Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από Λύκος »

που ειμαι σε θεση να εχω λογω της στενης φιλικης μου σχεσης με την αδερφη της κουνιάδας της σκυλοπερπατήστρας του. Συμφωνα λοιπον με επαληθευμενες πληροφοριες ο γιατρος δήλωσε τα κατωθι.

'Mia mama tolde me Valentino go to Ducati. You are all time e between short yellow pipol you will get iktero. Ego elege strontzo Lorenzo skisare se me italiko mikanaki. E piga Ducati, they a saida they had a gooda bike but it was a a crappa bike.

With the Yamaha you turn left bike go left, turn right bike go right, with da Ducati you turn left you crash left, you turn right you crash left again, high-a-side. You go straight bike break down.

Prospatisa, ena agona, deftero agona e ke strontzo Pedirosa prosperase ke kane kolodaxtila. O Crutchlow me edeixne sta pit gerls ki elege me paei karotsaki. Entaxei na pidixei ki o Crutchlow, alla oxi kai kolodaktila to Pedrosa, e re samiamitho tora pou ta gyriso sto Yamahaha ta fate oli enesa 60ml.

Non regretta pou piga Ducati, perque tora I ride R1 me spasmeno anartisi kai mou fenetai petaei. Eipan ta mou afisoun ki ena Desmosedici doro gia na vgazoume to ladi tis xronias.

Kai voitisa exelixei to mekanaki kai min akouo malakie, den eike pilaisio, ego otan to piro den eike oute timoni, Preziosi elege stripse me ta marsipie kai ton kolo. Efera diko mou timoni apo Yamaha. Tora fevgo ta paro timoni mazi mou opoios ertei as krataei t' @@ tou na stripsei me to mi plaisio.

E finire I wanta say 'kolopaida erkomai...'
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από dagger moon »

Λύκος έγραψε:που ειμαι σε θεση να εχω λογω της στενης φιλικης μου σχεσης με την αδερφη της κουνιάδας της σκυλοπερπατήστρας του. Συμφωνα λοιπον με επαληθευμενες πληροφοριες ο γιατρος δήλωσε τα κατωθι.

Η αλήθεια είναι ότι οι δηλωσεις του ειχαν διαρευσει πολύ νωρίτερα αλλα δεν μιλαγα ωστε να εχεις το προνομιο να τις δημοσιευσεις πρωτος :wsmile: :wsmile:

'
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από Λύκος »

Σ' ευχαριστω.

Ελαχιστοι θα ειχαν την ευαισθησια να το κανουν.

Ο Γιοντας ισως. :mrgreen:

Καλημερα :hibye:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 15:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από Master Yoda »

ο γιοντας δε μπορει τωρα .καθαριζει το σωβρακο του επειδη χεστηκε απ το γελιο με το τιμονι που περιφερει απο ομαδα σε ομαδα ο βρωση...

....να φυγετε ρε...να πατε στη γιαμαχα........μπας και δειτε ασπρη μερα :mrgreen: :mrgreen:

εντιτ...εμεις θα παρουμε τον τσακ νωρις για οδηγο...μπας και δουμε ασπρη μερα με το μηπλαισιο :mrgreen: :mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από dagger moon »

Master Yoda έγραψε:ο γιοντας δε μπορει τωρα .καθαριζει το σωβρακο του επειδη χεστηκε απ το γελιο με το τιμονι που περιφερει απο ομαδα σε ομαδα ο βρωση...
παγκοσμια πρωτια ,,,, ο κοσμος κατ0υριεται απο το γελιο ... ο γιοντας χεζεται ... :cool: :cool:

οσο για το τιμόνι ... κρατας μυστικο , ετσι ? ..... παλια μου ειχε ζητησει το τιμονι του πηγασου ... το τι μου εταξε για να το κανει διασημο δεν λεγεται ... αλλα του ειπα να πα ει να ρουφηξει το αυγό του και μετα να θελει τιμονι απο πηγασο ... απο τα νευρα του πηγε στην ducati , μπας και αλλαξω γνωμη (ιταλοφιλη ειναι αυτη σου λεει ) αλλα ειδε κι αποειδε και επιστρεφει στην γιαμαχα ...

:wsmile: :wsmile: :wsmile: :wsmile:
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Dion
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 304
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 14:51
Gender: Male
Other: Peugeot 2

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από Dion »

:lolol: :lolol: :lolol: :lolololol: :lolololol:

Κλαίω!

Να φύγει το μαμόθρεφτο, τα Ducati δεν κάνουν για όλους!
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από Λύκος »

Και Λορεντζο εχουμε!!!!!

http://stoma-tou-lykou.blogspot.gr/2012/08/k.html
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SuperGeorge
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 08:29
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Honda Blackbird

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από SuperGeorge »

:tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2: :tooth2:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από dagger moon »

Λύκος έγραψε:Και Λορεντζο εχουμε!!!!!

http://stoma-tou-lykou.blogspot.gr/2012/08/k.html
πολυ μαζοχα ειμαι

το διαβασα αλλα μεχρι να το διαβασω ολο ... μια παρακρουση να το πω ,,, μια γμω τα ισπανικα μου να το πω ...

εκει δε που λες .... θα δηθω θτην ιταλια .... αν δεν ειχα το λεκθικο ισπανοελληνικων δεν θα εβγαζα νοημα ποτε
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από dimitris848 »

:tooth2: :)) :tooth2: :))
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από Stelios62 »

:muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha:

......τωρα το ειδα...........!!!!......ετσι ακριβως ειναι....καλα απο που παιρνεις τοσο εγκυρες informatsione....?
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από dagger moon »

Stelios62 έγραψε::muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha: :muaha:

......τωρα το ειδα...........!!!!......ετσι ακριβως ειναι....καλα απο που παιρνεις τοσο εγκυρες informatsione....?
μα το γραφει

εχει στενες (πιο στενες δεν γινεται πιστεψε με) σχεσεις με την αδερφη της κουνιάδας της σκυλοπερπατήστρας του

το φιλικες που γραφει είναι για ξεκαρφωμα ....
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
red lizard
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4137
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 15:25
Gender: Male
Τοποθεσία: κερκυρα

Re: Aποκλειστικες δηλωσεις Ροσσι

Δημοσίευση από red lizard »

Λύκος έγραψε:Eipan ta mou afisoun ki ena Desmosedici doro gia na vgazoume to ladi tis xronias.
χαχαχα :lolol: :lolol:
Απάντηση