πρωτοβουλία χαράς!!

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Λοιπον.............αυτο μπωρη να γινη αμεσως μετα τις γιορτες διοτι εχουν τις αδειες τους τωρα οι ψυχολογοι κ πρεπη να ναι ολοι εκει για 2 λογους! 1-τα παιδια εκτος απο 3 που ναι λειτουργικα τα υπολοιπα χρειαζονται κοντα τους καποιον,οποτε εμεις ειμαστε πολλοι κ ισως τους χαλασουμε τον κοσμο τους. 2-ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι τετοιο κ επειδη εχουν καποιες εφημεριδες-περιοδικα που τους βοηθανε θα θελαν να ναι εκει ωστε να βγη παρα εξω,κ η ανθρωπιστικη μας κινηση αλλα κ σαν βοηθεια προς τα παιδια παρακινωντας κ αλλες οργανωσεις,ομαδες!Ειναι δημοσιο αλλα κ με συμμετοχη των γονεων κ τα πραγματα ειναι λιγο δυσκολα απ οτι εμαθα! Τωρα..................θα κρατησουν τα παιδια απο 14-25 κ γι αυτα μπωρουμε να κανουμε οτι θελουμε!κ ρουχα καινουργια αλλα κ δικα μας!Κανενα μπλουζακι DUCATISTI.GR? :whistling: Αυτο το λεω για να μας θυμουνται!Θα μαθω κ απο παιχνιδια τι γινεται διοτι αυριο θα κανουν μια συνελευση οι εργαζομενοι μιας κ χρειαζομασται πληροφοριες αλλα κ εκεινη πρεπη να χουν ετοιμαστει να μας περιμενουν διοτι απογευμα ειναι εκτος προγραματος! Επισης ενθουσιαστηκαν με την ιδεα να ειμαστε με τισ μοτο αλλα θα εξαρτηθη απο τον καιρο ειπα!Μου ζητησαν αν θα ταν δυνατον τα 2-3 να τα καναμε κ 5λεπτη βολτα γιατι κ θα το χαρουνε αλλα κ ισως δεν το ξανακανουν ποτε στη ζωη τους!Εγω ειπα ενταξη κ μιλησα μονο για μενα μιας κ δεν ρωτησα κανεναν σας!Εχουν δικο τους πουλμανακι κ μου ζητησαν αν θα μπωρουσαν κ οποτε οργανωνεται καποιο track day να ερχονται να βλεπουν,βεβαια ειπα οτι δεν ειναι αδυνατον αλλα αυτο πρεπη να το ξερεται ολοι!Κ ποσο θα ναι διατεθημενος ο καθ ενας να κανη εστω κ για 2 λεπτα παρεα με τα παιδια στο διαλλειμα του!Ειναι μακρυα αυτο αλλωστε!Αυριο θα ξερω κ αλλα κ τυχον αποριες απο ενδιαφερωμενους αν υπαρχουν πεστε μου να μαθω! :hibye:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Κατι ακομα-ΝΑΣΑ μου ειπαν οτι εχουν μονο μια καφετερια που τους δεχονται στη Ν.Μακρη κ οποιος απο μας με μαγαζη θα μπωρουσε να τους δεχτη οοοοοποτε βγαινουν θα το εκτιμησουν!Εγω ξερουν οτι δεν εχω προβλημα αλλα δεν εχουν ερθη ακομα!Στο μαγαζη που πανε τους βαζουν σε μια ακρη κ καθονται αλλα επισης αυτο δεν τους πειραζη!Συγνωμη που δεν το κανα με πμ αλλα αυτα πρεπη να διαβαζονται απ ολους!Λεγεται ΑΓΓΕΛΙΑ ο ξενωνας με τονο στο ε!Σημαινει-καλα μαντατα! :hibye:
Εικόνα
Desmopower

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από Desmopower »

Βασιλη πολλα μπραβο.... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Μπραβο σ ολους εσας για τα αισθηματα σας κ την παραπανισια αγαπη που χεται!Εγω ετσι κ αλλιως ειμαι μονος προς το παρον κ περισσευη! :love2:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mxait
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1915
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2008, 12:00
Gender: Male
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από mxait »

Μπράβο και πάλι μπράβο....Τέτοια θέλω να βλέπω να οργανώνουμε στην κοινότητά μας και οχι να υπάρχουν τσακωμοί και υπόνιες....
Μέσα και γώ όσο μπορώ!!!!
Στακάτος.....

