ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Τι μας συμβαίνει καθημερινά

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Zissis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Τρί 19 Μάιος 2009, 11:42
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονικιος οικονομικος μεταναστης στα ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από Zissis »

-Παντα απο τοτε που ξεκινησα να δουλευω στα τελη Ιουνιου με επιανε..........
Μετρουσα αντιστροφα για το ποτε θα φυγω με αδεια...........Ολα αυτα μεχρι περσι το καλοκαιρι οπου για πρωτη φορα θα πηγαιναμε διακοπες με το 6 μηνων παιδι μας..........Ως νεο και προοδευτικο ζευγαρι αποφασισαμε να μην αλλαξουμε καθολου το προγραμμα μας και να παμε στους γνωστους προορισμους........Πορτο Υδρα,Λερος,Χαλκιδικη..........Σαν καλος οικογενειαρχης ειχα φροντισει να πουλησω το Α3 1.8T και με γραμματια που εφτασαν τους 72μηνες απεκτησα το ακρως οικογενειακο RAV4.......(σαμπανι με κρεμ δερματινα υστερα απο εκβιασμο της γυναικας.........).Αγορασα και μια λαζογερμανικης εμφανισης και αισθητικης MONTBLANK μπαγαζιερα,καθως και καθισματακι ISOFIX αυτο το ευκολο στην τοποθετηση οπου εκανα 1 ωρα να μαθω πως στα κομματια μπαινει και ετοιμαστικα για τις πρωτες οικογενειακες διακοπες................
14 λεπτα συνεχους ροης,6 γδαρσιματα στον τοιχο,3 γαμοσταυρα και 1 οικογενειακος καυγας ,χρειαστηκαν για να κατεβουν τα μπαγαζια απο το σπιτι μεχρι το αυτοκινητο.........Εκει εκμεταλευτικα πληρως την προυπηρεσια μου στο TETRIS για να τα βαλω ολα μεσα.........Η μπαγαζιερα θανατος..............Μην το τολμησετε αν ειστε κατω των 18 ή χωρις την παρουσια των γονιων σας...........Ανοιγεις την πισω πορτα ,ανεβαινεις στο μετωπι, και τεντομενος προσπαθεις να σηκωσεις τα ασηκωτα ενω παραλληλα με το αλλο χερι πρεπει να κρατιεσαι......
Παρκοκρεβατο,καροτσι,βραστηρας,απολυμαντης,ενδοεπικοινωνια,παμπερς,πιστολακι,παπουτσια,
σαλιαρες και μπιμπερο.......αλλα το χειροτερο ολων η σκληρη ροζ DELSEY της συζηγου......Κουτσουρο ρε αδελφε.........Λες και εχει πετρες μεσα.......την ριχνεις πισω με τα 2 χερια και βλεπεις την αναρτηση να καθεται........."Μονο τα απαραιτητα" μου λεει.............
12 φορες εκανα το φορτωσε-ξεφορτωσε εκεινο το καλοκαιρι...........Αλλα ανθρωπος ειμαι ....Λυγισα...........Εκει την ωρα που κουβαλουσα την βαλιτσα-φονια ενοιωσα το τσιμπιμα.......δεν μασησα...την πηγα μεχρι το τελος........αλλα μαζι της τελειωσε και η λειτουργια της μεσης μου.............Για 7 μερες οδηγουσα βογκωντας 20 χιλιομετρα στροφες απο Τορωνη μεχρι Συκια Χαλκιδικης για να φαω το coctail Muscoril-Voltaren ενεσιμο παρακαλω απο συνταξιουχα φαρμακοπειο που επεμενε πως δεν κανει να αλλαζουμε κολομερια..........7 ενεσεις απο δεξια(οπως βλεπεις εσυ τον κολο μου).............
Η διαδρομες?Υπεροχες............Οταν κοιμαται η μικρη ,εκεινες τις ελαχιστες στιγμες χωρις τσιριδες και κλαμματα αρχιζει η ξανθια συντροφος της ζωης μου...Τρεχεις,διψαω ,κατουριεμαι,νυσταζω δεν μου αρεσει η μουσικη...........Οι στασεις δεκαδες..........Φρουτοκρεμα,γαλα,κακακια,τσαι,νερο,αχ κατουριθηκε ξανα το παιδι..........Και τοτε θα συμβει το μοιραιο................κατι θα εχεις βαλει στο βααααααααααααθος της μπαγαζιερας...........κατι απολυτος απαραιτητο.............και τοτε εκει,στο παρκινκ της εθνικης ,κατω απο τον καυτο καλοκαιρινο ηλιο θα κανεις για αλλη μια φορα τον εαυτο σου περηφανο.........θα φορτωσοξεφορτωσεις...........και την ωρα αυτη απο το εσωτερικο του αυτοκινητου το ραδιο Λαμια θα παιζει το ασμα του Καρβελα..........."Καλοκαιρινες διακοπες...........για παντα............"

