Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

karhariasgr
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί 19 Απρ 2016, 14:52
Gender: Male
Bike: 888
Other: Transalp XL700V

Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από karhariasgr »

Γεια χαρά στην παρέα
ενδιαφέρομαι να αγοράσω ένα Ducati S4RS, είναι μοντέλο 2006 με 45000 χλμ.
(όποιος ενδιαφέρεται μπορεί να το δει στο car.gr, ένα έχει μόνο)

πέρα από Ιαπωνικά μηχανάκια δεν είχα ποτέ μου καμία επαφή με Ευρωπαϊκά και ειδικά με ducati. Είναι η πρώτη φορά που θα οδηγήσω/ακούσω ένα τέτοιο μηχανάκι?

Μπορείτε να με βοηθήσετε τι πρέπει να προσέξω κατά την αγορά του? Τι να κοιτάξω?

Τα 45χιλιάδες χιλιόμετρα με απασχολούν λίγο αλλά δε το θέλω για κυρίως μηχανάκι. Θα κρατήσω το transalp που έχω ή σκέφτομαι ένα scooter burgman για τις δουλειές και το Ducati για τις βόλτες.

Η μηχανή, μου είπε, ότι έχει πάει μόνο στο συνεργείο αντιπροσωπίας της ducati και ευτυχώς όχι σε τύπους που επισκευάζουν χορτοκοπτικά και φτιάχνουν κ μηχανάκια. Θα πάω και εγώ από εκεί, αλλά οι αντιπροσωπίες είναι ΟΚ? Υπάρχει περίπτωση να φάμε παπά και να μου πουνε και αυτοί ότι να ναι μόνο και μόνο να το πάρω?
Επίσης μου είπε ότι έχει αλλάξε εκκεντροφόρο (ο προηγούμενος ιδιοκτήτης, αυτός είναι 2ο χέρι) αλλα δεν κατάλαβα γιατί? Πάντως, λέει, ότι όλα έγιναν στην αντιπροσωπία της ducati, που αν δε κάνω λάθος είναι θετικό αυτό.

Είμαι αρκετά σκεπτικός γιατί αν τελικά το πάρω θα πρέπει να γράψω καμιά 1000 χιλιόμετρα την ίδια στιγμή, για να το φέρω σε μένα. Εξωτερικά, λέει, δεν έχει τίποτα στον κινητήρα, δλδ ούτε δακρίζει ούτε τίποτα, υπάρχει περίπτωση όμως εσωτερικά να καίει λάδι (από ελατήρια κτλ?)

Δεν υποννοώ ότι πρέπει ντε και καλά να με δουλεύει ο τύπος αλλά επειδή θα κατέβω από Σέρρες στη Πάτρα μόνο κ μόνο γι αυτό θα ήθελα να είχα μια σχετική εικόνα πριν πάω.


Όσοι έχετε ή είχατε τέτοιο μηχανάκι μπορείτε να με βοηθήσετε?
Είμαι αποφασισμένος να το πάρω αρκεί να είναι αυτό που βλέπω χωρίς θέματα.
Παρουσιάζουν προβλήματα αυτά τα μηχανάκια? και αν ναι τι είδους?

σας ευχαριστώ πολύ και ελπίζω σύντομα να είμαι ένας απ σας :D :D
(διπλή μεταγραφή με τον lorenzo :P )
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4583
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από HackmaN »

:hibye: Πέρνα μια από εδώ: http://www.ducatisti.gr/phpBB3/viewforum.php?f=15" onclick="window.open(this.href);return false;

Να προσέξεις ότι θα πρόσεχες και σε οποιοδήποτε δίκυκλο. Κυρίως μετά να έχεις ένα καλό συνεργείο να το πηγαίνεις.
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Stelios62 »

