ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Εμπειριες απο την πιατσα...
1098RR
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ 17 Απρ 2009, 06:37
Other: kmx200

ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από 1098RR »

Καλησπερα
μεχρι σημερα ηξερα οτι τα συνεργεια ducati στην Θεσσαλονικη ηταν:
1)GMA Κος Κεχαγιας
2)PRO-BIKE Θαλασσουδης

τωρα καθως χαζευα στο site της ducati τα εξουσιοδοτιμενα συνεργεια ειναι

1)GMA Κος Κεχαγιας
2)Ducati Thessaloniki

τι εγινε με το pro-bike ? εκλεισε? διακοψανε συνεργασια?
και το Ducati Thessaloniki αφου δεν εχει συνεργειο? ειναι η αντιπροσωπια σε πωλησεις και ανταλλακτικα, πως κανει service και που το κανει?
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 21:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από ASLAN »

Αυτοι (Ducati Thessaloniki) απλα τα πουλουσαν ,τροπος του λεγειν ,και τους εκραξε το συμπαν ολοκληρο , φαντασου να προσπαθουν να τα φτιαχνουν κιολας. :mrgreen:
Νίκος.
Άβαταρ μέλους
Sabian
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 951
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 16:59
Gender: Male
Bike: SS800
Other: Monster dark 600
Τοποθεσία: athens
Επικοινωνία:

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από Sabian »

τσέκαρε το το PRO BIKE Θαλασσούδης Ιωακείμ - Κατσιμίδη 18 Θεσ/νίκη Τηλέφωνο:
Τηλέφωνο: 2310868688
FAX: 2310889144
E-Mail: info@probike.gr

και το

Six Days Τσολερίδης Σταύρος - Ολυμπιάδος 83 Θεσ/νικη
Τηλέφωνο: 2310253220
FAX: 2310265774
E-Mail: stsoleridis@yahoo.gr

Αυτοί δν ξέρω αν φτιάχνουν ακόμα, αλλα σίγουρα θα ξέρουν να σου προτίνουν κάποιο..
στείλε μέιλ η πάρε τους τηλέφωνο
Long as I got rock and roll I'm forever young
1098RR
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ 17 Απρ 2009, 06:37
Other: kmx200

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από 1098RR »

το ενα συνεργειο ειναι μεσα στην υποθαλασσια της Θεσσαλονικης!!!!
πως θα παμε εκει δλδ????

:zep:

SERVICE.JPG
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
Iron butt
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1349
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 17:18
Gender: Male
Other: ΚαθεΤριτηΜαστορα
Τοποθεσία: Νικητιανος.....

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από Iron butt »

To Six Days ηταν παλιοτερα εξουσιοδοτημενο αλλα οχι πλεον απο οσο ξερω...με το pro bike δεν γνωριζω αν αλλαξε κατι....
Γιαννης
From all the things i have lost i miss my mind the most...

Sometimes I lie awake at night, and ask, 'Where have I gone wrong?' Then a voice says to me, 'This is going to take more than one night.'”
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

1098RR έγραψε:το ενα συνεργειο ειναι μεσα στην υποθαλασσια της Θεσσαλονικης!!!!
πως θα παμε εκει δλδ????

:zep:

SERVICE.JPG
είναι το καινούργιο εξουσιοδοτημένο ναυπηγείο της ducati... :mrgreen: :mrgreen:
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
darko
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Πέμ 22 Ιούλ 2010, 22:46
Gender: Male
Other: 990 adv
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από darko »

το ενα συνεργειο ειναι μεσα στην υποθαλασσια της Θεσσαλονικης!!!!
πως θα παμε εκει δλδ????

:zep:
Εχώ ενα φίλο με βαρκαδέρο του λέμε αν θες :whistling:
Άβαταρ μέλους
kokkinos1
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2305
Εγγραφή: Παρ 18 Απρ 2008, 23:43
Gender: Male
Other: Elephant 750
Τοποθεσία: Αργος

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από kokkinos1 »

ξερει ο λυκος :wsmile: :wsmile: :wsmile:
http://cagivista.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Sabian
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 951
Εγγραφή: Τετ 02 Σεπ 2009, 16:59
Gender: Male
Bike: SS800
Other: Monster dark 600
Τοποθεσία: athens
Επικοινωνία:

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από Sabian »

