SUPERLEGGERA FIRST RIDE

All SBK models including MotoGP D16RR
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 22:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: SUPERLEGGERA FIRST RIDE

Δημοσίευση από ASLAN »

Kαι μετα τα γραφομενα του ιδιοκτητη (καλοριζικο φιλος ,πολλα και ευχαριστα χιλιομετρα να γραψεις με το αριστούργημα) επιμενω οτι το superlegera ειναι προτιμοτερο απο οποιοδηποτε wsbk για πρακτικους κυριως αλλα και συναισθηματικους λογους .

Panicale αφου εχεις εμπειρεια απο την οδηγηση ολως αυτων των dream machines που ανεφερες θα ηταν πολυ ενδιαφέρον να τις μοιραστεις μαζι μας , δυο τρεις κουβεντες που ισως σε πειραξαν απο καποιον δεν ειναι λογος να απαξιωνεις το ενδιαφερον των υπολοιπων .
Νίκος.
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: SUPERLEGGERA FIRST RIDE

Δημοσίευση από tesla »

κατα την προσωπικη σου αποψη...το πραγμα ειναι καθαρα υποκειμενικο...και ιστορικα παντως ολα τα αγωνιστικα ειναι πιο ακριβα απο αντιστοιχα περιορισμενη παραγωγης...
opanos
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4582
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: SUPERLEGGERA FIRST RIDE

Δημοσίευση από HackmaN »

ΟΡΦΕΑΣ έγραψε:@ HackmaN
Εδω μεσα βρηκες να βγαλεις την ζηλεια σου;
...
Ρε τι εισαστε μερικοι .. :angry3:
Ο ορισμός του ό,τι να'ναι... Αυτό κατάλαβες; Είδες να βγάζω καμία ζήλεια στα D16, στα S4RS, στα 1098 Corse; Μη σε κουράζω να ψάχνεις. ΌΧΙ. Δεν είμαι κάνα μίζερο ανθρωπάκι. :glimpse:
Για να μην σε κουράσω, επίσης, μαθαίνοντας σε και Ελληνική Γραμματική, ώστε να...αποκρυπτογραφείς απλές προτάσεις της Νεοελληνικής, έγραψα ότι είναι ΚΑΤΑΝΤΙΑ μας σαν χώρα, να μην έχουμε μια ΠΙΣΤΑ και να αναγκαζόμαστε να παρουσιάσουμε ένα ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΠΙΣΤΑΣ στο ΔΡΟΜΟ μέρα-μεσημέρι. Για τέλος, ποτέ δεν ανέφερα ότι είμαι τιμονάρα, sorry που έκανα και σχόλιο... Άντε, ξαμολήσου να αδειάσεις από τη χολή μου το topic τώρα! :hibye:

@god is an astronaut: Δεν θέλω να το κάνουμε πολιτικό thread, αλλά το αν μας έχουν πειράξει οι "λεφτάδες" το αποδεικνύει η ιστορία πλέον. :cheers:

@panicale: Καλορίζικο, χαίρομαι που ο συμπατριώτης κάτοχος αυτού του εργαλείου ασχολείται με Track Days, όπως αρμόζει. Αγρατσούνιστο. :thumbsup:
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
ΟΡΦΕΑΣ
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 238
Εγγραφή: Πέμ 06 Μάιος 2010, 19:17

Re: SUPERLEGGERA FIRST RIDE

Δημοσίευση από ΟΡΦΕΑΣ »

HackmaN έγραψε:
@god is an astronaut: Δεν θέλω να το κάνουμε πολιτικό thread, αλλά το αν μας έχουν πειράξει οι "λεφτάδες" το αποδεικνύει η ιστορία πλέον. :cheers:
HackmaN έγραψε: Δύο κακεντρεχή για πολλούς -αλλά ρεαλιστικά κατ'εμε- σχόλια:
Σ,ωραιος ..
Πρωτα βαζεις την επιγραφη οτι θα ριξεις κακεντρεχεια ,μετα παιρνεις την σακοραφα και μπαλωνεις και στο τελος για επιδορπιο εκανες κουβαρι τα πολιτικα λαμογια που κατακλεψανε το δημοσιο χρημα με τον ευκαταστατο επιχειρηματια που αγορασε με τα δικα του λεφτα το μηχανακι.Το να υπαρχουν "λεφτάδες" οπως τους αποκαλεις και να μην σε εχουν πειραξει το εχεις δια παντος αποκλυσει ετσι; Αν δεν πεταξεις την χολη των χαρακτηρισμων ,ετσι να βρισκεται και να πλαναται στον αερα ,καπως νοιωθεις ..
Άβαταρ μέλους
nzagp
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: Σάβ 25 Σεπ 2010, 22:01
Gender: Male

Re: SUPERLEGGERA FIRST RIDE

Δημοσίευση από nzagp »

Καλορίζικο και καλοτάξιδο να είναι

Και να περάσεις καλά με αυτό γιατρέ μου panicale :thumbsup:

:hibye:
Seize The Day
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 17:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: SUPERLEGGERA FIRST RIDE

Δημοσίευση από salingaros »

@panicale

μμμεεεεεεεεεεεεεγιιεεεεεεεεεςςς!!!!!!!!!!!!!!

πολλα πολλα χαμογελα ευχωμαι πισω απο την ζελατινα του κρανους. :thumbsup: :thumbsup:
Image
Απάντηση