ΥΓ.........Και για να δειτε ποσο βλακας ειμαι φετος ελεγα να βαλω και τρειλερ να παρω την μηχανη..........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :zep:
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ...........................Εικόνα
Άβαταρ μέλους
manibelas
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Πέμ 18 Σεπ 2008, 21:23
Gender: Male
Bike: Monster 696
Other: GILERA
Τοποθεσία: Λουτρακι

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από manibelas »

Αυτο το τελευταιο με τη μηχανη ειναι καλη ιδεα. Θα σταματας στο παρκιν θα ξεφορτωνεις τη μηχανη θα τη πηγαινεις διπλα στο τουτου θα πατας πανω στη σελα της μηχανης και δε θα χρειαζεται να τεντωνεσαι για να βρισκεις αυτα που θες απο τη μπαγκαζιερα. :zep: :zep: :zep:
Άβαταρ μέλους
cronos
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 21:50
Gender: Male
Bike: Streetfighter 848
Τοποθεσία: Ρέθυμνο

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από cronos »

αδερφε τα βασανα σου ποταμος. :wsmile: :wsmile: :wsmile:
Άβαταρ μέλους
Zissis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Τρί 19 Μάιος 2009, 11:42
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονικιος οικονομικος μεταναστης στα ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από Zissis »

manibelas έγραψε:Αυτο το τελευταιο με τη μηχανη ειναι καλη ιδεα. Θα σταματας στο παρκιν θα ξεφορτωνεις τη μηχανη θα τη πηγαινεις διπλα στο τουτου θα πατας πανω στη σελα της μηχανης και δε θα χρειαζεται να τεντωνεσαι για να βρισκεις αυτα που θες απο τη μπαγκαζιερα. :zep: :zep: :zep:


Φοβερη ιδεα...παω για κοτσαδορο................. :thumbsup:
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ...........................Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sakman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3858
Εγγραφή: Παρ 17 Οκτ 2008, 10:19
Gender: Male
Bike: SS1000
Other: CBX 750 MONTESA 414
Τοποθεσία: Βριλήσσια

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από sakman »

Πω-πω ρε Zissis , τι μου θύμησες τώρα . Μαζί σου , λέμε . Τα ίδια πέρασα και εγώ ( πρίν από 28 χρόνια ) . Σε συμπονώ πλήρως . Έχε υπόψη σου ότι όλα τα γιατρεύει ο χρόνος . ( Εκτός από την γ@μ@μένη την μέση ) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zep: :dwbh: :dwbh: :lolol: :lolol: :lolol: :thumbsup: :thumbsup: :hibye: :hibye:
The Uncle Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 22:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από ASLAN »