1098RR έγραψε:
SERVICE.JPG


βελτιοτικός οίκος είναι..
στο βάφουνε και σε αγωνιστικά χρώματα...μπλέ, λαδομπογιά και στη θάλασσα για δυναμομέτρηση :mrgreen: :mrgreen:
Long as I got rock and roll I'm forever young
1098RR
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ 17 Απρ 2009, 06:37
Other: kmx200

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από 1098RR »

Theodosakos έγραψε:
είναι το καινούργιο εξουσιοδοτημένο ναυπηγείο της ducati... :mrgreen: :mrgreen:
χααχχαχαχαχααχ
αχχαχαχαχα
πολυ καλο!!!! μου βγηκε ο κεφτες απο την μυτη!!!!! :zep:
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

1098RR έγραψε: χααχχαχαχαχααχ
αχχαχαχαχα
πολυ καλο!!!! μου βγηκε ο κεφτες απο την μυτη!!!!! :zep:
κεφταδάκια έχετε εσείς ε;; εγώ έχω σπανακόριζο... :sad4: :sad1:
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
1098RR
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 51
Εγγραφή: Παρ 17 Απρ 2009, 06:37
Other: kmx200

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από 1098RR »

Theodosakos έγραψε:
κεφταδάκια έχετε εσείς ε;; εγώ έχω σπανακόριζο... :sad4: :sad1:
μια χαρα και το σπανακοριζο αλλα πρεπει να συνοδευθει με αυγα ματια η χωριατικα λουκανικα για να σε ποιασει....!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
NinjaDog
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ 09 Μάιος 2011, 02:57

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από NinjaDog »

Εικόνα


Kύριοι καλησπέρα.

Έτυχε να ακούσω σήμερα προσωπικά μερικά σχόλια όσον αφορά το GMA στη πόλη μας.

Συγκεκριμένα, για "ύποπτες" αλλαγές λαδιών , 'αρπα-κόλλα "rush jobs" (με απαντήσεις του στυλ "ελα μωρέ, ξεχάστηκα" οταν το πήρε πρέφα ο πελάτης) , μεγάλο χρόνο αναμονής για διάφορα "φτιαξίματα" (κοινώς, "ξύσιμο" - και οχι πάντα σχετικά με Dudu) κτλ...
Αυτό που κατάλαβα ειναι πως σε γενικές γραμμές φαίνεται να επικρατεί το " έλα μωρέ, γνωστό το μαγαζί μου στην πιάτσα, ο λαός θα έρθει ούτως η άλλος" (αυτή η εντύπωση μου δόθηκε τουλάχιστον απο τα λεγόμενα των κυρίων)...

Προσωπική μου άποψη ? Όλα τα παραπάνω θα μπορούσαν να γίνουν "copy-paste" σε οποιαδήποτε ιστορία που αφορά "μαστόρια" και σερβις-άδικα (δυστυχώς, αλλά στη χώρα που ζούμε)...
Το θέμα όμως είναι πως ο συγκεκριμένος κύριος αποτελεί εξουσιοδοτημένο κατάστημα service και όχι τον κυρ Μήτσο της γειτονιάς, κοινώς, ΑΝ όντως ισχύουν τα παραπάνω, τότε...

ΣΗΜΕΙΩΣΗ : Σε καμία περίπτωση δεν επιθυμώ να κάνω δυσφήμιση στο εν λόγω κατάστημα, απλά παραθέτω το τι άκουσα.

Οπότε, GMA, yay or nay ? Ποιές είναι οι προσωπικές σας εμπειρίες ?

Σας ευχαριστώ
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 23:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από REDRIDER »

Εγώ όλα τα μηχανάκια που είχα και έχω στον GMA τα κάνω service χωρίς κανένα πρόβλημα και φυσιολογικές χρεώσεις....οπότε δεν έχω να πώ ή να αναφέρω κάτι περίεργο.Δυστυχώς παπαγαλάκια στο χώρο υπάρχουν πολλά...Δε νομίζω όμως κανένας εξουσιοδοτημένος να πάιζει το κεφάλι του και την δουλειά του όσο μονοπώλειο και αν είναι... :hibye: :hibye:
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
Άβαταρ μέλους
NinjaDog
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ 09 Μάιος 2011, 02:57

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από NinjaDog »

REDRIDER έγραψε:Εγώ όλα τα μηχανάκια που είχα και έχω στον GMA τα κάνω service χωρίς κανένα πρόβλημα και φυσιολογικές χρεώσεις....οπότε δεν έχω να πώ ή να αναφέρω κάτι περίεργο.Δυστυχώς 1) παπαγαλάκια στο χώρο υπάρχουν πολλά... 2) Δε νομίζω όμως κανένας εξουσιοδοτημένος να πάιζει το κεφάλι του και την δουλειά του όσο μονοπώλειο και αν είναι... :hibye: :hibye:
Να'σαι καλα Red :)

