California Superbike School

Για την οδηγική μας βελτίωση

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

dimos IT'S ONLY έγραψε:φιλε,
1)ο νασα κι ο ιγμο ειναι φιλοι και σπανε πλακα βριζοντας ο ενας τον αλλον.δικαιωμα τους,αλλα και εμεις το βλεπουμε.
2)μασονια???????????????????????????????????????? μπαμπινωτης
3)εξακολουθεις να με βριζεις χωρις να με ξερεις που σε εβρισα.δειξε μου ενα ποστ που εβρισα εσενα με καποιο "επιθετο" η καποιον αλλον εδω μεσα.προειδοποιησεις και συμπερασματα βγαζω για τι τι εχει ο καθενας μας εδω μεσα.
εγω οταν γραφω κατι λαθος ζηταω και συγνωμη.προκαλω να ψαξουν εδω ολα τα ποστ μου και να το δει οποιος θελει αυτο.εσυ???

μηπως να το κοψουμε εδω?
δεν ξερω απο σενα εξαρταται.οσο με προκαλεις θα απαντω.it's a free country for god sake
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
mycolnago
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2133
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2009, 19:37
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Kreidler florett TM
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από mycolnago »

GP44--ΕΠΙΔΑΥΡΟ...?ΧΜ..

εγω με πιερρακο,κωστούλα,Κολλια,Τσαρμπυ ..με rd 350...ισως σε ξερω ?φατσικα? :zep:
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

αθηναιος εισαι?εγω νομιζα απ'το χωριο στην καβαλα,που με ειπες στο τηλεφωνο τις προαλλες.
αμα σε φερει ο δρομος σου κατα δω-θεσ/νικη-καμμια τεταρτη,ελα για καμμια μπυρα εκει που μαζευομαστε,να μας τα πεις απο κοντα,να δεις οτι δεν ειμαστε και μασονοι!μαλλον πονεμενοι ντουκατοαργογρηγοροι ειμαστε....

ps.ετρεχες παλια?πρωταθλημα?γραψε αμα θες
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

mycolnago έγραψε:GP44--ΕΠΙΔΑΥΡΟ...?ΧΜ..

εγω με πιερρακο,κωστούλα,Κολλια,Τσαρμπυ ..με rd 350...ισως σε ξερω ?φατσικα? :zep:


χαιρετισμους στον κολλια τον τσαρπμο(πες του οτι εχω ντουκατι RS και θα καταλαβει)κωτσουλα(μαλλον κατσουλα θα εννοεις)και στον ψηλο.οχι RD αλλα RGV.ισως με τον κολλια τα ειπαμε περσυ στο πρωταθλημα στις σερρες.χαρηκα.γιωργος
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

dimos IT'S ONLY έγραψε:αθηναιος εισαι?εγω νομιζα απ'το χωριο στην καβαλα,που με ειπες στο τηλεφωνο τις προαλλες.
αμα σε φερει ο δρομος σου κατα δω-θεσ/νικη-καμμια τεταρτη,ελα για καμμια μπυρα εκει που μαζευομαστε,να μας τα πεις απο κοντα,να δεις οτι δεν ειμαστε και μασονοι!μαλλον πονεμενοι ντουκατοαργογρηγοροι ειμαστε....

ps.ετρεχες παλια?πρωταθλημα?γραψε αμα θες

οχι δεν ειμαι απο καβαλα δεν εχω σχεση με επαρχια "δυστυχως" ειμαι απο αθηνα.αν ερθω θεσσαλονικη σιγουρα θα βρεθουμε.
ναι "δυστυχως" ετρεχα.δεν θα γραψω οπως εχω κανει μεχρι σημερα γιατι μου αρεσει που "φιλοι" μεσα απο το φορουμ μιλουν για επαρση και σεμνοτητα.θα τα πουμε αυτα οταν βρεθουμε που νομιζω οτι δεν θα σε ενδιαφερουν και πολυ.μαλλον ανιαρα θα ηχουν στα αυτια σου.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από D3§m02K »

The forum is alive again. . . :popcorn:

:mrgreen:
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

γιατι δυστυχως ρε φιλε?νομιζω θα πρεπε να χεις καταλαβει οτι εδω πανω δεν εχουμε θεμα με νοτιους-βορειους και χαζα,αλλα ετσι που το γραφεις,μαλλον πικρα θα φαγες γενικα μ'αυτο.
μπορει να σαι και λιγο καιρο δεν ξερω,εσυ ξερεις καλυτερα.
οσο αφορα το αν θα μου φανουν περιεργα αυτα που εχεις κανει,δε νομιζω,γιατι το λες?μηχανοβιοι ειμαστε.
αλλα λιγο μυστηριο το κρατας γυρω απ'το ποιος εισαι.
τελος παντων,εσυ ξερεις.