Zissis έγραψε:-Παντα απο τοτε που ξεκινησα να δουλευω στα τελη Ιουνιου με επιανε..........
Μετρουσα αντιστροφα για το ποτε θα φυγω με αδεια...........Ολα αυτα μεχρι περσι το καλοκαιρι οπου για πρωτη φορα θα πηγαιναμε διακοπες με το 6 μηνων παιδι μας..........Ως νεο και προοδευτικο ζευγαρι αποφασισαμε να μην αλλαξουμε καθολου το προγραμμα μας και να παμε στους γνωστους προορισμους........Πορτο Υδρα,Λερος,Χαλκιδικη..........Σαν καλος οικογενειαρχης ειχα φροντισει να πουλησω το Α3 1.8T και με γραμματια που εφτασαν τους 72μηνες απεκτησα το ακρως οικογενειακο RAV4.......(σαμπανι με κρεμ δερματινα υστερα απο εκβιασμο της γυναικας.........).Αγορασα και μια λαζογερμανικης εμφανισης και αισθητικης MONTBLANK μπαγαζιερα,καθως και καθισματακι ISOFIX αυτο το ευκολο στην τοποθετηση οπου εκανα 1 ωρα να μαθω πως στα κομματια μπαινει και ετοιμαστικα για τις πρωτες οικογενειακες διακοπες................
14 λεπτα συνεχους ροης,6 γδαρσιματα στον τοιχο,3 γαμοσταυρα και 1 οικογενειακος καυγας ,χρειαστηκαν για να κατεβουν τα μπαγαζια απο το σπιτι μεχρι το αυτοκινητο.........Εκει εκμεταλευτικα πληρως την προυπηρεσια μου στο TETRIS για να τα βαλω ολα μεσα.........Η μπαγαζιερα θανατος..............Μην το τολμησετε αν ειστε κατω των 18 ή χωρις την παρουσια των γονιων σας...........Ανοιγεις την πισω πορτα ,ανεβαινεις στο μετωπι, και τεντομενος προσπαθεις να σηκωσεις τα ασηκωτα ενω παραλληλα με το αλλο χερι πρεπει να κρατιεσαι......
Παρκοκρεβατο,καροτσι,βραστηρας,απολυμαντης,ενδοεπικοινωνια,παμπερς,πιστολακι,παπουτσια,
σαλιαρες και μπιμπερο.......αλλα το χειροτερο ολων η σκληρη ροζ DELSEY της συζηγου......Κουτσουρο ρε αδελφε.........Λες και εχει πετρες μεσα.......την ριχνεις πισω με τα 2 χερια και βλεπεις την αναρτηση να καθεται........."Μονο τα απαραιτητα" μου λεει.............
12 φορες εκανα το φορτωσε-ξεφορτωσε εκεινο το καλοκαιρι...........Αλλα ανθρωπος ειμαι ....Λυγισα...........Εκει την ωρα που κουβαλουσα την βαλιτσα-φονια ενοιωσα το τσιμπιμα.......δεν μασησα...την πηγα μεχρι το τελος........αλλα μαζι της τελειωσε και η λειτουργια της μεσης μου.............Για 7 μερες οδηγουσα βογκωντας 20 χιλιομετρα στροφες απο Τορωνη μεχρι Συκια Χαλκιδικης για να φαω το coctail Muscoril-Voltaren ενεσιμο παρακαλω απο συνταξιουχα φαρμακοπειο που επεμενε πως δεν κανει να αλλαζουμε κολομερια..........7 ενεσεις απο δεξια(οπως βλεπεις εσυ τον κολο μου).............
Η διαδρομες?Υπεροχες............Οταν κοιμαται η μικρη ,εκεινες τις ελαχιστες στιγμες χωρις τσιριδες και κλαμματα αρχιζει η ξανθια συντροφος της ζωης μου...Τρεχεις,διψαω ,κατουριεμαι,νυσταζω δεν μου αρεσει η μουσικη...........Οι στασεις δεκαδες..........Φρουτοκρεμα,γαλα,κακακια,τσαι,νερο,αχ κατουριθηκε ξανα το παιδι..........Και τοτε θα συμβει το μοιραιο................κατι θα εχεις βαλει στο βααααααααααααθος της μπαγαζιερας...........κατι απολυτος απαραιτητο.............και τοτε εκει,στο παρκινκ της εθνικης ,κατω απο τον καυτο καλοκαιρινο ηλιο θα κανεις για αλλη μια φορα τον εαυτο σου περηφανο.........θα φορτωσοξεφορτωσεις...........και την ωρα αυτη απο το εσωτερικο του αυτοκινητου το ραδιο Λαμια θα παιζει το ασμα του Καρβελα..........."Καλοκαιρινες διακοπες...........για παντα............"

