...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Τι μας συμβαίνει καθημερινά

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 16:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Δημοσίευση από salingaros »

...το θελω...και το θελω ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑΑΑΑΑΑΑ :kpaido: :kpaido: :kpaido:
ή πως τελικα καταληξε να ειναι μ@π@ το καρπουζι....
μα οχι ρε γ@μοτο...

ελατε μην ντρεπεστε πειτε την αληθεια...μεταξυ μας ειμαστε..
προκειται για ιστοριουλιες...που τωρα κοκορευομαστε πεινουμε μπυρες και γελαμε στα μπαρακια....αλλα ισως ειναι η αιτια για την εμαφανιση της πρωτης ασπρης τριχας μας!!!
ιστοριες..που οταν η καυλα ειναι οδηγος και συνεπιβατης η ανυπομονυσια...τοτε εισαι ικανος να εχεις γραψει μια απο τις μεγαλητερες ΠΑΤΑΤΟ ιστοριες στην μοτο καριερα σου :teasing7: :teasing7: !!!!

ολα ξεκινανε εκ γεννητης ας πουμε...καπου εκει στην εφηβεια οπου εχει εκολαυτη το σκουλικη και εχει αρχιση να σε τρωει ο κιτρινος πυρετος...θελεις κατι να κακο κατι δυνατο κατι οχι απαραιτητα να γιαλιζει αλλα αρκει αυτο να σου γυαλιζει το ματι!!!!!θελεις μηχανη και δεν μπορεις να κανεις τιποτα για αυτο...η δυναμη η ελξη ειναι περα απο τις δυναμης της φυσης!!
εισαι σαν το σκιουρο που αναζητα μεσα στο χαμο το ενα και μοναδικο φουντουκι του...το δικο σου φουντουκακι!!!!
images.jpg
και δεν μπορεις να κανεις αλλιως παρα να μετεχεις σε ομαδες παρψυχολογιας...στυριξτε τον γωνεα που κοντευει να παθει αφυδατωση απο το κλαμα :sosad: :sosad: ...γιατι ο κανακαρις της θελει μηχανακι...ενω ταυτοχρωνα ψαχνεις στεγη για αστεγους νεους που τους εχουν αποκληρωση!!!

και ομως ...μεσα σου επικρατη ταξη και ασφαλεια...τα εχεις υπολογισμενα ζυγισμενα ολα σωστα!
κοβεις χαρτζιλικη...κοβεις κακες συνηθειες...ξεκλεβεις κανενα μεροκαματο οποτε δεν εχεις σχολειο...και φυσικα εχεις αρχιση να δεχεσε το πειραγμα του ταμεια στο ταχυδρομικο ταμιευτιριο οπου σε βλεπει καθε δευτερα να καταθετεις 1 χιλιαρικο!!!...πρεπει να ειχα φαει πολυ βρισιμο απο αυτων τον τυπο...φανταστητε τοτε με καρτελες δουλεαν στην τραπεζα και οχι πι.σι :bang: ι...!!!

ως τοτε βαιβαια ειχες τα φιξακια σου δεν λεω...καμια κοπανα και δενικια βολτα με το μηχανακι του μπαμπη του σουγια! αφησες στον τοιχο....και φυσικα ολα τα τευχη του ''μοτο'' 2τροχοι και rider και αργοτερα 0-300..καθως και καθε κυριακη πας στο μοτομαζεμα της πολης σου να χαζεψεις κοντρες σουζες ...αλλα και κατι απυθανες μυρωδιες...γ@μημενα διχρωνα!!!!

και φτανει η γ@μημενη μερα...και δεν μπορεις να κοιμηθεις...ειναι στην ουσια η πρωτη συμαντικη κινηση που κανεις στην ζωη σου...

