F'kin crisis

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

F'kin crisis

Δημοσίευση από Λύκος »

Σημερα πηγαινοντας στο δρομο βλεπω σε μια διασταυρωση ενα CB1000R, αυτο που μοιαζει με φλουο κατσαριδα.

Image

Υπαρχει λογος που βαζω φωτο, προσεξτε την λιγο.

Τωρα φανταστειτε αυτο που ειδα. Πανω στο τεποζιτο, στο ΤΕΠΟΖΙΤΟ, ενα παιδακι οχι πανω απο 5 χρονων. Με τα χερακια ακουμπισμενα μπροστα. Πισω ο μπαμπας, με χαμογελο ξεκρανωτο. Πισω, βλεπω με τρομο ΔΕΥΤΕΡΟ παιδι και μετα η μαμα.

Και με γκαζι ετσι; Το παμε το εργαλειο. Τι μασε περασες, φλουφληδες;

Παραλιγο να στουκαρει με ενα τυπο που ερχοταν αναποδα σ' ενα μονοδρομο μιλωντας στο κινητο.

Νταξ, καθημερινα πραγματα.

Αυτος ο τυπος που βλεπω, που βλεπετε, που βλεπουμε στο δρομο, μαζι με αλλους 500, 1000, 10000000, δεν ειναι εξαιρεσεις, ειναι ΚΑΝΟΝΕΣ. Κι αυτοι οι τυποι εχουν φιλους, παρεες, δουλειες, αποφασιζουν για αλλους, ψηφιζουν, και κανουν οτι μπορουν για να σε γραψουν στ @@ τους και σε οποιαδηποτε αλλη πτυχη της ζωης τους εκτος του δρομου.

'Η μηπως εχει κανεις την εντυπωση οτι ειναι τα καλυτερα παιδια και οτι απλα οδηγανε γκαου;

Και ο δρομος σαν καθρεφτης μιας πραγματικοτητας, με τους 10 και τους 100 τετοιους που βλεπει καθε μερα μου φωναζει πως να μην υπαρχει κριση ρε βλακα; Βλεπεις τι ειμαστε; Βλεπεις ποιοι ειμαστε; Αυτος, κι ο αλλος με το κινητο, κι η ηλιθια που στελνει μηνυμα περνωντας εξω απ το σχολειο με 60, αυτος κι αυτη κι ο αλλος.

Θλιψη. Μονο θλιψη.

Αυτη η θλιψη δε μας εμποδιζει να τους @#% την @#% οπου τους βλεπουμε. Ετσι, για να μην περναει απαρατηρητο τουλαχιστον.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Blancazo
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Δευ 16 Μαρ 2009, 15:25
Bike: Monster 696
Other: Clarks, Camper

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Blancazo »

Ναι αλλά είναι όλοι καλοί χριστιανοί, γι' αυτό τους έχει από έναν άγιο προστάτη ο καλός θεούλης και δεν σκοτώνονται ακόμα περισσότεροι κάθε μέρα. 2 μήνες σερί στο Ηράκλειο έχω φρικάρει με το πως οδηγάνε...
Call me Ishmael, or call me Barry
Άβαταρ μέλους
Bart
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2085
Εγγραφή: Τρί 13 Σεπ 2011, 00:40
Gender: Male
Bike: Monster S4R
Other: 749s & m900
Τοποθεσία: Να εδώ

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Bart »

So true...
I've heard it all,I've seen it all,I've done it all.I just don't remember any of it!
Άβαταρ μέλους
Zadministrator
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 121
Εγγραφή: Δευ 23 Μαρ 2009, 20:42
Other: Z750 04

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Zadministrator »

Λύκος έγραψε:Αυτος ο τυπος που βλεπω, που βλεπετε, που βλεπουμε στο δρομο, μαζι με αλλους 500, 1000, 10000000, δεν ειναι εξαιρεσεις, ειναι ΚΑΝΟΝΕΣ. Κι αυτοι οι τυποι εχουν φιλους, παρεες, δουλειες, αποφασιζουν για αλλους, ψηφιζουν, και κανουν οτι μπορουν για να σε γραψουν στ @@ τους και σε οποιαδηποτε αλλη πτυχη της ζωης τους εκτος του δρομου.

+1198 σε ολα, ακριβως ετσι.
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 21:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από ASLAN »

Σκηνη 1
Περιφερειακος Θεσσαλονικη ,ΚΤΜ adventure ,οδηγος ξεκρανωτος και 6χρονο παιδακι μπροστα φυσικα ξεκρανωτο ,με προσπερασε οτυπος με 160 ,τουλαχιστον απο αριστερα ,κατι ειναι και αυτο .

