Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Οι συναντήσεις, οι βόλτες, τα ταξίδια μας...

Συντονιστής: sue

Leo749s
IT Administrator
IT Administrator
Δημοσιεύσεις: 1193
Εγγραφή: Δευ 07 Απρ 2008, 00:50
Gender: Male
Other: F800GS
Τοποθεσία: Canada

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από Leo749s »

Αυτά είναι..... :thumbs:
Σας ζήλεψα, αλλά πιό πολύ απ'όλα τα παϊδάκια... :))
Πάντα τέτοια. :thumbsup:
DESMODROMIC SVARTH

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από DESMODROMIC SVARTH »

AmbaSSadoRR έγραψε: σε εχω που σεχω αχτι...

..εδω αγαπητοί μου φίλοι μιλάμε για μεγάλο έρωτα.....μου τό χε πεί ο Δεσμοδύναμης αλλα αν δεν τό ζούσα ,δεν τον πίστευα ουτε αυτόν ούτε το Ζήσση......

λυσσάξανε σας λέω όλο το Σ/Κ.....

ξεκατινιαστήκανε........


έτσι ειναι στην φύση.......

τα ετερό-μαλλια , έλκονται.....
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Desmopower

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από Desmopower »

Τελικα το 17 ιντσος δεν ειναι τυχαιο....παει και μπλεκει με εμας που ειμαστε οι "ευλογημενοι"

Τι να πεις ....κριμα εχει καταντηση η τζουλια του φορουμ
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 15:02

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από dio »

DUCM900 έγραψε: κοπηκαν οι λαιμοι της εξατμισης στο σημειο ενωσης τους με τον πισω κυλινδρο....
οποιος το εχει ξαναδει αυτο ας μου πει... ..
Κλασσικη περιπτωση, το χουμε παθει πολλοι.....
Άβαταρ μέλους
17inchwheeler
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Τετ 14 Μάιος 2008, 10:21
Other: RSVmilleR,eXC520sm,
Τοποθεσία: θεσσαλονικη,Αθηνα,Ρεθυμνο/lejos estoy

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από 17inchwheeler »

AmbaSSadoRR έγραψε:
φτουυυυ...ρε πστη...μου...παλι το ξεσαχα....???????
αλλα δε γ@μι%τε.....με τοσο μαλλι.....ποιοσ 8α δει ...το φρυδι..???? :tooth2: :tooth2: :tooth2:



17 κουλε....
μην τυχον και κοψεις... τη φλοκατη και γινεις...παιδαρας σα και μενα....:cool:
σε εχω που σεχω αχτι... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
απο αυριο..."αφηνω" φρυδια,τραβαω και μια ξουρα στη καουκα....και μετα ποιος με πιανει!!!...το μονο που θα μου μενει ειναι....να αγορασω μια γκλιτσα....να κανουμε τριο

αμα παρω και ντουκο....θα γινω και'γω "ευλογημενος"...στη θεση του ευλογημενου...
την ευλογια σας πατερ :mrgreen:

οσο για σενα...κερκυρεϊκη γριππη...ενα εχω να'πω...επρεπε να καβαληξεις απριλια...το γνησιο...το ρεϊσονι,το ωμο-ιταλικο γκαζι...για να "κουμπωσεις" 3η...μαρτυς μου,ο ιταλος μεταναστης :wsmile:

αλλωστε....εχω και ντοκουμεντα...της προσπαθειας κουκουλωματος της υποθεσης... :mrgreen:
P3280050.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος 17inchwheeler την Δευ 29 Μαρ 2010, 21:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
εξωκοινοβουλευτικος ντουκατιστας/αντικαθεστωτικος απριλιανος
Image
..............Эффект Бабочки ..............
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 15:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από Master Yoda »

Μερικα Πραματα που δεν ειπωθηκαν θελω να πω …….

-Η λιμνη ειχε πολύ νερο…..


-……ξεκινησαμε το πρωι του σαββατου με σκοπο να συναντησουμε τον 17…….ναιαιαι ρε μλκ…τι παιδι είναι αυτό??? Χαθηκαμε …..γιατι μας περασε λεει…και πηγε και περιμενε 90 χλμ πιο κατω……ενώ εμεις τον περιμεναμε στις αφιδνες……νταξει δεν μπορεις να του πεις τιποτα….τον βλεπεις …δεν είναι…..

