων παιδιων,Απο 4χρ μεχρι 26χρ.Με 100-150ε απο το Τζαμπο γεμιζω την ψυχη μου!Μονο αν εχης παιδια νοιωθης η αν βλεπης τετοια παιδια!Αν ενδιεφεραι καποιους θα μπωρουσα να κανονισω ενα μεσημερι να πηγεναμαι ολοι παρεα.Κ αν κανονιστη κατι τετοιο δεν χρειαζεται τοσα χρηματα απ τον καθ ενα,λιγα απ οσους θελουν να ερθουν!
Eιμαι μεσα
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Βλεπω οτι παη να γινη κατι καλο απο ολους κ χαιρομαι πολυ!Λοιπον Κυριακη θα ξερω το προγραμμα του σχολειου γιατι τωρα θα κανονισω να εχουν χρονο να μας διαθεσουν μιας κ μαλλον θα παμε αρκετοι κ αν μπωρουσαμε να παμε κ με μοτο να τους δωσουμε αλλη χαρα!Βεβαια τ αυτιστικα παιδια πανικοβαλλονται ευκολα κ τοτε αντιδρουν ασχημα μιας κ το 99% ειναι κ με διανοητικη στερηση,οποτε αυτο με τις μηχανες θα το ρωτησω!Εξ αλλου ολοι μαζι θα παμε οποτε κ μ αυτοκινητα βολευομασται!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mostro620
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4056
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 13:58

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από mostro620 »

Mέσα και εγώ! :thumbsup:
Αλέξανδρος
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Duced »

vasilis kalavrita έγραψε:Μονο αν εχης παιδια νοιωθης η αν βλεπης τετοια παιδια!
:)
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
Άβαταρ μέλους
dimial
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:05
Gender: Male
Bike: Monster 695
Τοποθεσία: Ηλιούπολη

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από dimial »

vasilis kalavrita έγραψε:Καθε χρονο τετοιες μερες παω στην Ν.Μακρη σ ενα κεντρο αποκαταστασης αυτιστικων παιδιων,Απο 4χρ μεχρι 26χρ.Με 100-150ε απο το Τζαμπο γεμιζω την ψυχη μου!Μονο αν εχης παιδια νοιωθης η αν βλεπης τετοια παιδια!Αν ενδιεφεραι καποιους θα μπωρουσα να κανονισω ενα μεσημερι να πηγεναμαι ολοι παρεα.Κ αν κανονιστη κατι τετοιο δεν χρειαζεται τοσα χρηματα απ τον καθ ενα,λιγα απ οσους θελουν να ερθουν!
Μέσα και εγώ.
Δημήτρης
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 21:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από nasa »

που πας??? στην παμακαριστο????ξερω ολα τα πιτσιρικια εκει μεσα...καθε χριστουγενα ντυνομαι αγια βασιλω...και πηγαινω με ρουχα...παιχνιδια απο τα ανηψια μου που μαζευω 3 σακουλες απο τα σκασμενα.....σοκολατες...και οτι αλλο μαζεψω και γινεται της τουτανας.......
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
lordelesar
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευ 09 Ιουν 2008, 13:37
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από lordelesar »

vasilis kalavrita έγραψε:Καθε χρονο τετοιες μερες παω στην Ν.Μακρη σ ενα κεντρο αποκαταστασης αυτιστικων παιδιων,Απο 4χρ μεχρι 26χρ.Με 100-150ε απο το Τζαμπο γεμιζω την ψυχη μου!Μονο αν εχης παιδια νοιωθης η αν βλεπης τετοια παιδια!Αν ενδιεφεραι καποιους θα μπωρουσα να κανονισω ενα μεσημερι να πηγεναμαι ολοι παρεα.Κ αν κανονιστη κατι τετοιο δεν χρειαζεται τοσα χρηματα απ τον καθ ενα,λιγα απ οσους θελουν να ερθουν!
Μπράβο ρε Βασίλη.
Μέσα κιεγώ! Σε παρακαλώ αν κανονιστεί στείλε οπωσδήποτε :thumbsup:
Desmopower

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Desmopower »

Μεσα και εγω.....
Αυτο ειναι οντως συγκινητικο και αξιζει οσο τιποτα αλλο....
Προτεινω να ανοιξουμε καινουργιο θρεντ και αυτη την φορα θα δωσουμε χαρα.
Για να μαζευομαστε......












φτανει πια με τον πονο :wsmile:
Άβαταρ μέλους
Κωνσταντίνος Τύρλας
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2008, 11:59
Gender: Male
Bike: 999R
Other: 750SS
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Κωνσταντίνος Τύρλας »

Αν θες να είσαι πρότυπο (και μπορείς) και σε σέβονται και σε ακολουθούν!!
Kωνσταντίνος
" Κάλλιο ροκκάς και εντουράς παρά στρητάς και καρεκλάς "
info@sgstudio.gr
www.sgstudio.gr
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

Μεσα!! :thumbsup:
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Desmopower

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Desmopower »

Ποιος θα οργανωσει η θα γραψει μια ολοκληρωμενη προταση δρασης.?
Βασιλη ?