Σκηνη 2 .
Range rover sport ,ξερεις αυτο με τα 400 αλογα ,αλβανικες πινακιδες ,Εγνατια οδος ,στη θεση του συνοδηγου η γυναικα του οδηγου και τα δυο παιδια ορθια μπροστα της .Ουτε να φανταστω δεν θελω να σκασουν εκει μπροστα οι αεροσακοι .

Βλεπει κανεις ομοιοτητες στις συμπεριφορες των δυο λαων ?
Νίκος.
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από dagger moon »

Μιλαω με ενα φίλο , μοτοσυκλετιστη ...
Μου λεει για μια βολτα που ειχε παει και πανω στην κουβεντα του λεω οτι δεν μπορω να οδηγησω χωρις κρανος , μπουφαν γαντια ...
Ειδικα χωρις κρανος , κατι παθαινω , ουτε δεκα μετρα δεν μπορω να παω.
Μου απανταει
<<Το πολιτικαλ κορεκτ σας εχει φαει >>

Οταν οδηγει αυτοκινητο δεν φοράει ποτέ ζώνη ... και μιλαει και στο κινητο...

<<πολιτικαλ κορεκτ >> ? η απλα προστασία της σωματικής μου ακεραιότητας ?

Λαζαρε δεν τους λυπαμαι , δεν επιτρεπω στον εαυτο μου να αισθανθω θλιψη για την καταντια τους.
Ο καθενας οπως στρωνει κοιμάται
Τους μονους που λυπαμαι ειναι οι αθωοι που εμπλεκονται σε ολο αυτό και ειδικα τα παιδακια που μαθαινουν λαθος πραγματα
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

Δυστυχώς ο πληθυσμός των ηλιθίων έχει φτάσει σε επίπεδο που δεν μπορει να ελεγχθεί ούτε απο τη φυσική επιλογή ούτε απο οποιονδήποτε! Άμα επισημάνσεις τη μλκία του ενός, οι 7 απο τους 10 που παρακολουθούν τη σκηνή θα σπεύσουν να τον δικαιολογήσουν με αστεία επιχειρήματα τύπου: "δεν πέφτει", "δεν έρχεται κανεις απο το στοπ" κτλ κτλ...
Το χειρότερο είναι ότι το σύστημα ευννοεί την επιβίωση των ηλιθίων και αυτοί αναπαράγονται με ρυθμούς τρομερούς, δημιουργώντας με τη σειρά τους ηλιθίους 2ης, 3ης γενιάς κτλ...

Άρε Δαρβινε....κάτι πήγες να πεις αλλά σε έφαγε το σύστημα και σένα...

Παρεμπιπτόντως, οποίος δεν έχει δει τα Darwin Awards, να σπεύσει...μιλάμε για φρικτό γέλιο...
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από dagger moon »

Zaxaroplastis έγραψε:
Παρεμπιπτόντως, οποίος δεν έχει δει τα Darwin Awards, να σπεύσει...μιλάμε για φρικτό γέλιο...
σπαμ ον

τι ειναι αυτο ακριβως ?

σπαμ οφ
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

YouTube βάλε...δε μπορω να βάλω τώρα Ξεκινάω ταξίδι.. :whistling:
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
Άβαταρ μέλους
Aoratos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 10:05
Gender: Male
Other: Aprilia PegasoSTRADA

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Aoratos »

Σήμερα το πρωί ...είμαι σε διασταυρωση με κόκκινο , ανάβει πράσινο και αφού κοιταω ΑΡ και ΔΕ παώ να ξεκινήσω και εκείνη τη στιγμή πιάνει η άκρη το ματιού μου μία γκρί σκιά νά.ρχεται κατα πάνω μου από τή μεριά του κόκκινου ,ακούω φρένα πανικου και εκεί που περιμένω το μπάμ , σταματα στον πόντο.Κύριος στήν ηλικία μου με τέρα σκούτερ με ένα παιδάκι όρθιο μπροστά , ξεκράνωτοι και οι δύο με τον καφέ στο ένα χέρι μου λέει " Βρέ μαλάκα με έχεις στα δεξιά σου ,έχω προτεραιότητα παλιομαλάκα θα μας σκότωνες", δέν είπα τίποτα ,ούτε προσπάθησα γιατί για να προσπαθήσεις να μιλήσεις σε τέτοιους ανθρώπους πρέπει να κατέβεις στο επίπεδο τους ,και άν το κάνεις χάνεις πάντα γιατί εκεί είναι ανίκητοι...πάντως το θέμα το έχει διατυπώσει πρό πολλού ο Αλμπερτ Αινστάιν " Απο τις μελέτες που έκανα ανακάλυψα ότι δύο πράγματα είναι άπειρα ,το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω σοβαρές αμφιβολίες"
100 άλογα κάτω από τη σέλα είναι λιγότερο επικίνδυνα από το γαιδούρι που τα οδηγά........
Μιά κότα ζωντανή έχει περισσοτερο μέλλον από ένα λιοντάρι πεθαμένο......
Οχι δικά μου Joe Bar Team....
Άβαταρ μέλους
Κωνσταντίνος Τύρλας
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2008, 11:59
Gender: Male
Bike: 999R
Other: 750SS
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Κωνσταντίνος Τύρλας »