-Επρεπε να ειχαμε στη διαθεση μας μια μαιρουλα :mrgreen: …..ακομα…..τουλαχιστον εγω ημουν λιγο σφιγμενος….ειχα πολλα να βγαλω αλλα δεν προλαβα…τα βγαλε όλα ο αδερφος μου(ο γκαντεμης) που ξερναγε ολο το σαββατοβραδο…από αγνωστη αιτια….-ρε μλκ τι επαθες……?....-δε ξερω ρε…..….τελικα ανακαλυψαμε ότι φταιγανε τα ποδια του σβαρθ….αρφιδια θεραπεια…..

-Καναμε εκατον εβδομηντα τεσσερις στασεις στο πηγαινε…..ουσιαστικα καθομασταν και που και που ανεβαιναμε και στα μηχανακια για κανα τεταρτο….μας πηρε 6 ωρες να κανουμε 330 χλμ…. η γυναικα μου δεν πιστευε ότι πηγαμε στη λιμνη ……μου λεει αποκλειεται θεσσαλονικη ησουν με το φιλο σου το σπυρο και γκομενιζες….. που να την πεισω…..αφου εφυγα από το σπιτι 10 το πρωι και την πηρα τηλ στις 5 να της πω ότι εφτασα…..

Ο πρεσβυς ηρθε με το αμαξι του…….
DSC02360.JPG


Ο σβαρθ είναι πιο ωραιος στις φωτογραφιες από ότι στην πραματικοτητα…..

Το ατι είναι ψυχακιας.
-θα παμε μιμακο μαζι στη λιμνη κλαστηρα?
-ναι ρε,μεσα….
-ωραια τι ωρα ραντεβου αυριο?
-10 η ωρα στα διοδια στην αθηνων κορινθου

-Το παληκαρι εγραψε διπλασια χιλομετρα ναουμε…ρισπεκτ και στους λοιπους σιδηροκολους

-Η κυρια ειρηνη με ρωτησε για το παιδι(νταξει δεν εβλεπε και πολύ καλα) με το γυαλιστερο κεφαλι αν είναι λευτερο (πλακα κανω ρε….μη μου ζητας το τηλ της……) :mrgreen: :wsmile:

-Μακρια από τον τσιντούκο……είναι φαρμακοποιος….. :mrgreen:

-Το ξερω ότι δεν ειχε μυγακια όταν γυριζατε……όλα είναι πανω στο μπουφαν και το κρανος…μου…..τα δυο μαλιστα δεν μπορεσα να καταλαβω αν ηταν εντομα ή θηλαστικά

φωτο


"σσσσσ , μλκ ειναι πισω σου"
DSC02354.JPG
DSC02338.JPG
ghghjfdjdf.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 15:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από Master Yoda »

ffffffffffffffffffffff.jpg
ccccccccccccc.jpg
vvvvvvvvvvvvvv.jpg
zzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από dagger moon »

οντως η λίμνη είχε πολύ νερό ...

εμεις ξεκινησαμε ΠΑρασκευή , αποφασισμένη εγώ να μην πιάσω καθόλου εθνική , με ένα Νικο να με κοιτάζει προβληματισμένος , ΔΕΝ πήγαμε απο Δελφούς και Αμφισσα για να μην πάμε απο Μπράλο λέει ,αχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχα ακομα γελάω με την εκφρασή του όταν είδε ότι ήμασταν Μπράλο.
διανυκτερεύσαμε Λαμία ... έχει ένα κόλημα με την Λαμία ο καλός μου ... να μην μας πιάσει λέει το βράδυ στις στροφές του/της Δομοκού ...

