Service Πάτρα

Εμπειριες απο την πιατσα...
Άβαταρ μέλους
andygilios
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 18
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιαν 2010, 12:08
Gender: Male
Bike: 999R
Other: rf 400

Service Πάτρα

Δημοσίευση από andygilios »

ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΜΑΙ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΡΕΛΛΑΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΠΑΩ ΓΙΑ SERVICE
20964_254329354383_576154383_4348980_3957578_n[1].jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
manibelas
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 502
Εγγραφή: Πέμ 18 Σεπ 2008, 21:23
Gender: Male
Bike: Monster 696
Other: GILERA
Τοποθεσία: Λουτρακι

Re: ΠΑΤΡΑ

Δημοσίευση από manibelas »

Εγω απο Λουτρακι εκει εχω παει οσες φορες χρειαστηκε και δεν εχω κανενα
προβλημα.... :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
ENGAKATS
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8055
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 20:58
Gender: Male
Other: SS 1000ds Rt
Τοποθεσία: Madrid - Spain

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από ENGAKATS »

Οκ ειναι.

Αν θες να πας και λιγο παραπερα (παρε ενα τηλεφωνο ομως πριν πας για να κανονισεις να σου κανει το σερβις και να την παρεις να φυγεις), πηγαινε μεχρι το Αιγιο στον Βασιλοπουλο (μαγκας μαστορας) :thumbsup: :thumbsup:
ENGAKATS caminando por la vida Εικόνα
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από laziali21 »

andygilios έγραψε:ΓΕΙΤΟΝΑ ΑΠΟ ΠΑΤΡΑ ΜΑΙ ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΑ ΠΑΤΡΑ ΣΑΡΕΛΛΑΣ ΤΙ ΛΕΕΙ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΠΑΩ ΓΙΑ SERVICE
20964_254329354383_576154383_4348980_3957578_n[1].jpg
Σταματης,αψογος,πολυ καλος!Να την φερεις ενοειτε κ στειλε κανα πμ να τα πουμε απο κοντα οταν ερθεις! :thumbsup:
Desmopower

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από Desmopower »

Σταματης :thumbsup:
Κατω απο το μαγαζι
Πολυ καλος μαστορας και μ@μω τα παιδια
kostakisSs
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 91
Εγγραφή: Δευ 30 Νοέμ 2009, 21:39
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: YAMAHA SRX

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από kostakisSs »

eeeeeep! Γειτονες! Που ειναι η ducati κοινωνια της Πατρας? στο συνεργειο κατω απο την αντιπροσωπια πηγα και εγω (οχι για service) πριν παρω το Monster Να συζητησω και μου φανηκε μια χαρα! και λογικες τιμες για εργασια σε οσα ρωτησα! (ανταλλακτηκα τσουζουν, οταν χρειαστω απ'εξω)

Να συναντηθουμε καμια μερα! λογικα ολοι θα εχουμε πετυχει ο ενας τον αλλο καπου :P μεχρι τωρα εχω δει

>ενα Multistrada ενα κιτρινο monster και ενα μαυρο με κοκκινο δικτυωμα που πιθανον εχουν τον ιδιο ιδιοκτητη κοντα στην γειτονια μου

> ενα κοκκινο ξεροκαμπανο Multi

> ενα μαυρο dark μονστερ με ανθρακονηματινες στην εστια (σαν το δικο μου μονο δισκοφρενο κτλ)

Ποιοι ειστε απο αυτους????!!
ΟΜΟΛΟΓιΣΤΕ


ΑΑΑ στον Σταματη ειδα και κατι τρελα μηχανακια που δεν εχω πετυχει να κυκλοφορουν :P
Άβαταρ μέλους
valerougas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1271
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:13
Gender: Male
Bike: 848
Other: BMW S 1000 RR

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από valerougas »