Κάποιοι μου την λένε...που κλείνω γκάζι στην διασταυρωση ...οταν εχω πράσινο φανάρι



Εμμμμμμμμ γιαυτό ζω ρε.....




































Ακόμα.....
Kωνσταντίνος
" Κάλλιο ροκκάς και εντουράς παρά στρητάς και καρεκλάς "
info@sgstudio.gr
www.sgstudio.gr
Άβαταρ μέλους
Blancazo
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Δευ 16 Μαρ 2009, 15:25
Bike: Monster 696
Other: Clarks, Camper

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Blancazo »

Aoratos έγραψε:Σήμερα το πρωί ...είμαι σε διασταυρωση με κόκκινο , ανάβει πράσινο και αφού κοιταω ΑΡ και ΔΕ παώ να ξεκινήσω και εκείνη τη στιγμή πιάνει η άκρη το ματιού μου μία γκρί σκιά νά.ρχεται κατα πάνω μου από τή μεριά του κόκκινου ,ακούω φρένα πανικου και εκεί που περιμένω το μπάμ , σταματα στον πόντο.Κύριος στήν ηλικία μου με τέρα σκούτερ με ένα παιδάκι όρθιο μπροστά , ξεκράνωτοι και οι δύο με τον καφέ στο ένα χέρι μου λέει " Βρέ μαλάκα με έχεις στα δεξιά σου ,έχω προτεραιότητα παλιομαλάκα θα μας σκότωνες", δέν είπα τίποτα ,ούτε προσπάθησα γιατί για να προσπαθήσεις να μιλήσεις σε τέτοιους ανθρώπους πρέπει να κατέβεις στο επίπεδο τους ,και άν το κάνεις χάνεις πάντα γιατί εκεί είναι ανίκητοι...πάντως το θέμα το έχει διατυπώσει πρό πολλού ο Αλμπερτ Αινστάιν " Απο τις μελέτες που έκανα ανακάλυψα ότι δύο πράγματα είναι άπειρα ,το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω σοβαρές αμφιβολίες"
Δεν σε είδε εγκαίρως γιατί είσαι ... Αόρατος! :mrgreen:

Αλήθεια πως άντεξες και δεν είπες τίποτα; :shock:
Call me Ishmael, or call me Barry
Άβαταρ μέλους
Spirossam
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Πέμ 19 Φεβ 2009, 16:03
Gender: Male
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Spirossam »

Βάζουμε και αυτούς που παρκάρουν σε ράμπες,περνάνε κόκκινα αέρα,κτλ κτλ

Αυτοί είμαστε δυστυχώς...Ναι μεν ο αναμάρτητος να ρίξει πρώτος το λίθο αλλά υπάρχουν και όρια... :angry3:
Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή,
η ζωή είναι μεγάλη μην την κάνεις καρναβάλι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nick2ono
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 15:32
Gender: Male
Other: tuono φακτορισμενο
Τοποθεσία: Καλαματα - Βριλησσια - Βυρωνας - Mουζακι - Κουκλιοί

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από nick2ono »

η κατασταση αυτη, δυστυχως, ειναι καθημερινο φαινομενο σε ολη την Ελληνικη επαρχια!
το χειροτερο ειναι οτι σε συζητηση με καποιους, σου απαντανε οτι το γνωριζουν οτι μ@λ2κιζονται.... :zep: την επομενη μερα παλι τα ιδια...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από HackmaN »

Τραγική αλήθεια... Κάποιο έχουν τόσο λίγο μυαλό και τόσα πολλά άχυρα στο κεφάλι τους που είναι να απορείς...
Χιλιάδες φαινόμενα παραλογισμού καθημέρινα, ειδικά αν κινήσαι σε αστικό κέντρο συχνά...
...και απορούμε, πώς είμαστε από τις πρώτες χώρες σε τροχαία συμβάντα παγχοσμίως.
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 17:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από indianos »