ΥΓ.........Και για να δειτε ποσο βλακας ειμαι φετος ελεγα να βαλω και τρειλερ να παρω την μηχανη..........χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :zep:

Μολις σε διαβασα εζησα μια μεταφυσικη κατασταση ,ζω ακριβως τα ιδια εδω και δυο χρονια ,μεχρι και το αυτοκινητο ειναι ιδιο ,σε αλλο χρωμα και βεβαιως η ροζ DELSEY .
Νίκος.
Άβαταρ μέλους
sakman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3858
Εγγραφή: Παρ 17 Οκτ 2008, 10:19
Gender: Male
Bike: SS1000
Other: CBX 750 MONTESA 414
Τοποθεσία: Βριλήσσια

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από sakman »

manibelas έγραψε:Αυτο το τελευταιο με τη μηχανη ειναι καλη ιδεα. Θα σταματας στο παρκιν θα ξεφορτωνεις τη μηχανη θα τη πηγαινεις διπλα στο τουτου θα πατας πανω στη σελα της μηχανης και δε θα χρειαζεται να τεντωνεσαι για να βρισκεις αυτα που θες απο τη μπαγκαζιερα. :zep: :zep: :zep:



Μεγάλο λάθος .

Την πρώτη φορά θα βάλεις την μηχανή στο τρέϊλερ . Από εκεί και μετά θα ακούς : Τι την θέλεις την μηχανή μαζί σου ? Δεν βάζουμε κανα πραγματάκι στο τρέϊλερ που είναι απαραίτητο , και δεν το έπαιρνα μαζί γιατί είχε γεμίσει η μαγαζιέρα , και το πίσω κάθισμα . ( οπότε θα φεύγεις διακοπές κουβαλώντας δυάρι διαμέρισμα , το οποίο θα ξεκινάς να φορτώνεις 2 μέρες νωρίτερα , και θα ξεφορτώνεις όλη την νύχτα να μην μείνουν τα πράγματα έξω ) .
The Uncle Εικόνα
Άβαταρ μέλους
kostis
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 210
Εγγραφή: Παρ 08 Αύγ 2008, 03:24
Gender: Male
Bike: SS800
Other: beverly 250
Τοποθεσία: Αθηνα αμπελόκηποι

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από kostis »

Kαλα ε με ανχωσες εγω τρελενωμαι αμα εχω την ευθυνη της μιας βαλιτσας :zep:
Καλη υπομονη στους παντρεμενους οσο για μενα ο γαμος καπου συνανταει και το 1098s ουτε με κυαλια δεν τα βλεπω και τα δυο :wsmile: μελλοντικα....... :zep:
Μην κοιμάσαι είναι επικίνδυνο.... Μη ξυπνάς μπορεί να μετανιώσεις.....
Άβαταρ μέλους
Zissis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Τρί 19 Μάιος 2009, 11:42
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονικιος οικονομικος μεταναστης στα ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από Zissis »

Ρε θειο μου χαλασες το ονειρο του τρειλερ................. :innocent2:
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ...........................Εικόνα
Άβαταρ μέλους
sakman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3858
Εγγραφή: Παρ 17 Οκτ 2008, 10:19
Gender: Male
Bike: SS1000
Other: CBX 750 MONTESA 414
Τοποθεσία: Βριλήσσια