ναι ρε μ@λ@κ@ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cong: :cong: :cong: :cheer: :cheer: :cheer:

μερες μηνες χρονια υπομονη κοπος θυσιες και αταιλειωτοι καυγαδες...
εχεις ενα παιριεργω αισθημα αποριας χαρας τυψεις αυπομονησιας...
ομως προχωρας....και καπου εκει ενω τα εχεις κανει ολα τελεια..εχεις αρχιση και το χανεις...

γιατι πολυ απλα δεν ξερεις!!!! ξερεις οτι το wr γ@μει και δερνει....ξερεις οτι στο μοτο πεινουν νερο στην υγεια του!....ξερεις αν σου κανει εσενα?...ξερεις αν μπορεις να το εχεις?...
ξερεις οτι κανει σουζες ....ξερεις να κανεις?...ή μηπως θα μπεις και με 120 στην στροφη..ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!

εισαι μαγνιτισμενος ...σαν τον σκιουρο///το φουντουκι το βρηκες και δεν το χανεις με τιποτα...
θεοι και δεμονες εχουν φοβηθει πλεων με την παρτη σου και πααααααααααααααρτω τελος παντωων!!!!!

και το ειδες και το πειρες....
τετοια χαρα τετοια καυλα.....
.......μονο...

......μονο που
.....................να μωρε
..................................αφου το αγωρασα....μου πειρε δυο μερες να καταλαβω....

οτι δεν εχει 5η!!!!!!κουρεμενο σασμαν!!!!!!!!!!

ΠΡΟΔΟΣΙΑ!!!! ΕΓΩ Ο ΜΟΤΟΚΡΑΤΟΡ ΠΩΣ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΕΤΣΙ!!!!! ΤΟΤΑΛΗ ΝΤΙΖΑΣΤΕΡΡΡΡΡΡΡΡ!!!!!

και καπου εκει καταλαβες οτι την εκανες την πατατα...και καπου εκει αρχιζει να γραφει τον κοντερ της εμπειριας!!!!! :hippy:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Image
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 16:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: ...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Δημοσίευση από salingaros »

ευτηχως ηταν της μοδος τοτε!...καλα οπως και να το κανουμε ειναι και θα ειναι παντα ενα ομορφο μηχανακι....οποτε καταφερα και το πουλησα με την σειρα μου μεσα σε μια εβδομαδα... :v:

εμ ακομα δεν βγηκες απο το αυγο σου μεγαλε...και εκανες και αγορα και πωληση...
εχασα περιπου 200.000δρχ απο την αγορα και πωληση σε 1 μερα...αλλα αυτο ηταν ενα κρατικο μυστικο που με πληγωνε πολυ βαιβαια...αλλα δεν το ηξερε κανεις :secret: !!!ετσι τουλαχιστων δεν ειχα χαλασει τοπ ιματζζζζ λεμε!!!
το πρωτο επιτευγμα πατατα...και ηπρωτη ασπρη τριχα!!!

ομως εμενα χωρις φουντουκακι παλι και μαγεμενος μεσα στην αβυσσω ημουν στην αναζητηση
θελω το φουντουκακι μου και το θελω ΤΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑ!!!!
disney-graphics-ice-age-969413.png
...και στην βραση κωλλα το σιδερο...
...γιατι η καταστση μου ηταν οπως και να το κανουμε για τα σιδερα!!!

της εποχη λοιπον ..πριν την παρακμη των παραεισαγωγων απο τζαπαν μεταχειρισμενων!!..

δωστε γκαζιιιιιιιιιιιιιι
εεεεππππππππππππ πισω και σας εφαγαααα!
και μεσα σε μια εβδωμαδα ειχα στα χερια μου cb-1 400!!!!!

ΟΥΟΥΟΥ!!!!!!εξαλου ειχα 200.cc για 2 μερες οποτε ηταν αρκετα...τα θεωρησα λιγα και ειμαστε ετοιμοι πλεων για 400.cc!!!