Σταματης ο μοντιφικατορας ...........τα κανει ολα και .............ειναι λιγο τρελοπαιδο καλος μαστορας και πολυ καλο παιδι.
εγω τον ευχαριστω για την βοηθεια που μου εκανε στα δυο χρονια που εκανα αγωνες με το 999 και πολλα αλλα
κουφ@λες η γερμανοι ξαναρχονται....S 1000 RR
πελάτεεεεεεες http://www.bmwriders.grΔΝΤ
Άβαταρ μέλους
AchiRooster
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 380
Εγγραφή: Τετ 01 Ιούλ 2009, 11:06
Gender: Male
Other: RSV4 aPRC

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από AchiRooster »

Kai ego sto Stamati! KAI GAMO TA MASTORIA...... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
ΛΕΩΝΙΔΑΣ 748
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1578
Εγγραφή: Παρ 19 Σεπ 2008, 18:33
Gender: Male
Bike: 748SP
Other: 750 ss 1992
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΑΔΑ

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από ΛΕΩΝΙΔΑΣ 748 »

εγω παντος οταν εμενα Πατρα υπηρχε μονο ο Μαρινεζης πισω απο τη veso mare και ειχα παει λογω εγγυησης 2-3 φορες ειχα μεινει πολυ ευχαριστημενος!!!
ακομη και τωρα 8 χρονια μετα δινει συμβουλες και λυσεις απο το τηλεφωνο :thumbsup:
δεν υπάρχει δεν μπορώ..., υπάρχει δε γ@μιέται!!!


http://www.symol.gr
http://www.altina.gr
Άβαταρ μέλους
ENGAKATS
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8055
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 20:58
Gender: Male
Other: SS 1000ds Rt
Τοποθεσία: Madrid - Spain

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από ENGAKATS »

ΛΕΩΝΙΔΑΣ 748 έγραψε:...Μαρινεζης...
Μακριαααααα...
ENGAKATS caminando por la vida Εικόνα
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από laziali21 »

kostakisSs έγραψε:eeeeeep! Γειτονες! Που ειναι η ducati κοινωνια της Πατρας? στο συνεργειο κατω απο την αντιπροσωπια πηγα και εγω (οχι για service) πριν παρω το Monster Να συζητησω και μου φανηκε μια χαρα! και λογικες τιμες για εργασια σε οσα ρωτησα! (ανταλλακτηκα τσουζουν, οταν χρειαστω απ'εξω)

Να συναντηθουμε καμια μερα! λογικα ολοι θα εχουμε πετυχει ο ενας τον αλλο καπου :P μεχρι τωρα εχω δει

>ενα Multistrada ενα κιτρινο monster και ενα μαυρο με κοκκινο δικτυωμα που πιθανον εχουν τον ιδιο ιδιοκτητη κοντα στην γειτονια μου

> ενα κοκκινο ξεροκαμπανο Multi

> ενα μαυρο dark μονστερ με ανθρακονηματινες στην εστια (σαν το δικο μου μονο δισκοφρενο κτλ)


Ποιοι ειστε απο αυτους????!!
ΟΜΟΛΟΓιΣΤΕ


ΑΑΑ στον Σταματη ειδα και κατι τρελα μηχανακια που δεν εχω πετυχει να κυκλοφορουν :P
Εγω ειμαι φρεσκος στην πιατσα,μολις 10 μερες την εχω την κουκλα μου.. :whistling: και με τον κ@λοκαιρο που μας κανει...παντως αυτα τα τρελα μηχανακια που ειδες μαλλον δεν προκειτε να τα δεις ποτε εξω,μονο εκει μεσα...δεν κανονισουμε κ καμια μαζωξη εμεις οι μιναρες σιγα σιγα..? :cool:
Άβαταρ μέλους
VAGROUL
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 18:57
Gender: Male
Bike: 1098R
Other: KTM EXC 400
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από VAGROUL »

μαρινεζης η σταματης? αν και η αποφαση εχει παρθει.την αλλη βδομαδα την παω στον σταματη.η τιμες του μαρινεζη παντος ειναι δελεαστικες...
Άβαταρ μέλους
johnduc
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6922
Εγγραφή: Δευ 14 Απρ 2008, 23:19
Gender: Male
Bike: 916
Τοποθεσία: Thessalonique,Macédoine-Centrale

