WDW 2012

Άρθρα από εκδηλώσεις της Ducati, όπως τα WDW, τα HDW, άλλες παγκόσμιες συγκεντρώσεις αλλά και αγώνες μόνο για Ducati όπως τα Speed Week, τα Super Twins κλπ.
Άβαταρ μέλους
nikosrr
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:22
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: CBR600RR, Vespa
Τοποθεσία: Αθήνα

WDW 2012

Δημοσίευση από nikosrr »

Είναι κανείς που έχει σκοπό να την κάνεις προς τα εκεί;Εγώ το σκέφτομαι με ένα φίλο γιαπωνέζο αλλά να δω πως θα τον χώσω μέσα, μάλλον δικάβαλο για να μην πέσει ντομάτα αν και με την τιμή της χλωμό το κόβω πλέον.

Στο θέμα μας τώρα, έχω λιώσει να τσεκάρω κάθε μέρα στο site της ducati τι,
http://www.ducati.com/world_ducati_week ... untdown.do" onclick="window.open(this.href);return false;
που, πως κλπ και εδώ και ένα μήνα περιμένουμε τις συμμετοχές, οχι τπτ αλλά μπορεί να είμαστε κλφρδοι για το panigale, ξέρει κανείς τπτ, μπας και γίνεται μέσω του αντιπροσώπου μας;
Άβαταρ μέλους
Christos696
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3108
Εγγραφή: Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:50
Bike: Monster 696

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από Christos696 »

μίλα με το DOC Ελλάδας!!
ducatista #941
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

Christos696 έγραψε:μίλα με το DOC Ελλάδας!!

Το αυτο...θα το οργανώσει το DOC...με τιμές σούπερ... :glimpse:
Άβαταρ μέλους
nikosrr
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:22
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: CBR600RR, Vespa
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από nikosrr »

οκ :thumbsup:
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

Αν έχεις παρέα ήδη καλύτερα να μη μπλέξεις και να πάτε μόνοι σας.Και πιο οικονομικά και καλύτερα.
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

ForrestGump έγραψε:Αν έχεις παρέα ήδη καλύτερα να μη μπλέξεις και να πάτε μόνοι σας

.Και πιο οικονομικά και καλύτερα.
Το καλυτερα είναι υπεκειμενικό....

Για το πιο οικονομικά...Λάθος τα ξέρεις.. :cool:
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

Αν έχεις ένα χαμηλό budget μπορείς να πάρεις εισητήριο για καράβι χωρίς καμπίνα και να βρεις αξιοπρεπέστατο ξενοδοχείο με 15 ευρώ την ημέρα.Αρκεί να ψάξεις.
Και όσον αφορά το καλύτερα άσε με να ξέρω κάτι περισσότερο όσον αφορά τις μαζικές εκδρομές σε εξωτερικό με αγνώστους.
Γιατί αν το παιδί ήτανε στο DOC και ήξερε τα παιδιά δε θα ρώταγε.Οπότε εφόσον έχει ήδη παρέα και δεν είναι μόνος του με ποια λογική του προτείνεις να πάει με άλλους αγνώστους εκδρομή?
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

Μπορείς επίσης να πας με τα πόδια κ να κοιμηθείς στα παγκάκια για πιο φτηνά...

Καλό θα είναι να συγκρίνουμε όμοια πράγματα....τιμή καμπίνας -είσοδο στο wdw κ σε ξενοδοχείο κάποιου επιπέδου σίγουρα θα βγει πιο φτηνά με την τιμή που θα ετοιμάσει το DOC..

Το να βγαίνεις κ να γράφεις ότι θα μπλέξει οποίος παει εκδρομή με το DOC νομίζω πως είναι λιγάκι άκομψο... :glimpse:
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

igmoritis έγραψε:Μπορείς επίσης να πας με τα πόδια κ να κοιμηθείς στα παγκάκια για πιο φτηνά...