ενταξει ειχαμε ενα θεματακι...λαστιχα μικρε θες λαστιχα....
νατξει μωρε θα βαλω....θα δουλεψω και θα βαλω!
εχει σπασμενη κλειδαρια το ειδες?....ποιος την γ@μη την κλειδαρια ρε...παταλο θα βαζω...και μαθε για να ξερεις οτι ειναι ABUS!!!!

ηταν ομως μαυρο ηταν το κακο...ειχε και χρυση αλυσιδα...για πες ρε καραμητρο ποιος εχει χρυση αλυσιδα ρε σε ολο το νησι?????????!!!

ασε που το επαιζα και χαη-τεκ!!!!
τους ελεγα ολους καδενακιες!!!
ΑΧΑ ΑΧΑ γιατι το cb-1 μεγαλε ειναι χοντα και εχει τεχνολογια game-gear...ΠΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΤΙ ΝΑ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ !!!!!!!!!!!

το γραπωσα το φουντουκακι μου και ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ρε ηταν δικο μου ειχα μηχανη!!!!!!!!

και μαλιστα περισοτερο αποδεκτη απο την αφυδατομενη απο το κλαμα μανα μου
μια και αυτη ηταν χαμηλη και ποιο αθορυβη...οποτε οι γειτωνες δεν θα σχολιαζαν!!!


μεσα σε μια εβδομαδα ειχα δωσει περισοτερα σε γιαλιστικα παρα σε βενζινες!!! με οδοντοβρουτσα την αλυσιδα καθε μερα σχεδων!!!!


κι περασαν μερικες εβδομαδες...οπου αρχισα τα μπαντιλικια!!!ειχα αρχηση να γινομε ποιο εμπειρος γιαυτο δλδ...και εγινα εδω που τα λεμε...εμαθα οτι ποτε δεν κανουμε παντιλικια σε βρεγμενο πλακοστρωτο...γιατι μαλλων θα σου διπλωση το μηχανακι...και μετα θα πρεπει να βαφεις το τεποζιτο!!!

ειχες αρχισει να χτιζεις προφιλ...μικρος μεν..αλλα με μηχανη δε!
το ονομα το πηδαγαμε και γινοσουν ο cb-ενας...
πππππσσσσσσσσσσσστ αγαπουλα εκει να δεις φουσκωμα οχι γυμναστιρια και μα@λ@κιες

...σε κανενα 2μηνο αρχισα να βγαινω εθνικη!!!!ειχα και τον απαιρετητο εξοπλισμο...
μπουφαν φλαη...εεε αυτο με την γουνινη κουκουλα ε!!!αμ τι δλδς...αρβυλες βερμαχτ και γαντι...οικιακης χρυσης απορηπαντικων!!!!

η εμπειρια ξεχιληζε πλεων απο παντου!!!! ημουν εγω...και αν θες κοιταμε....σε τρωη ο κολος σου ε????

η πρωτη κοντρα δεν αργισε να ερθει.....
CB-1 vs CB-1
στην εθνικη παρακαλω ....
στην αρχη μια ευθεια μικρη....χα χα τον καταποιαμε τον τυπο...και παμε ξανα και ξανα
μετα ομως η ευθεια εγινε ποιο μεγαλη....
και....ολο και μεγαλωνε...


και ξερετε ειναι παγκοσμοιος γνωστω εξαλλου...μετα απο καθε μεγαλη ευθεια...συνηθως δλδ εκτως απροοπτου εχει και καποια στροφη!!!

με συμμαχο το γυαλιστερο μου μηχανακι και την πολυπληθη εμπειρια μου στησαμε τα μηχανακια....
ενα
....δυο
........τριαααααααα
.................................

