Aμα σας λεω ειμαι ψυχοπαθης....

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
cronos
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 21:50
Gender: Male
Bike: Streetfighter 848
Τοποθεσία: Ρέθυμνο

Re: Aμα σας λεω ειμαι ψυχοπαθης....

Δημοσίευση από cronos »

κοπελια στους αρωστους λεμε παντα ναι.μην ταραζετε τον λυκο.εχει και κατι μποφωρ σημερα μην κανει καμια τρελα και βγαλει το καραβι βολτα :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
manos749
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: Πέμ 08 Μάιος 2008, 00:04
Gender: Male
Bike: 749R
Other: Kawasaki D-tracker

Re: Aμα σας λεω ειμαι ψυχοπαθης....

Δημοσίευση από manos749 »

Εικόνα

ΜΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ελα να σε βελτιωσωωωωω :mrgreen:[/quote]


...καλα ντε...μην αρπαζεσε αμεσως....οταν ειπα οτι βελτιωση δεν θα εχει εννουσα οτι ειναι ηδη σουπερ τουμπανο......οτι δεν παιρνει αλλο....

σσσσσσ....... πρεπει να τον καθησυχασω....φαινεται να εχει πολυ βαρυ χερι..... :zep:
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 22:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Aμα σας λεω ειμαι ψυχοπαθης....

Δημοσίευση από dagger moon »

cronos έγραψε:κοπελια στους αρωστους λεμε παντα ναι.μην ταραζετε τον λυκο.εχει και κατι μποφωρ σημερα μην κανει καμια τρελα και βγαλει το καραβι βολτα :mrgreen:

τετοια να λες εσυ να μας παρει φαλαγγι όλους.
αμα αρχισουμε να του λέμε ναι ...χαθηκαμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Αυτος παιδι μου για να ταραχτεί .... μονο αν του ταξεις ενα ντουκατι και πεταξεις στην θαλασσα το τανκερ ..... και δεν του δωσεις το ντουκατι μετα .... εκει να δεις ταραχη ....
θα δει το ατι για την γιαγια , την Μπονυ για την κοκινοσκουφιτσα και θα τρεχει ο Μενελαος να κανει τον κυνηγο ....
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Aoratos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 603
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 11:05
Gender: Male
Other: Aprilia PegasoSTRADA

Re: Aμα σας λεω ειμαι ψυχοπαθης....

Δημοσίευση από Aoratos »

Κατα αρχήν περαστικά
Το έχω περάσει και εγώ πρόπερσι αμυγδαλίτιδα που ο αλπάνης ο γιατρός τήν βάφτισε ιωσούλα πυρετός 39 40 με ζέστη 39 βαθμών και όταν κατάφερνα και με έπερνε ο ύπνος το τι εφιάλτες είδα δέν λέγεται ,πχ να προσπερνάω αέρα τον Ρόσσι στήν cockscrew πάνω σε Garelli πορτοκαλί με σορτσάκι και σαγιονάρες και οταν έγινα καλά είχα μια έντονη επιθυμία να αγοράσω Ντουκάτι (κατι που όπως ξέρεις δέν το απέφυγα).
Για αυτό ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ διαβάζουμε τις πιθανές αντενδείξεις για καλό και για κακό και πλακώνουμε στίς φάπες τόν γιατρό που λέει ιωσούλα.
100 άλογα κάτω από τη σέλα είναι λιγότερο επικίνδυνα από το γαιδούρι που τα οδηγά........
Μιά κότα ζωντανή έχει περισσοτερο μέλλον από ένα λιοντάρι πεθαμένο......
Οχι δικά μου Joe Bar Team....
Άβαταρ μέλους
manos749
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 198
Εγγραφή: Πέμ 08 Μάιος 2008, 00:04
Gender: Male
Bike: 749R
Other: Kawasaki D-tracker

Re: Aμα σας λεω ειμαι ψυχοπαθης....

Δημοσίευση από manos749 »

fazer63 έγραψε:Κατα αρχήν περαστικά
Το έχω περάσει και εγώ πρόπερσι αμυγδαλίτιδα που ο αλπάνης ο γιατρός τήν βάφτισε ιωσούλα πυρετός 39 40 με ζέστη 39 βαθμών και όταν κατάφερνα και με έπερνε ο ύπνος το τι εφιάλτες είδα δέν λέγεται ,πχ να προσπερνάω αέρα τον Ρόσσι στήν cockscrew πάνω σε Garelli πορτοκαλί με σορτσάκι και σαγιονάρες και οταν έγινα καλά είχα μια έντονη επιθυμία να αγοράσω Ντουκάτι (κατι που όπως ξέρεις δέν το απέφυγα).
Για αυτό ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ διαβάζουμε τις πιθανές αντενδείξεις για καλό και για κακό και πλακώνουμε στίς φάπες τόν γιατρό που λέει ιωσούλα.
...στο κατω κατω, αμα τελει μπολει να κλατησει ενα nickname (πχ τρελα με 13 !!!) που να του τιμιζει το παρελτον....οπως εσυ....

....δυσκολοι καιροι....μια ιωσουλα και γινεσαι αλλος ανθρωπος....αυτο οκ... σκεψου ομως οτι τελικα και η μηχανη σου αλλαζει... λες να κολλαει και αυτη ιωση :glimpse: ..... :zep:

..μια αποσυρση ειναι οτι χρειαζεται....
Κουτσελάνης Αντώνης

Re: Aμα σας λεω ειμαι ψυχοπαθης....

Δημοσίευση από Κουτσελάνης Αντώνης »

Καλα...παιρνω και την αντιβιωση...αλλα...


ΤΩΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ! ! ! ! (την επομένη που θα περάσεις από Μπαλί κατέβα στο Μπαλί έχει Ιατρείο Ψυχιατρικής )
Κλειδωμένο