Τι μέλλει γενέσθαι;

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
ducatisti 999s
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 19:36
Gender: Male
Bike: 848
Other: Το ψήνω.
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Τι μέλλει γενέσθαι;

Δημοσίευση από ducatisti 999s »

Ρε παιδιά σε camping δεν έχω πάει ποτέ μου.Πάντα σε ξενοδοχεία με μαλακή πολυθρόνα για να μην πιάνετε ο κόλος μου και κρεπάλη.

Ρωτάω σχετικά με την καλαμπάκα το τι θα γίνει.Εμένα προσωπικά δεν με νοιάζει καθόλου το να μιλάμε 24 ώρες την ημέρα για οδηγικής τεχνικές και τεχνικά θέματα,αλλά...θέλω να φωνάξω και φίλους άσχετους με την μηχανή και δεν θέλω να νοιώθουν απομονωμένοι... με καταλαβαίνετε τι εννοώ(άσε μας μωρή τώρα αναλύουμε τα δικύλινδρα και ου το κάθε εξής :mrgreen: )Θα έχει κάποιο προγραμματισμό η ετσι όλοι παρέα μασαμπούκα καμιά βολτίτσα και συζητήσεις επι συζητήσεων?

Φαγητά λάιτ για της κυρίες(και όχι μόνο)θα έχουμε?Κουκλοθέατρα για τα μικρά παιδάκια?Επιδείξεις για ταπεράκια?Καμιά επίδειξη στύλ σούζας,έντο και άλλα τρικάκια απο έμπειρους?Βραδιά ποίησης? :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

Σοβαρά τώρα...αφού έχουμε άτομα με ικανότητες στα μουσικά όργανα,γιατί δεν κάνουμε και μια βραδιά κάτι σαν συναυλία για πάρτι μας εκεί να γουστάρουμε?Τι έγινε το ducatisti live band?
999s

χρήστος
Άβαταρ μέλους
Rock-ass
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3577
Εγγραφή: Παρ 23 Μάιος 2008, 14:24
Other: 695 R

Re: Τι μέλλει γενέσθαι;

Δημοσίευση από Rock-ass »

stay tuned..
panosduc

Re: Τι μέλλει γενέσθαι;

Δημοσίευση από panosduc »

http://www.grapheine.com/bombaytv/index ... 2b9a879cef" onclick="window.open(this.href);return false; :thumbsup: :thumbsup: απ ολα θα εχει ο μπαξες φιλε! :wsmile: μεχρι και κοντρες με τα ποδια :)) :)) :hibye:
Απάντηση