StreetFighter 848

Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από Xenokratis »

Σχεδιαστικα ναι....ειναι ιδια....
Τα περιφερειακα τους ομως....που ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ αυτα ειναι που αλαζουν μια μοτοσυκλετα??
Την θεωρω πανεξυπνη κινηση, και να εξηγηθω.
Ξενερωνω να εχω το 1198 και αν δεν ξερει ο αλλος που να κοιταξει να το περναει για το 848 *(αυτο που κερδισε στα καλλιστεια ντε!! :whistling: ) SO F**G what?? Νταξει καλο το να "φαινετε" ματσο....αλλα η ουσια?

Ο μονος λογος που πηρα το "μικρο" hyper ειναι η χρηστικοτητα του απεναντι στο μεγαλο....
Ναι θες ξηρο-θες ρυθμιζομενο μπροστινο, θες αλλες τρομπες,....αλλα ολα αυτα εχουν ενα κοστος....
Οποτε κατα την ταπεινη μου γνωμη....αγοραζοντας το "μικρο" χανεις χρηματα καθως μια "ξεβρακωτη" εκδοση του μεγαλου, ερχετε σε καθολου ευκαταφρονητη τιμη. Σιγουρα χανει απο το πρεστιζ της "μοναδικοτητας" το μεγαλο, κερδιζει ομως σε
"ανταγωνιστικοτητα" απεναντι στα γιαπονεζικα (καθαρα και μονο λογω δυναμικοτητας παραγωγης), καθως αλλες ποσοτητες παραγκελνει η yamapa κ αλλες η ducati.....
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
Retsos
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1053
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 17:43
Gender: Male
Other: ΚΤΜ SMC 690
Τοποθεσία: Aθηνα

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από Retsos »

Xenokratis έγραψε:Σχεδιαστικα ναι....ειναι ιδια....
Τα περιφερειακα τους ομως....που ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ αυτα ειναι που αλαζουν μια μοτοσυκλετα??
Την θεωρω πανεξυπνη κινηση, και να εξηγηθω.
Ξενερωνω να εχω το 1198 και αν δεν ξερει ο αλλος που να κοιταξει να το περναει για το 848 *(αυτο που κερδισε στα καλλιστεια ντε!! :whistling: ) SO F**G what?? Νταξει καλο το να "φαινετε" ματσο....αλλα η ουσια?

Ο μονος λογος που πηρα το "μικρο" hyper ειναι η χρηστικοτητα του απεναντι στο μεγαλο....
Ναι θες ξηρο-θες ρυθμιζομενο μπροστινο, θες αλλες τρομπες,....αλλα ολα αυτα εχουν ενα κοστος....
Οποτε κατα την ταπεινη μου γνωμη....αγοραζοντας το "μικρο" χανεις χρηματα καθως μια "ξεβρακωτη" εκδοση του μεγαλου, ερχετε σε καθολου ευκαταφρονητη τιμη. Σιγουρα χανει απο το πρεστιζ της "μοναδικοτητας" το μεγαλο, κερδιζει ομως σε
"ανταγωνιστικοτητα" απεναντι στα γιαπονεζικα (καθαρα και μονο λογω δυναμικοτητας παραγωγης), καθως αλλες ποσοτητες παραγκελνει η yamapa κ αλλες η ducati.....
Oπως παντα φιλε Ξενοκρατη εχεις σωστο λογο κ με επιχειρηματα! Δεν αντιλεγω στα παραπανω. Εχεις δικιο!
Αλλα.. Αλλα ας αλλαζαν κατι! Κατι το οποιο θα εδινε μοναδικοτητα στο καινουργιο μοντελο (you know, σημα κατατεθεν που λεμε) κ θα διατηρουσε τη μοναδικοτητα του "μεγαλου" αδερφου! Δε λεω να επαιρναν λευκο χαρτι κ να ξανασχεδιαζαν. Αν γινοταν αυτο δε θα μιλουσαμε για Hyper. Aλλα ας επαιρναν το ιδιο ζωγραφισμενο χαρτι, μια γομα κ ενα μολυβακι..
10/2009 Triumph Street Triple 675
9/2010 Honda CB 1000R
10/2010 Ducati Hypermotard 1100
6/2011 KTM 525 SMR
7/2011 Ducati 1098
1/2012 Ducati Hypermotard 1100 Evo
6/2013 Aprilia Tuono V4 APRC
12/2012 KTM SMC 690
Άβαταρ μέλους
mostradamos
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:22
Gender: Male
Bike: Monster 695