Σχετικα με το 1) σύμφωνοι, απο δαύτους στο Γκρίχελαντ άλλο τίποτα, απλά φίλε μου, πολλές φορές το ρητό "όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά " έρχεται στο νου - γι'αυτο εξάλλου μπήκα στον κόπο να post-άρω και να σας ρωτήσω, duduκες θα πάμε για service , οχι πατίνια (όσων αφορά τις τιμές επιδιόρθωσης).

Τώρα, σχετικά με το 2), βλέπεις, αυτό θα υπέθεταν και οι περισσότεροι , το θέμα όμως είναι πως πολλοί "επαγγελματίες" σ'ετούτη την χώρα απλά δεν "χαμπαριάζουν"...

Σ'ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 23:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από REDRIDER »

NinjaDog έγραψε:
Να'σαι καλα Red :)

Σχετικα με το 1) σύμφωνοι, απο δαύτους στο Γκρίχελαντ άλλο τίποτα, απλά φίλε μου, πολλές φορές το ρητό "όπου υπάρχει καπνός υπάρχει και φωτιά " έρχεται στο νου - γι'αυτο εξάλλου μπήκα στον κόπο να post-άρω και να σας ρωτήσω, duduκες θα πάμε για service , οχι πατίνια (όσων αφορά τις τιμές επιδιόρθωσης).

Τώρα, σχετικά με το 2), βλέπεις, αυτό θα υπέθεταν και οι περισσότεροι , το θέμα όμως είναι πως πολλοί "επαγγελματίες" σ'ετούτη την χώρα απλά δεν "χαμπαριάζουν"...

Σ'ευχαριστώ και πάλι για την απάντηση
:thumbsup:
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 12:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από igmoritis »

Φίλε ninja....

εντελώς φιλικά....κ χωρίς καμία διάθεση να παρεξηγηθώ......αν κάνω κάπου λάθος διόρθωσέ με...


Δε μας έχεις πει ούτε μισή κουβέντα για σένα... Δε μας είπες τι μηχανάκι έχεις κι ας σε ρώτησαν 3 φορές....κατα λάθος υποψιαζόμαστε ότι είσαι από τη Θεσσαλονίκη....

Τι μηχανή έχεις...;πόσο καιρό την έχεις...;πόσα χιλιόμετρα έχει....καινούρια...μεταχειρισμένη...;βάλε μια δυό φώτος....



Ξαφνικά μας αναφέρεις ντεμέκ κοτσομπολιά που "άκουσες" σε μεσημεριανά κανάλια για τον GMA?

Δε θα σου πω κάτι ....αλλα όταν δεν ξέρουμε κάτι κρατάμε χαμηλούς τους τόνους....


Έχει διαφορά να πεις ..."παιδιά τι γνώμη έχετε για τον igmoriti?" από το να λες "παιδιά τι γνώμη έχετε για τον igmoriti που έχω ακούσει ότι είναι κλέφτης και αληταράς και π@πάρας μεγάλος " ...


Με πιάνεις;


Ζήσης. :cool:
Άβαταρ μέλους
NinjaDog
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ 09 Μάιος 2011, 02:57

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από NinjaDog »

igmoritis έγραψε:Φίλε ninja....

εντελώς φιλικά....κ χωρίς καμία διάθεση να παρεξηγηθώ......αν κάνω κάπου λάθος διόρθωσέ με...


Δε μας έχεις πει ούτε μισή κουβέντα για σένα... Δε μας είπες τι μηχανάκι έχεις κι ας σε ρώτησαν 3 φορές....κατα λάθος υποψιαζόμαστε ότι είσαι από τη Θεσσαλονίκη....

Τι μηχανή έχεις...;πόσο καιρό την έχεις...;πόσα χιλιόμετρα έχει....καινούρια...μεταχειρισμένη...;βάλε μια δυό φώτος....



Ξαφνικά μας αναφέρεις ντεμέκ κοτσομπολιά που "άκουσες" σε μεσημεριανά κανάλια για τον GMA?

Δε θα σου πω κάτι ....αλλα όταν δεν ξέρουμε κάτι κρατάμε χαμηλούς τους τόνους....


