Συνεργείο Ηλιούπολης

Εμπειριες απο την πιατσα...
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1972
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 14:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: Συνεργείο Ηλιούπολης

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

ninja έγραψε:Απο τα κεντρικα σημερα που το "εψαξαν" το θεμα μου απαντησαν πως ιμαντες το μηχανακι ειχε αλλαξει στην 5ετια (οπως προβλεπεται) και οτι ολα τα αλλα εχουν γινει κανονικα.

Τωρα μονο ο Θεος ξερει τι εχει γινει αλλα αυτο κραταω εγω. Οποτε απο εδω εγω θα εχω πληρες ιστορικο με τιμολογια και σωστη παρακολουθηση για τη μηχανη μου!
Πανε αλλαξε ενα ζευγαρι ιμαντες φιλε να χεις το κεφαλι σου ησυχο.
Άβαταρ μέλους
alex.walnut
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 101
Εγγραφή: Παρ 06 Ιαν 2017, 13:33
Gender: Male
Bike: Monster 696
Other: Vespa GTS

Re: Συνεργείο Ηλιούπολης

Δημοσίευση από alex.walnut »

ninja έγραψε:Απο τα κεντρικα σημερα που το "εψαξαν" το θεμα μου απαντησαν πως ιμαντες το μηχανακι ειχε αλλαξει στην 5ετια (οπως προβλεπεται) και οτι ολα τα αλλα εχουν γινει κανονικα.

Τωρα μονο ο Θεος ξερει τι εχει γινει αλλα αυτο κραταω εγω. Οποτε απο εδω εγω θα εχω πληρες ιστορικο με τιμολογια και σωστη παρακολουθηση για τη μηχανη μου!
Προσωπικη αποψη, δεν υπαρχει περιπτωση να βρηκαν κατι οσο κι αν εψαξαν εφοσον ουτε το ιδιο το συνεργειο δε μπορει να σου δωσει υπευθυνη απαντηση. Υποθετω στο ειπαν για να καλυψουν το εξουσιοδοτημενο συνεργειο τους και γτ αυτο ηθελες να ακουσεις. Αν σου κοπει ο ιμαντας στα 30.000χλμ και καρφώσει βαλβιδες θα σου καλυψουν τη ζημια;; Φανταζομαι οχι!

ΥΓ.: Οταν πηρα το monster μου υποτιθεται πως ο προηγουμενος ιδιοκτητης ειχε κανει λιπαντικο service στο εν λογο συνεργειο που το ειχε κερδισει σε καποια εκδηλωση. Το σερβις δεν ηταν γραμμενο στο βιβλιο και πηρα τηλ να ρωτησω ποτε και στα ποσα κμ το ειχε κανει. Δε θυμοταν το μηχανακι λεει και να παω απο εκει να το δει! Λες και ετσι θα το θυμοταν! Μεσο πινακιδας δε μπορουσε να το βρει πραγμα που μου δειχνει ανοργανωσια και ερασιτεχνισμο. Για επίσημο αντιπρόσωπο premium εταιριας δε μου κανει παντως.
Άβαταρ μέλους
ninja
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Πέμ 31 Αύγ 2017, 13:49
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Συνεργείο Ηλιούπολης

Δημοσίευση από ninja »

Εγω επειδη μιλησα με τα κεντρικα και με τον Υπευθυνο του συνεργειου και εχω και το ονομα του, πραγματικα αν παθει το οτιδηποτε το μηχανακι θα παει εκει και θα το φτιαξουν εκεινοι. Αν κοπει καποιος ιμαντας πχ ή οτιδηποτε που να εχει σχεση με τα σερβις. Πηρα μια υπευθυνη απαντηση απο εναν ανθρωπο μεσα στα κεντρικα και αυτο μου αρκει.
Στο επομενο σερβις θα δω απλα αν θα αλλαξω τους ιμαντες.
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: Συνεργείο Ηλιούπολης

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

ninja έγραψε:Εγω επειδη μιλησα με τα κεντρικα και με τον Υπευθυνο του συνεργειου και εχω και το ονομα του, πραγματικα αν παθει το οτιδηποτε το μηχανακι θα παει εκει και θα το φτιαξουν εκεινοι. Αν κοπει καποιος ιμαντας πχ ή οτιδηποτε που να εχει σχεση με τα σερβις. Πηρα μια υπευθυνη απαντηση απο εναν ανθρωπο μεσα στα κεντρικα και αυτο μου αρκει.
:lolol: :lolol:
Εισαι τολμηρος. Στο αναγνωριζω
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Άβαταρ μέλους
ninja
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Πέμ 31 Αύγ 2017, 13:49
Gender: Male
Bike: 996SPS

Re: Συνεργείο Ηλιούπολης

Δημοσίευση από ninja »

Χαχααχαχχαχα λεμε και καμια λαλακια να περναει η ωρα βρε αδερφε.
Απάντηση