να σε ρωτησω κατι,οταν λες το μηχανακι σου λειτουργει με ''ωρες'' τι ακριβως εννοεις?εχω ακουσει κατι αλλα δεν ξερω,αμα δε βαριεσαι πες,να μας φυγει η περιεργεια
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από D3§m02K »

GP44 έγραψε:. . .γιατι μου αρεσει που "φιλοι" μεσα απο το φορουμ μιλουν για επαρση και σεμνοτητα. . .
. . . και sorry που πετάγομαι σαντη μπούτσα (®Master Yoda) στο - διασκεδαστικό κατα τ'άλλα - threadάκι σας αλλά ο nasa συνήθως τα λέει στο γάιδαρο να τ' ακούσει η ουρά του . . . μακάρι να μείνεις στο forum και να τον ψυχανεμιστείς λίίίίγο καλύτερα . . .

Μαζί σου στα περισσότερα αλλά φίλε μου έτσι όπως γράφεις, το χάνεις το δίκιο σου. . . :hibye:
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

dimos IT'S ONLY έγραψε:γιατι δυστυχως ρε φιλε?νομιζω θα πρεπε να χεις καταλαβει οτι εδω πανω δεν εχουμε θεμα με νοτιους-βορειους και χαζα,αλλα ετσι που το γραφεις,μαλλον πικρα θα φαγες γενικα μ'αυτο.
μπορει να σαι και λιγο καιρο δεν ξερω,εσυ ξερεις καλυτερα.
οσο αφορα το αν θα μου φανουν περιεργα αυτα που εχεις κανει,δε νομιζω,γιατι το λες?μηχανοβιοι ειμαστε.
αλλα λιγο μυστηριο το κρατας γυρω απ'το ποιος εισαι.
τελος παντων,εσυ ξερεις.

να σε ρωτησω κατι,οταν λες το μηχανακι σου λειτουργει με ''ωρες'' τι ακριβως εννοεις?εχω ακουσει κατι αλλα δεν ξερω,αμα δε βαριεσαι πες,να μας φυγει η περιεργεια

ειμαι στα μερη σας 2 χρονια.μην το ανοιγεις το θεμα βορειοι νοτιοι γιατι ποναει και γιατι εχετε θεμα και μαλιστα σοβαρο.δεν ξερω για την θεσσαλονικη αλλα που ζω εχουν.σαν να λες ο καραμανλης η ο παπανδρεου ειναι αθηναιοι.και μαζι με αυτους την πληρωνω και γω.

δεν κραταω κανενα μυστηριο.οταν με συναντησες προχθες στην πιστα τι ηθελες να κανω?διαφημηση να κρατω κανα πανο?δεν ειχες χρονο να τα πουμε γιατι ησουν μεσα στην καψα και το καταλαβαινω.


με ωρες λειτουργιας ειναι ολα τα raicing μηχανακια.πχ 2 ωρες κυλινδρα 4 ωρες κεφαλες 8 ωρες μοτερ ολοκληρο.οκ?
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

D3§m02K έγραψε:
. . . και sorry που πετάγομαι σαντη μβ@ύρτσα (®Master Yoda) στο - διασκεδαστικό κατα τ'άλλα - threadάκι σας αλλά ο nasa συνήθως τα λέει στο γάιδαρο να τ' ακούσει η ουρά του . . . μακάρι να μείνεις στο forum και να τον ψυχανεμιστείς λίίίίγο καλύτερα . . .

Μαζί σου στα περισσότερα αλλά φίλε μου έτσι όπως γράφεις, το χάνεις το δίκιο σου. . . :hibye:



πες μου πως μπορω να τα γραφω σοβαρα.δεν κανω πλακα.να καταλαβω τι κανω λαθος κατα την γνωμη σου και αν μπορω να το αλλαξω.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

ελα ρε συ,ετσι πανε αυτα τα rs?χαμπαρι δεν ειχα,δηλαδη εσυ για να κανεις προπονηση και εναν αγωνα-λεμε τωρα,το απλοποιω για να κανω παραδειγμα-θες εναν κουβα λεφτα!!!
καποτε ειχα βρει ενα 999rs,υπαρχει οντως τετοιο μηχανακι?κι αυτο ειναι με ωρες οπως το δικο σου?
φυσικα απο περιεργεια θα το ρωτησω,ποσο κανει το δικο σου?υπαρχει στην αγορα γενικα?τα μοντελα rs ειναι ολα ετσι,δηλαδη με ωρες?
Άβαταρ μέλους
tattoo
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Σάβ 25 Απρ 2009, 17:12
Gender: Male
Other: Aprilia Tuono R Fact
Τοποθεσία: Salonica
Επικοινωνία:

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από tattoo »

εμενα παλι ολα καλα μου ακουγονται...και η μια γνωμη και η αλλη....