Παμε Πλαστήρα Σαβατο απόγευμα , αφού βρήκαμε ενα φίλο στην Μητρόπολη, βρίσκουμε το Μεγδοβα , εδω να παω ενα μπράβο στον Σταμάτη, εξαίρετη επιλογή το ξενοδοχείο αυτό.
Καποια στιγμή ακούω ηχο απο εξατμισονια ... βγαινω στο μπαλκόνι ... γνωστη φιγούρα βλέπω ... Κωνσταντινος Τυρλας , αρτι αφιχθείς με Παναγιώτη και Στέλιο.
"Παμε να φάμε, θα μας τα φάνε όλα "
Ξεκινάμε , αντι να συνεχισουμε ευθεία , το κοβουμε δεξιά ... ερημιαααααααααα λέμε ... τηλέφωνα ...
πηραμε λάθος δρόμο .... φτανουμε στην ταβερνα βρισκουμε την παρέα ... καλά φαγαμε , καλά ηπιαμε ,
που ειναι η σκάλα οεο ? :zep:
πάμε για καφεδακι στην οχθη , ερχεται και ο Αιμίλιος , ο 17ιντσος Κωστας κάθεται δίπλα στον κυριο Πρέσβυ , ειναι ολοφάνερη η δυναμία που έχει ο ένας στον άλλο ...
"πάμε φραγμα " κατα το "παμε πλατεία " ένα πράγμα. "21 χιλιομετρα είναι" ... μουαχαχαχχαχαχχαχαχα piece of cake .... μετα το Νεοχώρι συνεχίζω μόνη μιας και ο Νικος με τον σκαραβαίο έχει παραδώσει πνεύμα, φυσάει ... ρε τι ειναι αυτο το τσικι τσικι στο κρανος ... οχι δεν ειναι βροχή , χιονάκι είναι ...και στις άκρες του δρόμου σε καποια σημεία χιονάκι βλέπω ... και το εχω χάσει τελείως ... σταματάω πανω σε μια φουρκέτα ... 500 μετρα απο το φραγμα , βλέπω Τυρλα, Αιμίλιο , Στελιο να ερχονται , ξεκινάω να γυρίσω κι εγώ ... βρισκω τους απαντες ... ή σχεδόν στο μανιτάρι ... έρχεται και ο Νικος ...
Φευγουμε για Αθήνα ... ξερω οτι αν μεινω και φαω δεν θα μπορω να οδηγήσω μετα και θέλω να επιστρεψω απο Μπράλο πάλι ... και δεν θελουμε να μας βρει το σκοταδι ...
Αμ δε ...
Πως τα καταφεραμε και χαθηκαμε μετα τον Μπράλο ... και πήραμε τα ορη και τα βουνα , ειναι απορίας άξιο. Οχι οτι με χάλασε δηλαδή , αλλά 100 χιλιομετρα επιπλέον ήταν αυτά.
Μολις καταλαβαινουμε πως χαθήκαμε κανουμε αναστροφή και γυριζουμε προς τα πίσω ...
Περνάμε Τιθορέα μεσα στα αγρια σκοτάδια , η μεση ωριαία έχει πέσει κατα πολύ, κανει ενα απίστευτο κρυο , ακομα και το να σταματησεις για τσιγάρο ειναι βασανο , έχω ξυλιάσει , η ζελατίνα θολώνει συνέχεια σχεδόν και ο παγωνένος αέρας που μπαίνει στο κράνος μ αρέσει τρελά.
Περνάμε Λειβαδιά, Θηβα .........
Τα πρώτα φανάρια μου θυμίζουν πως όλα τα ωραία τελειώνουν ... και το μονο που μενει να κανουμε ειναι να περιμένουμε για τα επόμενα ....

Στεναχωρέθηκα που δεν πρόλαβα ατι, μπόνυ, ροκα και ολα τα άλλα παιδιά ... ελπιζω να τα πουμε συντομα ... καλοκαιράκι ερχεται , πολλες παραλιες εχουμε , διαθεση να βρισκομαστε εχουμε ... ολα τα αλλα ειναι λεπτομερειες που μας δυσκολευουν την ζωή.
Το ducatisti.gr ειναι εδώ και

τα καλύτερα έρχονται

σας ευχαριστω όλους για αυτό το διήμερο
με το καλό να ξαναβρεθούμε
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Iron butt
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1349
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 17:18
Gender: Male
Other: ΚαθεΤριτηΜαστορα
Τοποθεσία: Νικητιανος.....