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
REDMONSTER
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 12:44
Gender: Male
Bike: Monster S4
Other: KTM Adventure 990
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από REDMONSTER »

Υπολογιστε με μεσα !!! Συγχαρητηρια για την κινηση και την πρωτοβουλια !!!

Αυτα τα παιδια εχουν πραγματικη αναγκη για λιγη στοργη και αγαπη ιδιως αυτες τις ιερες μερες.

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Δημήτρης - Κι αν ειμαι ροκ !!!
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από Duced »

Πρεπει να κανουμε οτι ακριβως κανει τα παιδια να νιωσουν καλα και αυτο θα μας το πουν οι ψυχολογοι τους και να βαλουμε σε δευτερη μοιρα τι θα ευχαριστησει εμας η τι θα κανει την κοινοτητα μας να φανει.

Π.χ. αν υπαρχει περιπτωση να τα φοβισει/τρομαξει το γεγονος οτι θα παμε πολλοι μαζι η με μηχανες μπορουμε καλλιστα να δωσουμε τα λεφτα και τα ρουχα σε ενα-δυο μονο και οι υπολοιποι να κατσουμε σπιτια μας. Οτι ακριβως μας πουν οι ανθρωποι που ξερουν τα παιδια οποτε περιμενουμε νεα απ το Βασιλη για το ποτε και πως.

Βασιλη ενα μεγαλο μπραβο για την πρωτοβουλια σου.
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Το να φανη η κοινοτητα μας νομιζω ειναι το λιγοτερο κ τετοιος σκοπος απο μενα-μας νομιζω δεν υπαρχη!Οσο για το ποσοι θα παμε δεν ειναι απαγορευτικο γιατι ρωτησα!Αν χρειαστη να μαζευτουν χρηματα απο καποιους που θελουν κ δεν μπωρουν συμφωνω για τον οποιονδηποτε αλλον εκτος απο μενα!Ποσα χρηματα δεν υπαρχη πλαφον!Οτι μπωρη ο καθ ενας κ αν μπωρη!Η αγαπη δεν εχη νουμερο!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
multi666
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1303
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 20:26
Gender: Male
Other: bmw R1150GS
Τοποθεσία: attiki

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από multi666 »

μεσα κ εγω !!! :hi:
Παναγιωτης
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 21:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από nasa »

απο μενα οτι θελετε...καντε κουμαντα...ελευθερα.....παραχωρω και μαγαζι για να κανουν γιορτουλα εδω με μουσικη και να τους δωσουμε και τα δωρα τους σαν ducatisti...κανονισε τα και ενημερωσε........
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Επανερχομαι με τελευταια νεα-Λοιπον δεν μπωρουμε να παμε πανω απο 7 ατομα,καταλαβαινεται την αναστατωση των παιδιων!Δεν πρεπη να φερεται τα παιδια σας οσοι θελεται γιατι το θεαμα σε καποια πιθανη κριση ενος παιδιου δεν θα ναι καλο να το δη ενα αλλο παιδι!Επισης απο παιχνιδια δεν υπαρχη αναγκη αλλα μπωρουμε να παμε φορμες-φουτερ-μπλουζες!Να ναι ευκολοφορετα ΑΛΛΑ προπαντος Χωρις κουμπια-φερμουαρ!Το γιατι καταλαβαινεται!Κ καινουργια αλλα κ δικα μας σε καλη κατασταση!Τωρα για την ημερομηνια ειναι 29-30 Δεκεμβριου πρωι η μετα τις γιορτες!Εγω δεν μπορω αυτες τις μερες Ομως δεν ειμαι απαραιτητος! :hibye:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από Duced »