εγω ξερω οτι πηρα στα 34 μου την πρωτη μου μηχανη (εχει ενα εξαμηνο τωρα)...
μπηκα στην πιστα και οι οδηγικες μου γνωσεις ηταν...
'για να ξυσεις πατα στις μυτες.."...
μπηκα και εξυσα και αξιοπρεπως πηγα (κατω απο δυο λεπτα) και δεν ηξερα καλα καλα που ειναι ο συμπλεκτης και το φρενο...

και εφαγα και την σαβουρντα μου και ο ωμος μου ποναει τωρα που γραφω...

μπιζνα-ξεμπιζνα εμενα το σχολειο μου μαθε πραγματα που εμπειρικα θα θελα χρονια να τα μαθω
η να κατασκηνωσω στην πιστα και να παρακαλαω να μου πει καμαι κουβεντα κανας που ξερει να οδηγαει...
και να πουλαει και υφος (δεν ειναι οτι δεν δοκιμασα) και να νιωθω και μ@λ$κ@ς αμα θα του σκαγα καμια σφαλιαρα...

δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια να μαθω απ τα λαθη μου
και 1000 να κανε το λεβελ προκειμενου να γλυτωσω τον κ***ο μου και το μηχανακι μου θα τα δινα

με δυο λεβελ τωρα,στους εξι μηνες που χω μηχανη και τις 5 φορες που πηγα πιστα,
αυτο που ξερω ειναι οτι οδηαγαω μακραν καλυτερα απο αλλους που το κανουν χρονια...
και οι χρονοι γιναν αξιοπρεπεις νομιζω.ωστε να γουσταρω την καβλα μου παραπανω
τουλαχιστον ξερω τι να κανω και εχω πολλα να μαθω...

καποια πραγματα πρεπει να στα πει καποιος και ταλεντο να εισαι η να τα πληρωσεις ακριβα η να σου παρει χρονια.τελος.

εγω αυτο το σχολειο ηξερα.εκει πηγα.αυτα εμαθα.βελτιωθηκα σιγουρα κατα πολυ.
αμα καποιος ειναι παραπανω μαγκας απο αυτους,εγω μαζευω λεφτα και του τα δινω.
τοσα πεταμενα λεφτα δινω για το μηχανακι.χαλαλι
SarkaTattoo
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από nasa »

.....οκ φιλε μου.... :)) δεν το βιντεακι του γρηγορου αλβανου τοτε στους δημοσιους δρομους της ιταλιας ....που δεν ντραπηκε να ανεβασει....... :)) σορρυ αλβανε..... :)) αλβανος vs δρομος...λεγεται...και θα απολαυσεις στιγμες θαρρους και τρομου.......σε ολο το μηκος και το πλατος του οδοστρωματος...... :cool:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

dimos IT'S ONLY έγραψε:ελα ρε συ,ετσι πανε αυτα τα rs?χαμπαρι δεν ειχα,δηλαδη εσυ για να κανεις προπονηση και εναν αγωνα-λεμε τωρα,το απλοποιω για να κανω παραδειγμα-θες εναν κουβα λεφτα!!!
καποτε ειχα βρει ενα 999rs,υπαρχει οντως τετοιο μηχανακι?κι αυτο ειναι με ωρες οπως το δικο σου?
φυσικα απο περιεργεια θα το ρωτησω,ποσο κανει το δικο σου?υπαρχει στην αγορα γενικα?τα μοντελα rs ειναι ολα ετσι,δηλαδη με ωρες?