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από sakman »

Zissis έγραψε:Ρε θειο μου χαλασες το ονειρο του τρειλερ................. :innocent2:



Όχι ρε ανίψι . Σε γλύτωσα από σίγουρο διαζύγιο . ( Τουλάχιστον στα λόγια . Γιατί το πρωί που θα έχεις τελειώσει το ξεφόρτωμα , και η σύζυγος θα θέλει καφεδάκι και μπανάκι , εσύ θα θέλεις Βολταρέν , Μεζουλίτ , μασάζ και ύπνο . Οπότε θα αρχίσεις να λές : Δεν μου τα είχες πεί αυτά πριν παντρευτούμε . Θέλω διαζύγιο ΤΩΡΑ . ) Αρα μου χρωστάς μία μαύρη μικρή στο ΖΟΟ , και πατσίσαμε .

:dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh:
The Uncle Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nickmostro
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 18:37
Gender: Male
Bike: Monster 600
Other: BMW G650 Xmoto
Τοποθεσία: Πειραιας/Νικαια

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από nickmostro »

A ρε Ζησση....απολαμβανω να σε διαβαζω!!! :)) :)) :))

Οπως λεει και ο Μηλιωκας στο καινουριο του ασμα..."Vamos αλανια vamos δεν μας φθουραει ο γαμος"
Άβαταρ μέλους
Zissis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Τρί 19 Μάιος 2009, 11:42
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονικιος οικονομικος μεταναστης στα ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από Zissis »

Αρα μου χρωστάς μία μαύρη μικρή στο ΖΟΟ , και πατσίσαμε .

:dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh:[/quote]



Βρε εγω την μπυρα θα στην κερασω.............πως θα φυγω απο το σπιτι ειναι το ζητημα........... :mrgreen:
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ...........................Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bonnie
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3032
Εγγραφή: Κυρ 02 Νοέμ 2008, 20:15
Gender: Female
Other: triumph thruxton
Τοποθεσία: ηρακλειο τσι κρητης

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από bonnie »

ωραιοι ειστε εσεις οι παντρεμενοι καλε..
δεν ηξερες.. ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ?????? :zep:
αφου ολοι τα ιδια λετε οτι τραβατε... κ αγχωνεστε.. κ τσαντιζεστε..
κριμα δεν ειναι ρε παιδια ?? ειπαμε, ερωτας, γαμος, παιδια, τζιμπλεκια, κοκοψαψα, αλλα..

τι να πω... μικρο παιδι ειμαι εγω βεβαια, που να ξερω απο αυτα... ακομα δεν εχω βγαλει δοντια, δεν εχω παρει στριφτερο, εχω δρομο ακομα..
:whistling: υπομονη λοιπον... καποια στιγμη θα βαρεθουν να σας γκρινιαζουν.. (ελπιζω!)
καλες διακοπες! :innocent2:
στριβω, αρα υπαρχω! (λεμε τωρα...)

Εικόνα
Clear your Way to enter your HighWay!
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από nasa »

χωρις παρεξηγα.......υπαρχει και το διαζυγιο..... :hibye: για τους λογους που περιεγραψες εχω χωρισει 2.....και κανα 2 φιλαρακια μου τωρα βλεπουν τα ραδικια αναποδα........ακολουθεις το σκεπτικο μου.....????το νου σου φιλε γιατι οι γυναικες σε βοηθουν να κανεις χειροτερα τα προβληματα που δεν θα ειχες αμα ησουν μονος σου....εκτος αν γουσταρεις οποτε παω πασο και ζητω και συγνωμη ταπεινα...... :thumbsup:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
The Bologneean
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1628
Εγγραφή: Δευ 15 Δεκ 2008, 13:38
Gender: Male
Other: Monster S4 (r.i.p.)
Τοποθεσία: stone(d) city

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από The Bologneean »