..... αγαπητε φιλε τα DUCATI ειναι οπως .... κατι ..... σαν τις γυναικες να πουμε ...!
Δεν ξερεις τι θα σου βγει και το χειροτερο κανεις δεν μπορει να προβλεψει ή να δει με σιγουρια τι κρυβουν μεσα τους. Το μονο σιγουρο ειναι οτι και χαρες και ....... λυπες θα γευτεις πολλες....! :mrgreen:
Σκεψου λοιπον ...... γιατι και οι Σερρες ειναι μακρια των Αθηνων αλλα και οταν με ρωταγανε αγωνιωδως φιλοι απο Ξανθη , αν ξερω κανενα καλο συνεργειο εδω κατω ......τους κοιταζα ηλιθιωδως... ! :whistling:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
karhariasgr
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί 19 Απρ 2016, 14:52
Gender: Male
Bike: 888
Other: Transalp XL700V

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από karhariasgr »

διαβασα αρκετα θεματα εδω μεσα και γενικα, οχι οτι ηθελα πολυ, εχω πιστεί οτι ειναι καλυτερα να κανω το βημα και να χαρω (όσο χαρώ), παρα να μη το κανω και να το σκεφτομαι για παντα...
ασε που τις καθημερινες θα ειναι μεσα στο σαλονι, ήδη ο ενας καναπες εφυγε, γιατι ειναι κ εργο τεχνης, κριμα να το κρύβει μια κουκουλα...

συνεργείο φαντάζομαι οτι θα βρω, εχω πανω κατω γνωστους και θα με κατατοπίσουν, περισσότερο ήθελα να μαθω για την μηχανή αυτη, για την αγοράς της μεταχειρισμένη.
δεν ξερω απο ducati και εννοείται ότι θα κοιτάξω ότι κοιτάω σε κάθε μηχανάκι, αλλά οταν τα ακουω νομιζω οτι κατι δε παει καλα με αυτα... :D και ξερω οτι απλα δε ξερω να τα ακουω..
Άβαταρ μέλους
SCR450
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 23:00
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: SCR450, SL600 Pantah
Τοποθεσία: Βριλήσσια

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από SCR450 »

Αγαπητέ φίλε, το συγκεκριμένο μοντέλο είναι ένα εργοστάσιο κανονικό και αν είναι το πρώτο σου Ducati θα σου φανεί πολύ απαιτητικό, θα πρότεινα κάτι άλλο. Δεν κάνει για μικρές βόλτες και μέσα σε κίνηση, υποφέρει και το δείχνει. Ανεβάζει θερμοκρασία εύκολα στην πόλη άρα και ο ανορθωτής είναι αναλώσιμος στην θέση που βρίσκεται. Υπερ-αρκετή ιπποδύναμη άρα μεγάλη προσοχή στα ελαστικά. Συνήθως κάνουν μικρά μπερδέματα στα χαμηλά. Ελαφρές ρωγμές στο πλαστικά τζαμάκια του καντράν (έχουν σχεδόν όλα παγκοσμίως...). Σε σχέση με άλλα μοντέλα D, εμένα προσωπικά μου φαίνεται και λίγο ψηλό το κέντρο βάρους (είμαι 72 κιλά, 170 ύψος). Η μαμά σέλα (αν βάζεις συνεπιβάτη) γλυστράει. Σίγουρα είναι ένα από τα collection items της επόμενης 20ετίας και το καλύτερο Monster ever.
george_t
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Δευ 23 Νοέμ 2009, 11:28
Gender: Male

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από george_t »

Φίλε μου καλησπέρα, στη Πάτρα είπες ότι είναι το μηχανάκι; Ρωτάω γιατί στο car δε βρήκα κάτι.
karhariasgr
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί 19 Απρ 2016, 14:52
Gender: Male
Bike: 888
Other: Transalp XL700V

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από karhariasgr »

δε θα δουλευει μεσα στην πολη (αν μπορεις να πεις την Σερρες πολη), και θα ειναι για βολτες/ταξιδακια ημερησια κτλ κτλ.. εχω ενα transalp 700 το οποιο θα το κρατησω σαν βασικο μηχανακι (ή το σκεφτομαι για ενα μεγαλο scooter), οποτε δε θα γραφει χιλιομετρα το monster χωρις λογο.
ήδη ειναι φορτωμένο με 45χιλιάδες.