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από Iron butt »

dio έγραψε:
Κλασσικη περιπτωση, το χουμε παθει πολλοι.....
Σοβαρα ΜΕ μιλας τωρα η' πλακα ΜΕ σπας ???
νομιζα οτι δεν ειναι κατι που γινεται πολυ συχνα.....
Γιαννης
From all the things i have lost i miss my mind the most...

Sometimes I lie awake at night, and ask, 'Where have I gone wrong?' Then a voice says to me, 'This is going to take more than one night.'”
Άβαταρ μέλους
REDMONSTER
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 714
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 12:44
Gender: Male
Bike: Monster S4
Other: KTM Adventure 990
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ
Επικοινωνία:

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από REDMONSTER »

Μπραβο ρε μαγκες, τελειες οι φωτο, η φυση και η παρεα στα καλυτερα της. Παντα τετοια !!! :thumbsup:
Δημήτρης - Κι αν ειμαι ροκ !!!
Άβαταρ μέλους
magris
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 234
Εγγραφή: Τετ 11 Φεβ 2009, 17:54
Gender: Male
Bike: ST2
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη [εκει που ολα σκουριαζουν απο την υγρασια...]

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από magris »

Μια και το κουρασμενο απο τις 11 ωρες οδηγησης ( 6,5 το σαββατο και 4,5 την κυριακη) κορμι μου τωρα αρχισε να ξεκουραζεται, ας μοιραστω και εγω αυτην την εμπειρια μαζι σας!
Το πρωτο μου μεγαλο ταξιδι με 2 τροχους λοιπον πραγματοποιηθηκε με απολυτη επιτυχια!!!!!!
Η εμπειρια αυτη θα μεινει χαραγμενη στην μνημη μου, γιατι εκτος του οτι ηταν η πρωτη μου φορα ( μην παει το μυαλο σας στο πονηρο ), ολα κυλησαν παραπανω απο ομαλα και δεν ξερω απο που να αρχισω και που να τελειωσω με τις λεπτομερειες που με εντυπωσιασαν.....
Καταρχην 170 χλμ εγνατιας μονοκοπανια με τον steve, με σταθερα πανω απο 140 χλμ/ωρα......
Πινουμε ενα καφεδακι μεχρι να μας προλαβει ο Τυρλας (μετα απο μιαμιση ωρα παρακαλω....) και απο εκει ξεκιναει μια αλλη περιπετεια!!!!!!
Μπερδευομαστε και κανουμε μια παρακαμψη συνολικα 80 χλμ η οποια ηταν η καλυτερη διαδρομη που εχω κανει μεσα στο δασος, με χιονια 2 μετρα διπλα μας, με κοτρωνες απο τις κατολισθησεις στην μεση του δρομου, πετρινα γεφυρακια, μια ασφαλτο γυαλοχαρτο ( το χοντρο εεεεε) και βρυσουλες με τρεχουμενο νερο καθε λιγα χλμ......
Μεχρι να ξαναγυρισουμε στην στροφη που χασαμε περασαν 2 ωρες.....
Καρφι μεχρι τρικαλα, οπου μετα την σταση για ανεφοδιασμο διαπιστωνουμε οτι το multi του steve δεν εχει φωτα και εχει αρχισει και νυχτωνει.....


