Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.

Οι εβδομαδιαίες συναντήσεις μας για καφέ, ποτό, κουβέντα...
Απάντηση
Jiannis Loutraki 999
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ 22 Ιαν 2017, 00:23
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Ducati

Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.

Δημοσίευση από Jiannis Loutraki 999 »

Γεια σας. 17.04.17 - Δευτέρα του Πάσχα που ειναι αργία θα ήθελα να σας καλέσω σε μια βολτα. Θα συναντηθούμε στην πλατεία Λουτρακιου. Οποίος θελει να έρθει νωρίτερα εγώ θα ειμαι εκει απο της 9:00. Στην πλατεία υπάρχουν 3 καφετέριες που μπορούμε να βλέπουμε τις μηχανές. Απο την πλατεία θα αναχωρήσουμε 11:00 για Επίδαυρο όπου θα κάνουμε μια στάση για καφέ. Εκει θα βρούμε τον Διονύσης Λασκαρας και Vagelis Louky. Απο εκει θα φύγουμε για Ναύπλιο. Που θα πιούμε καφέ η που θα φάμε θα το αποφασίσει η παρεα. Ελπίζω να τα καταφέρετε να έρθετε φιλικά Γιαννης.
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.

Δημοσίευση από HackmaN »

:thumbsup:
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
ΑΚΗΣ
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 68
Εγγραφή: Παρ 13 Μαρ 2015, 20:01
Gender: Male
Other: Aprilia tuono
Τοποθεσία: ΚΡΑΝΙΔΙ

Re: Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.

Δημοσίευση από ΑΚΗΣ »

και εγω θα σας περιμενω με τον Διονυση :)) :)) :hibye: :hibye: :hibye: :thumbsup: :thumbsup:
Jiannis Loutraki 999
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ 22 Ιαν 2017, 00:23
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Ducati

Re: Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.

Δημοσίευση από Jiannis Loutraki 999 »

Γεια σε όλους τους φίλους και φίλες.
Είπα σε όλους τους φίλους και φίλες ότι θα σας γράψω πάλι αρχες Απριλίου,για την βόλτα με τις μηχανές που θα γίνει Δευτέρα 17 Απριλίου 2017(είναι αργεία). 36 μηχανές έχουν γράψει ότι θα έρθουν, στην πρόσκληση που έκανα μέσω facebook και μερικοί μου έγραψαν ότι θα φέρουν μαζί τους φίλους τους με τις μηχανές τους. 61 μηχανές μου είχαν γράψει στην πρόσκληση στο facebook ότι δεν ξέρανε ακόμη γιατί ήταν νωρις όταν το είχα γράψει τον Φεβρουάριο. Η διαδρομή θα είναι Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο. Θα αναχωρήσουμε από το Λουτρακι 11:00 για Επίδαυρο, από την πλατεία που είναι πάνω στον κεντρικό δρόμο του Λουτρακιου. Εγώ και φίλοι θα είμαστε εκει από της 9:00 και αν θέλετε ελάτε για να πιούμε καφέ πριν ξεκινήσουμε 11:00. Στην πλατεία έχει καφετεριες που μπορούμε να βλέπουμε τις μηχανές μας. Το τηλέφωνο μου θα ειναι 6979453753 σε περίπτωση που αργήσετε. Αν μπορέσετε να έρθετε
πάρτε φίλους μαζί και ελάτε. Αν πάλι δεν μπορέσεις να έρθεις, σου εύχομαι καλό Πάσχα με υγεία.
Φιλικά Γιάννης.
Jiannis Loutraki 999
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ 22 Ιαν 2017, 00:23
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Ducati

Re: Βολτα 17.04.17-Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο.

Δημοσίευση από Jiannis Loutraki 999 »

Γεια σου Χρήστο και καλό μήνα.
Είπα σε όλους τους φίλους και φίλες ότι θα σας γράψω πάλι για την βόλτα με τις μηχανές που θα γίνει Δευτέρα 17 Απριλίου 2017(είναι αργεία). 36 μηχανές έχουν γράψει ότι θα έρθουν, στην πρόσκληση που έκανα μέσω facebook και μερικοί μου έγραψαν ότι θα φέρουν μαζί τους φίλους τους με τις μηχανές τους. 61 μηχανές μου είχαν γράψει στην πρόσκληση στο facebook ότι δεν ξέρανε ακόμη γιατί ήταν νωρις όταν το είχα γράψει τον Φεβρουάριο. Η διαδρομή θα είναι Λουτρακι, Επιδαυρος, Ναύπλιο. Θα αναχωρήσουμε από το Λουτρακι 11:00 για Επίδαυρο, από την πλατεία που είναι πάνω στον κεντρικό δρόμο του Λουτρακιου. Εγώ και φίλοι θα είμαστε εκει από της 9:00 και αν θέλετε ελάτε για να πιούμε καφέ πριν ξεκινήσουμε 11:00. Στην πλατεία έχει καφετεριες που μπορούμε να βλέπουμε τις μηχανές μας. Το τηλέφωνο μου θα ειναι 6979453753 σε περίπτωση που αργήσετε. Αν μπορέσετε να έρθετε
πάρτε φίλους μαζί και ελάτε. Αν πάλι δεν μπορέσεις να έρθεις, σου εύχομαι καλό Πάσχα με υγεία.
Φιλικά Γιάννης.
Απάντηση