Βολτα 2-11 στα περιξ.

Τι μας συμβαίνει καθημερινά

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ducatisti 999s
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 19:36
Gender: Male
Bike: 848
Other: Το ψήνω.
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Βολτα 2-11 στα περιξ.

Δημοσίευση από ducatisti 999s »

Χτες λοιπόν κατά το μεσημεράκι δεν είχα τι να κάνω μέχρι το απόγευμα και αποφάσισα να πάω μια βόλτα την ντουντούκα μου(νόμιμα πλέον)εδώ γύρω από την καλαμάτα,αρχικά είπα να πάω να δω τους γερούς(παππούς-γιαγιά)καμιά 15 χιλιόμετρα πιο κάτω από το σπίτι μου αλλά,πηγαίνοντας στην επαρχιακό δίκτυο καλαμάτα-τρίπολη εγώ περνάνε από το απέναντι ρεύμα γκρουπ με μηχανές θα ήταν στο σύνολο καμιά τριαντάρια :zep: σε διαφορετικά γκρουπ-απόστασης αλλά με την ίδια κατεύθυνση,ο πρώτος που βλέπω με χαιρετάει με το αριστερό χέρι και αμέσως θυμήθηκα των νίκο τον ροκκά που μου είχε πει<<πίστεψε εάν δεν χαιρετίσεις,κάποιον έχεις βρίσει εκεί έξω>>,νίκο είχες απόλυτο δίκαιο,ε από τότε για τα επόμενα δυο περίπου χιλιόμετρα ήμουνα με το αριστερό χέρι σηκωμένο και χαιρέταγα κατά διαστήματα που έβλεπα να έρχονται σύντροχοι σε σημείο που νόμιζα ότι είχα γίνει γραφικός :roll: .Πάντως το γούσταρα πολύ το όλο σκηνικό και ΟΛΟΙ οι απέναντι μηχανόβιοι χαιρέταγαν που με έκανε να νοιώθω και εγώ μηχανόβιος για πρώτη φόρα στην ζωή μου.
Εν τελεί αφού πήγα και είπα ένα γεια στους γέρους έφυγα προς των δρόμο της επιστροφής μπας και τους προλάβω και πάω και εγώ παρέα αλλά μάταια δεν τους βρήκα πουθενά.

Τελικά μερικές φορές τα πιο απλά πράγματα μπορεί να σε κάνουν ευτυχισμένο.
999s

χρήστος
Άβαταρ μέλους
Rock-ass
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3577
Εγγραφή: Παρ 23 Μάιος 2008, 14:24
Other: 695 R

Re: Βολτα 2-11 στα περιξ.

Δημοσίευση από Rock-ass »

:thumbsup: Καλωςέρχεσαι!
panosduc

Re: Βολτα 2-11 στα περιξ.

Δημοσίευση από panosduc »

ετσι ειμαστε οι μηχανοβιοι!!!διαφορετικη αλυλλεγυη εμεις,διαφορετικη οι κουτακηδες.... :thumbsup: :hibye:
Απάντηση