Aoratos έγραψε:Σήμερα το πρωί ...είμαι σε διασταυρωση με κόκκινο , ανάβει πράσινο και αφού κοιταω ΑΡ και ΔΕ παώ να ξεκινήσω και εκείνη τη στιγμή πιάνει η άκρη το ματιού μου μία γκρί σκιά νά.ρχεται κατα πάνω μου από τή μεριά του κόκκινου ,ακούω φρένα πανικου και εκεί που περιμένω το μπάμ , σταματα στον πόντο.Κύριος στήν ηλικία μου με τέρα σκούτερ με ένα παιδάκι όρθιο μπροστά , ξεκράνωτοι και οι δύο με τον καφέ στο ένα χέρι μου λέει " Βρέ μαλάκα με έχεις στα δεξιά σου ,έχω προτεραιότητα παλιομαλάκα θα μας σκότωνες", δέν είπα τίποτα ,ούτε προσπάθησα γιατί για να προσπαθήσεις να μιλήσεις σε τέτοιους ανθρώπους πρέπει να κατέβεις στο επίπεδο τους ,και άν το κάνεις χάνεις πάντα γιατί εκεί είναι ανίκητοι...πάντως το θέμα το έχει διατυπώσει πρό πολλού ο Αλμπερτ Αινστάιν " Απο τις μελέτες που έκανα ανακάλυψα ότι δύο πράγματα είναι άπειρα ,το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αν και για το πρώτο έχω σοβαρές αμφιβολίες"
Επρεπε να του δωσεις να φαει το κυπελακι με τον καφε μηπως και βλεπει καλυτερα την επομενη φορα!
Image
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από dimitris848 »

Aπο τη μεριά μου και όταν οδήγαγα μηχανή αλλά και ειδικά τώρα με το αμάξι, που το παραμικρό λάθος μπορεί να κοστίσει και σε άλλους, είμαι τέρας προσοχής ας πούμε....................Αλλά έχω κάνει αρκετά άτομα (απο τους θρασείς κυρίως...) να μήν με ξεχάσουν εύκολα και να με θυμόνται πιστεύω, άν πάνε να ξανακάνουν την ίδια μλκια που έκαναν σε μένα και κινδύνεψα. .........................Εχει αφρίσει κόσμος ........ :) ....................... εδώ μου λένε γνωστοί .........κι εσύ θα νουθετήσεις τον κόσμο ?? .....................κι εγώ απαντώ "Ναί, χαλαρά και όπου μπορώ"..............αυτό βέβαια ανάλογα και την κάθε περίπτωση και το λάθος ..........δέν το ισοπεδώνεις.......... :glimpse:
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
παρασχος ρεπανας
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1124
Εγγραφή: Σάβ 24 Ιαν 2009, 12:42
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100S
Other: αλλη..???
Τοποθεσία: ΡΟΔΟΣ..!!!!!

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από παρασχος ρεπανας »

Κωνσταντίνος Τύρλας έγραψε:Κάποιοι μου την λένε...που κλείνω γκάζι στην διασταυρωση ...οταν εχω πράσινο φανάρι



Εμμμμμμμμ γιαυτό ζω ρε.....




































Ακόμα.....
Έτσι :glimpse:
ΙΔΟΥ Η ΡΟΔΟΣ... ΙΔΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΔΗΜΑ..!!!!
Άβαταρ μέλους
tragos610d
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Τετ 28 Απρ 2010, 14:19
Gender: Male
Bike: 851
Other: husky450
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από tragos610d »

πρεπει να χει ξαναμπει η φωτο...μαλλον...η μαλα κια δεν εχει ορια...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
keep riding....αυτο δεν μπορουν να μας το κοψουν....


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 15:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: F'kin crisis

Δημοσίευση από Master Yoda »

tragos610d έγραψε:..μαλλον...η μαλα κια δεν εχει ορια...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
αν η μαλκια ειχε ορια ο νασα δε θα ειχε κανει το s4 ετσι,δεν θα ειχε αφησει την αντζελινα τζολι στα βραχια να τον παρακαλαει*,.....και ο ιγμοριτις δεν θα ητανε μπαναρισμενος δια βιου :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
καθολου δε σας λειπει ρε? :mrgreen:




:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



*τον φανταζομαι με αφρο μαλλι 15 ποντους ορθιο τερμα πανω (περιμετρικα της καρκάλας του) να της λεει:"δεν μπορω μικρο μου....λυπαμαι....μη στενοχωριεσαι...θα βρεις καποιον καλυτερο....αντιο μικρο μου.....αντιο" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

κι ολο κλαιαινεεεεε τα καβουραααακιαααα........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

μονο τα καβουρακια?.....και οι πετρες κλαιγανε....απ τα γελια...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


ΥΓ θειο,.....πρεπει να οργανωθει βραδυα με ξυδια...αμεσα :wsmile:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Απάντηση