Revit

Αυτά που μας κρατάνε ασφαλείς
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Pablo Ducatista
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 944
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 14:46
Gender: Male
Bike: Monster 695
Τοποθεσία: Βολάρα

Revit

Δημοσίευση από Pablo Ducatista »

Έχει κανείς εμπειρία απο τα προιόντα Revit?
Είναι καλά προιόντα?Είδα ένα μπουφανάκι πολύ καλό και δεν τα βλέπω σχεδον καθόλου να τα φοράνε ειδικά εδώ στο Βόλο..
....Riding a Dream....
Άβαταρ μέλους
docmonst
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 656
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 21:24
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: χ8 200
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Revit

Δημοσίευση από docmonst »

Παυλο ειναι ιταλικα αρα ειναι καλα.......... :whistling: συγκεκριμενα εγω εχω ενα ζευγαρι μποτες revitκαι ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα και απο παιδια που εχουν και ρουχα(μπουφαν-παντελονια-γαντια)μονο καλα εχω ακουσει.....οποτε :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ΣΤΑΜΑΤΗΣ
Άβαταρ μέλους
Παναγιώτης Γκουρ
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 373
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 17:00
Gender: Male
Bike: 748R
Τοποθεσία: ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ - ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ

Re: Revit

Δημοσίευση από Παναγιώτης Γκουρ »

Φίλε στα συστήνω ανεπιφύλαχτα. Είναι και αξιόπιστα και γερά και καλούτσικη τιμή έχουν. Έχω από το 2003 το δερμάτινο μπουφάν και το δερμάτινο παντελόνι και μέχρι τώρα δεν είχα κανένα πρόβλημα. Μάλιστα το μπουφάν με είχε γλιτώσει και από ένα πέσιμο τον δεξιό αγκώνα,κι αυτό είχε κοπεί λίγο στη ραφή του στο αντίστοιχο σημείο. Άρα μη το σκέφτεσαι καθόλου. Εκτός κι αν θέλεις κάτι με λογότυπο της μαμάς, οπότε :whistling: ... + .. €.
Άβαταρ μέλους
Lobesia
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 22:54
Gender: Male
Bike: Monster 695
Other: Vespino
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επικοινωνία:

Re: Revit

Δημοσίευση από Lobesia »

docmonst έγραψε:Παυλο ειναι ιταλικα αρα ειναι καλα.......... :whistling: συγκεκριμενα εγω εχω ενα ζευγαρι μποτες revitκαι ειμαι πολυ ευχαριστημενος αλλα και απο παιδια που εχουν και ρουχα(μπουφαν-παντελονια-γαντια)μονο καλα εχω ακουσει.....οποτε :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Για μένα από τα πιο όμορφα κ ποιοτικά προϊόντα! Το πρόβλημα είναι ότι δεν πολυπαίζουν στην Ελλάδα κ για να βρεις να δοκιμάσεις μεγέθη θέλει τρέξιμο..Από όσο έχω δει,επίσης, είναι Ολλανδικά..αλλά ακόμη κ έτσι είναι αξιόλογα!!
Πριν λίγες ημέρες έκανα ακόμη μία αγορά από το παρακάτω κατάστημα. Όσο το έχω ψάξει είναι οι πιο οικονομικοί κ τα έχουν όλα. Καλύτερα πάντως ένα email πριν την παραγγελία για έλεγχο διαθεσιμότητας.
http://www.rev-it.co.uk/" onclick="window.open(this.href);return false;
Στυλιανός Κ.
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: Revit

Δημοσίευση από dio »

Τα τελευταια χρονια αρχισαν να εμφανιζονται Ελλαδα, αν σου ταιριαζει στον σωματοτυπο προχωρα.
Απάντηση