vasilis kalavrita έγραψε:Τωρα για την ημερομηνια ειναι 29-30 Δεκεμβριου πρωι η μετα τις γιορτες!Εγω δεν μπορω αυτες τις μερες Ομως δεν ειμαι απαραιτητος! :hibye:
Eγω μπορω, αν πρεπει να παμε τοτε πες μου.
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Duced έγραψε:
Eγω μπορω, αν πρεπει να παμε τοτε πες μου.
Ωραια,τοτε αν βρεθουν αλλοι 6,εγω δεν γινεται με τιποτα αυτες τις ημερομηνιες,ας μαζεψουμε καπου τα δωρα κ ας τα πανε αυτοι οι 7 που μπωρουν!Η ας μαζεψουμε τα δωρα κ ας πανε 1-2-3 μεχρι 7 ατομα!Εχουμε 19 σημερα-μεχρι κ 28 Δεκεμβριου ας εχουμε καπου τα δωρα-αλλα που?????Που ειναι ευκολο να μαζευτουν?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mostro620
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4056
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 13:58

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από mostro620 »

+1
Αλέξανδρος
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από dagger moon »

παιδια μέσα κι εγώ
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
DESMODROMIC SVARTH

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από DESMODROMIC SVARTH »

μακαρι να μπορουσα να ερθω ....
αλλα μπορω σε καποιον απο εσας που θα παει να στειλω καποιο ποσο...
αναμενω πμ.....με αρ. λογ...
Άβαταρ μέλους
dimial
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:05
Gender: Male
Bike: Monster 695
Τοποθεσία: Ηλιούπολη

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από dimial »

Εγώ καθημερινή και πρωί δεν παίζει...για απόγευμα ναι.

Θα ψωνίσουμε ο καθένας μόνος του ή θα μαζέψουμε κάποιο ποσό και ένας θα το αναλάβει?
Δημήτρης
multigio

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από multigio »

Μέσα και γω με οποιοδήποτε τρόπο!!! :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
Stelth
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1414
Εγγραφή: Κυρ 23 Μαρ 2008, 08:00
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100
Other: SYM 150
Τοποθεσία: Αίγιο

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από Stelth »

ΜΕΣΑΑΑΑ
Βασίλη θα τα πούμε και απο κοντά μάλλον Κυριακή απόγευμα
Αντρέας
Το χθες είναι ιστορία.
Το αύριο είναι μυστήριο.
Το σήμερα είναι δώρο.
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Stelth έγραψε:ΜΕΣΑΑΑΑ
Βασίλη θα τα πούμε και απο κοντά μάλλον Κυριακή απόγευμα
Περιμενω μ ανναμενα τζακια!Θα ναι κ ο παλιοbirel για μηλοπιττα κ προφιτερολ! Θα πρεπη να δωση καποιος λογαριασμο απο Αθηνα να βαλουμε οσοι μπωρουμε κ ας ψωνιση απο καποιο καταστημα φορμες η φουτερ η μπλουζες-ευκολοφορετα κ ΧΩΡΙΣ κουμπια-φερμουαρ!Παιδια δεν ξεκινησα κατι κ βγαζω την ουρα μυ απ εξω απλα μενω Καλαβρυτα λογω δουλειας κ ουτε μαγαζια υπαρχουν να ψωνισω αλλα κ 29-30 ειναι αδυνατον να φυγω απ το μαγαζι!Αν θελεται για μετα τις γιορτες,υποσχομαι να συναντηθουμαι απογευμα,να τα μαζεψω κ την επομενη πρωι ψωνιζω (αποδειξεις για ολα) κ τα παω-παμε!Ας πη καποιος πως κ ακολουθω-μην φανη οτι ξεκιναω κατι κ δεν το στηριζω!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από Duced »