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από johnduc »

Γιατι ρε παιδες ενα ξερο ετσι μακρια απο το Μαρινεζη,δεν τον ξερω τον ανθρωπο,ξερω οτι ειναι σε αναπηρικο το παλικαρι,διορθωστε με, αλλα εχω ακουσει καλα λογια και γι αυτον και για το Σταματη που λετε.
Καλο ειναι αν υπαρχει κατι σοβαρο να το αναφερουμε και να μη λεμε ενα ξερο μακρια...
και γω εχω προσωπικη αποψη για πολλα συνεργεια στη πολη μου αλλα θα προσπαθησω να βοηθησω αν μου ζητηθει με ενα πιεμ ή φανερα παρα με ενα ακομψο "μακρια"...
τουλαχιστον οχι σκετο...γραψτε θετικα...αρνητικα...τιμες...κωλοπιασματα αλλα οχι οταν ρωταει καποιος που,να απανταμε μονολεκτικα!
Μη πεφτουμε σε λουμπες...και δε τα βαζω με κανενα προσωπικα,απλα λεω τη γνωμη μου ανοιχτα.Ειμαι και μακρια απο τη Πατρα για να χω συμφεροντα... :mrgreen:
Εικόνα
COMUNE DI BOLOGNA

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
K-KING
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1584
Εγγραφή: Κυρ 19 Οκτ 2008, 15:40
Gender: Male
Bike: SS620
Other: B-KING,ZX 14,CBR1000

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από K-KING »

πιο παλια ετυχε να γνωρισω τον σταματη
εφτιαχνε το μηχανακι ενος πρωην καλου φιλου.....
καλος μηχανικος ,συζητησιμος και με καλο και
αρτια εξοπλισμενο συνεργειο.........
Image
όταν πεθάνω θέλω να με θάψουν οι εχθροί μου γιατί όσο ζούσα με έθαβαν οί φίλοι μου........!!!!
"Είναι ευκολότερο να πεθάνεις για μια γυναίκα παρά να ζήσεις μαζί της."
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 01:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από markous »

σταματης. γ@μω τα παιδια και πολυ καλος μαστορας :thumbsup:
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
valerougas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1271
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:13
Gender: Male
Bike: 848
Other: BMW S 1000 RR

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από valerougas »

johnduc έγραψε:Γιατι ρε παιδες ενα ξερο ετσι μακρια απο το Μαρινεζη,δεν τον ξερω τον ανθρωπο,ξερω οτι ειναι σε αναπηρικο το παλικαρι,διορθωστε με, αλλα εχω ακουσει καλα λογια και γι αυτον και για το Σταματη που λετε.
Καλο ειναι αν υπαρχει κατι σοβαρο να το αναφερουμε και να μη λεμε ενα ξερο μακρια...
και γω εχω προσωπικη αποψη για πολλα συνεργεια στη πολη μου αλλα θα προσπαθησω να βοηθησω αν μου ζητηθει με ενα πιεμ ή φανερα παρα με ενα ακομψο "μακρια"...
τουλαχιστον οχι σκετο...γραψτε θετικα...αρνητικα...τιμες...κ***οπιασματα αλλα οχι οταν ρωταει καποιος που,να απανταμε μονολεκτικα!
Μη πεφτουμε σε λουμπες...και δε τα βαζω με κανενα προσωπικα,απλα λεω τη γνωμη μου ανοιχτα.Ειμαι και μακρια απο τη Πατρα για να χω συμφεροντα... :mrgreen:
Eχω φιλο κανενο απο τον Μαρινεζη και μαλιστα πολυ ασχημα.εφτασε σε σημειο να πουλησει το 1098 γιατι το μηχανακι ηταν συνεχεια στο συνεργειο.(το πηρε μεταχηρο με εγγυηση απο Μαρινεζη αλλα εντος 2 ετων)
και ολα αυτα γιατι ειχε βαλει το χερι του ο Μαρινεζης να το κανει τουμπανο και μετα δεν μπορουσε να το περασει εγγυηση φυσικα.
καλος μαστορας πρεπει να ειναι και με το παραπανο αλλα εγω δεν θα πηγαινα εκει το μοτορι μου με αυτα που εχω ακουση γενικα απο πολλους.
κουφ@λες η γερμανοι ξαναρχονται....S 1000 RR
πελάτεεεεεεες http://www.bmwriders.grΔΝΤ
bud4life
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ 16 Απρ 2009, 00:42
Gender: Male
Bike: 749R