ναι θα ειναι το πρωτο μου ducati, αλλα δε μπορω να πω οτι ειχα φτηνες εμπειριες και με τα "αλλα".


george ναι,
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/7875730/" onclick="window.open(this.href);return false;
george_t
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 76
Εγγραφή: Δευ 23 Νοέμ 2009, 11:28
Gender: Male

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από george_t »

karhariasgr έγραψε:δε θα δουλευει μεσα στην πολη (αν μπορεις να πεις την Σερρες πολη), και θα ειναι για βολτες/ταξιδακια ημερησια κτλ κτλ.. εχω ενα transalp 700 το οποιο θα το κρατησω σαν βασικο μηχανακι (ή το σκεφτομαι για ενα μεγαλο scooter), οποτε δε θα γραφει χιλιομετρα το monster χωρις λογο.
ήδη ειναι φορτωμένο με 45χιλιάδες.

ναι θα ειναι το πρωτο μου ducati, αλλα δε μπορω να πω οτι ειχα φτηνες εμπειριες και με τα "αλλα".


george ναι,
http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/7875730/" onclick="window.open(this.href);return false;
Το φαντάστηκα ότι θα ήταν αυτό. Το είχα δει πρόσφατα από κοντά στο συνεργείο. Αν θέλεις μπορώ να ρωτήσω για το μηχανάκι. Πάντως εμφανισιακά που το είχα δει φαινόταν καλό. Δεν έτυχε να το ακούσω καθόλου για να σου πω.
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 01:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από markous »

παρτο εισαι ετοιμος...... το μοτερ δεν μασαει,τα ηλεκρικα οκ[αντε κανας ανωρθωτης κλασικα]
το μηχανακι ειναι αλλου...για αλλου...το υπερτατο τερας.....
λαδια καινε τα ktm,bmw και οχι τα ducati στην πατρα να το πας για ελενχο στον σταματη
αν σου πει ok μην το σκεφτεις λεπτο.
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
Ntinlanden
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 467
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2008, 19:51
Gender: Male
Bike: 851
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Ntinlanden »

:welcome:

Εχω το ιδιο χωρις τα ohlins. (S4R testastretta)
Με το κιτ της termignioni επιβεβαιωνω και εγω τα μπερδεματα χαμηλα, δεν ειναι και κατι ομως.
Τον ανωρθωτη μου τον εκαψε στα 9 χρονια και πριν τις 30.000km αλλα μαζι με αυτον και την ecu.
Σχετικα μικρο το κακο την σημερον ημερα με τοσα ανταλακτικα μεταχειρισμενα και την πληροφορικη (μεταχ. ecu magneti marelli παιζουν αρκετες, και περασμα τους χαρτες μου).
Δεν μου εχει βγαλει κατι αλλο μεχρι σημερα.
Τα πλαστικα κρυσταλακια στα οργανα δεν εχουν παθει σε εμενα, ομως ναι εχω δει πολλα monster πρωτης γενιας ετσι.
Για πολη το ξεχνας, το ταλαιπωρεις και μαζι με αυτο και εσυ.
Για δευτερο ατομο παλι οχι θα ελεγα, τα πατακια στο δικο μου τα εχω αφησει μονο για να παιζουν το ρολο μανιταριων.
Αν με το καλο το παρεις θα καταλαβεις και μονο σου τι ακριβως ειναι και γιατι φτιαχτηκε.
Εγω θα ειχα χαρει περισσοτερο ενα διβαλβιδο το λεω και το ξαναλεω αλλα μιας και μενεις στις Σερρες θα το χαρεις εκει που πρεπει.
:hibye:
Άβαταρ μέλους
Bart
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: Τρί 13 Σεπ 2011, 01:40
Gender: Male
Bike: Monster S4R
Other: 749s & m900
Τοποθεσία: Να εδώ

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Bart »

ροπή ροπή ροπη...
Είναι ωραία...
Αχ τι μου θυμίσατε. ..
I've heard it all,I've seen it all,I've done it all.I just don't remember any of it!
Άβαταρ μέλους
Ntinlanden
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 467
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2008, 19:51
Gender: Male
Bike: 851
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Ntinlanden »

Ροπη ναι ρε Αλεξ.
Μετα τις 6.000-7.000rpm να το κανεις καλα εκει που πρεπει ειναι το θεμα. :mrgreen: :zep:

Ψηφιζω Desmodue!! :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Bart
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: Τρί 13 Σεπ 2011, 01:40
Gender: Male
Bike: Monster S4R
Other: 749s & m900
Τοποθεσία: Να εδώ

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Bart »

Μόνο σ4ρ κανιβαλος
Αν ρυθμιστεί σωστά το μοτέρ είναι φοβερό. ..
Μου λείπει. ..
I've heard it all,I've seen it all,I've done it all.I just don't remember any of it!
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από panosduc »

Καλως τον :thumbsup: S4RS? :mrgreen: Πηγαινε το για τσεκ κ καλοριζικο.998 μοτερουκλα ..περιφεριακα δυναμη.Τι αλλο να θες.Απλα μ2μ@το.
SS Forever γατακια..
Άβαταρ μέλους
Jay_S
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 195
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:42
Gender: Male
Bike: ST3S
Other: S2R reloaded

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Jay_S »

Κούκλί το πράμα!
Φοράει γραμαζιέρα (μάλλον JT) άρα θα έχει σχετικά φρέσκα αλυσιδογραναζα
karhariasgr
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί 19 Απρ 2016, 14:52
Gender: Male
Bike: 888
Other: Transalp XL700V

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από karhariasgr »

George ναι αν δε σου κάνει κόπο κ μπορείς να ρωτήσεις θα μου έκανες χάρη.

Markus ο Σταμάτης που είναι? Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες?

Ισχύει ότι τα ducati δε κάινε λάδι ή μουχαμπετι και καλά?
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από panosduc »

karhariasgr έγραψε: Ισχύει ότι τα ducati δε κάινε λάδι ή μουχαμπετι και καλά?
Τι ειναι τα ντουκατια ρε παιδια :)) ντιζελομηχανες?τα δικα μου παντως σταγονα δεν εσταζε σταγονα δεν εκαψαν. :hibye:
SS Forever γατακια..
Άβαταρ μέλους
Factory
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 207
Εγγραφή: Σάβ 02 Ιαν 2016, 17:21
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Factory »

Το να μην καίει σταγόνα λαδι μια μηχανή οποιαδήποτε οχι μονο Ducati δεν αποτελεί αδιαψευστο στοιχειο προκειμενου να κριθεί αρστη η κατασταση της κ να προβεις στην αγορά της..
Είχα μια Άφρικα που τσίμπαγε λάδι .. Ε και? Θα την έπαιρνα κ θα εφευγα χωρίς δεύτερη σκέψη για οπουδήποτε!
Εγώ προσωπικά θα κοιταγα την εμφάνιση της εξωτερικα γιατί συνήθως αυτή προδίδει κ την μεταχείριση της..
Ο κινητήρας είναι εύκολο να ελεγχθεί απο κάποιον γνώστη μηχανικό κ να σου πει αν ακούγεται καλά..
Εγώ συνήθως κάνω καυσαναλυση κ μετρω συμπίεση..
Το να σου βγάλει ενα ρελέ ανορθωτη κτλ δεν είναι ζημιά..
Γιαυτό επιμενω στην εξωτερική συνολικη εμφάνιση διότι δεν δύναται ένας ψείρας μερακλης ιδιοκτήτης να παρατήσει τον κινητήρα..
Husqvarna 125 - Honda SF400 - Husqvarna 610 - Kawasaki ZX9r C2 -TDM 900 - Honda VFR 800 vtec - Vstrom 1000 K6 - Kawasaki ZX12r A1 - Hayabusa K8 - Suzuki Bandit 1250 - CBR XX - Yamaha R1 2003 - AT 750 RD07 - Tuono Factory 06...
karhariasgr
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 54
Εγγραφή: Τρί 19 Απρ 2016, 14:52
Gender: Male
Bike: 888
Other: Transalp XL700V

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από karhariasgr »

σας ευχαριαστω παρα πολυ για τις μεχρι τωρα συμβουλές σας...

απ ότι καταλαβαίνω απλά υπάρχει ένας μυθος γύρω απο την Ιταλίδα ντίβα που σε κανει σκεπτικό (αρνητικά και θετικά) αλλά πάνω απ όλα είναι μηχανή, όπως όλες οι άλλες.

περιμενω να περάσει το Πάσχα... πως και πως..!!!!!
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 01:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από markous »

σταματης σαρελλας συνεργειο ducati-ktm πατρα..... :thumbsup:
.τηλ δεν εχω φιλε μου ψαχτο στο google :hibye:
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

45,000 χλμ δεν ειναι και λιγα για τετραβαλβιδο αλλα αν ειναι καλοσυντηρημενο go for it. Ωραιο μοτερ το 998 :thumbsup: Απλα εχε υποψιν πως ειναι αρκετα πιθανο μετα τα 50-60 να αρχισει να ζηταει. Οχι σημαντικα πραγματα. Αλλα ενα κατοσταρικο απο δω ενα απο κει μαζευονται. Δε το λεω στη τυχη.. Επισης πρεπει να παρεις αποφαση οτι θα το παντρευτεις 100%
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 01:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από markous »

rock n rolla_s4 έγραψε:45,000 χλμ δεν ειναι και λιγα για τετραβαλβιδο αλλα αν ειναι καλοσυντηρημενο go for it. Ωραιο μοτερ το 998 :thumbsup: Απλα εχε υποψιν πως ειναι αρκετα πιθανο μετα τα 50-60 να αρχισει να ζηταει. Οχι σημαντικα πραγματα. Αλλα ενα κατοσταρικο απο δω ενα απο κει μαζευονται. Δε το λεω στη τυχη.. Επισης πρεπει να παρεις αποφαση οτι θα το παντρευτεις 100%
γιατι νa το παντευτει?....δεν το παιρνει καινουργιο στην τιμη που το περνει ποσο να χασει αν
το πουλησει αυριο μεθαυριο?.....που δεν θα το πουλησει.....
α και ο τεσταστρετα δεν παθαινει τιποτα απο τα πιο αξιοπιστα τετραβαλβιδα ever.....
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

markous έγραψε:γιατι νa το παντευτει?....δεν το παιρνει καινουργιο στην τιμη που το περνει ποσο να χασει αν
το πουλησει αυριο μεθαυριο?.....που δεν θα το πουλησει.....
α και ο τεσταστρετα δεν παθαινει τιποτα απο τα πιο αξιοπιστα τετραβαλβιδα ever.....
Ποιος θα παρει τετραβαλβιδο ducati me 70.000 χλμ και μαλιστα συντηρημενο στην Ελλαδα?? Ουτε ducatisti δε θα το ακουμπησει..
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Άβαταρ μέλους
Rizzla+
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1549
Εγγραφή: Κυρ 02 Μάιος 2010, 15:59
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: No Mans Land

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από Rizzla+ »

rock n rolla_s4 έγραψε: Ποιος θα παρει τετραβαλβιδο ducati me 70.000 χλμ και μαλιστα συντηρημενο στην Ελλαδα?? Ουτε ducatisti δε θα το ακουμπησει..
Αν μου δωσει ok ο μηχανικος μου δεν κολλαω στα χιλιομετρα
Θελω να το δω κ μπορω......
proud member of
Εικόνα


Remember, remember, the 5th of November
The Gunpowder Treason and plot;
I know of no reason why Gunpowder Treason
Should ever be forgot.
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 01:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Αγορά Monster S4R S Testastretta, τι να προσέξω?

Δημοσίευση από markous »

γιατι τι εχει η συντηρηση στην ελλαδα ρε αγορι? στην ελλαδα ζουμε στην ελλαδα
θα ειναι συντηριμενο, απατεωνες και τιμιοι μηχανικοι υπαρχουν σε ολλο τον κοσμο..... :hibye:
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Απάντηση