vasilis kalavrita έγραψε:Περιμενω μ ανναμενα τζακια!Θα ναι κ ο παλιοbirel για μηλοπιττα κ προφιτερολ! Θα πρεπη να δωση καποιος λογαριασμο απο Αθηνα να βαλουμε οσοι μπωρουμε κ ας ψωνιση απο καποιο καταστημα φορμες η φουτερ η μπλουζες-ευκολοφορετα κ ΧΩΡΙΣ κουμπια-φερμουαρ!Παιδια δεν ξεκινησα κατι κ βγαζω την ουρα μυ απ εξω απλα μενω Καλαβρυτα λογω δουλειας κ ουτε μαγαζια υπαρχουν να ψωνισω αλλα κ 29-30 ειναι αδυνατον να φυγω απ το μαγαζι!Αν θελεται για μετα τις γιορτες,υποσχομαι να συναντηθουμαι απογευμα,να τα μαζεψω κ την επομενη πρωι ψωνιζω (αποδειξεις για ολα) κ τα παω-παμε!Ας πη καποιος πως κ ακολουθω-μην φανη οτι ξεκιναω κατι κ δεν το στηριζω!
Βασιλη ας το κανουμε μετα τις γιορτες για να εισαι κ εσυ, να οργανωθουμε καλυτερα, να παμε απογευμα κλπ.
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
DucatoBoy

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από DucatoBoy »

Συμφωνω με τον Μανωλη...γιατι κι εγω θα ειμαι εκτος Αθηνων τοτε...και θελω πολυ να ειμαι εκει...οποτε να οργανωθουμε σωστα, χωρις πιεση και να κανονισουμε οπωσδηποτε κι αυτο που προτεινε ο φανταστικος ΝΑΣΑ με την τεραστια καρδια του, να τους κανουμε παρτακι στο μαγαζι του...εγω συμμετεχω σε αυτο το εξοδο και στην προετοιμασια οσο χρειαστει...ειλικρινα ολο αυτο φερνει δακρυα στα ματια μου ρε παιδια...ΜΠΡΑΒΟ ρε Βασιλη...ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ!!!!!!...
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από dagger moon »

Δεν θα μπορουσαμε να συγκεντρωσουμε τα φουτερ σε κάποιο μαγαζί?
ε φανταστικε nasa?
και στο παρτάκι που θα γίνει - λέω εγω τωρα να έχουν κι από ένα μικρο δωράκι από τον καθένα μας?
πχ αυτο με το μπλουζακι του ducatisit.gr
ή κάτι άλλο που να είναι ασφαλές για τα παιδιά.
δεν ξέρω αν ξερετε κάποιο μαγαζί που να τυπώνει μπλουζάκια και σε μαζική παραγγελία θα μας κάνουν καλύτερη τιμή .
Έχω κάποια υπ όψιν μου στην περιοχή που μένω αν σας ενδιαφέρει.
Τι είναι να δώσουμε 10-12 ευρω για ένα μπλουζάκι?

Επίσης αν χρειαστει αυτοκίνητο το FIAT στην διάθεση σας.
Πολυμορφικό είναι χωράει τα πάντα ή σχεδόν τα πάντα.
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 09:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Λοιπον οκ!Μετα τις γιορτες κανονιζω κ ειμαι Αθηνα,συναντιωμασται,οργανωνουμαι το χρηματικο για τα δωρα κ παμε απογευμα!Βολευονται καλυτερα κ εκει διοτι οπως σας ειπα ειναι κ περιοδο αδειων κ πρεπη να ναι ολοι οι εργαζομενοι εκει για διαφορους λογους!Με τα μπλουζακια τα ντουκατιστι αν μπωρεση ο Μανωλης εκει που εβγαλε τα δικα μας να παραγγειλη,θα ξερω ποσα εγω κ θα το πληρωσω εγω αυτο το κομματι.Θα το φερω το θεμα παλι μετα τις γιορτες! :hibye:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
geo_multi
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 19:49
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Τοποθεσία: Γκασμαδονήσι (ή αλλιώς Μυτιλήνη)

Re: πρωτοβουλία χαράς!!

Δημοσίευση από geo_multi »

Για εμάς τους απομακρυσμένους πρέπει να υπάρξει κάποιος τραπεζικός λογαριασμός για να συνεισφέρουμε. Αν δεν υπάρχει κάποιος από Αθήνα που να μπορεί να το αναλάβει μπορώ να δώσω έναν δικό μου λογαριασμό και στο τέλος να τα περάσω τα χρήματα όλα μαζί σε κάποιον από εσάς.
Γιώργος

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά που θα σε κάψει
Κλειδωμένο