Έχει διαφορά να πεις ..."παιδιά τι γνώμη έχετε για τον igmoriti?" από το να λες "παιδιά τι γνώμη έχετε για τον igmoriti που έχω ακούσει ότι είναι κλέφτης και αληταράς και π@πάρας μεγάλος " ...


Με πιάνεις;


Ζήσης. :cool:

"Σε πιάνω" πολύ καλά και ελπίζω να με παρεξηγήσεις και εμενα οταν σου πω (γραψω) τα εξής :

1) το μηχανακι το ανέφερα σε άλλο post.
2) τα χλμ/μούτρα μου/φύλο μου/ΑΦΜ κτλ, δεν νομιζω οτι είναι απαραίτητα να τα αναφέρω/αναρτήσω στο site , δεν βλέπω τον λόγο φίλτατε και απορώ γιατί επιμένεις, το ιντερνετ το χρησιμοποιω για διασκεδαση/δουλεια, οχι για να δειχνω το ποιος ειμαι/που ειμαι και το αν "μετράω" - ελπίζω να με καταλαβαίνεις και να μην με παρεξηγήσεις (για 2η φορα :)).

3) Oπως ανεφερα και πιο πανω, το site εχει να κανει με dudu και οχι με πατίνια (ειναι ακριβα τα service καρδια μου :mrgreen:) - γι'αυτο και ρώτησα.
Οπως θα παρατήρησες , έκανα search , βρήκα το αντίστοιχο/κατάλληλο thread και μετά ρώτησα, δεν μπήκα φρέσκος-φρέσκος να αναρτήσω θέμα " ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΜΕΓΙΣΤΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΣΤΕΡ - ΠΡΟΣΕΞΤΕ !!! ", δηλαδη τωρα...
Οπως σωστα ειπες και εσυ, αλλο το ενα , αλλο το αλλο.

Δηλαδη ποιο ειναι το "παράπτωμα" εδώ? οτι ενδεχομένως "μερικοι" μπορει να πεσουν πανω στο τοπικ και να "παρεξηγηθούν ? Δηλαδη πες ρε φιλε οτι ειμαι κοπανος/η μεγιστος/η και δεν πολυ-σκαμπαζω - απο σερβισάδικα στη Θεσ/νικη, μαλ@κια δεν ειναι να παω να την πατησω ? Εγω σαν τελικος χρηστης (βλεπε: πελατης/ια) σε τι φταίω στη τελικη? Σε τιποτα απολυτως... Ολα αυτα βεβαια στην περιπτωση που θα ίσχυαν τα "ντεμεκ κουτσομπολιά" - γι'αυτο μπηκα να ρωτησω το αν ισχυουν ή οχι, πολυ απλα τα πραματα...

Μεσα στο κειμενο ανεφερα και τα "ΑΝ όντως ισχύουν τα παραπάνω..." και "ΣΗΜΕΙΩΣΗ..."
Επισης, ρωτησα και τις αποψεις σας, δεν ειναι οτι τοποθετήθηκα απλα η' υπήρξα κάθετος σ'αυτα που εγραψα, σωστα ?

φιλτατε igmo, γνωριζω απο net-tiquette, καταλαβαίνω επίσης οτι μπορεί να θεωρηθεί "κάπως" το οτι ενα νεο μέλος ενδέχεται να εκφράσει τέτοιες απορίες κτλ, το θεμα ομως ειναι μην φτανουμε και σε καταστασεις και ιστοριες που θυμιζουν Ε.Σ ( "ελα νέε, σκούπα-μάπα"/lol ψαρά), με "πιάνεις" υποθέτω...

Εν κατακλείδι ,καλο είναι να είμεθα και λίγο "ψιλλιασμενοι" (ιδίως στο κ***ο-ιντερνετ), οχι όμως και συνεχεία - δεν έχουν ολοι σκοπό να "Τroll-άρουν" βλέπεις - πιστεύω όμως πως αμα ήμουν μέλος αυτης της κοινοτητας για κανα' 8-μηνο η ολη συζητηση δεν ειχε συμβεί , σωστά ?

Φιλικά πάντα (honest guv' !), δεν παρεξηγω τιποτα και ελπιζω και εσυ να κανεις το ιδιο...

Κοιτα ρε π@υστη, παλι τειχος κειμενου εγραψα :wsmile:
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 12:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από igmoritis »

Νο πρόμπλεμ...μην ακούς κανέναν... Ο GMA είναι οκ...εκεί πηγαίνω.