Μπροστα λοιπον ο Τυρλας, στην μεση ο steve και πισω και αριστερα εγω, προσπαθωντας να καλυπτουμε με τα φωτα μας αρκετα για να μην εχουμε καποιο απροοπτο.....
Μετα απο 6μιση ωρες οδηγησης και συνολικα 8 απο την αναχωρηση μας φτανουμε στο ξενοδοχειο που μας υποδεχθηκαν η Μαρια και ο Νικος!!!!
Καρφι να βρουμε τους "υπολοιπους" για φαγητο, γιατι πεινουσαμε σαν "ΛΥΚΟΙ".....
Να πω την αληθεια το μονο που με ενοιαζε ηταν να γεμισω το στομαχι μου, αλλα ηταν καποιοι τυποι στο μαγαζι που εκαναν αρκετο σαματα και δεν μπορεσα να ευχαριστηθω οσο θα ηθελα.
Αργοτερα μου ειπαν οτι αυτοι που εκαναν ανω κατω το μαγαζι ηταν αυτοι που ηρθαμε να βρουμε, και χαλαρωσα λιγακι, γιατι πολυ φασαρια βρε αδερφε!!!!!
Η κυριακη κυλλησε αρκετα ομαλα, αλλα δεν καταλαβα γιατι ολοι ασχολουνταν με εναν τυπο, που δεν μου θυμιζε και πολλα, και πανηγυριζαν φωναζοντας " ΕΒΑΛΕ ΤΡΙΤΗ!!!!!".
Λιγο αργοτερα φυσικα μονος του παραδεχθηκε οτι πηγε να πατησει φρενο, και μπερδεψε τους λεβιεδες με αποτελεσμα να βαλει τριτη στο μηχανακι ενος μασκοφορου μαλλια.....
Καθε φορα που ετοιμαζομασταν να φυγουμε λοιπον, εσκαγαν μυτη και αλλοι......
Ειχαμε πει με Τυρλα θα γυριζαμε απο παλια εθνικη οδο για μετσοβο ( 200 χλμ παραπανω, αλλα ειχα μαθει πια και δεν μασουσα.....) αλλα μεσα στην καλαμπακα τους εχασα λιγακι ( ηταν λιγο μπροστα μου με εναν αλλο τυπο που τον βλεπω καμια φορα οταν περναω απο την νικητη, νομιζω Γιαννη τον λενε, και εναν αλλο με ενα μπλε γιαπωνεζικο ). Σαν γνησιοι αλητες μηχανοβιοι οι παραπανω, εκαναν κοντρες και εγω ενας μικρος και αμαθος απο αυτα δεν τολμησα να τους ακολουθησω..... :whistling:
Τελικα εγω γυρισα απο τον δρομο που ειχαμε παει, γιατι αν τους ακολουθουσα και με περιμεναν καθε τρεις και λιγο ακομα στην κοζανη θα ειμασταν...... :mrgreen:
Τα ποδια μου πονανε ακομα, το κεφαλι μου βουιζει, και τα χερια δεν μπορουν να πιασουν τιποτα αλλο εκτος απο το τιμονι......
Ας μην αναφερθω στα οπισθια και την μεση, γιατι μας παρακολουθουν και γυναικες....
Για να φανταστειτε δευτερα πρωι ξεκινησα να γραφω, πριν απο λιγο τελειωσα γιατι εγραψα ολα τα παραπανω με την μυτη :zep:


Περα απο την πλακα τωρα περασα φανταστικα, (χαλαλι η ταλαιπωρια) και ηδη ετοιμαζομαι ψυχολογικα και σωματικα ( εντατικη γυμναστικη για να χτισω κορμι που δεν μασαει απο κακουχιες ) για την επομενη τετοια συναντηση οποτε και να γινει!!!!!
Χαρηκα που γνωρισα απο κοντα αρκετους που διαβαζα ποσταρισματα τους!!!!!
Φωτο μην περιμενετε απο μενα, γιατι αν σταματουσα να βγαζω και φωτο, ακομη στο ξενοδοχειο θα ημουν.....
Λοιπον μαγκες και μαγκισες, περιμενω πως και πως να τα ξαναπουμε!!!!!!
Φιλουρες απο την ηλιολουστη Θεσσαλονικη!!!!!!

Υ.Γ. Αλλη φορα να κανονιζουμε σε ξενοδοχεια που εχουν απλους νιπτηρες στο μπανιο, γιατι καποιος νομιζε οτι χαλασε την ταπα......
Παναγιωτης

MONSTERHEAD
DucatoBoy

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από DucatoBoy »

Master Yoda έγραψε:
[b]ffffffffffffffffffffff.jpg[/b]
ccccccccccccc.jpg
vvvvvvvvvvvvvv.jpg
zzzzzzzzzzzzzzzz.jpg
Καλα ρε αθεο-φοβε....mivv πηγες και εβαλες στο μηχανακι??? :zep:

Τι να σου πω ρε παιδακι μου...λογιστης δεν εισαι... :shock: :whistling: :cool:
Άβαταρ μέλους
monsteraki
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1697
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:28

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από monsteraki »

η εκδρομή ήταν μάπα...
