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από bud4life »

valerougas έγραψε: Eχω φιλο κανενο απο τον Μαρινεζη και μαλιστα πολυ ασχημα.εφτασε σε σημειο να πουλησει το 1098 γιατι το μηχανακι ηταν συνεχεια στο συνεργειο.(το πηρε μεταχηρο με εγγυηση απο Μαρινεζη αλλα εντος 2 ετων)
και ολα αυτα γιατι ειχε βαλει το χερι του ο Μαρινεζης να το κανει τουμπανο και μετα δεν μπορουσε να το περασει εγγυηση φυσικα.
καλος μαστορας πρεπει να ειναι και με το παραπανο αλλα εγω δεν θα πηγαινα εκει το μοτορι μου με αυτα που εχω ακουση γενικα απο πολλους.
Πιστεύω οι απόλυτοι αφορισμοί και η μαύρη δυσφήμηση δεν είναι στα πλαίσια μιας συζήτησης μοτοσυκλετιστων.Δηλαδή ο Μαρινέζης μόνος του έβαλε το χεράκι του να το κάνει τούμπανο??? :think2: :think2: :think2:
Ο άλλος δεν ήξερε τι ζήτησε και τι πλήρωσε??Καλύτερα να μιλάμε με στοιχεία για τον καθένα μάστορα με το + και τα - του καθενός.
Πχ τι να τον κάνω ένα φθηνό μάστορα όταν σου βγάζει την παναγία μέχρι να στο δώσει και σου λέει 2 μέρες και το παίρνεις μετά από μια εβδομάδα το μηχανάκι?Ή όταν πρέπει να κάνεις τάμα να σηκώσει το τηλέφωνο??
Άβαταρ μέλους
valerougas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1271
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:13
Gender: Male
Bike: 848
Other: BMW S 1000 RR

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από valerougas »

bud4life έγραψε:
Πιστεύω οι απόλυτοι αφορισμοί και η μαύρη δυσφήμηση δεν είναι στα πλαίσια μιας συζήτησης μοτοσυκλετιστων.Δηλαδή ο Μαρινέζης μόνος του έβαλε το χεράκι του να το κάνει τούμπανο??? :think2: :think2: :think2:
Ο άλλος δεν ήξερε τι ζήτησε και τι πλήρωσε??Καλύτερα να μιλάμε με στοιχεία για τον καθένα μάστορα με το + και τα - του καθενός.
Πχ τι να τον κάνω ένα φθηνό μάστορα όταν σου βγάζει την παναγία μέχρι να στο δώσει και σου λέει 2 μέρες και το παίρνεις μετά από μια εβδομάδα το μηχανάκι?Ή όταν πρέπει να κάνεις τάμα να σηκώσει το τηλέφωνο??
εχω και τα ονοματα....
ακομα το μηχανακι το ειχε κανει κολο και μετα επειδι δεν μπορουσε να το κανει καλα το πουλησε στον γνωστο μου.
ο γνωστος μου την πατησε εδωσε το Ρ 1 του και πηρε την χαλασμενη πατατα
τον αφησε δυο φορες μια στα μεγαρα μπροστα μου και μια στη Σερρες ..το μηχανακι εμεινε στο μαστορα πολλες μερες και ποτε δεν του ειπε ακριβως τι ειχε .....
εχω και εγω το περιστατικο μου οταν ειχα παρει το 749 το ειχε βαλει το χερι του και εκει ο μαρινεζης και εβαλε σιδερενιους δισκου και με εβαλε εμενα μετα να πληροσω καινουργιο καλαθη και δισκους
κουφ@λες η γερμανοι ξαναρχονται....S 1000 RR
πελάτεεεεεεες http://www.bmwriders.grΔΝΤ
bud4life
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ 16 Απρ 2009, 00:42
Gender: Male
Bike: 749R