Τα περί στρατού που αναφέρεις δεν τα σχολιάζω..
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 14:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

ο μακης ο θαλασσουδης που ειχε το προ-μπαικ συγχωρεθηκε πριν λιγους μηνες,το συνεργειο το συνεχιζει η γυναικα του,ποτε δεν ηταν εξουσιοδοτημενο συνεργειο ντουκατι,απλα η τοτε αντιπροσωπεια ντουκατι-μακινα-ειχε συνεργασια κι εστελνε τα ντουκατια που πουλουσε εκει.
σημερα,η μονη καθετη μοναδα-πωλησεις,σερβις,ανταλλακτικα-ειναι ο γιωργος κεχαγιας-gma-που και καλος μαστορας ειναι,και καλος ανθρωπος,και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ γουσταρω να ριχνω και κανα βρισιδι μαζι του εν ωρα δουλειας,και να κανω και κανα τσιγαρο,και να πινω και κανα καφε.
αυτα.
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 23:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από REDRIDER »

dimos IT'S ONLY έγραψε:ο μακης ο θαλασσουδης που ειχε το προ-μπαικ συγχωρεθηκε πριν λιγους μηνες,το συνεργειο το συνεχιζει η γυναικα του,ποτε δεν ηταν εξουσιοδοτημενο συνεργειο ντουκατι,απλα η τοτε αντιπροσωπεια ντουκατι-μακινα-ειχε συνεργασια κι εστελνε τα ντουκατια που πουλουσε εκει.
σημερα,η μονη καθετη μοναδα-πωλησεις,σερβις,ανταλλακτικα-ειναι ο γιωργος κεχαγιας-gma-που και καλος μαστορας ειναι,και καλος ανθρωπος,και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ γουσταρω να ριχνω και κανα βρισιδι μαζι του εν ωρα δουλειας,και να κανω και κανα τσιγαρο,και να πινω και κανα καφε.
αυτα.
Εσύ για καφέ και τσιγάρο πρώτη είσαι........κατά το γνωστό......όπου γάμος και χαρά....η Βασίλω πρώτη....
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 14:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

εσυ η απο πανω ετοιμασου να κερασεις καφε σε καμμια ωρα κι ασε τον προλογο μανταμ :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
NinjaDog
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Δευ 09 Μάιος 2011, 02:57

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από NinjaDog »

dimos IT'S ONLY έγραψε:ο μακης ο θαλασσουδης που ειχε το προ-μπαικ συγχωρεθηκε πριν λιγους μηνες,το συνεργειο το συνεχιζει η γυναικα του,ποτε δεν ηταν εξουσιοδοτημενο συνεργειο ντουκατι,απλα η τοτε αντιπροσωπεια ντουκατι-μακινα-ειχε συνεργασια κι εστελνε τα ντουκατια που πουλουσε εκει.
σημερα,η μονη καθετη μοναδα-πωλησεις,σερβις,ανταλλακτικα-ειναι ο γιωργος κεχαγιας-gma-που και καλος μαστορας ειναι,και καλος ανθρωπος,και ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ γουσταρω να ριχνω και κανα βρισιδι μαζι του εν ωρα δουλειας,και να κανω και κανα τσιγαρο,και να πινω και κανα καφε.
αυτα.
Thanks Δήμο :)

@Igmo : ok λοιπόν & σ'ευχαριστώ. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
alexandrosgs
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 269
Εγγραφή: Παρ 20 Μαρ 2009, 15:12
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: bmw r1150gs
Τοποθεσία: θεσσαλονικη

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από alexandrosgs »

O Γιώργος (GMA) είναι και μια χαρά άνθρωπος και καλός μάστορας.

Θέλει προσοχή Ninjadog με ποιον τρόπο αναφερόμαστε σε κάποιον επαγγελματία. Από αυτό που κάνει τρώει ψωμί αυτός και η οικογένειά του.

Εσύ ελαφρά τη καρδία γράφεις σε δημόσιο φόρουμ εμπειρίες άλλων.
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 21:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: ποια ειναι τα συνεργεια ducati ατην Θεσσαλονικη?

Δημοσίευση από ASLAN »

alexandrosgs έγραψε: Εσύ ελαφρά τη καρδία γράφεις σε δημόσιο φόρουμ εμπειρίες άλλων.
και στην ασφάλεια της ανωνυμίας σου θα προσθετα.
Νίκος.
Απάντηση