Brutale MV Agusta

SGR
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 15
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 07:17
Gender: Male
Bike: SS900
Other: MV agusta 910R
Τοποθεσία: USA

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από SGR »

nasa έγραψε:μου α;ρεσει που εχετε χιουμορ.....ειναι μεγαλο προσον στην ζωη τουτη.......σαν μεταλλαγμενο cagiva ειναι απο ιταλο εθισμενο στα παραισθησιογονα....... :whistling:
I thought that was the monster....xaxa
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

UP!! :mrgreen:

Πολύ κράξιμο...θα γράψω ένα ριβιου από το δικό μου...Για να μην ανοίγω άλλο θέμα :))
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...προσοχή-προσοχή, θα ακολουθήσει σεντόνι (καλό, όχι ιμιτασιόν) :mrgreen:

MV Agusta (Meccanica Verghera Agusta)


Εμφάνιση
Μερικά πράγματα είναι τόσο όμορφα που απλά θέλεις να το βλέπεις και το Brutale είναι αναμφισβήτητα από τα πιο εντυπωσιακά street που μπορεί κάποιος να έχει, ειδικά την Serie Oro .
Εντάξει, δεν είναι το πιο γρήγορο στα 750cc, αλλά απλά ξεχειλίζει από στυλ. Ο ήχος της μηχανής, ο προβολέας και το πίσω φανάρι, οι τροχοί και η εξάτμιση είναι σήμα κατατεθέν! Μην ξεχνάμε ότι το σχεδίασε ο Massimo Tamburini!!
Το S στο τέλος του ονόματος σημαίνει Strada
Κινητήρας
Το Brutale έχει έναν κινητήρα 750 cc με 127HP, με 13300 rpm κόκκινα, τελική ταχύτητα υπολογίζεται στα 273 km / h @ 12800 rpm (από αυτά εγώ έχω δει 231 km/h και ένιωθα σαν σημαία με 10 μποφορ αέρα!!,
Αυτό βέβαια που δεν μπορώ να σας περιγράψω είναι ο ΗΧΟΣ του! Γιατί σε αντίθεση με άλλες μηχανές που είχα και χρειάζεται να βάλουν after market εξατμίσεις για να ακούστεί ο ήχος από την μηχανή, το Brutale ακόμα και στο ρελαντί κάνει την διαφορά και εκεί. Μετά βέβαια από τις 10.000 στροφές ο ήχος μετατρέπεται σε ότι πιο κοντινό με ήχο Ferrari έχω ακούσει!.
Γενικά έχει απότομο γκάζι οπότε θα χρειαστεί στην αρχή να υπάρχει χρόνος προσαρμογής για να μην βρεθείς με τον ένα τροχό να χαιρετάει τον ουρανό και εσύ να προσπαθείς να κρατηθείς από τα κέρατα εεε το τιμόνι εννοώ!
Η κατανάλωση με μικτή χρήση είναι περίπου 8,4lt!!!! Εάν υπάρχει βαρύς δεξής καρπός μπορεί και χειρότερα (no comments)
Κύλιση & Χειρισμός
Η ποιότητα κύλισης είναι τέλεια-υπό προϋποθέσεις-Εξηγούμαι: Η αίσθηση είναι σκληρή, δεν είναι η πιο άνετη μηχανή ειδικά στην πόλη (εννοώ με τους δρόμους/λακκούβες που έχουμε) …ΑΛΛΑ στον επαρχιακό δρόμο στο ταξίδι και γενικά σε πορεία είναι ΣΤΙΒΑΡΟ ανεξαρτήτου κλίσης που έχει η στροφή αποπνέει σιγουριά αλλά και η πληροφόρηση που δίνει στον οδηγό είναι τέλεια, βέβαια δεν συγχωρεί και πολλά λάθη, είναι απόλυτη μηχανή με όλα τα καλά και τα κακά που σημαίνει αυτό.
Όταν τσουλάς με ταχύτητες κάτω από τα 100 km/h μπορείς να αισθανθείς μέχρι χιλιοστού την κάθε λακκούβα στην ραχοκοκαλιά σου αλλά όταν ανεβάζεις ρυθμό όλα αυτά εξαφανίζονται!
Δεν χαλάει χατίρια, βοηθάει πολύ και το τιμόνι το οποίο δεν είναι τεράστιο αλλά στην ιδανική θέση για να κινείσαι σωστά!
Η σέλα στις στροφές ξετυλίγει την εργονομία της (όσο πιο πολύ κινείσαι πάνω της τόσο πιο πολύ σε βοηθάει στις αλλαγές) εκεί κατανοείς ότι ΤΙΠΟΤΑ δεν είναι τυχαίο πάνω στην μηχανή όλα βοηθούν στο μέγιστο να σχηματίσεις το τεράστιο χαμόγελο που έχεις μέσα από το κράνος.
Το γήπεδο του Brutale είναι σίγουρα οι επαρχιακοί δρόμοι και το σφιχτό στροφιλίκι, εκεί απλά το ευχαριστιέσαι στο σύνολο, αναρτήσεις-κινητήρας-ήχος-κλίση στη στροφή-εναλλαγές κατεύθυνσης κτλ = ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ !! :D
Για τον συνοδηγό είναι απλά ένα μαρτύριο!
Η μηχανή είναι FUN κατά 90% όλα τα υπόλοιπα απλά τα ανέχεται.
Εξοπλισμός
Το Brutale έχει τεράστια USD πιρούνι 50 χιλιοστών Mazzorchi, ένα μονομπράτσο ψαλίδι (γλυπτό), το πίσω αμορτισέρ είναι Showa εξίσου ποιοτικό.
Τα εξαιρετικά φρένα ανήκουν στην NISSIN δίσκοι 310mm μπροστά & 210mm πίσω, το οποίο είναι και στο κέντρο του πίσω τροχού! (τα πρώτα μοντέλα είχαν NISSIN μέχρι το 2006 μετά άλλαξαν με BREMBO).