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από bud4life »

Εσύ είπες ότι την πήγε και την έκανε τούμπανο ο φίλος σου στον Μαρινέζη και μετά έχασε την εγγύηση και το προσάπτεις αυτό στον Μαρινέζη...Τώρα λες άλλα....ότι την είχε και την πούλαγε και την πήρε ο φίλος σου χαλασμένη...αποφάσισε..
Άβαταρ μέλους
valerougas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1271
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:13
Gender: Male
Bike: 848
Other: BMW S 1000 RR

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από valerougas »

..ποτε δεν ειπα οτι πηγα την μηχανι του φιλου μου στο μαρινεζη
κουφ@λες η γερμανοι ξαναρχονται....S 1000 RR
πελάτεεεεεεες http://www.bmwriders.grΔΝΤ
bud4life
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ 16 Απρ 2009, 00:42
Gender: Male
Bike: 749R

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από bud4life »

valerougas έγραψε:Eχω φιλο κανενο απο τον Μαρινεζη και μαλιστα πολυ ασχημα.εφτασε σε σημειο να πουλησει το 1098 γιατι το μηχανακι ηταν συνεχεια στο συνεργειο.(το πηρε μεταχηρο με εγγυηση απο Μαρινεζη αλλα εντος 2 ετων)
και ολα αυτα γιατι ειχε βαλει το χερι του ο Μαρινεζης να το κανει τουμπανο και μετα δεν μπορουσε να το περασει εγγυηση φυσικα.
ουδεν σχολιον
Άβαταρ μέλους
valerougas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1271
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:13
Gender: Male
Bike: 848
Other: BMW S 1000 RR

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από valerougas »

το πηρε μεταχηρο

και ο μαρινεζης ειχε βαλει το χερι του .......πριν το παρει ο φιλος μου.

μεταχηρο το πηρε καταλαβες ολες τις αλλαγες τις ειχε κανει ο προιγουμενος ιδιοκτητης και ο μαστορας...αφου ειδαν οτι δεν παιρνει γιατρεια το πηρε ο ανιποψιαστος και μολις αρχισε να του κανει μερικα χιλιομετρα του κολισε μια φορα στα μεγαρα και μια φορα στη Σερρες οκ τωρα
κουφ@λες η γερμανοι ξαναρχονται....S 1000 RR
πελάτεεεεεεες http://www.bmwriders.grΔΝΤ
Άβαταρ μέλους
VAGROUL
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 150
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 18:57
Gender: Male
Bike: 1098R
Other: KTM EXC 400
Τοποθεσία: ΠΑΤΡΑ

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από VAGROUL »

μηπως μιλατε για συγκεκριμενο μηχανακι απο πατρα.ενα 1098s?εχω μπερδευτει γιατι αλλη τον εχουν σαν θεο και αλλη δεν παιρνανε ουτε απ εξω.
Άβαταρ μέλους
valerougas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1271
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 18:13
Gender: Male
Bike: 848
Other: BMW S 1000 RR

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από valerougas »

VAGROUL έγραψε:μηπως μιλατε για συγκεκριμενο μηχανακι απο πατρα.ενα 1098s?εχω μπερδευτει γιατι αλλη τον εχουν σαν θεο και αλλη δεν παιρνανε ουτε απ εξω.
οχι απλο ηταν αλλα ηθελαν να το κανουν ρ :zep:
κουφ@λες η γερμανοι ξαναρχονται....S 1000 RR
πελάτεεεεεεες http://www.bmwriders.grΔΝΤ
roller
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 15:58
Gender: Male
Bike: 999R
Other: ktm sxf 450

Re: Service Πάτρα

Δημοσίευση από roller »

MarinesiService for ever
Απάντηση