Καλό θα είναι να συγκρίνουμε όμοια πράγματα....τιμή καμπίνας -είσοδο στο wdw κ σε ξενοδοχείο κάποιου επιπέδου σίγουρα θα βγει πιο φτηνά με την τιμή που θα ετοιμάσει το DOC..
Είπα αν έχεις ένα χαμηλό budget.Και αυτό που πρότεινα είναι μια εναλλακτική λύση εφόσον έχει παρέα το παιδί.

igmoritis έγραψε: Το να βγαίνεις κ να γράφεις ότι θα μπλέξει οποίος παει εκδρομή με το DOC νομίζω πως είναι λιγάκι άκομψο... :glimpse:
Μιας και είναι άκομψο για τους φίλους σου για πες μας ρε Igmoriti τι έγινε πέρυσι στο Forli με το DOC στην εκδρομή για το Moto Gp ????????????????
Η μάλλον πες ότι άκουσες και ότι σου είπανε γιατί δεν ήσουν μπροστά.
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 00:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από REDRIDER »

Το 2010 με το DOC δώσαμε 500 ευρώ....στο κόστος ήταν καράβι με καμπίνα,ξενοδοχείο 4* με 6 διανυκτερεύσεις και πρωϊνό,στην Κατόλικα που είναι δίπλα στην πίστα...συν 80 ευρώ τα εισητήρια για το WDW...
Κάποιος που ήρθε μόνος του και έψαξε έπίσης μόνος πιστεύοντας πως τα 500 είναι πολλά έδωσε τελικά 800 για πλοίο και ξενοδοχείο 3* χωρίς πρωϊνο σε ξενοδοχείο μισή ώρα μακριά......

Τα οργανωμένα όσο αφορά το WDW είναι καλύτερα μιας και λόγο doc οι εκπτώσεις είναι καλύτερες σε πλοίο και διαμονή.

Επίσης η Κατόλικα είναι μια περιοχή με το 95% σε ξενοδοχεία στα οποία οι κρατήσεις για το wdw γίνονται μέχρι τέλος Φεβρουαρίου....η εκδήλωση έχει περίπου 100000 κόσμο.....όλοι αυτοί μένουν εκεί...αν το αφήσεις τελευταία στιγμή δεν υπάρχει ούτε παγκάκι.....

Τέλος ξενοδοχείο μόνο με κλειστό πάρκινγκ αφού το 2010 20 μηχανάκια είχαν κλαπεί.....
:hibye: :hibye:


Τα εισητήρια τα αγοράζεις μόνος με πιστωτική από το site της ducati και σου έρχονται περίπου 15 μέρες πριν το wdw με courier.....τώρα όμως αν θες να πας....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος REDRIDER την Κυρ 11 Μαρ 2012, 17:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

ForrestGump έγραψε:
Μιας και είναι άκομψο για τους φίλους σου για πες μας ρε Igmoriti τι έγινε πέρυσι στο Forli με το DOC στην εκδρομή για το Moto Gp ????????????????
Η μάλλον πες ότι άκουσες και ότι σου είπανε γιατί δεν ήσουν μπροστά.
Ρε φίλε...αν έχεις να πεις κάτι πες το μας κ εμάς που δεν πήγαμε...

Γιατί κάποιο απωθημένο θα σου έμεινε απο παλιά κ βγήκες εδώ να μας το πεις μάλλον... :cool:
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

Πέρυσι πήγαμε μόνοι μας στο Mugello στο moto gp...


Και πληρωσάμε στην τελική πολλα παραπάνω απο την τιμη που έδινε το DOC...

Για πες μας τώρα το στορυ σου ρε Φορεστ γκαμπ..
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 00:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από REDRIDER »

Και εγώ θέλω να μάθω τι έγινε εκεί.....όχι τίποτα γιατί μόνο καλά ακουσα από τα παιδιά......
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

Igmoriti όταν κάποιος μιλάει στο forum σκέψου τη πιθανότητα ότι για να γράφει σημαίνει πως έχει κάτι να πει στο θέμα,γνωρίζει γιατί μιλάει και τι λέει, και δε γράφει για να περάσει η ώρα ή βάζει εικόνες με πρόβατα.Κάνε πλάκα με τους φίλους σου στα θέματα σας και μην αμφισβητείς το καθένα γτ δε θα σου κάνουν όλοι εδώ πέρα χαριτωμενιές αν λες πί-πες.Αυτά για αρχή.