Σκελετός: χωροδικτύωμα και ένα από τα πολύ όμορφα σημεία όπου βλέπεις τα «πλευρά» της μηχανής.
«Κοντές» σχέσεις κιβωτίου ταχύτητας-αγωνιστικό.
Μικρό & χονδρό-σχετικά τιμόνι το οποίο είναι πολύ χρηστικό για την πόλη (πορεία ανάμεσα από αυτοκίνητα), τέλεια λαβή για τις στροφές… αλλά δεν «κόβει» πολύ με αποτέλεσμα να χρειάζεται να υπολογίζεις σωστά τις αποστάσεις στις αναστροφές ή τις μανούβρες ανάμεσα στα αυτοκίνητα.
Καταπληκτικό φανάρι μπροστά, σε σχήμα δάκρυ! Είναι σήμα κατατεθέν του Brutale (το μήλο της έριδος για την κατηγορία naked)και σας ενημερώνω ότι το μπροστινό μέρος είναι Γυαλί όχι πλαστικό (και σημειωτέον στηρίζεται σε μία και μόνη βίδα, γι’αυτό και αρκετοί ιδιοκτήτες το έχουν δει να πέφτει μπροστά στα μάτια του σε ένα φανάρι, κόστος ζημιάς: 500-600 ευρώ, κόστος ψυχολογίας: ΑΝΕΚΤΗΜΙΤΟ)!!!Το ίδιο ενδιαφέρον στην σχεδίαση ακολουθούν και τα πίσω stop, πάλι σημείο αναφορά του Brutale.
Τα φλας του Brutale φωνάζουν από μακριά: «ΒΓΑΛΕ ΜΕ» «ΒΓΑΛΕ ΜΕ» «ΒΓΑΛΕ ΜΕ»
Το υλικό της σέλας είναι Alcanadra με δερματίνη ραμμένο με κόκκινη κλωστή, όταν το βλέπεις ή το ακουμπάς αρχίζει να σκέφτεσαι χλιδή κτλ !! ΜΗΝ ψαρώνετε, όσο ωραίο είναι εμφανισιακά άλλο τόσο θα σας ταλαιπωρήσει στο πλύσιμο γιατί το νερό καταστρέφει το ALCANDARA!!!!! (Πολύ λογικό έτσι!)…ααα και δεν θέλω αηδίες για χώρο αποθήκευσης, απλά ότι μικρότερο μπορείς να σκεφτείς. Ναι μέσα είσαι!
Οι τροχοί!! Το αστέρι της Agusta! Ανεπανάληπτοι, απλά! (βοηθάει και το μονόμπρατσο να φαίνονται ακόμα καλύτεροι)
Τέλος η ωραιότερη εξάτμιση σε μηχανή παραγωγής που έχω δει ποτέ & ότι ο ήχος που βγάζουν τα 2 τελικά, φαντάζει τα υπόλοιπα μηχανάκια να ακούγονται σαν ηλεκτροκίνητα!

