Εγγραφή    Σύνδεση    Δ. Συζήτηση    Συχνές Ερωτήσεις

Σελίδα 1 από 1 [ 5 Δημοσιεύσεις ] 

Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Ιαν 2017, 21:59 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie

Φύλο: Άντρας
Μηχανή: 999
Άλλη: Ducati
Γεια σας. 17.04.17 - Δευτέρα του Πάσχα που ειναι αργία θα ήθελα να σας καλέσω σε μια βολτα. Θα συναντηθούμε στην πλατεία Λουτρακιου. Οποίος θελει να έρθει νωρίτερα εγώ θα ειμαι εκει απο της 9:00. Στην πλατεία υπάρχουν 3 καφετέριες που μπορούμε να βλέπουμε τις μηχανές. Απο την πλατεία θα αναχωρήσουμε 11:00 για Επίδαυρο όπου θα κάνουμε μια στάση για καφέ. Εκει θα βρούμε τον Διονύσης Λασκαρας και Vagelis Louky. Απο εκει θα φύγουμε για Ναύπλιο. Που θα πιούμε καφέ η που θα φάμε θα το αποφασίσει η παρεα. Ελπίζω να τα καταφέρετε να έρθετε φιλικά Γιαννης.

Κορυφή 
 Θέμα δημοσίευσης: Re: Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Κυρ 22 Ιαν 2017, 22:02 
Χωρίς σύνδεση
Moderator
Moderator
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: 749S
Άλλη: Evo SP 1100
:thumbsup:

Κορυφή 
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Τετ 25 Ιαν 2017, 23:23 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie
Άβαταρ μέλους

Μηχανή: Multistrada 1200S
Άλλη: Aprilia tuono
και εγω θα σας περιμενω με τον Διονυση :)) :)) :hibye: :hibye: :hibye: :thumbsup: :thumbsup:

Κορυφή 
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Τρί 04 Απρ 2017, 21:23 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie

Γεια σε όλους τους φίλους και φίλες.
Είπα σε όλους τους φίλους και φίλες ότι θα σας γράψω πάλι αρχες Απριλίου,για την βόλτα με τις μηχανές που θα γίνει Δευτέρα 17 Απριλίου 2017(είναι αργεία). 36 μηχανές έχουν γράψει ότι θα έρθουν, στην πρόσκληση που έκανα μέσω facebook και μερικοί μου έγραψαν ότι θα φέρουν μαζί τους φίλους τους με τις μηχανές τους. 61 μηχανές μου είχαν γράψει στην πρόσκληση στο facebook ότι δεν ξέρανε ακόμη γιατί ήταν νωρις όταν το είχα γράψει τον Φεβρουάριο. Η διαδρομή θα είναι Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο. Θα αναχωρήσουμε από το Λουτρακι 11:00 για Επίδαυρο, από την πλατεία που είναι πάνω στον κεντρικό δρόμο του Λουτρακιου. Εγώ και φίλοι θα είμαστε εκει από της 9:00 και αν θέλετε ελάτε για να πιούμε καφέ πριν ξεκινήσουμε 11:00. Στην πλατεία έχει καφετεριες που μπορούμε να βλέπουμε τις μηχανές μας. Το τηλέφωνο μου θα ειναι 6979453753 σε περίπτωση που αργήσετε. Αν μπορέσετε να έρθετε
πάρτε φίλους μαζί και ελάτε. Αν πάλι δεν μπορέσεις να έρθεις, σου εύχομαι καλό Πάσχα με υγεία.
Φιλικά Γιάννης.

Κορυφή 
 Δημοσίευση Δημοσιεύτηκε: Κυρ 16 Απρ 2017, 16:46 
Χωρίς σύνδεση
Newbie
Newbie

Γεια σου Χρήστο και καλό μήνα.
Είπα σε όλους τους φίλους και φίλες ότι θα σας γράψω πάλι για την βόλτα με τις μηχανές που θα γίνει Δευτέρα 17 Απριλίου 2017(είναι αργεία). 36 μηχανές έχουν γράψει ότι θα έρθουν, στην πρόσκληση που έκανα μέσω facebook και μερικοί μου έγραψαν ότι θα φέρουν μαζί τους φίλους τους με τις μηχανές τους. 61 μηχανές μου είχαν γράψει στην πρόσκληση στο facebook ότι δεν ξέρανε ακόμη γιατί ήταν νωρις όταν το είχα γράψει τον Φεβρουάριο. Η διαδρομή θα είναι Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο. Θα αναχωρήσουμε από το Λουτρακι 11:00 για Επίδαυρο, από την πλατεία που είναι πάνω στον κεντρικό δρόμο του Λουτρακιου. Εγώ και φίλοι θα είμαστε εκει από της 9:00 και αν θέλετε ελάτε για να πιούμε καφέ πριν ξεκινήσουμε 11:00. Στην πλατεία έχει καφετεριες που μπορούμε να βλέπουμε τις μηχανές μας. Το τηλέφωνο μου θα ειναι 6979453753 σε περίπτωση που αργήσετε. Αν μπορέσετε να έρθετε
πάρτε φίλους μαζί και ελάτε. Αν πάλι δεν μπορέσεις να έρθεις, σου εύχομαι καλό Πάσχα με υγεία.
Φιλικά Γιάννης.

Κορυφή 
Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  

Σελίδα 1 από 1 [ 5 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Sponsors Προσφορές Καταστημάτων

This page is in no way associated with Ducati.com, nor is it an entity of Ducati Motor Holding, S.p.A.
All messages posted within this bulletin board express the views of the author only, and the owners of the Ducatisti Forum (http://www.ducatisti.gr 2008 - )
will NOT be held responsible for the content of any message.

Ελληνική μετάφραση από το phpbb2.gr

Terms of Use | Όροι Χρήσης