οχι ρε γ@μοτο με πηρε ο κ@ργιολης δεν το πιστευω!!!!!!!!
η ευθεια τελειωνη μ@κ@κ@...δεν το κλεινω δεν το κλεινω.....
τελειωΩΩΩΩΩωωωωωΩΩΩΩΩωωωωνει η ευθειαααααααΑΑΑΑΑααααΑΑΑΑΑααα οχι δεν το κλεινω δεν το κλεινω τον μαζευω...ναι ρε πουστη μου λιγο ακομα 50 μετρα και θα δεις....

και καπου εκει βλεπεις οτι μπενεις στην στροφη....και αστραπιαια λες αν κοψει ο μπροστα θα γινετε μαλιοκουβαρα...
μπαινω εσωτερικη αρχιζω να πλαγιαζω....και οι τονοι εμπειριας μου στης μηχανες δρομου και μοτοgp μου δεινουν εντωλη για το στρατηγικο τελειωτικο χτηπημα!!!
εκει οπως εισαι ταπα και πλαγισμενος ...απλα αποτομα αγαρμπα ατσαλα ακαριαια απο τερμα κλεδωμενο γκαζι....το κλεινης !!!!!!

το χαη ηρθε.....και με πειρα βολτα μαζι του....
μαλλων δεν ηρθε...απλα τεγινε ήδη το τοταλη ντιζαστερ
ice_age_scrat_in_love-wallpaper-1366x768.jpg
αριστερη στροφη...αλλα το μηχανακι μαλιωκουβαρα πατσαβουρε ολε οκρατεν απο την δεξια.....

αααααααααααα μπααααααααα δεν εξηγηται!!!! με χτυπησαν αλλιενς!!!!!

ακομα εχεις υθικο ομως εισαι για 5 λεπτα αναισθητος...αλλα εχεις υθικο
σε πανε σπιτι με φορτηγο που κουβαλα το πλυγωμενο θεριο...εχεις ακομα υθικο....



......μεχρι που λες του οδηγου ωπα σταματα εδω μενω...
εχουν ερθει και ενισχησεις για να ξεφορτωσουν το θεριο...εχεις ακομα υθικο...

ομως εχει βραδιαση και η αφυδατωμενη απο κλαμα μανα σε περημενη στο μπαλκονι και ας κανει κρυο να δει ποτε θα ερθεις....και μωλις βλεπει το φορτηγο παθενει σοκ...εχεις υθικο ομως παρολα αυτα...
μχρι που σε φωναζει και αναγκαστικα συκωνεις το κεφαλι για να την δεις.....


...παει το υθικο δεν εχεις ποια


πατατα....παλι ρε μ@λ@κ@???? και αλλη ασπρη τριχα....
κοντευεις να τελικιασεις το κοντερ της εμπειριας και ακομα δεν αρχησες...


μα δεν το πιστευεις...

εγω ο μεγα μοτοκρατορρρ πως την πατησααααααααα ετσι ρε πστ ....
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Image
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 16:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: ...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Δημοσίευση από salingaros »

...τυψεις στεναχωρια...
τουλαχιστων δεν χτυπησα...κατι ειναι και αυτο...
σκληρη οικονομια ευτηχως τοτε εφερναν και μηχανακια που ηταν τελεια...αλλα ο προορισμος τους ηταν να γεινουν ανταλακτικα....

αφου ημουν καλο παιδι κανενα 2μηνο...εβαλα εξατμισωνι!!! motorsport...ελληνικη αλλουμινιου τσαμπε....και φυσικα η φθυνοτερη.......ειδωποιουσα οποιων ηθελα οτι ερχωμουν 5 οικοδομικα τετραγωνα ποιο πριν!!!!


η πορεια συνεχιστηκε και συνεχιζετε και ΘΑ συνεχιζετε...λιγο ποιο ηρεμα μεν καμια φορα οχι και τοσο οικονομικα...υπαρχει το παθος η καψουρα η καυλα...αλλα υπαρχουν πλεων και ενα σωρω αλλα στο μυαλο..προσπαθω να κρατω την ζυγαρια σταθερη να μην μπαταρει δλδ απο την μια μεραι μονο δουλεια ζωη και υποχρεωσεις...αλλα και απο την αλλη...

