Καθρέφτες Multi 620

Τα στολιδια των κοριτσιων...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Mitsos-Alucard
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ 28 Αύγ 2017, 17:53
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S

Καθρέφτες Multi 620

Δημοσίευση από Mitsos-Alucard »

Καλημέρα καταρχάς.Ειμαι πρόσφατος κάτοχος μια Multistrada 620 2006 και θα ήθελα τα φώτα σας παιδιά.Θέλω να ρωτήσω για καθρέφτες.Ο δεξιός καθρέφτης της μηχανής είναι κολλημένος με κόλλα για να μην κρεμάσει.Οταν την πήρα ο προηγούμενος κάτοχος μου το είπε για να ξέρω τι μου γίνεται και να μην μου φύγει σε κανένα δρόμο.Απο ebay που κοίταξα δεν έχει και πολλούς με φλας επάνω.Αλλα και αυτοί που έχει δεν ξέρω αν θα κάνουν για το multi.Τι πρέπει να κοιτάξω σε θέμα διαστάσεων για να πάρω κάτι και μου είναι αχρηστοι;Μου ήρθε σαν ιδέα να πάρω απλούς και να βάλω άλλου φλασάκια αλλά δεν ξέρω αν θα είναι και πολύ καλή ιδέα
Vasil_akis
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τετ 16 Αύγ 2017, 20:36
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: Καθρέφτες Multi 620

Δημοσίευση από Vasil_akis »

Αν και είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα ομορφιάς, εμένα δεν μου αρέσουν.
Στα ίδια χρήματα μπορείς να βάλεις καλύτερους και σίγουρα ομορφότερους καθρεπτες.
Συν τα Φλασακια μπορείς να τα τοποθετήσεις πολυ εύκολα στα πλαϊνά..
Και εντός Ελλάδας έχεις αρκετές επιλογές χωρίς να χρειαστεί να περιμένεις για καιρό!
Mitsos-Alucard
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ 28 Αύγ 2017, 17:53
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S

Re: Καθρέφτες Multi 620

Δημοσίευση από Mitsos-Alucard »

Και για το θεμα των διαστάσεων.Καποιος μου έλεγε κάτι για 8αρηδες και 10ρηδες.Δεν καταλαβαινα και πολλα λογο οτι δεν ειχα ξανασχοληθει με κατι παρομοιο.Δεν θυμάμαι ποιος είπε ότι ήταν καλυτερος για να μην κουνιέται πολύ κατά την οδηγηση.
Άβαταρ μέλους
kokkinos1
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2305
Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2008, 23:43
Gender: Male
Other: Elephant 750
Τοποθεσία: Αργος

Re: Καθρέφτες Multi 620

Δημοσίευση από kokkinos1 »

καλησπέρα :) εγώ έχω αυτόν
IMG_3725 (Large).JPG
http://www.ebay.ie/itm/FAR-Mirror-left- ... SwRUhY-Aau" onclick="window.open(this.href);return false; αλλα σε μαυρο ,τα λεντ το βράδυ δείχνουν ,
η εταιρεία ειναι εδω http://www.far.it/" onclick="window.open(this.href);return false; και εχει οτι τραβα η ορεξη σου :hibye: :hibye:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
http://cagivista.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Mitsos-Alucard
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ 28 Αύγ 2017, 17:53
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S

Re: Καθρέφτες Multi 620

Δημοσίευση από Mitsos-Alucard »

Να πω την αλήθεια σκέφτομαι να βάλω προστατευτικά για τα χέρια με φλας και να πάρω κοντούς καθρέφτες.Θα δω...Πρώτα πρέπει να κάνω ένα μεγάλο σέρβις γιατί είναι στα κοντά να γίνει κ μετά θα αποφασίσω.Ευχαριστω παντως.
Άβαταρ μέλους
takis.last.year
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2753
Εγγραφή: Παρ 24 Ιουν 2011, 14:05
Gender: Male
Bike: 748R
Other: Punto Mk2, λαδιέρα!
Τοποθεσία: ΣΑΜΟΣ
Επικοινωνία:

Re: Καθρέφτες Multi 620

Δημοσίευση από takis.last.year »

Εγω πάντως , αφού άλλαξα δυο τρία σετ γνήσιους γιατί ως γνωστών σπάνε στη βάση , ηλεκτροκοληση με 1.5 ηλεκτροδιο και τέλος !!! :mrgreen:
1992 YAMAHA RD 125
1995 KAWASAKI GPZ400R
1996 HONDA CBR400RR
2005 DUCATI SS750Sport
2007 DUCATI 749DARK
2010 DUCATI MTS1000DS

..........η ζωή είναι πολύ μικρή για να είναι μίζερη.....
Απάντηση