Στη συνέχεια δε κατάλαβα την επίθεση σου.Εγώ ΠΡΟΤΕΙΝΑ στο παιδί εφόσον έχει παρέα..ΟΤΙ .δεν υπάρχει λόγος να πάει εκδρομή με άλλους 10 αγνώστους.Επίσης μπορεί να κάνει την εκδρομή με χαμηλό μπάτζετ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΒΓΕΙ ΠΙΟ φθηνά από ότι με το DOC.

Επίσης έτσι γιατί μου το παίζεις μάχιμος υπερασπιστής δεν ήτανε άκομψη η πρόταση μου...άκομψη ήτανε η ειρωνεία σου ότι μπορείς να πας με τα πόδια και να κοιμηθείς σε παγκάκι.

Όσον αφορά την εκδρομή του DOC πέρυσι στο Mugello τι θες να σου πω?

Για ένα multi 1000 ds μαύρο που έκανε παντιλίκια και σούζες MΕΣΑ στο λιμάνι της Πάτρας και γέλαγε όλος ο κόσμος...?????

η μήπως θέλεις να σου πω για το σμπαραλιασμένο yamaha r1 στο Forli που από τύχη και θαύμα δεν το κλάψαμε το παλικάρι που έφυγε χωρίς κράνος και γάντια να ξύσει ?????????....

Θες να σου πω για ασθενοφόρα, αστυνομίες,νοσοκομεία,οδικές,αίματα στην άσφαλτο και ταλαιπωρία??/

Δε ξέρω τα βάλανε αυτά στη gallery του Doc στο σάιτ ??? Αν τα βάλανε στείλε ένα λινκ ...
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

ForrestGump έγραψε:Όσον αφορά την εκδρομή του DOC πέρυσι στο Mugello τι θες να σου πω?

η μήπως θέλεις να σου πω για το σμπαραλιασμένο yamaha r1 στο Forli που από τύχη και θαύμα δεν το κλάψαμε το παλικάρι που έφυγε χωρίς κράνος και γάντια να ξύσει ?????????....

Θες να σου πω για ασθενοφόρα, αστυνομίες,νοσοκομεία,οδικές,αίματα στην άσφαλτο και ταλαιπωρία??/

Δε ξέρω τα βάλανε αυτά στη gallery του Doc στο σάιτ ??? Αν τα βάλανε στείλε ένα λινκ ...
Νομίζω ότι το DOC απλώς οργανώνει τις εκδρομές κ δεν νομίζω να κάνει τον αστυνόμο κ τον κηδεμόνα του καθενός που συμμετέχει στην εκδρομή...

Την ιστορία με το R1 την ξέρω....κι ας μην ήμουνα μπροστά... δε πιστεύω ότι φταίει το DOC για την καφριλα που κουβαλάει ο καθένας μέσα του... Άμα θες έχω να σου πω κι εγώ ιστορίες από εκδρομές που κάποιοι δεν γύρισαν πίσω..δε σημαίνει ότι αυτός που την οργάνωσε φταίει για το μυαλό που κουβαλάει ο καθένας..

Να πω για τέλος πως είμαι ο λιγότερο αρμόδιος που θα σου δώσει απαντήσεις για το DOC..δεν είμαι καν απλό μέλος τους... Απλώς τυχαίνει να γνωριζω τα παιδιά από εκδρομές κ τρακντέηζ...

Νομίζω ότι θες να λασπολογήσεις κατά ορισμένων ανθρώπων σε εντελώς λάθος περίοδο,σε λάθος θέμα, με λάθος επιχειρήματα κ χωρίς λόγο...

Αυτά.. Κ άμα θες ρίξε έναν ψήφο για την Αγία Άννα...