Επισης επιβαλλεται καινουργιο post νομιζω η αλλαγη τιτλου τουτουνου....

Για παμε
DucatoBoy

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από DucatoBoy »

Μην τυχον με αφησετε απ'εξω!!!!!!!!!!!!!! Και χρηματα και με την παρουσια μου ΜΕΣΑ!!!!!!!!!!! +100000000000000000000000000000000 :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Desmopower έγραψε:Ποιος θα οργανωσει η θα γραψει μια ολοκληρωμενη προταση δρασης.?
Βασιλη ?

Επισης επιβαλλεται καινουργιο post νομιζω η αλλαγη τιτλου τουτουνου....

Για παμε
Λιγο υπομονη μεχρι την Κυριακη που θα ναι εδω η Μαρια-ειναι η ψυχολογος που εργαζεται κ θα την ρωτησω πως μπορουμε να παμε ολοι μαζι-αν γινεται κ αν θα κανη καλο σ αυτα τα παιδια να παμε με μοτο η οχι,κ ποτε μπορουμε μιας κ με τις δουλειες μας το να οργανωθουμε μια ουδετερη ωρα ειναι το σημαντικοτερο! :hibye:
Εικόνα
Desmopower

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Desmopower »

εγινε bill αναμενουμε νεα :thumbsup:
DucatoBoy

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από DucatoBoy »

Να ρωτησεις (ή να μας πεις) εαν μπορουμε-αν κανει, να φερουμε και τα παιδια μας μαζι...οσο για τις μηχανες...θα αποφασισει και ο καιρος εαν μιλαμε για Κυριακη...αλλιως οτι πει η ειδικος!!! :thumbsup:
Παντως θα ειναι απιστευτη χαρα για αυτα τα παιδακια!!!
(μπορουμε να φερουμε παιχνιδια που κυριολεκτικα "περισσευουν" απο τα παιδια μας...σε τελεια κατασταση,οχι σπασμενα-παλια...ή και ρουχα???απο ενδιαφερον ρωταω...μην παρεξηγηθω... :)) :thumbsup: )
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Παιχνιδια οτι να ναι-για ρουχα δεν ξερω κ καλα που το πες να ρωτησω αν γινεται!Τωρα κ για τα παιδια σας να τα παρεται δεν ξερω...........Κυριακη θα σας πω σιγουρα!Η Μαρια ειναι ψυχολογος εκει κ θα μας πει κ αν τα παιδια τα δικα σας(εγω δεν εχω)ειναι καλο να δουν καποια πραγματα-καποιες τυχον αντιδρασεις!Τα παιδια αυτα εχουν εναν δικο τους κοσμο κ ζουν,κ οποιοδηποτε αλλο ερεθισμα αν το φοβηθουνε αντιδρουν απ το να δαγνωνουν τα χερια τους,να κλαινε,να κτυπαν το κεφαλι τους,αναλογα!Παιδια τι να σας πω!?Φευγης ρακος απο κει κ κανης το σταυρο σου!Καταθεση ψυχης σε παιδια που ποτε δεν θα ζησουν οτι ζουμε καθημερινα εμεις!Κυριακη θα ξερω τα παντα-Ισως κ νωριτερα,αλλα Κυριακη σιγουρα!
Εικόνα
DucatoBoy

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από DucatoBoy »

Οκ Βασιλη...."δυστυχως" εχω αμεση γνωση και εμπειρια με το συγκεκριμενο θεμα...οι μαΛ@κ1ες της ζωης...αλλα κατι ασχετο...για Κυριακη δεν λεμε να παμε???Ή Κυριακη θα μαθουμε ποτε θα παμε??? :whistling:
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Κυριακη θα μιλησω με την φιλη μου να μας πει ποτε κ ολα τα υπολοιπα!Μιας κ πρεπη να ναι απογευμα γιατι οι περισοτεροι με τις δουλειες σας κλπ!
Εικόνα
DucatoBoy

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από DucatoBoy »

Thank U Bill!!!! Καλημερα και περιμενουμε νεα σου την Κυριακη.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Duced »

Καποιος mod να τα διαχωρισει σε 2 θεματα ρε παιδια.
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
Άβαταρ μέλους
Anvas
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2165
Εγγραφή: Τρί 19 Αύγ 2008, 21:58
Gender: Male
Other: Moto Guzzi 1200sport
Τοποθεσία: Ν. Ιωνια, Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Επιλογή ζωής

Δημοσίευση από Anvas »

Για να μη παρεξηγηθώ, παρ'οτι θα είχε προτεραιότητα η προσφορά βοήθειας σε σωματικά ανάπηρους, και 'γω μέσα είμαι για τα παιδάκια που αναφέρετε
Aνδρέας Β.
kompimen

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από kompimen »

τα θέματα διαχωρίστικαν και όσοι θέλουν να βοηθήσουν σε αυτήν την πρωτοβουλία ας ποστάρουν εδώ!! :hi: :hi:
panosduc

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από panosduc »

:thumbsup: MESA LEME
Κλειδωμένο