MOTOGP 2020 ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ-ΓΕΝΙΚΑ

Άβαταρ μέλους
P.lagojohn
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Παρ 11 Σεπ 2009, 08:12
Gender: Male
Bike: Monster S2
Other: 996s
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΙΑΡΑ !!!!!

Re: MOTOGP 2020 ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ-ΓΕΝΙΚΑ

Δημοσίευση από P.lagojohn »

Τεράστιο μπράβο στο Tony Arbolino της moto 3. Τον άφησαν εκτός έναν αγώνα γιατί κάποιος από την ομάδα είχε covid, πολύ κρίμα, έχασε το πρωτάθλημα για 4 βαθμούς με αποτέλεσμα να το πάρει το σίχαμα ο Arenas. Βέβαια ο Arbolino έκανε λάθος τεράστιο στα Q2 οποίος το είδε κατάλαβε, έβριζα μόνος μου στο σπίτι...

Μπράβο στον Enea Bastianini, ένας άξιος οδηγός, άξιος άνθρωπος, το άξιζε με το παραπάνω, βέβαια το πρωτάθλημα παιζόταν μέχρι τον τελευταίο γύρο, πολύ αγωνία, Άξιος και ο Lowes που έτρεξε ο σκύλος με δύο σπασμένα κόκαλα στο χέρι, αυτοί οι Άγγλοι τελικά σκυλιά. Δεν μπορώ να μην αναφέρω τον αγαπημένο μου Marko bezzecchi (#72 sky vr46) που έχει πολύ ωριαα πορεία στην moto 2. Κρίμα που δεν ανέβει κατηγορία τον ήθελε η aprilia, έχω ελπίδες ακόμα....

Τώρα στα motogp,
Έχω χάρηκα πολύ για τον M1R
Bastianini ανεβαίνει κατηγορία στην ducati
Miller θα νιώσει κάποια στιγμή την πίεση του εργοστάσιου, και μετά από μερικούς αγώνες πιστεύω θα δούμε πτώση, τώρα για τον pecco μακαρι να βγάλει τον γνήσιο Ιταλό από μέσα του και τους γράψει κανονικά.... Να πίνει το εσπρέσο του και να είναι χαλαρός
Image
Άβαταρ μέλους
Pan
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 342
Εγγραφή: Σάβ 23 Φεβ 2013, 22:28
Gender: Male
Bike: 748S

Re: MOTOGP 2020 ΣΧΟΛΙΑΣΜΟΙ-ΓΕΝΙΚΑ

Δημοσίευση από Pan »

HackmaN έγραψε:

Έστω... :mrgreen:
Πάλι καλά... Παραλίγο να ξεχάσουμε πως είναι...
Απάντηση