ΥΓ..τόσα κατάλοιπα σας έχουν αφήσει τα πρόβατα ρε σεις...που τα θυμηθήκατε πάλι..; :hibye:
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

λύσε μου μια απορία........ εσύ ήσουν με την εκδρομή του DOC ή κ σένα στα διηγηθήκανε....? :cool:

γιατί σε θυμάμαι στο ξενοδοχείο που μέναμε στη Φλωρεντία...μιλήσαμε κιόλας...αμα θυμάσαι... :glimpse:

theo_desmo... ε? :cool:
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

Όχι δεν ήμουν με το DOC.

Ναι.Εμείς ακολουθούσαμε 1-2 λεπτά μετά από το τρακάρισμα.

Και μιας και μου το θύμησες επειδή είπες για περισσότερο κόστος αν πας μόνος σου και παλιοξενοδοχεία κλπ κλπ....

Πόσο πλήρωσες στο ξενοδοχείο 4 αστέρων μέσα στη Φλωρεντία , 3 λεπτά από το ιστορικό κέντρο , με δωρεάν ίντερνετ και με κλειστό υπόγειο πάρκινκ για τις μηχανές ?/

Γιατί εγώ πλήρωσα 20 ευρώ την ημέρα επί 3 ημέρες = 60 ευρώ σύνολο το τριήμερο.

Επίσης είχαμε πάει με προσφορά που είχαν η Superfast/Ανεκ με 60 ευρώ πήγαινε έλα για αναβάτη και μηχανή.

Και επειδή αναφέρθηκε και για το 2010 WDW , το 2010 είχε βγάλει προσφορά η Superfast με 1 Ευρώ η μηχανή με επιστροφή και 30 % έκπτωση στον αναβάτη μετ'επιστροφής .

Οπότε μη τρελένεστε με τις ομαδικές τιμές.
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 00:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από REDRIDER »

ForrestGump έγραψε:
Και επειδή αναφέρθηκε και για το 2010 WDW , το 2010 είχε βγάλει προσφορά η Superfast με 1 Ευρώ η μηχανή με επιστροφή και 30 % έκπτωση στον αναβάτη μετ'επιστροφής .

Οπότε μη τρελένεστε με τις ομαδικές τιμές.

Με αυτήν την τιμή ταξιδέψαμε.....η προσφορά βγήκε από το αφεντικό της Ελληνμότο που είναι και μέτοχος στην superfast....και ίσχυε για τα μέλη του doc και όσους ταξίδεψαν μαζί τους.....Το παλικάρι που τα έκλεισε μόνος γιατί πίστευε πως τον κλέβουν πλήρωσε κανονικά στην ίδια εταιρία χωρίς καμία έκπτωση και ταξίδεψε μια μέρα μετά από εμάς....
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

REDRIDER έγραψε:.και ίσχυε για τα μέλη του doc και όσους ταξίδεψαν μαζί τους.....
ΙΣχυε για όλο το κόσμο.Καμία σχέση για DOc κλπ.
Ίσχυε για όλο το κόσμο και είχε ανακοινωθεί στο site της Superfast.
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

ForrestGump έγραψε:Όχι δεν ήμουν με το DOC.
Ναι.Εμείς ακολουθούσαμε 1-2 λεπτά μετά από το τρακάρισμα.

Ρε φίλε...είδες ένα ατύχημα μετά από 2 λεπτά κ βγαίνεις κ κραζεις μια μοτοσυκλετιστική λέσχη....

Την παλεύεις;; :zep:
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 00:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από REDRIDER »

ForrestGump έγραψε:
ΙΣχυε για όλο το κόσμο.Καμία σχέση για DOc κλπ.
Ίσχυε για όλο το κόσμο και είχε ανακοινωθεί στο site της Superfast.
Και όμως υπήρξε άτομο που πλήρωσε κανονικά.....από το κλαμπ της Θεσσαλονίκης...το συζητήσαμε όταν βρεθήκαμε εκεί....


Τεσπα ο καθένας πηγαίνει όπως θέλει όπου θέλει....εγώ όσες εκδρομές πήγα με το doc ή όσα trackday έκανα ήταν απόλυτα οργανωμένα....και φθηνά....και επειδή ταξιδεύω και μόνος στο εξωτερικό ξέρω να συγκρίνω τιμές....
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

igmoritis έγραψε:
Ρε φίλε...είδες ένα ατύχημα μετά από 2 λεπτά κ βγαίνεις κ κραζεις μια μοτοσυκλετιστική λέσχη....