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από mostradamos »

Retsos έγραψε:Aρα δε θα σας πειραζε να βγει Hypermotard 125 η ducati 250 αλα Honda cbr 250!
Αποψεις ειναι αυτες! Ουτως η αλλος η γνωμη μας δεν παιζει να επειρεασει το εργοστασιο και οπως λες κ εσυ :xxx: για να περασει η ωρα!
Ποτε εβγαλε μικρα μηχανακια η Ducati και δεν το θυμαμαι ρε παιδια?Τι εγινε ξαφνικα θα γινει Piaggio να το γυρισει σε σκουτερ?Το παρλεθον της συνηθως δειχνει και το μελλον μεσες ακρες...μην αρχισουμε τις υπερβολες τωρα
Δόξα τα λεφτά, έχουμε Θεό...
triplelover
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Παρ 23 Σεπ 2011, 11:47

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από triplelover »

εμενα παλι που ηθελα παντα το sf1098 αλλα δεν μπορουσα οικονομικα αυτη η κινηση δεν με χαλαει καθολου. 132 δυκιλινδρα αλογα, ducati (τρελο κολλλημα) , macho design και οπως χαρακτηριστικα αναφερει το μοτο σε λογικη τιμη. Απο ανοιξη με βλεπω να το περνω (αν εχουμε ακομα δουλεια και αν υπαρχει μεχρι τοτε Ελλαδα) .
Οπως σε καποιους αρεσει να εχουν το 1000 και να φαινεται ετσι και εμενα μ αρεσει να εχω το 848 και μην φαινεται (μην ακουσω ακραια παραδειγματα για 250cc κτλ) μιλαμε για 132 αλογα το sf και 140αλογα το 848evo, kαθολου ασχημα.
Άβαταρ μέλους
jimkapa
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 952
Εγγραφή: Παρ 04 Απρ 2008, 13:21
Gender: Male
Bike: 999
Τοποθεσία: Kastoria
Επικοινωνία:

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από jimkapa »

Μικρο-μεγαλο στο μοτερ,στο δρομο δεν εχει καμμια σημασια...
δλδ δεν φτανουν τα 130αλογα του μικρου SF,848 κτλ και μπορω να διαχειριστω καλυτερα τα 160 του μεγαλου;
Υπερβολες για τα κυβικα μας...μονο για καμμια κοντρα και καμμια τελικη θα φανει η διαφορα....

Απο την αλλη τι ποιο ωραιο συναισθημα να νομιζει ο αλλος οτι εχεις το μικρο ''χαρχαλι'' και τον ταπωνεις με το μεγαλο...χωρις να εχει καταλαβει τιποτα ο μπουφος...Ετσι ανεβαινει και το πρεστιζ της εταιριας...''ρε δες τι μου εκανε τις προαλλες ενα μονστερακι 796'' ενω ηταν πραγμματικα το 1100... :)) :))

Υπαρχει και αλλη μια ''λαδια'' προς οφελος μας...Παιρνεις ενα 848 και του αλλαζεις καρινα και ενα αυτοκολητακι στο πλαϊνο με 1098 η με 1198S,R και γινεται χαμος στις καφετερειες....
(οι γνωστες θα σε κραξουν.Τα κοθωνια θα σε φθονησουν.Θα ειναι ομως αργα γιατι θα την εχεις κανει Λουϊς)... :zep:

Ειναι απο ποια μερια το βλεπεις....
:hibye: :hibye:
Δημήτρης Κ.

Ο πάγος είναι πολιτισμός...
triplelover
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Παρ 23 Σεπ 2011, 11:47

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από triplelover »

ενταξει δεν ειπαμε να αλλαξεις και τα αυτοκολλητα, ειναι μαλ..κια να ειναι μια παρεα διπλα που να γνωριζει απο μηχανες και να λεει κοιτα τον καραγκιοζη...
εξαλου στο streetfighter s υπαρχουν αλλα πανω που κανουν μπαμ (ohlins κτλ)
οσο για τους Ιαπωνες που εγινε λογος πιο πανω να δωσω καποια παραδειγματα
gsxr 600 k6-k7-k8-k9-k10 me gsxr 750 k6-k7-k8-k9-k10 ακριβως τα ιδια
v-strom 650 με vstrom 1000 ακριβως τα ιδια
zx10r 09 me zx6r 09 ελαχιστες διαφορες
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από Xenokratis »

Για να καταλαβω...τιθεται θεμα αν το "μικρο" ειναι λιγο??
Διοτι, οσα "μικρα" εχω καβαλησει....μονο "λιγα" δεν τα λες....