ναι ετσι ειναι.μια προπονηση μια περιουσια.μικρη.γιαυτο και πηρα το YAMAHA. raicing και αυτο αλλα πιο μικρο budget.
αν ειχες 999 αναλογα την κατασταση πρεπει να εκανε απο 25 εως 50 χιλιαρικα αναλογα την κατασταση.αυθεντικο οχι μαιμου κομματι κομματι.
το δικο μου το πηρα 12.500.00 μετρητα κουτα δρχ το 2000.εκεινη την χρονια βγηκαν 24 κομματια.
ναι ολα τα rs ειναι ετσι
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από nasa »

...... http://www.ducatisti.gr/phpBB3/viewtopi ... 40&t=18179" onclick="window.open(this.href);return false; ..............


........απολαυστε ....... :))



















.....ΘΕΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ..... :shock:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

tattoo έγραψε:εμενα παλι ολα καλα μου ακουγονται...και η μια γνωμη και η αλλη....

εγω ξερω οτι πηρα στα 34 μου την πρωτη μου μηχανη (εχει ενα εξαμηνο τωρα)...
μπηκα στην πιστα και οι οδηγικες μου γνωσεις ηταν...
'για να ξυσεις πατα στις μυτες.."...
μπηκα και εξυσα και αξιοπρεπως πηγα (κατω απο δυο λεπτα) και δεν ηξερα καλα καλα που ειναι ο συμπλεκτης και το φρενο...

και εφαγα και την σαβουρντα μου και ο ωμος μου ποναει τωρα που γραφω...

μπιζνα-ξεμπιζνα εμενα το σχολειο μου μαθε πραγματα που εμπειρικα θα θελα χρονια να τα μαθω
η να κατασκηνωσω στην πιστα και να παρακαλαω να μου πει καμαι κουβεντα κανας που ξερει να οδηγαει...
και να πουλαει και υφος (δεν ειναι οτι δεν δοκιμασα) και να νιωθω και μ@λ$κ@ς αμα θα του σκαγα καμια σφαλιαρα...

δυστυχως δεν εχω την πολυτελεια να μαθω απ τα λαθη μου
και 1000 να κανε το λεβελ προκειμενου να γλυτωσω τον κ***ο μου και το μηχανακι μου θα τα δινα

με δυο λεβελ τωρα,στους εξι μηνες που χω μηχανη και τις 5 φορες που πηγα πιστα,
αυτο που ξερω ειναι οτι οδηαγαω μακραν καλυτερα απο αλλους που το κανουν χρονια...
και οι χρονοι γιναν αξιοπρεπεις νομιζω.ωστε να γουσταρω την καβλα μου παραπανω
τουλαχιστον ξερω τι να κανω και εχω πολλα να μαθω...

καποια πραγματα πρεπει να στα πει καποιος και ταλεντο να εισαι η να τα πληρωσεις ακριβα η να σου παρει χρονια.τελος.

εγω αυτο το σχολειο ηξερα.εκει πηγα.αυτα εμαθα.βελτιωθηκα σιγουρα κατα πολυ.
αμα καποιος ειναι παραπανω μαγκας απο αυτους,εγω μαζευω λεφτα και του τα δινω.
τοσα πεταμενα λεφτα δινω για το μηχανακι.χαλαλι

δεν εισαι εσυ μ@λ$κ@ς αλλα αυτος που συναντησες.ο αγωνιζομενος.αν ειναι ετσι οπως τα λες.
το εγραψα και πριν.ειχες δοκιμασει μονος σου να βελτιωθεις?μηπως επειδη επεσες μετα το μυαλο σου για να "ξεκολλησει" ηθελε σχολειο?
(αλλο θεμα αυτο για συζητηση "μετα την πτωση")
δεν ειπα οτι το σχολειο ειναι κολοχανειο.καφενειο ειπα.κατι σου μαθενει.διαβασε πιο πανω αν θες.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
tattoo
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Σάβ 25 Απρ 2009, 17:12
Gender: Male
Other: Aprilia Tuono R Fact
Τοποθεσία: Salonica
Επικοινωνία:

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από tattoo »

καταρχην δεν το εγραψα αυτο για καρφι..ουτε για να στην πω...
χεστηκα που επεσα βασικα..καλυτερα να σου πω, γιατι παραπηρα φορα
αφου δεν επαθε και το μοτορι τιποτα...μια χαρα (εγω δεν εχω αναγκη,να μπορω να δουλευω θελω)

το θεμα ειναι οτι ναι δοκιμασα να βελτιωθω
και ναι,καποια απο αυτα που μας μαθανε τα κουτσο εφαρμοζα χωρις να μου τα χει πει καποιος
και δεν ηξερα κιολας αν κανω καλα
και το μοτορι το στησα μονος μου και εφαγα τοσο χρονο και ταλαιπωρια..
δεν θελω μασημενη τροφη
και ναι ετσι οπως τα λεω ειναι,δεν ανοιγω το στομα μου αν ειναι να μιλαω αερα (τουλαχιστον προσπαθω)

αλλα θελει τοσο χρονο για να μαθεις βασικα πραγματα
και δεν ειμαι 20 χρονων πια...ουτε το μυαλο μου δουλευει πολυ καλα πλεον...

