ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΙ.ΕΣ.ΕΣ (Ωδή στην Κ10)

Για την οδηγική μας βελτίωση

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Brutale
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ 09 Δεκ 2010, 01:53
Gender: Male
Other: MV Agusta Brutale

ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΙ.ΕΣ.ΕΣ (Ωδή στην Κ10)

Δημοσίευση από Brutale »

Πω ρε φ@υθτ^ς τι μέρα είναι αυτή σήμερα;Εγώ πάω σα σίφουνας ή οι άλλοι είναι τόσο αργοί;...Μπααα απλά το'χω...Ας το αποδεκτώ, πλέον πάω τάπα!!!...Να κι η αγαπημένη μου, επιτέλους μια αριστερή...ΓΙΟΥΧΟΥ,πλησιάζει η Κ10...αυτό το κουλάδι με το ζεντ τι βρέθηκε τώρα μπροστά μου και μου χαλνάει το στυλ;...(μια εξάτμιση, αρα 7μισάρα έχει)...ωραία, παίζουμε με ίσους όρους...τωρα θα μάθει τι θα πει γυμνό!...προλαβαίνω να τον τρομάξω λίγο πριν τη στροφή...λοιπόν οι μύτες στους μαρσιπιέδες...σφίγγουμε τα μπούτια στο ντεπόζιτο, κατεβάζουμε τρίτη και πάρε να'χεις...οοοοοπ, προσπέραση στο χιλιοστό αμέσως πριν τη στροφή...Χαχα, δε σε χάλασε ψηλέ... φάε σκόνη!...Αστον τώρα να βρίζει και πάλι καλά που δε με είδαν γιατί τη μαύρη την έχω στο τσεπάκι (για πολλοστή φορα σήμερα)...τώρα ας πάω δεξιά και μισό κωλαράκι έξω...που είναι το σημάδι;..ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΡΕΕΕ???...τι σημάδια και βλακείες, απλά ας στρίψω...(εισπνοή)...ρε @#$@ πολύ αργά την πήρα, δεν πιάνω το άπεξ με την καμία...(τώρα έβαλα 30 πίσω και 33 μπροστά ή το αντιθετο)...ας γείρω κι άλλο γιατί δε με παίρνει...όπα γονατάκι κάτω, ΞΥΣΕ ΜΩΡΗ...ΧΡΑΑΑΑΤΣ...Μπουαχαχα...τώρα σιγουρα έχει ψαρώσει ο καθυστερημένος...(πω πω , αυτά τα ντιάμπλο ρόσο τα 2 γάμάνε, ούτε καν γλιστράει, άλλωστε τώρα βγήκανε τον Απρίλιο,το είδα και στο ιντερνετ.Όχι σαν τους άλλους τους γκάου μπίο που ζητάνε ακόμα ντιαμπλο κορσα 3 και τους δινουν προπέρσυνα)...Που ήμασταν;Α, ναι.Κοίτα το σημείο φυγής, ΚΟΙΤΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΦΥΓΗΣ!...πολύ εξώ είμαι ρε γμτ...πως το είπε πριν αυτό ο τσάκαλος όταν ανοίγεσαι...ανα γειά σου...ΧΟΥΚ ΣΟΤ!...Αυτό θα κάμω!!!...Λοιπόν, έχουμε και λέμε κάτω η κεφάλα...κι άλλο κάτω...(κοντεύω να βάλω το κράνος κάτω από το αριστερό μου χέρι)...Γαμώτο ακούμπησε κάτω ο μαρσιπιές...Σκατά, ούτε ο Μάκης ο ρουκέτας με το Κρίπτον δεν το σώζει εδώ....Δεν παίζει, έχω ήδη βγάλει το μπλοκ επιταγών και ετοιμάζομαι να το αγοράσω από τον μεσίτη...(Δεν υπάρχει περίπτωση, όλοι θα πεθάνουν στα γέλια έτσι και πέσω)...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΡΑΤΗΣΩ!!!...άλλωστε άντε να περιμένω για ανταλλακτικά πάλι κανα δίμηνο, για να μην αναφέρω ότι πάει κι όλο το μηνιάτικο...και ήδη χρωστάω για το τσιπάκι που είχα βάλει...Είμαι ήδη πάνω στο κερμπ...πολύ κοπανάει, καλύτερα να σηκωθώ κι ο Θεός να βάλει το χέρι του...ΟΟΟΠ όρθιος...(έξω πλέον)...όόόρρρθθθιιιοοοςςςς...ο..ρ..θ..ι..οοοο..ς...(κόβει σιγά σιγά, πέζει να το σώσω)...ΟΡΘΙΟΣ ΛΕΜΕ!!!...ΟΥΦΦΦ...ΤΟ ΕΣΩΣΑ...(εκπνοή)...φτηνά τη γλύτωσα......τι χέρι είμαι ο Θεός;...πω αυτές οι δαγκάνες της νισιν γαμάνε, τι μπρέμπο και μαλακίες....(περνάει το κουλάδι και κοιτάει κι όλας)...τι κοιτάς ρε μλκ, μόλις μπω μέσα πάλι σκόνη θα φας κι εσυ κι η γιαπωνέζικη παπαριά σου!!!...(By Igor Varvatale)
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΙ.ΕΣ.ΕΣ (Ωδή στην Κ10)

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

oταν λεω οτι εισαι ασχετος με την οδηγηση,αυτο εννοω,

γεια σου ιγκορ-βαρβαταλε!!! :hibye:
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 00:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΙ.ΕΣ.ΕΣ (Ωδή στην Κ10)

Δημοσίευση από REDRIDER »

Αυτό το εισπνοή -εκπνοή είναι από το karate kid?
Τελικά έφαγε πολύ σκόνη ο άλλος................αλλά μάλλον επειδή μπήκες στα χώματα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
Άβαταρ μέλους
Brutale
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Πέμ 09 Δεκ 2010, 01:53
Gender: Male
Other: MV Agusta Brutale

Re: ΤΑ ΑΠΟΜΝΗΜΟΝΕΥΜΑΤΑ ΕΝΟΣ ΚΑΓΚΟΥΡΑ ΣΤΟ ΣΙ.ΕΣ.ΕΣ (Ωδή στην Κ10)

Δημοσίευση από Brutale »

Όπως είπα και στο φέισμπουκ οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα και καταστασεις είναι καθαρά συμπτωματική.Όπως γνωρίζετε εγώ είμαι ώριμος και ευσυνείδητος αναβάτης. Ουδέποτε θα ταυτιζόμουνα με τέτοια ανάρμοστη και ασεβή συμπεριφορά προς τους συναθλητές μου.Εκλάβετέ το ως μια στιγμή εκλάμψεως συγγραφικού οίστρου.
Απάντηση