Το να ξυνιζουμε σε σχεση με την εμπορικοτητα και τον "μεγαλο" αδερφο...συμφωνω απολυτα καθως ειναι ξενερωμα ναχεις Μ3 και να σου σκαει ο τυπο-καγκουρ με το 316 και να σου λεει, μεγαλε το ιδιο αμαξι εχουμε εε? μετατροπη 1800?? ΟΧΙ ΡΕ ΜΑΣΤΟΡΑ ///Μ ειναι το τιμημενο που να παρει ο δαιμων!!!

Εγω....λεμε τωρα περιμενω να δω το μουλτι 848, οχι τπτ αλλο, θα το παρω ασπρο-ασταρι και θα του βαλω και κοντοκανη τερμι-λιονει, και θα σκασω Σαλλονικη στον μυξουλιτη να του μοστραρω το καινουργιο μου οχημα...ετσι για να σκασετε απτη ζουλια σας ολοι με τα "μεγαλα"
:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από igmoritis »

Xenokratis έγραψε:Εγω....λεμε τωρα περιμενω να δω το μουλτι 848, οχι τπτ αλλο, θα το παρω ασπρο-ασταρι και θα του βαλω και κοντοκανη τερμι-λιονει, και θα σκασω Σαλλονικη στον μυξουλιτη να του μοστραρω το καινουργιο μου οχημα...ετσι για να σκασετε απτη ζουλια σας ολοι με τα "μεγαλα"
:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

μέχρι να βγει το μούλτι 848 θα εχω αλλάξει το γκαράζ αλλες 3 φορες ρε..















λέμε τώρα............. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ja147
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Κυρ 12 Σεπ 2010, 13:19
Gender: Male

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από ja147 »

εχω διαβασει ολα σχεδον τα αρθρα του ξενου τυπου για το συγκεκριμενο μοντελο.

ΠΑΝΤΟΥ το βγαζουν καλυτερο σε οδηγησιμοτητα απο το μεγαλυτερο αδερφακι του διοτι
κυριως εχει υιοθετησει πλαισιο και γωνια καστερ απο 848,κινητηρα που ροπιαζει απο χαμηλα χαρι στις νεες αλλαγες,εχει πιο ψηλο τιμονι που δεν κουραζει στην πολη,εχει χαμηλοτερη καταναλωση και σερβις ρυθμισης βαλβιδων ανα 24000 χλμ,εχει στανταρ ταρκτιον κοντρολ,εχει πιο αδυναμα φρενα αλλα αυτο μπορει να ειναι και + για καποιον που το οδηγει καθε μερα στην πολη.Με λιγα λογια ειναι ενα streetfighter που ειναι πιο πρακτικο και πιο οικονομικο για καποιον που θελει να κανει χρηση πολης,δηλαδη για τον σκοπο που ειναι φτιαγμενο το μηχανακι....

Τωρα επειδη και εδω εχω διαβασει απο μερικους οτι καλο το 848 αλλα λιγα τα 130 αλογα,εγω τους ρωταω αν "τα εχουν" τα 160 αλογα του μεγαλου και δεν αρκουν και μια δευτερη ερωτηση αν θα αγοραζαν το μεγαλο για να μπαινουν μονο πιστα ή για αυτο το σκοπο θα αγοραζαν το 1098 κλιπονατο...

μαι του σεντσ!
Άβαταρ μέλους
jks
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6068
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 01:26
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: SBK 848
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από jks »

ja147 έγραψε: Τωρα επειδη και εδω εχω διαβασει απο μερικους οτι καλο το 848 αλλα λιγα τα 130 αλογα,

οποιος τα δηλωνει αυτα ειναι το λιγοτερο ΑΝΙΔΕΟΣ για το τι δυναμη διαχειριζεται με τον δεξι του καρπο...

