Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Απάντηση
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από D3§m02K »

Κάποια στιγμή το είχε βάλει στο "παλιό" ο Τόλης μέσω rapidshare. Το ξαναβρήκα στο tube και ιδού:

Fullscreen & τέρμα ηχεία :cool:

Άβαταρ μέλους
johnduc
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6922
Εγγραφή: Δευ 14 Απρ 2008, 22:19
Gender: Male
Bike: 916
Τοποθεσία: Thessalonique,Macédoine-Centrale

Re: Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από johnduc »

:zep: :zep: :zep: καλα το καταλαβα εγω οτι κατι δεν παει καλα με το μηχανακι τουτο!!!Κατι δεν υπολογισαν σωστα οι τυποι και ο μπροστινος τροχος την κανει με ελαφρα προς τα επανω...σκετη κα@λα ειναι το ρημαδι... :bowall:
Εικόνα
COMUNE DI BOLOGNA

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mostro620
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4056
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 13:58

Re: Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από mostro620 »

To βίντεο είναι εξαιρετικό. Νομίζω όμως ότι θα είχε το ίδιο ενδιαφέρον το "the making of" γιατί οι τύποι τοποθέτησαν τις κάμερες σε απίθανα σημεία του Hyper! :shock: :shock:
Αλέξανδρος
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από D3§m02K »

mostro620 έγραψε:γιατί οι τύποι τοποθέτησαν τις κάμερες σε απίθανα σημεία του Hyper! :shock: :shock:
:thumbsup:

Alex, πρόχειρα μέτρησα 9 διαφορετικές λήψεις :zep:

Τρελή δουλειά ο Δρ.Σαρντόνικους :cool:
Άβαταρ μέλους
sue
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 2552
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 21:47

Re: Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από sue »

για μένα μεγάλο ενδιαφέρον είχε και η μουσική. ασχολήθηκαν οι Philip Steir και Tyler Bates και οι δυο γνωστά ονόματα. Ο δεύτερος είναι remixer και drummer (βλ. Steppenwolf's "Magic Carpet Ride"), και του αρέσουν πολυ οι ''ταξιδιάρικοι ήχοι'' . ο πρώτος είναι κατα τη γνώμη μου αυτός που έχει δώσει τον ιδιαίτερο χαρακτήρα στον ήχο, γράφει τη μουσική για κινηματογραφικές ταινίες, τηλεοπτικές, video games (300, mortal combat)
πρεπει να'σαι πολυ λερα για να κυβερνας γαλερα
Άβαταρ μέλους
mostro620
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4056
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 13:58

Re: Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από mostro620 »

sue έγραψε:για μένα μεγάλο ενδιαφέρον είχε και η μουσική. ασχολήθηκαν οι Philip Steir και Tyler Bates και οι δυο γνωστά ονόματα. Ο δεύτερος είναι remixer και drummer (βλ. Steppenwolf's "Magic Carpet Ride"), και του αρέσουν πολυ οι ''ταξιδιάρικοι ήχοι'' . ο πρώτος είναι κατα τη γνώμη μου αυτός που έχει δώσει τον ιδιαίτερο χαρακτήρα στον ήχο, γράφει τη μουσική για κινηματογραφικές ταινίες, τηλεοπτικές, video games (300, mortal combat)
Μια και θέτει πιό καλλιτεχνικά θέματα η sue να συμπληρώσω ότι ήταν πολύ ωραία ιδέα που το μοναδικό που είχε χρώμα στο φιλμάκι ήταν το μηχανάκι! :thumbsup:
Αλέξανδρος
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από D3§m02K »

sue έγραψε:για μένα μεγάλο ενδιαφέρον είχε και η μουσική. ασχολήθηκαν οι Philip Steir και Tyler Bates και οι δυο γνωστά ονόματα. Ο δεύτερος είναι remixer και drummer (βλ. Steppenwolf's "Magic Carpet Ride"), και του αρέσουν πολυ οι ''ταξιδιάρικοι ήχοι'' . ο πρώτος είναι κατα τη γνώμη μου αυτός που έχει δώσει τον ιδιαίτερο χαρακτήρα στον ήχο, γράφει τη μουσική για κινηματογραφικές ταινίες, τηλεοπτικές, video games (300, mortal combat)
Αθανασία, παιδί μου . . . Δεν μας τα είχες πει αυτά . . . Πού κρυβόσουνα; ; ; Εύγε . . . :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
sue
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 2552
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 21:47

Re: Το καλύτερο video για το Hyper . . . EVER

Δημοσίευση από sue »

α, καλα μου το θύμισε, έψαξα και βρήκα οτι το κομάτι στο κλιπάκι είναι αυτό που παίζει και στο έργο οι "300" και το λένε "to victory"!!!
πρεπει να'σαι πολυ λερα για να κυβερνας γαλερα
Απάντηση