που να τη παω για service ???

Εμπειριες απο την πιατσα...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
mxait
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1915
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2008, 13:00
Gender: Male
Τοποθεσία: Νέα Φιλαδέλφεια

που να τη παω για service ???

Δημοσίευση από mxait »

Epidi eimai kainorios kai stin parea alla kai einai i prwti mou ducati tha ithela parakalw na me simboulepsete kai na mou peite pou na paw to multistrada (620 dark 06') gia service alla kai gia elegxo...
Στακάτος.....

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
TK Alice
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1100
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 00:28
Gender: Male
Bike: Monster 695
Other: Aprilia Tuono 50
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από TK Alice »

michalis έγραψε:Epidi eimai kainorios kai stin parea alla kai einai i prwti mou ducati tha ithela parakalw na me simboulepsete kai na mou peite pou na paw to multistrada (620 dark 06') gia service alla kai gia elegxo...

Αν μπορείς να γράφεις με Ελληνικούς χαρακτήρες θα μας διευκλύνεις όλους. :))

Λοιπόν 3-4 είναι αυτοί που πάμε οι περισσότεροι τα μηχανάκια μας και απλά είναι θέμα περιοχής που σε βολεύει (σε γενικες γραμμές βε΄βαια γιατί αν ένας μηχανικος που σου αρέσει περισσότερο :love1: :love1: :love3: :love4: ( :lolol: :lolol: :lolol: ) είναι λίγο πιο μακριά αξίζει τον κόπο). Κάποι πάνε στον Καρήμαλλη, κάποιοι στο φιλιππάκη άλλοι στο Θωμά και κάποιοι στον Φαμπιάτο...

Εσύ που μένεις???
The World is Speeding as my Right Hand Takes Alice into Wonderland
When in doubt...GAS THE MATHAFUCKA!!!!

Η ΠΟΥΤ.... ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ
Gospadi Mamachka!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Ducati992
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 815
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:13
Gender: Male
Bike: Monster S4R
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από Ducati992 »

Στο Φιλιππάκη, εγγύηση!

Ηχούς 30, Π.Φάληρο.
Άβαταρ μέλους
jks
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6068
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 01:26
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: SBK 848
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από jks »

michalis εγραψε
michalis έγραψε:Εγώ μένω στην Νέα Φιλαδέλφεια...Άλλα με τα ονόματα που μου λές δεν καταλαβαινω..Πές μου καλήτερα οδούς, η πώς λεγεται το συνεργείο..... Αν θέλεις προτεινέ μου καποιον που να τον εμπιστεύεσαι στην δουλεία που κανει αλλα να μην μας παίρνει και το κεφάλι.
Σ'ευχαριστώ για την άμεση απάντηση!!
Άβαταρ μέλους
TK Alice
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1100
Εγγραφή: Πέμ 03 Απρ 2008, 00:28
Gender: Male
Bike: Monster 695
Other: Aprilia Tuono 50
Τοποθεσία: Γλυφάδα

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από TK Alice »

Μάλλον για Θωμά σε κόβω στην Ν. Ιωνία...για περισσότερες πληροφορίες ρώτησε τον desmo2k (Κώστας) που το πάει εκεί....και άλλοι βέβαια πάνε την καλή τουε εκεί αλλά στου Κώστα έχει κάνει διάφορες δουλειές και κατα συνέπεια η γνώμη του θα είναι πιο σφαιρική!

Θωμας Νταής Κασταμόνης 136 Β Ν.Ιωνία 2102757158
The World is Speeding as my Right Hand Takes Alice into Wonderland
When in doubt...GAS THE MATHAFUCKA!!!!

Η ΠΟΥΤ.... ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΥΦΤΕΙ Η ΧΑΡΑ ΔΕΝ ΤΗΝ ΑΦΗΝΕΙ
Gospadi Mamachka!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από Duced »

TK Alice έγραψε:Μάλλον για Θωμά σε κόβω στην Ν. Ιωνία...για περισσότερες πληροφορίες ρώτησε τον desmo2k (Κώστας) που το πάει εκεί....και άλλοι βέβαια πάνε την καλή τουε εκεί αλλά στου Κώστα έχει κάνει διάφορες δουλειές και κατα συνέπεια η γνώμη του θα είναι πιο σφαιρική!