να μαστε καλα να γραφουμε χιλιομετρα να εκπληρωνουμε καυλες και καψες
να φτασουμε να γινουμε απρομαλληδες απο μικρες μ@λ@κιουλες
γιατι η μ@λ@κια παντα θα υπαρχει παντα θα κρυβετε καπου...αρκει να ερχετε με τις λιγοτερες συνεπειες και αυτο ειναι ισως το μονο που αλλαζει...οτι κρυβετε κακου η στραβη το ξεριες...προσπαθεις να το υπολογισεις...αλλα τωρα το ξερεις δεν εχεις αγνοια..!!!!!...
2666987225_8c9e7301b2.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Image
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: ...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Δημοσίευση από Xenokratis »

:thumbsup:
H oυσια δεν αλλαζει...ουτε προκειτε να αλλαξει ποτε....αμα γεννηθεις με το μικροβιο....μαζι του θα παιθανεις.
Το μονο που αλλαζει ειναι η γνωση...παρολο που μερικες φορες μπροστα στην κ@βλ@, ακομα και η γνωση παιρνει ποδι, απλα επειδη...το ΘΕΛΩ!!κιας ξερεις οτι θα φας το κεφαλι σου. Η διαφορα με τοτε και τωρα ειναι οτι λογω εμπειριας μπορεις να βρεις 10.000 δικαιολογιες για να μη σε κραξουν, απλα και μονο επειδη ΕΤΣΙ θες! Ωρημοτητα και ορθωτητα σκεψης σε αυτα τα πραγματα δεν υπαρχει....γιατι απλα αν εβαζες λογικη και ορημοτητα μαζι, θα πηγαινες στη δουλεια σου με το λεωφορειο!!!

Αν ηξερες τι μνημες ζυπνησες με το wr......
Γιατι ημασταν ολα μλκσμενα ρε πουστη μου.......
Και κατι ακομα...αυτη η κλασσικη Ελληνιδα μανα...γιατι ΠΑΝΤΑ να εχει ενα μλκ γιο!!! :mrgreen:
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
andreasS4
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: Κυρ 08 Μαρ 2009, 22:27
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: Vespa 300 Gts
Τοποθεσία: Αθήνα - Παγκράτι

Re: ...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Δημοσίευση από andreasS4 »

:thumbsup: όλοι τα έχουμε κάνει...το θέμα είναι αν τα θυμόμαστε :cool:
Andreas S4

No Line On The Horizon !!..!!
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 16:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: ...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Δημοσίευση από salingaros »

Xenokratis έγραψε: Αν ηξερες τι μνημες ζυπνησες με το wr......

Γιατι ημασταν ολα μλκσμενα ρε πουστη μου.......
1.εγω να δεις τι ζυμια εχω παθει!...μην μυρισω διχρονω...εξτασιαζομαι!...μετα απο την μεγα-πατατα που εκανα αλλαξα αρκετα μηχανακια και σε ολα πεινω νερο στο ονομα τους...αλλα διχρονο δεν πειρα ποτε ...ειναι αποθυμενο και συχνα πυκνα ριχνει αλατι στην πλυγη!
2. τωρα για το αλλο...χαιρωμαι που δεν ειμαι μονος....εγω εξακολλουθω να ειμαι ολιγων τι μ@λ@κισμενο...περιπτωση ανιατου μου ειπε ο ντοκτορις!!!
Image
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 16:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: ...το θελω...και το θελω ΤΩΡΑΑΑΑΑ!!!!!

Δημοσίευση από salingaros »

andreasS4 έγραψε:...το θέμα είναι αν τα θυμόμαστε :cool:
ξεχνιουνται αυτα βρε!!!! εξαλου εχεις τις ασπρες τριχες να στα θυμιζουν που και που!!!
Image
Απάντηση