κοτζάμ γενέθλια και δεν είχαμε τούρτα... :tooth2: :tooth2: :tooth2:
Άβαταρ μέλους
interista
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1849
Εγγραφή: Τετ 19 Αύγ 2009, 11:58
Gender: Male
Bike: 748SPS
Τοποθεσία: Βολος

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από interista »

πλακα πλακα και εγω τωρα το σκεφτηκα , αλλα δεν πειραζει φιλε ηταν τοσο ωραια η ατμοσφαιρα που ουτε που το σκεφτηκαμε.
η αφορμη ηταν τα γενεθλια αλλα η αιτια ηταν οτι ολοι θελαμε ενα ταξιδακι να ξελαμπηκαρει το μυαλο μας απο την καθημερινοτητα...
πιστευω να το κανουμε μια φορα 2μηνο

υ.γ. monsteraki ακομα σε ψαχνω για να μου δειξεις το μοτερακι σου...
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 23:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από REDRIDER »

Πάντα τέτοια μάγκες.Μπράβο που περάσατε τέλεια.Τώρα βουρ για WDW :cool:
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από dagger moon »

monsteraki έγραψε:η εκδρομή ήταν μάπα...
















κοτζάμ γενέθλια και δεν είχαμε τούρτα... :tooth2: :tooth2: :tooth2:
ναι ... αλλά είχαμε ΑΥΤΟΟΟΟ και ηταν πεντανοστιμο :thumbsup:
glykaki.JPG
interista έγραψε:πλακα πλακα και εγω τωρα το σκεφτηκα , αλλα δεν πειραζει φιλε ηταν τοσο ωραια η ατμοσφαιρα που ουτε που το σκεφτηκαμε.
η αφορμη ηταν τα γενεθλια αλλα η αιτια ηταν οτι ολοι θελαμε ενα ταξιδακι να ξελαμπηκαρει το μυαλο μας απο την καθημερινοτητα...
πιστευω να το κανουμε μια φορα 2μηνο

υ.γ. monsteraki ακομα σε ψαχνω για να μου δειξεις το μοτερακι σου...
ετσι ακριβως ... ειχαμε καιρο να βγουμε ολοι μαζί.
μια φορά το δίμηνο ε ?
δεν ειναι κακή ιδέα ... καθόλου κακή ... Μ αρεσει τα μάλα ...
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
monsteraki
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1697
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:28

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από monsteraki »

παιδιά πλάκα κάνω ε??? :zep:

χ3$τηκ@ για την τούρτα λέμεεε... :mrgreen: :cool:
interista έγραψε:υ.γ. monsteraki ακομα σε ψαχνω για να μου δειξεις το μοτερακι σου...
αφού κάθισα παραπάνω για να τα πούμε λίγο (παρά τα μπινελίκια που άκουσα από τον 17ιντσο και το μαστρογιώτα) και συ την έκανες ρε χαμένε! :zep: :)) :cool: :teasing8:
http://www.ducatisti.gr/phpBB3/viewtopi ... 9&start=58" onclick="window.open(this.href);return false; :hibye:
(θα ποστάρω καλύτερη ποιότητα μόλις γίνουν κάτι μετατροπές... :whistling: )
Άβαταρ μέλους
Rock-ass
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3577
Εγγραφή: Παρ 23 Μάιος 2008, 14:24
Other: 695 R

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από Rock-ass »

magris έγραψε: Η κυριακη κυλλησε αρκετα ομαλα, αλλα δεν καταλαβα γιατι ολοι ασχολουνταν με εναν τυπο, που δεν μου θυμιζε και πολλα, και πανηγυριζαν φωναζοντας " ΕΒΑΛΕ ΤΡΙΤΗ!!!!!". .
Απότι καταλαβα δεν ηταν τυπος, τυπισσα ηταν.. ΕΒΑΛΕ ΤΡΙΤΗ Η δαγερ μουν..?
Άβαταρ μέλους
eosforos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 606
Εγγραφή: Κυρ 15 Φεβ 2009, 03:32
Gender: Male
Bike: Streetfighter V4
Other: hypermotard 1100s
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από eosforos »