Σεντόνι έτσι
:wsmile:
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 00:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από markous »

ο ερωτας δεν κρυβεται :thumbsup: :hibye:
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

Services:
10.000 km: Full service 240E
15.000 km: Λάδια-ξύδια κάπου γύρω στο 100άρι ίσως 100+ (δεν θυμάμαι)
20,000 κm: Full service 240E

Το έχω από το 2011 και όταν το αγόρασα ΔΕΝ ήταν στην καλύτερη δυνατή κατάσταση (δεν είχε ασφαλειοθήκη, κάθισμα συνοδηγού, καθρέφτες κ.α.). Αλλάχθηκαν όλα (με νέα) προσέθεσα και άλλα αρκετα θα ενημερώσω αργότερα για κάποια πράγματα που θεωρώ ότι χρειάζονται.
Τώρα επειδή διάβασα ολόκληρο το νήμα και επειδή απόρησα με το κράξιμο που έφαγε ο ομόσταβλος ( :mrgreen: ) θελω να καταθέσω την εμπειρία μου:

Στα τόσα χρόνια που το έχω ΔΕΝ με έχει αφήσει ποτέ!! Βέβαια δεν το κινώ καθημερινά (δουλειά-σπίτι κτλ) και το προσέχω αρκετά. Σε μία βόλτα μάλιστα με ένα φίλο (άνοιξη 2012) με χόντα ΧΧ κάπου στην αρκαδία μας έπιασε μπόρα τρελή με αποτέλεσμα το χχ να φορτωθεί στην Ιντεραμέρικαν ενώ η Ιταλίδα με έφερε μια χαρά σπίτι. Την επόμενη εβδομάδα όμως άλλαξε ο ήχος της μηχανής (δεν δούλευαν όλοι οι κύλινδροι) και την πήγα στο συνεργείο=πολλαπλασιαστής (σημειωτέο: για τον ίδιο λόγο έμεινα και το χχ στην αρκαδία). Τι συμπέρασμα να βγάλουμε από αυτό;
Η σωστή απάντηση είναι: ΚΑΝΕΝΑ!

Γιατί σας ζαλίζω τα παπακια θα μου πείτε, τώρα...γιατί βαρέθηκα να διαβάζω: βγάζει βλάβη μου το είπε η γκόμενα του κολλητού του μπατζανάκη μου :zep:
Αν είναι αγορασμένη καινούργια η μοτό να το συζητήσω, εάν είναι όμως μεταχειρισμένη τότε παίζουν και άλλα πράγματα ρόλο ρε παιδες...πριν ένα χρόνο ένα φίλος μου ζήτησε να δούμε ένα μπρουτάλε μαζί για να το αγοράσει...όταν ήρθε ο τυπάς (ο οποίος το έδινε και εξαιρετική τιμή πρέπει να πω) στα 2 λεπτά λέω μακρυά:
Γιατί; Λέξεις κλειδιά:
1. κάνω τα σερβις μόνος μου
2. φλατζόκολα στο φανάρι!!!
3. Καγκούρικο μηχανάκι (ούτε φλας-ούτε λασπωτήρες)
4. Έλειπαν κομμάτια (βίδες-αλουμίνα κτλ)