Θωμας Νταής Κασταμόνης 136 Β Ν.Ιωνία 2102757158
Αυτο ακριβως, στου Θωμα το μαγαζι... πες του οτι σε στελνουν ο Μανωλης και ο Καπλανογλου.
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
Άβαταρ μέλους
Multistrada
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 88
Εγγραφή: Τρί 15 Ιούλ 2008, 15:45
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από Multistrada »

Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποιον έχετε να προτείνετε για Θεσ/νικη.
Πρόσφατα αγόρασα την μηχανή, τώρα Ιούλιο, μεταχειρισμένη και θα ήθελα να την κάνει κάποιο μαστόρι κανα έλεγχο...
Γνωρίζω τον PRO και τον Κεχαγιά, έχει κάποιος συγκεκριμένα εμπειρία σε αυτούς ή αν έχετε κάποιον άλλο που το πάτε να μου προτείνετε.
Thanks :)
ΝΙΚΟΣ
Άβαταρ μέλους
johnduc
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6922
Εγγραφή: Δευ 14 Απρ 2008, 23:19
Gender: Male
Bike: 916
Τοποθεσία: Thessalonique,Macédoine-Centrale

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από johnduc »

Multistrada έγραψε:Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποιον έχετε να προτείνετε για Θεσ/νικη.
Πρόσφατα αγόρασα την μηχανή, τώρα Ιούλιο, μεταχειρισμένη και θα ήθελα να την κάνει κάποιο μαστόρι κανα έλεγχο...
Γνωρίζω τον PRO και τον Κεχαγιά, έχει κάποιος συγκεκριμένα εμπειρία σε αυτούς ή αν έχετε κάποιον άλλο που το πάτε να μου προτείνετε.
Thanks :)
Αν καταλαβες ποιος ειμαι :glimpse: το τηλ μου το εχει ο Γιωργος στο ντουκατι στορ...παρε οποτε θες να σου πω τι παιζει και που παιζει αν και δε παιζει και πολυ αλλα στη τελικη κατι θα κανουμε και για σενα...αληθεια,πως σου φαινεται το μουλτι?Καμια σχεση με τον αραμπα που καβαλουσες οποτε θελω φρεσκιες εμπειριες...βαλε τα δυνατα σου και περιεγραψε το οπως σου ρθει...τρελενομαστε γι αυτα! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Εικόνα
COMUNE DI BOLOGNA

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ducatisti 999s
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 20:36
Gender: Male
Bike: 848
Other: Το ψήνω.
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από ducatisti 999s »

Ξερει κανεις τον Μαρινεζη στην πατρα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλος με τρελα στην ντουκατι!Μονο που δεν ειναι εξουσιοδοτημενο συνεργειο!Εγω την εχω στον φιλλιπακη!Πρωτη μου φορα σερβις και ελεγχο!Εχω ακουσει τα καλυτερα και για τον φιλλιπακη θα πω νεοτερα μετα που θα την παραλαβω!
999s

χρήστος
Άβαταρ μέλους
johnduc
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6922
Εγγραφή: Δευ 14 Απρ 2008, 23:19
Gender: Male
Bike: 916
Τοποθεσία: Thessalonique,Macédoine-Centrale

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από johnduc »

ducatisti 999s έγραψε:Ξερει κανεις τον Μαρινεζη στην πατρα εχω ακουσει οτι ειναι πολυ καλος με τρελα στην ντουκατι!Μονο που δεν ειναι εξουσιοδοτημενο συνεργειο!Εγω την εχω στον φιλλιπακη!Πρωτη μου φορα σερβις και ελεγχο!Εχω ακουσει τα καλυτερα και για τον φιλλιπακη θα πω νεοτερα μετα που θα την παραλαβω!
Στο Γιωργο το Μαρινεζη πηγαινε αφοβα... :glimpse: Τα γουσταρει και τα φτιαχνει και θα μαθεις και θα δεις πολλα! :thumbsup:
Εικόνα
COMUNE DI BOLOGNA

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
vlassos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 14:35
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: Χανιά

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από vlassos »