δεν νομιζω να ερωτευομουν γυναικα που δεν θα απολαμβαναμε μαζι τα ιδια πραγματα...
αν δεν μπορω να την εχω πισω μου να βολταρουμε παρεα, τι να την κανω...
φυσικα καταλαβαινω οτι μπορει να την πατησεις με τον εντελος "ασχετο" ανθρωπο με σενα... ή να αποκτησεις εσυ αλλα ενδιαφεροντα μετα την γνωριμια με εκεινη, τα οποια δεν μπορει να ακολουθησει...
εκει παιζει συμβιβασμος, κουραγια και υπομονη...

εμενα παντος εχει μαθει και το ξυροκαμπανο και τα WP... την βλεπω να ρυθμιζει αναρτησεις σε κανα δυμηνο...ασε που παιζουμε και SBK παρεα στο playstation!! :zep:
Θωμάς
Proud member of...
Εικόνα
ΜπεεΕεεΕΕΕεεεΕΕΕεεεεΕΕ
Άβαταρ μέλους
bonnie
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3032
Εγγραφή: Κυρ 02 Νοέμ 2008, 20:15
Gender: Female
Other: triumph thruxton
Τοποθεσία: ηρακλειο τσι κρητης

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από bonnie »

The Bologneean έγραψε:δεν νομιζω να ερωτευομουν γυναικα που δεν θα απολαμβαναμε μαζι τα ιδια πραγματα...
αν δεν μπορω να την εχω πισω μου να βολταρουμε παρεα, τι να την κανω...
εμενα παντος εχει μαθει και το ξυροκαμπανο και τα WP... την βλεπω να ρυθμιζει αναρτησεις σε κανα δυμηνο...ασε που παιζουμε και SBK παρεα στο playstation!! :zep:

εγω αμα βρω εναν τετοιον αντρα, μπορει κ να τον παντρευτω!! :mrgreen: (λεμε τωρα... :innocent2:)
στριβω, αρα υπαρχω! (λεμε τωρα...)

Εικόνα
Clear your Way to enter your HighWay!
Άβαταρ μέλους
DESMOMAN
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2392
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 01:01
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore
Other: ST4S

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από DESMOMAN »

sakman έγραψε:



Όχι ρε ανίψι . Σε γλύτωσα από σίγουρο διαζύγιο . ( Τουλάχιστον στα λόγια . Γιατί το πρωί που θα έχεις τελειώσει το ξεφόρτωμα , και η σύζυγος θα θέλει καφεδάκι και μπανάκι , εσύ θα θέλεις Βολταρέν , Μεζουλίτ , μασάζ και ύπνο . Οπότε θα αρχίσεις να λές : Δεν μου τα είχες πεί αυτά πριν παντρευτούμε . Θέλω διαζύγιο ΤΩΡΑ . ) Αρα μου χρωστάς μία μαύρη μικρή στο ΖΟΟ , και πατσίσαμε .

:dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :dwbh: :dwbh: :dwbh: :dwbh:

κρυβε λογια θειε Σακη ...γιατι θα μας παρεξηγησουν...
:whistling: :wsmile: :zep:
DucatoBoy

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από DucatoBoy »

ΑΡΕΕΕΕΕΕ Ζηση....εισαι ο αρχηγος μας...τελικα και οι παντρεμενοι εχουν ψυχη...για να τους βγαινει!!!! Ωχχχ παναϊα μου...ερχεται ο Αυγουστος...κοντευει.... :zep:
The Bologneean έγραψε:δεν νομιζω να ερωτευομουν γυναικα που δεν θα απολαμβαναμε μαζι τα ιδια πραγματα...
αν δεν μπορω να την εχω πισω μου να βολταρουμε παρεα, τι να την κανω...
φυσικα καταλαβαινω οτι μπορει να την πατησεις με τον εντελος "ασχετο" ανθρωπο με σενα... ή να αποκτησεις εσυ αλλα ενδιαφεροντα μετα την γνωριμια με εκεινη, τα οποια δεν μπορει να ακολουθησει...
εκει παιζει συμβιβασμος, κουραγια και υπομονη...