Ελπίζω να μην σας έπρηξα... :hibye:
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

markous έγραψε:ο ερωτας δεν κρυβεται :thumbsup: :hibye:
...και να φανταστείς το πετσόκοψα κιόλας μην γίνω και ρεζίλι :mrgreen:

Σε ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από Raf »

:v:
Ελα ρε βρουτε δωσε κι αλλο!!
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

:cool:
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 19:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

εχω ακουσει αρκετα για κομπλερ μιζας στα νεωτερα 800αρια.
εσενα σε ταλαιπωρησε κατι τετοιο?
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

πυξιδας990 έγραψε:εχω ακουσει αρκετα για κομπλερ μιζας στα νεωτερα 800αρια.
εσενα σε ταλαιπωρησε κατι τετοιο?
Δεν με έχει απασχολήσει, ούτε ως σκέψη :wsmile:
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...όπως έγραψα και παραπάνω, τα πρώτα brutale (επειδή έψαχνα το 750, όχι μεγαλύτερου κιβισμού & δεν γνώριζα για τα τρικύλινδρα δυστυχώς τότε) υπήρχαν κάποια πράγματα που χρήζαν βελτίωσης κατά την άποψη μου...το Νο1 λοιπόν ήταν αυτό της θερμοκρασίας. Οπότε με το που απέκτησα την μηχανή, αγοράστηκε και νέα αντλία νερού...

η OEM:
Εικόνα

Η ραϊσιγκ (και καλά)
Εικόνα

τοποθέτηση (περίπου 440+ ευρώ μετά):
Εικόνα

Η Βελτίωση είναι αισθητή πλέον :thumbsup:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος brutos την Τετ 21 Σεπ 2016, 10:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...η επόμενη παραγγελία είχε να κάνει με...το μπλινγκ μπλινγκ ρε παιδί μου :mrgreen:

1. "προστατευτικά" μανητάρια (μάι αςςς)

Image

...η παραπάνω μόντα ήταν εντελώς ΠΕΤΑΜΕΝΑ ΛΕΦΤΑ, γιατί σε πτώση που είχα ( :teasing4: ) όχι μόνο δεν προστάτευσαν ως όφειλαν (λέμε τώρα), αλλά στην πλευρά που σύρθηκε η μηχανή το μανητάρι έφυγε και από την θέση του!!!!! :angry3:

2. Αλλαγή στα αντίβαρα με τα παρακάτω:

Image

...κόπι πέιστ με το από πάνω, με την διαφορά ότι δεν έφυγε από την θέση του αλλά στην κυριολεξία έμεινε το μισό... :bang:

3. Καπάκια στα δοχεία...

Image

...έδωσαν 3 ολόκληρα μουλάρια στον μπροστινό τροχό :mrgreen:

Αυτή την στιγμή στην μηχανή υπάρχουν από τα τρία το...τρίτο (όχι το μακρίτερο :teasing3:
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...εν συνεχεία...είχα φαγωθεί να βγάλω τα φλαςςςς...τα οποία δεν μου άρεσαν εξαρχής...μετά από ΠΟΛΥ ψάξιμο στο νετ...προχώρησα σε αλλαγή πίσω φαναριού :cool2:...με ενσωματωμένα φλαςςεςς

Φανάρι και φλας πίσω πριν:
Εικόνα

Νέο φανάρι (με LED παρακαλώ)

Εικόνα

Φλας:
Εικόνα

το χρώμα στα φλας είναι πορτοκαλί...μένουν όμως τα μπροστά :think2:
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...ξέχασα να σας γράψω για μια αλλαγή (ίσως και την πρώτη που έκανα, αφού υπήρχαν οι καθρέφτες στην κατοχή μου) ...ήταν οι καθρέφτες:

