Βόλτα στον Βόλο - 24 και 25 Μαρτίου.

Οι εβδομαδιαίες συναντήσεις μας για καφέ, ποτό, κουβέντα...
Απάντηση
Jiannis Loutraki 999
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Κυρ 22 Ιαν 2017, 00:23
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Ducati

Βόλτα στον Βόλο - 24 και 25 Μαρτίου.

Δημοσίευση από Jiannis Loutraki 999 »

Ανοιχτή πρόσκληση για φίλους που έχουν μηχανή. Σάββατο 24 και Κυριακή 25 Μαρτίου θα πάμε μια βόλτα στον Βόλο. Ο καιρός θα είναι καλός. Θα είμαστε αρκετές μηχανές από την παρεα μου. Το SBK Αthens θα έρθει και αυτό και το SBK Βολος θα μας συναντήσει στον Βόλο. Στον Βόλο θα μας συναντήσουν φίλοι μου με μηχανές. Το προγραμμα είναι. Συνάντηση στον Ισθμό κορινθου 8:15 στο τελευταίο βενζινάδικο πριν τον αυτοκινητόδρομο και αναχώρηση 8:30 για Αθήνα. Στον δρόμο προς Κινετα θς συναντηυουμε με τον Νασσο. Θα συναντηθούμε όλες οι μηχανές 3 χιλιόμετρα μετά τα διοδια Αφιδνών και θα αναχωρήσουμε 10:00 για Βόλο. Κοιτάξτε τι έχει γράψει ο Kostas Mavrokostas στις φωτογραφίες για το μέρος συνάντηση.. Στον Βόλο η παρέα μου έχει κλείσει ξενοδοχείο μέσα στον Βόλο και το SBK athens 7 χιλιόμετρα έξω από το κέντρο. Σας γράφω τηλέφωνα ξενοδοχείων μέσα στο κέντρο. Στον Βόλο θα συναντηθούμε με το SBK Βολος. Εκεί θα βγάλουμε και το προγραμμα. Έχω κάνει πρόταση να ανέβουμε όλοι μαζί Πηλιο και να βρούμε το μεσημέρι ένα εστιατόριο για όλες τις τσεπες για να φάμε. Εκεί θα βγάλουμε και το προγραμμα. Κυριακή μεσημέρι προς απόγευμα επιστροφή Αθήνα. Για περισσότερα πληροφορίες όπως τηλέφωνα επικοινωνίας κλπ στείλτε μου μήνυμα
Απάντηση