εμενα παντος εχει μαθει και το ξυροκαμπανο και τα WP... την βλεπω να ρυθμιζει αναρτησεις σε κανα δυμηνο...ασε που παιζουμε και SBK παρεα στο playstation!! :zep:
Καλλλαααα εσυ....τι να πω...δεν θελω να με παρεξηγησεις κιολας...πριν 8 χρονια με την γυναικα μου...παιζαμε PS1 και 2 αργοτερα... απο tekken μεχρι Grand Turismo...μαζι διαλεξαμε αργοτερα το Monster...ιταλικο-πενταμορφο-μοναδικο-ξεχωριζει και αλλα τετοια...σημερα...απλα ξαναδιαβασε αυτα που γραφει ο Ζησης...οσο για το Monster που τοσο γουσταρε..."θα το βαλω φωτια...μονο αυτο σε νοιαζει...ολο χαλας λεφτα για την "ΚΟΛΟΜΗΧΑΝΗ"...κ.α."....οποτε μην το τρως το παραμυθι...ζεις σε ενα matrix...και η πόρνη η πραγματικοτητα ποναει, οπως οταν αποσυνδεσανε τον Neo απο τα καλωδια!!!!! :zep: :glimpse:
Άβαταρ μέλους
Γιωργος 3005
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Κυρ 09 Ιουν 2013, 17:56
Gender: Male
Bike: 1098R
Other: R1
Τοποθεσία: Λιβαδεια

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από Γιωργος 3005 »

Τωρα το διαβασα και εχω λυθει στα γελια οχι για τον περιγραφικο τροπο που τα λες αλα σαν να το βλεπω μπροστα μου.
Καλοπροαιρετα υπομονη
Those who like me, raise your hand. Those who don't, raise your standards.
Άβαταρ μέλους
God is An Astronaut
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 879
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 14:25
Gender: Male
Other: Ξυριστική Braun

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από God is An Astronaut »

Πώς μου ξέφυγε τετοιο topic ? :mrgreen:

Κλαίω, καλύτερη περιγραφή δεν γινόταν λέμε... :mrgreen: :mrgreen: :))
Άβαταρ μέλους
Haiwani
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 417
Εγγραφή: Κυρ 03 Μαρ 2013, 18:32
Gender: Male
Bike: 996SPS
Τοποθεσία: Χαϊδάρι

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από Haiwani »

χαχαχαχαχα

Γάμος... Παιδιά... Οικογενειακές διακοπές... ΒΑΣΑΝΑ

Εγώ νέος είμαι αλλά έχω ακούσει πως τα πρώτα 20 χρόνια είναι δύσκολα...
People come up to me and say: "It takes more energy to frown than it does to smile."
Yeah, you know it takes more energy to point that out than it does to leave me alone?

Bill Hicks, Relentless Live Show, 16 Nov 91
Άβαταρ μέλους
daculas367
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3513
Εγγραφή: Παρ 26 Σεπ 2008, 18:37
Gender: Male
Bike: Monster 900

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από daculas367 »

Λάθος σου τα είπανε, τα πρώτα 100 χρόνια είναι τα δύσκολα. Μετά συνηθίζεις :)) :))
Άβαταρ μέλους
God is An Astronaut
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 879
Εγγραφή: Παρ 27 Μάιος 2011, 14:25
Gender: Male
Other: Ξυριστική Braun

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από God is An Astronaut »

daculas367 έγραψε:Λάθος σου τα είπανε, τα πρώτα 100 χρόνια είναι τα δύσκολα. Μετά συνηθίζεις :)) :))

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 20:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..................

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

σαν να βλέπω την κεφαλονιά πάλι μπροστά μου
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση