ΑΓΟΡΑ multistrada st 2011

Απάντηση
Karampetsolias
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ 26 Αύγ 2017, 01:17
Gender: Male

ΑΓΟΡΑ multistrada st 2011

Δημοσίευση από Karampetsolias »

Χαιρεται χαιρεται
Μια μερα πριν το κλεισω το εργαλειο,αποφασισα να παρω και μια γνωμη απο τα παιδια τα δικα μας(τα εντος Ελλαδας) . Εχω βρει ενα μαυρο S touring του 2011 φαινεται καθαρο μηχανακι,εχει αλλαξει 3 χερια πραγμα που δε μου αρεσει αλλα λογω οτι βρισκεται ελβετια και εδω ο καιρος δε βοηθα τα χιλιομετρα του εχουν παραμεινει στις 15.000 . Εχοντας διαβασει πολλα σε ελληνικα αλλα και ξενα φορουμ καταληγω να παρω ενα απο τα πρωτα μοντελα που τα κατηγορουν προβληματικα.... αλλα και νευρικα!!
Βιβλιο σερβις εχουμε,σε εξουσιοδοτημενα συνεργεια οπως επισης και αλλαγη ιμαντα,φιλτρο αερος το καλοκαιρι που περασε.
Το μονο θεματακι που ειχε ειναι λιγα λαδια στη δεξια μπουκαλα που υποθετω ειναι κανενα τσιμουχακι ή απο ακινησια. Το πισω φρενο επισκευαστηκε προσφατως. Επισης το κλειδι εχει ενα θεματακι με τη μπαταρια,κλασσικο και αυτο απ οσο διαβασα.
Το μονο που φοβαμαι ειναι να μη μου σκασει καμια ατυχια με κεφαλη και τρεχω και ειναι και εκτος εγγυησης.
Τωρα απο εκει και περα οποιος εχει να ριξει καμια συμβουλη ή καμια βοηθεια στο τι να κοιταξω ειμαι εδω και περιμενω με αυτια τεντωμενα..
Με εκτιμιση,
Ηλιας εκ της μακρινης Ελβετιας!
Άβαταρ μέλους
andreas2302
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Τετ 22 Φεβ 2012, 08:55
Gender: Male
Other: vespas

Re: ΑΓΟΡΑ multistrada st 2011

Δημοσίευση από andreas2302 »

Karampetsolias έγραψε:Χαιρεται χαιρεται
Μια μερα πριν το κλεισω το εργαλειο,αποφασισα να παρω και μια γνωμη απο τα παιδια τα δικα μας(τα εντος Ελλαδας) . Εχω βρει ενα μαυρο S touring του 2011 φαινεται καθαρο μηχανακι,εχει αλλαξει 3 χερια πραγμα που δε μου αρεσει αλλα λογω οτι βρισκεται ελβετια και εδω ο καιρος δε βοηθα τα χιλιομετρα του εχουν παραμεινει στις 15.000 . Εχοντας διαβασει πολλα σε ελληνικα αλλα και ξενα φορουμ καταληγω να παρω ενα απο τα πρωτα μοντελα που τα κατηγορουν προβληματικα.... αλλα και νευρικα!!
Βιβλιο σερβις εχουμε,σε εξουσιοδοτημενα συνεργεια οπως επισης και αλλαγη ιμαντα,φιλτρο αερος το καλοκαιρι που περασε.
Το μονο θεματακι που ειχε ειναι λιγα λαδια στη δεξια μπουκαλα που υποθετω ειναι κανενα τσιμουχακι ή απο ακινησια. Το πισω φρενο επισκευαστηκε προσφατως. Επισης το κλειδι εχει ενα θεματακι με τη μπαταρια,κλασσικο και αυτο απ οσο διαβασα.
Το μονο που φοβαμαι ειναι να μη μου σκασει καμια ατυχια με κεφαλη και τρεχω και ειναι και εκτος εγγυησης.
Τωρα απο εκει και περα οποιος εχει να ριξει καμια συμβουλη ή καμια βοηθεια στο τι να κοιταξω ειμαι εδω και περιμενω με αυτια τεντωμενα..
Με εκτιμιση,
Ηλιας εκ της μακρινης Ελβετιας!
Καλημερα φιλε Ηλια. Προσωπικα δεν θα αγοραζα ενα μηχανακι μετα απο 3 χερια και ας εχει ελαχιστα χιλιομετρα. Οχι για τεχνικους λογους,φθορας κλπ. Εχει πουλησει πολυ το μουλτι και θα βρεις ευκολα 1ο χερι. Ειναι προσφατο μοντελο.
Να προσεχεις τις καταθεσεις ολων των παιδιων του φορουμ στην Ελβετια :mrgreen:
Karampetsolias
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ 26 Αύγ 2017, 01:17
Gender: Male

Re: ΑΓΟΡΑ multistrada st 2011

Δημοσίευση από Karampetsolias »

Κι όμως εγώ το πήρα φίλε,το μηχανάκι από το 2013 έχει κάνει 4.000 χλμ και πάει συνεργείο κάθε χρόνο προληπτικά. Το είχε ένας ντοκτοράς νοικοκύρης, έτσι ψήθηκα
Καλό να μας βγει κ πάντα όρθιο.
Άβαταρ μέλους
hyperbiou
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1184
Εγγραφή: Πέμ 28 Ιαν 2010, 00:46
Other: modenas 125
Τοποθεσία: Πατρα

Re: ΑΓΟΡΑ multistrada st 2011

Δημοσίευση από hyperbiou »

καλοτάξιδο!!! και καλές Παγοδρομίες...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wsmile:
Karampetsolias
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ 26 Αύγ 2017, 01:17
Gender: Male

Re: ΑΓΟΡΑ multistrada st 2011

Δημοσίευση από Karampetsolias »

hyperbiou έγραψε:καλοτάξιδο!!! και καλές Παγοδρομίες...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wsmile:

Ευχαριστώ φίλε,όπως το είπες παγοδρομιες!
Σα μικρό παιδί περιμένω που περιμένει να φτιάξει π καιρός για να παίξει με το παιχνίδι του,αστααα!
Απάντηση