εκτος αν εχουμε μελη στο φορουμ τον Μπουστα, τον Συνιωρη η κανναν Bayliss και δεν το ξερουμε! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

τα 130 αλογα πασχιζουν να βρουν προσφυση στην πλειοψηφια του οδικου δικτυου εντος πολεων και σε αρκετες γνωστες στριφτοδιαδρομες...
οσο για την πιστα... ενταξει, για τις Σερρες και τα Μεγαρα φτανουν και περισσευουν ....

ε ναι, στο Misano που ημασταν περσι το καλοκαιρι, σιγουρα τα παιδια με τα 1098 τα "'εκμεταλλευτηκανε"" τα 30-40 παραπανισια αλογα απο εμας με τα ταπεινα 848.... αλλα τι να το κανεις... :mrgreen: :mrgreen:

ολοι στους ιδιους χρονους γυρναγαμε μεσες ακρες... οποτε...

πατηστε στον πλανητη ΓΗ επιτελους συντροφοι... 130 αλογα φτανουν και περισσευουν για τα ΚΟΥΛΑ ΧΕΡΙΑ μας, τους ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟΥΣ δρομους μας και τα ΠΟΛΥΚΑΙΡΙΣΜΕΝΑ ξυλινα ελαστικα μας...



φιλικα παντα..... :mrgreen: :mrgreen: :innocent2: :innocent2: :innocent2: :innocent2:
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από laziali21 »

jks έγραψε: οποιος τα δηλωνει αυτα ειναι το λιγοτερο ΑΝΙΔΕΟΣ για το τι δυναμη διαχειριζεται με τον δεξι του καρπο...

εκτος αν εχουμε μελη στο φορουμ τον Μπουστα, τον Συνιωρη η κανναν Bayliss και δεν το ξερουμε! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

τα 130 αλογα πασχιζουν να βρουν προσφυση στην πλειοψηφια του οδικου δικτυου εντος πολεων και σε αρκετες γνωστες στριφτοδιαδρομες...
οσο για την πιστα... ενταξει, για τις Σερρες και τα Μεγαρα φτανουν και περισσευουν ....

ε ναι, στο Misano που ημασταν περσι το καλοκαιρι, σιγουρα τα παιδια με τα 1098 τα "'εκμεταλλευτηκανε"" τα 30-40 παραπανισια αλογα απο εμας με τα ταπεινα 848.... αλλα τι να το κανεις... :mrgreen: :mrgreen:

ολοι στους ιδιους χρονους γυρναγαμε μεσες ακρες... οποτε...

πατηστε στον πλανητη ΓΗ επιτελους συντροφοι... 130 αλογα φτανουν και περισσευουν για τα ΚΟΥΛΑ ΧΕΡΙΑ μας, τους ΤΡΙΤΟΚΟΣΜΙΚΟΥΣ δρομους μας και τα ΠΟΛΥΚΑΙΡΙΣΜΕΝΑ ξυλινα ελαστικα μας...



φιλικα παντα..... :mrgreen: :mrgreen: :innocent2: :innocent2: :innocent2: :innocent2:
πες τα χρυσόστομε! :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από Master Yoda »

οχι απλα φτανου και περρισευουν....και πολλα ειναι :thumbsup:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από igmoritis »

Master Yoda έγραψε:οχι απλα φτανου και περρισευουν....και πολλα ειναι :thumbsup:
εξαρτάται το ποιόν του αναβάτη... :cool: :cool:
triplelover
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Παρ 23 Σεπ 2011, 11:47

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από triplelover »

αναφερθηκε πιο πανω οτι το strretfighter 848 προοριζεται για την πολη .
Παιδια ημαρτον, φυσικα και δεν προοριζεται για την πολη , απλα ειναι καλυτερο σε συνθηκες πολης εκει που η μεγαλη της αδερφη λογω αναρτησεων (σκληρες) , φρενων (αποτομα, πολυ δυνατα) και ιπποδυμανης ειναι επικυνδυνη . Μηχανη πιο πολυ για την πολη ειναι το Monster που και παλι...
Μηχανες πολης ειναι τα σκουτερ και τα παπια (αν λεγονται μηχανες ).
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από igmoritis »

Στο μοτό πάντως γράφουν πολύ καλα σχόλια για τη νΕα του γεωμετρία..