Την παλεύεις;; :zep:
ΚΑλά πριν ξαναπαντήσεις σκέψου τι θα πεις και τι θα γράψεις γτ ήδη έχεις εκτεθεί αλλά θα σε εκθέσω και άλλο και μετά θα κλαίγεσαι.

Δεν έκραξα καμία λέσχη.Εσένα έκαξα γτ μιλάς χωρίς να έχεις ιδέα.Ούτε το ατύχημα θα έλεγα ούτε λεπτομέρειες αν δεν με προκαλούσες.Μου ζήτησες να σου πω τι έγινε και σου είπα.Μόλις μάθεις τη διαφορά του να βλέπεις κάτι ο ίδιος και του να σου λένε ξαναστείλε.

Μου έκανες ένα ταξίδι με τη μηχανή πάνω από τα 300 χιλόμετρα και μ απέκτησες και άποψη για τις εκδρομές.
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από igmoritis »

ForrestGump έγραψε:Μου έκανες ένα ταξίδι με τη μηχανή πάνω από τα 300 χιλόμετρα και μ απέκτησες και άποψη για τις εκδρομές.
:glimpse:

Αυτό ..τράβα κοιμήσου τώρα γιατί μας ζαλισες με τις αρλούμπες σου βραδιάτικα.. :hibye:
ForrestGump
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 351
Εγγραφή: Τετ 22 Σεπ 2010, 23:56
Gender: Male
Bike: 748

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από ForrestGump »

REDRIDER έγραψε:
Και όμως υπήρξε άτομο που πλήρωσε κανονικά.....από το κλαμπ της Θεσσαλονίκης...το συζητήσαμε όταν βρεθήκαμε εκεί....
Δε ξέρω τι πλήρωσε ο φίλος σου αλλά η προσφορά καμία σχέση δεν είχε με το DOC και δεν έγινε γτ ο ελληνμοτο σας έκανε ειδική τιμή.

Αυτή ήτανε η προσφορά. 1 Ευρώ η μοτοσυκλέτα και 30 % έκπτωση σε αναβάτη και συνεπιβάτη.

\
Easy Rider Offer
ΜΠΑΡΙ – ΑΝΚΟΝΑ
Μόνο € 1 η μοτοσικλέτα ανά διαδρομή & 30% έκπτωση για τον οδηγό και συνοδηγό
Περίοδος κρατήσεων: Έως 28 Φεβρουαρίου 2010
Ισχύς προγράμματος: Από 01/11/2009 έως 15/06/2010

· Έκπτωση 30% στις επίσημες τιμές τιμοκαταλόγου σε όλες
τις κατηγορίες ναύλων επιβατών μόνο όταν συνοδεύονται
από μοτοσικλέτα.
· Ισχύει για εισιτήρια απλής μετάβασης ή και με επιστροφή.
· Περιορισμένη διαθεσιμότητα καμπινών.
· Μετά την έκδοση του εισιτηρίου, επιτρέπεται αλλαγή στις
ημερομηνίες ανάλογα με την επιτρεπόμενη διαθεσιμότητα
ΟΧΙ όμως και ΑΚΥΡΩΣΗ.
· Δεν υπάρχει δυνατότητα έκδοσης εισιτηρίου με ανοιχτή
ημερομηνία επιστροφής.
· Όλοι οι επιβάτες / μοτοσικλέτα θα φέρουν ένα εισιτήριο και
θα έχουν κοινή αναχώρηση και επιστροφή
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: WDW 2012

Δημοσίευση από laziali21 »

αυτό το τελευταίο που λέει ο απωπάνω είναι σωστό!
τελευταία στιγμή δεν έκλεισα κ γω για ένα ταξίδι που ήθελα να κάνω για Αυστρία, είχα μιλήσει με superfast μιας και έχω πολλούς γνωστούς λιμενικούς! :thumbsup:
Απάντηση