OEM:
Image

rizoma:
Image

...να εξηγήσω ότι δεν ήταν η καλύτερη μου γιατί οι ριζόμα όπως φαίνεται είναι "δείγμα" από καθρέφτη αλλά και οι μαμά μετά από κάποια χιλιόμετρα και πάνω εμφάνιζαν κάποιο συντονισμό με αποτέλεσμα να είναι ενοχλητικό αλλά και να μην φαίνεται τίποτα...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος HackmaN την Τετ 21 Σεπ 2016, 12:09, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: image resize
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...SPAM ON :innocent: ...συνέχεια λοιπόν με..."όχι άλλο κάρβουνο :mrgreen:

Εικόνα

...2 κομματάκια εδώ...(η αλυσίδα έχει αλλαχθεί :whistling:)

Εικόνα

...ένα εκεί

+2-3 άλογατα

...το κακό με το "κάρβουνο" είναι ότι είναι εθιστικό...θέλω...θέλω...θέλω ακόμα
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...πρόσφατη & αναγκαστική αλλαγή :whistling: (έπειτα από την πτώση που είπαμε)

Εικόνα

Είναι το φανάρι (δυστυχώς δεν βρήκα του 750 αλλά από μεταγενέστερου μονδέλου, όχι ότι με χάλασε αλλά λέμε) & τα άθλια-φθηνιάρικα :mrgreen: φλαςς

:hibye: ...
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από Stelios62 »

.... μερακλιδικες μοντες , δειχνουν παθος για το μηχανακι. :thumbsup:
Τα φλασακια εαν αλλαζαν με after market , με νικελ μπρατσο και πιο κοντο ισως ?
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

Stelios62 έγραψε:.... μερακλιδικες μοντες , δειχνουν παθος για το μηχανακι. :thumbsup:
Τα φλασακια εαν αλλαζαν με after market , με νικελ μπρατσο και πιο κοντο ισως ?
Σε ευχαριστώ πολύ :wsmile:

Η αρχική σκέψη είναι να τοποθετηθούν αυτά μπροστά:

Εικόνα


...αλλά είναι led Και θέλουν κάποια μόντα ίσως...θα δούμε για τι υπάρχει μακρύς κατάλογος :whistling:
Άβαταρ μέλους
brutos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 303
Εγγραφή: Τετ 10 Απρ 2013, 16:26
Gender: Male
Other: γυμνή ιταλίδα

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από brutos »

...στην προσθήκη κάρβουνου ξέχασα και αυτό:

Εικόνα

:cool:
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από HackmaN »

Δεν θέλει μόντα. Το πολύ πολύ να αναβοσβήνουν πιο γρήγορα.
Πολύ ακριβά όμως τα συγκεκριμένα αλλά πανέμορφα.
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από Stelios62 »

... ωρε παιδες , αυτο με τα ... καρβουνα μου εχει κατσει απο την εποχη Μulti.
Ειχα αγορασει το πισω φτερο carbon , μαμα αξεσουαρ ......και μετα απο μερικα ταξιδια χειμωνιατικα κυριως αρχιζε να ξεφτιζει στην ακρη του ...εκει που το λιμαριζε ισως το λασπονερο .....κοντα στο ελαστικο.
Καλη η εμφανιση αλλα να εχουμε και .... αξιοπιστια υλικου. :whistling:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 00:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: Brutale MV Agusta

Δημοσίευση από markous »

Stelios62 έγραψε:... ωρε παιδες , αυτο με τα ... καρβουνα μου εχει κατσει απο την εποχη Μulti.
Ειχα αγορασει το πισω φτερο carbon , μαμα αξεσουαρ ......και μετα απο μερικα ταξιδια χειμωνιατικα κυριως αρχιζε να ξεφτιζει στην ακρη του ...εκει που το λιμαριζε ισως το λασπονερο .....κοντα στο ελαστικο.
Καλη η εμφανιση αλλα να εχουμε και .... αξιοπιστια υλικου. :whistling:
εσυ ειχες παρει dp για αυτό δεν ηταν καλο :mrgreen:
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Απάντηση