ΝΕα γωνία καστερ (κατόπιν υπόδηξης του Rossi-έτσι γράφει) κ 2 cm πιο ψηλά το τιμόνι του.. :cool:
triplelover
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Παρ 23 Σεπ 2011, 11:47

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από triplelover »

σημερα πηγα στο μπαζαρ της Hellinmoto και καβαλησα τον ερωτα μου για αλλη μια φορα
(sf1098). Ρωτησα για το 848 ποτε θα ερθει και σε τι τιμη. Λοιπον οπως ο ιδιος με ενημερωσε το 848 θα ειναι διαθεσιμο απο Ιανουαριο και η τιμη του λιγο πανω απ τα 14.000Ε.
Αρκετα ρε γαμωτο , αλλα για ενα ονειρο οχι και τοσο...
Αν παλι περιμενω και μεχρι τα τελη του 2012 ολο και καποια προσφορα θα παιξει (μακαρι) .
tam
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1072
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 13:39
Gender: Male
Bike: 916
Other: Rambla 250
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από tam »

igmoritis έγραψε: ...
Δε τα λέω αυτα γιατί έχω κανένα κόμπλεξ με τα 848-796 μας....αλλα θα μπορούσαν να αλλάξουν καποια πράγματα στο σχεδιασμό ρε παιδάκι μου...τόσο τεμπελιά πια... :zep:
...
Ίγμο,αφού το ξέρεις καλά.Είναι θέμα κόστους.
Και επίσης δεν αλλάζεις έτσι εύκολα ένα σχέδιο είτε στο πλαίσιο
είτε στην αεοδυναμική από τη στιγμή που δουλεύει μια χαρά.
Δηλαδή τι έπρεπε να κάνουν;Σαν και αυτό στα Multi 620/1000-1100;
Άλλο ψαλίδι και άλλα όργανα;
Νομίζω μια χαρά παίζουν το παιχνίδι του marketing.Πρώτα το μοντέλο
με το μεγάλο κινητήρα με τα εντυπωσιακά περιφεριακά για να κάνει και μεγάλο
μπούγιο και μετά για αυτούς που είτε δεν τους παίρνει οικονομικά είτε
φοβούνται τα περισσότερα κυβικά,κάτι πιο σεμνό αλλά το ίδιο εντυπωσιακό,
γρήγορο και ενδιαφέρον οδηγικώς (αυτό είναι το μόνο σίγουρο).
gianhs8
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί 03 Ιαν 2012, 20:34
Gender: Male

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από gianhs8 »

triplelover έγραψε:σημερα πηγα στο μπαζαρ της Hellinmoto και καβαλησα τον ερωτα μου για αλλη μια φορα
(sf1098). Ρωτησα για το 848 ποτε θα ερθει και σε τι τιμη. Λοιπον οπως ο ιδιος με ενημερωσε το 848 θα ειναι διαθεσιμο απο Ιανουαριο και η τιμη του λιγο πανω απ τα 14.000Ε.
Αρκετα ρε μ@μωτο , αλλα για ενα ονειρο οχι και τοσο...
Αν παλι περιμενω και μεχρι τα τελη του 2012 ολο και καποια προσφορα θα παιξει (μακαρι) .

καλησπερα στην παρεα αλλα 14.000 για το s ή το "απλο"? καμια παραησαγωγη παιζει ή δεν..............
triplelover
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 24
Εγγραφή: Παρ 23 Σεπ 2011, 11:47

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από triplelover »

το streetfighter 848 δεν βγαινει σε εκδοση S, τουλαχιστον δεν εχει αναφερθει κατι τετοιο ακομα.
gianhs8
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί 03 Ιαν 2012, 20:34
Gender: Male

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από gianhs8 »

στο site εχει δυο επιλογες το 848 και το streetfighter s με 150 αλογα αντι των 132 του 848
Άβαταρ μέλους
mostro620
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4056
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 14:58

Re: StreetFighter 848

Δημοσίευση από mostro620 »

gianhs8 έγραψε:στο site εχει δυο επιλογες το 848 και το streetfighter s με 150 αλογα αντι των 132 του 848
To s φοράει το κινητήρα του 1098
Αλέξανδρος
Απάντηση