ειναι πολυ πιο ωριμο για μενα να δωσω 5 φραγκα η πεντακοσια και να μαθω δυο τρια πραγματακια,
παρα να ρισκαρω το μοτορι,την δουλεια μου και την υγεια μου..

και επειδη το χω καημο και απωθημενο,θελω να το κανω οσο γινεται σωστα γιατι το χω καβλα
SarkaTattoo
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

ναι ετσι ειναι.μια προπονηση μια περιουσια.μικρη.γιαυτο και πηρα το YAMAHA. raicing και αυτο αλλα πιο μικρο budget.
αν ειχες 999 αναλογα την κατασταση πρεπει να εκανε απο 25 εως 50 χιλιαρικα αναλογα την κατασταση.αυθεντικο οχι μαιμου κομματι κομματι.
το δικο μου το πηρα 12.500.00 μετρητα κουτα δρχ το 2000.εκεινη την χρονια βγηκαν 24 κομματια.
ναι ολα τα rs ειναι ετσι
πω πω ρε φιλε,κουφαθηκα!εκεινο που χα βρει ηταν στην αλεξανδρεια και το δινε 15.000,αρα δεν ξερω αν ηταν οριτζιναλ,παντως δε μου δωσε καμμια πληροφορηση για το τι θ'αγοραζα,αν κι ετσι που γυρναω εγω μαλλον δε θα θελε τιποτα ποτε :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

tattoo έγραψε:καταρχην δεν το εγραψα αυτο για καρφι..ουτε για να στην πω...
χεστηκα που επεσα βασικα..καλυτερα να σου πω, γιατι παραπηρα φορα
αφου δεν επαθε και το μοτορι τιποτα...μια χαρα (εγω δεν εχω αναγκη,να μπορω να δουλευω θελω)

το θεμα ειναι οτι ναι δοκιμασα να βελτιωθω
και ναι,καποια απο αυτα που μας μαθανε τα κουτσο εφαρμοζα χωρις να μου τα χει πει καποιος
και δεν ηξερα κιολας αν κανω καλα
και το μοτορι το στησα μονος μου και εφαγα τοσο χρονο και ταλαιπωρια..
δεν θελω μασημενη τροφη
και ναι ετσι οπως τα λεω ειναι,δεν ανοιγω το στομα μου αν ειναι να μιλαω αερα (τουλαχιστον προσπαθω)

αλλα θελει τοσο χρονο για να μαθεις βασικα πραγματα
και δεν ειμαι 20 χρονων πια...ουτε το μυαλο μου δουλευει πολυ καλα πλεον...

ειναι πολυ πιο ωριμο για μενα να δωσω 5 φραγκα η πεντακοσια και να μαθω δυο τρια πραγματακια,
παρα να ρισκαρω το μοτορι,την δουλεια μου και την υγεια μου..

και επειδη το χω καημο και απωθημενο,θελω να το κανω οσο γινεται σωστα γιατι το χω καβλα

δεν το πηρα προσωπικα.
απο την μια δεν θες μασημενη τροφη και το εστησες μονος σου και συμφωνω 1000% μαζι σου γιατι ετσι μαθαινεις αλλα απο την αλλη περνεις μασημενη τροφη στην οδηγηση.το οτι εκανες μια φορα μια ματσολια και επεσες δεν σημαινει οτι θα εκανες μονος σου συνεχεια ματσολιες ουτε το οτι πηγες σχολειο δεν σημαινει οτι δεν θα ξαναπεσεις.μην τα περδευεις τα πραγματα.