Παιδια περασα πολυ καλα. Κριμα που ηρθα κυριακη και δεν μπορεσα να γνωρισω περισσοτερους ειδικα τον μαστερ γιοντα να του λυσω και τις οποιες αποριες...(ξερει αυτος)!!!
Καλη ιδεα να επαναληφθει στα μεσα Μαιου πριν πιασουν οι πολλες ζεστες οπου ναναι.
στην παρακατω φωτο ο μεσαιος της τριαδας εχει ποντιακο κεφαλι γι'αυτο και ακρανοτος!!!
Resize of Τυρλας, Αιμιλιος, Steve.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Εικόνα
Εωσφορος (ο φερων την Ηω=αυγη) υιος της Ηους και του Αστραιου, αδελφος του Εσπερου.
Προπορευεται ο εωσφορος προαναγγελοντας την αυγη ακολουθουν η Ηως αυγη και ο Ηλιος
(κρατηρας Απουληια μουσειο Μοναχου)
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 21:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από dagger moon »

monsteraki έγραψε:παιδιά πλάκα κάνω ε??? :zep:

χ3$τηκ@ για την τούρτα λέμεεε... :mrgreen: :cool:
ναι βρε αγάπη μου
απλα βηκα την ευκαιρία να βαλω την φωτο με το γλυκάκι ...
γιατι τα υπόλοιπα εξαφανίστηκαν αμα τη εμφανίσει ...
και ολοι μας ειχαμε συμμετοχή στην εξαφάνιση βεβαίως βεβαίως.
Rock-ass έγραψε:
Απότι καταλαβα δεν ηταν τυπος, τυπισσα ηταν.. ΕΒΑΛΕ ΤΡΙΤΗ Η δαγερ μουν..?
:bang2: :bang2: :bang2: :bang2: :bang2: :bang2:

:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

είδες που βελτιώνομαι σιγά σιγά ?
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
chducos1
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 573
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 14:32
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: ΔΟΥΚΑΤΙ-ΚΑΙ ΞΕΡΟ ΨΩΜ
Τοποθεσία: midili

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από chducos1 »

εφτασα και εγω στην βαση μου
χαρηκα που ειδα γνωστες φατσες και γνωρισα και νεες
δυστηχως ο χρονος ποτε δεν φτανει για να κανεις οσα θες και να μιλησεις με ολους
παντα τετοια :cool:
χρηστος-μου ποναει ο νους μου.
EVERYBODY DIES NOT EVERYBODY LIVES
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 15:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από Master Yoda »

aimilios έγραψε: δεν μπορεσα να γνωρισω τον μαστερ γιοντα
ειχα ερθει αντερκαβερ.....με γνωρισες......δεν εχω εγω πολ σμαρτ :wsmile:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
ati
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 02:09
Gender: Male
Bike: Streetfighter 848

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από ati »

monsteraki έγραψε:η εκδρομή ήταν μάπα...
κοτζάμ γενέθλια και δεν είχαμε τούρτα... :tooth2: :tooth2: :tooth2:
και τοκοπητηπιτα δεν ειχαμε πει να κανουμε??
το μηχανακι μου εχει κοκκινο ψαλιδι
Proud member of...
Εικόνα
ΜπεεΕεεΕΕΕεεεΕΕΕεεεεΕΕ
Άβαταρ μέλους
ati
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 02:09
Gender: Male
Bike: Streetfighter 848

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από ati »

Master Yoda έγραψε: .δεν εχω εγω πολ σμαρτ :wsmile:
με το hyper ειχ' ερθει ρε ο ανθροπος :zep: .....
το μηχανακι μου εχει κοκκινο ψαλιδι
Proud member of...
Εικόνα
ΜπεεΕεεΕΕΕεεεΕΕΕεεεεΕΕ
Άβαταρ μέλους
monsteraki
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1697
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:28

Re: Γενέθλια φόρουμ στη λίμνη Πλαστήρα 27-28 Μαρτιου

Δημοσίευση από monsteraki »

ati έγραψε:και τοκοπητηπιτα δεν ειχαμε πει να κανουμε??
είχαμε πει κάποτε αλλά δεν το θύμισε και κανείς τελευταία... κλάιν βασικά...
Κλειδωμένο