αρκετα νεος εισαι.μακαρι να ειχα τα χρονια σου.
και επειδη το εχεις καημο keep trying και εγω μαζι σου σε οτι χρειαστεις
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

dimos IT'S ONLY έγραψε:

ναι ετσι ειναι.μια προπονηση μια περιουσια.μικρη.γιαυτο και πηρα το YAMAHA. raicing και αυτο αλλα πιο μικρο budget.
αν ειχες 999 αναλογα την κατασταση πρεπει να εκανε απο 25 εως 50 χιλιαρικα αναλογα την κατασταση.αυθεντικο οχι μαιμου κομματι κομματι.
το δικο μου το πηρα 12.500.00 μετρητα κουτα δρχ το 2000.εκεινη την χρονια βγηκαν 24 κομματια.
ναι ολα τα rs ειναι ετσι[/quote]

πω πω ρε φιλε,κουφαθηκα!εκεινο που χα βρει ηταν στην αλεξανδρεια και το δινε 15.000,αρα δεν ξερω αν ηταν οριτζιναλ,παντως δε μου δωσε καμμια πληροφορηση για το τι θ'αγοραζα,αν κι ετσι που γυρναω εγω μαλλον δε θα θελε τιποτα ποτε :mrgreen:[/quote]


15000 πολυ φτηνο.ποια αλεξανδρεια αληθεια.το ξερω οτι μπορι να γελατε αλλα δεν καταλαβα.
θα σου βαλω μια φωτο απο 999rs να μου πεις αν μοιαζει
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
tattoo
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 167
Εγγραφή: Σάβ 25 Απρ 2009, 17:12
Gender: Male
Other: Aprilia Tuono R Fact
Τοποθεσία: Salonica
Επικοινωνία:

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από tattoo »

οχι φυσικα
δεν μπερδευομαι
αλλα πεντα πραματα καλα ειναι να τα μαθεις στρατα στρατουλα

και απο αυτα τα πεντε,πιστεψε με θα βαλω τον κ***ο μου κατω και θα τα κανω εκατο

το χω και σαν φιλοσοφια και στη δουλεια μου και σε ολα

θα δωσω λεφτα και χρονο,ακομα κι αν ειναι για να μαθω ενα πραμα συν,εστω κι αμελητεο,
που θα δυσκολευομουν να το μαθω μονος η δεν θα το μαθαινα ποτε...

εννοειται πως τα δικα μου χερια με δικο μου κοπο και πονο θα κανουν οτι δειξει το αποτελεσμα..

το χω ζησει στο πετσι μου αυτο,για αυτο και δεν ειχα την τιμη να εχω μοτορι πιο πριν...
SarkaTattoo
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

γιατι να γελαμε ρε γιωργο,μηπως πρεπει να χεις gps στο κεφαλι,αφου δεν εισαι απο δω.αλεξανδρεια ημαθιας,πως πας για βεροια,εδω κοντα.
φιλε αυτο που με δειχνεις ειναι αλλο πραμα.....
τωρα κοιτουσα για το δικο σου και λεει οτι εχει μοτερ απο 996?με μοντες στο πλαισιο που το κανουν ''solid like rock'',ισχυει?
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από GP44 »

dimos IT'S ONLY έγραψε:γιατι να γελαμε ρε γιωργο,μηπως πρεπει να χεις gps στο κεφαλι,αφου δεν εισαι απο δω.αλεξανδρεια ημαθιας,πως πας για βεροια,εδω κοντα.
φιλε αυτο που με δειχνεις ειναι αλλο πραμα.....
τωρα κοιτουσα για το δικο σου και λεει οτι εχει μοτερ απο 996?με μοντες στο πλαισιο που το κανουν ''solid like rock'',ισχυει?

.ευχαριστω για την πληροφορια,γιαυτο δεν βιαστηκα να σου απαντησω.γλυτωσες και μην το πεις ουτε του παπα.δεν εχει ερθει τετοιο μηχανακι στην ελλαδα.προχθες μου ειπε καπιοος φιλος απο αθηνα οτι ενας πλουσιος συλλεκτης εκει πηρε ενα τετοιο και το πληρωσε 75000 ευρω .δεν το εχω δει.οταν θα κατεβω αθηνα θα προσπαθησω να το δω και τοτε θα ειμαι σιγουρος.


δεν ξερω που το ειδες αυτο αλλα ειναι μουφα ραδιο αρβυλα.748 ειναι.δες και το 748rs
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από moikan »

πλακα εχετε...γουσταρω να σας διαβαζω....

:wsmile: :wsmile: :wsmile:

σορυ για το σπαμ.... :hibye: :hibye: :hibye:
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: California Superbike School

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

moikan έγραψε:πλακα εχετε...γουσταρω να σας διαβαζω....

:wsmile: :wsmile: :wsmile:

σορυ για το σπαμ.... :hibye: :hibye: :hibye:

ελευθερα,δικο μας παιδι εισαι βρε ευνομε :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:
Απάντηση