Multistrada έγραψε:Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποιον έχετε να προτείνετε για Θεσ/νικη.
Πρόσφατα αγόρασα την μηχανή, τώρα Ιούλιο, μεταχειρισμένη και θα ήθελα να την κάνει κάποιο μαστόρι κανα έλεγχο...
Γνωρίζω τον PRO και τον Κεχαγιά, έχει κάποιος συγκεκριμένα εμπειρία σε αυτούς ή αν έχετε κάποιον άλλο που το πάτε να μου προτείνετε.
Thanks :)
Είχα εμπειρία και από τους δύο όσο ήμουνα Θεσ/νικη προτείνω τον δεύτερο. Εαν θες διευκρινίσεις μπορώ να σου στειλω pm
Γιώργος
"In times of universal deceit telling the truth will be a revolutionary act"
Eric Arthur Blair
dessert

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από dessert »

Multistrada έγραψε:Γειά σας, θα ήθελα να ρωτήσω ποιον έχετε να προτείνετε για Θεσ/νικη.
Πρόσφατα αγόρασα την μηχανή, τώρα Ιούλιο, μεταχειρισμένη και θα ήθελα να την κάνει κάποιο μαστόρι κανα έλεγχο...
Γνωρίζω τον PRO και τον Κεχαγιά, έχει κάποιος συγκεκριμένα εμπειρία σε αυτούς ή αν έχετε κάποιον άλλο που το πάτε να μου προτείνετε.
Thanks :)

Ο δεύτερος είναι ducatista. Είναι μέλος και του φόρουμ... :thumbsup:
lordelesar
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 35
Εγγραφή: Δευ 09 Ιουν 2008, 14:37
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από lordelesar »

Καλησπέρα σε όλο το forum!
Την έχω πατήσει άσχημα και θέλω βοήθεια!
Έχω το 696 και είμαι ~900km. (πληροφοριακά αναφέρω ότι λόγω δουλειάς, θα έχω πατήσει τα 1000 σε κανα 2 μέρες, ακόμα και να κόψω τις βόλτες)
Πήρα στο Θωμά λόγω περιοχής και επειδή μου τον σύστησαν να παιδιά που πήρα την καλή μου και μου είπε ότι είναι κλεισμένος μέχρι και την Παρασκευή!
Το πρόβλημα είναι ότι κλέιει μετά μέχρι σεμπτέμβριο! Τι να κάνω?? Δεν μπορώ με καμία δύναμη να μην την καβαλήσω για 1 μήνα κοντά! Είχα κανονίσει και ταξιδάκι για το Σ/Κ!!
Άβαταρ μέλους
Rock-ass
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3577
Εγγραφή: Παρ 23 Μάιος 2008, 15:24
Other: 695 R

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από Rock-ass »

Εναλλακτικά μπορείς να την πας στο Φιλιππάκη (αν θες σου λέω διεύθυνση-τηλ) ο οποιος θα είναι ανοιχτός μέχρι και τις 14 του μηνός. Αξιοπρεπέστατος μάστορας και με καλή φήμη. (και ήταν και συμμαθητής με τον μπαμπά μου!)
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από D3§m02K »

Αν βιάζεσαι τόσο πολύ να κάνεις το 1ο και δεν μπορείς με τίποτα να μείνεις χωρίς το μοτόρι, πήγαινε σε όποιον εξουσιοδοτημένο έχει χρόνο. Ούτως ή άλλως, αλλαγή λαδιών / φίλτρου και οπτικούς και ηλεκτρονικούς ελέγχους περιλαμβάνει. Τί στραβό μπορεί να σου κάνει;

http://www.hellinmoto.gr/1sinergeia.php ... 9%EA%DE%F2" onclick="window.open(this.href);return false;

Γύρω στα 80 με 90 € θα σου ζητήσουνε . . .

Από Σεπτέμβριο που θα γυρίσει κάθε κατεργάρης στον πάγκο του, Νταής ή Φιλιππάκης δαγκωτό. Ο δεύτερος πέφτει λίγο πιο μακρυά αλλά πολλά παιδιά εδώ μέσα, μόνο τα καλύτερα θα σου πουν.

:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
Doc
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1741
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:12
Gender: Male
Other: 999ΤΜΒ
Τοποθεσία: Pits
Επικοινωνία:

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από Doc »

Δαγκωτό ξεδαγκωτό Καρίμαλης.
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από D3§m02K »

Σιγά μη μαλώσουμε για τους μάστορες ρε Γιάννο . . . Μήπως μας πληρώνουνε για να τους κάνουμε διαφήμιση; Τη γνώμη μας λέμε.

Στην τελική, επειδή οι Ducatisti - ως επί το πλείστον - αγαπούν τόσο πολύ τα μηχανάκια τους (και όχι επειδή τα μηχανάκια χαλάνε συχνά . . . ) αναπτύσσουν μία ιδιαίτερη σχέση με τον μηχανικό τους . . . Κι επειδή σε όλες τις σχέσεις, πρωταρχικό ρόλο παίζει η χημεία, το ποιός είναι καλύτερος ή χειρότερος μάστορας είναι καθαρά υποκειμενικό από κάποιο σημείο κι έπειτα . . .

π.χ. Μπορεί να πάω το μηχανάκι στο Φιλιππάκη ή και στο Φαμπιάτο και να μη μου κάνει. . . Αυτό δε σημαίνει πως δεν είναι καλά μαστόρια. . . Με το Θωμά κόλλησα επειδή και καλή δουλειά κάνει και είναι και άνθρωπος που θα κάτσει να σου μιλήσει αντί να σου λέει π@π@ρ!3$ για να σε ξεφορτωθεί . . .
Άβαταρ μέλους
ducatisti 999s
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 20:36
Gender: Male
Bike: 848
Other: Το ψήνω.
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από ducatisti 999s »

Εγω παντως στο θωμα δεν ξαναπαω για δυο λογους.
1ον Οτι το παιζει και πολυ υφακι ολο μαγκιες και ειρωνιες(εμενα δεν μου αρεσουν αυτα ειδικα την στιγμη που την πηγα που ειμουνα αγχομενος και δεν ειχα ιδεα ας ηταν λιγο ποιο φιλικος και οχι αποτομος και αναιδεις,οταν γνωριζομασταν μετα απο δυο-τρεις φορες ας καναμε χαβαλε τοτε)
2ον πηγα να αλλαξω μπαταρια και μου την εβαλε στραβοκουμπομενα,επειδη εβαλε βοηθο του να την βαλει και ουτε καν εριξε μια ματια!
Εγω θελω με τον μαστορα μου να μιλαμε ΣΟΒΑΡΑ και οχι ολοι την ωρα χαχαχουχα!Το μοτορι μας φτιαχνουμε δεν αγοραζουμε τσιγαρα!
999s

χρήστος
Άβαταρ μέλους
vlassos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 14:35
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: Χανιά

Re: Pou na tin paw gia service??

Δημοσίευση από vlassos »

΄Πηγαίνω στο Θωμά αλλά αυτή την εβδομάδα πήγα και στο Φιλιππάκη επειδή ήταν ανοικτός και τα είχε παίξει ο ανορθωτής. Και για τους δύο μόνο θετικά σχόλια μπορώ να κάνω. Τόσο απο εργασία όσο και από συμπεριφορά και εξυπηρέτηση. Αλλά όπως είπε και ο D3§m02K είναι κυρίως θέμα χημείας..και για αυτό ίσως για τον ducatisti 999s ο Φιλιππάκης να είναι πλέον κατάλληλος..Σε γενικές γραμμές πάντως επειδή έχω πάει σε συνεργεία και λαστιχάδες αυτά τα οποία βγαίνουν σαν συμπέρασμα από τα διάφορα μοτοσυκλετιστικά forum είναι σε πολύ μεγάλο βαθμό σωστά.
Γιώργος
"In times of universal deceit telling the truth will be a revolutionary act"
Eric Arthur Blair
Άβαταρ μέλους
gjk
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Δευ 30 Ιουν 2008, 08:35
Gender: Male
Bike: Streetfighter V2
Other: superduper
Τοποθεσία: ne meno lo so

που να την παω για service ??

Δημοσίευση από gjk »

Για πέστε λίγο για τους μηχανικούς της Θεσ/κης... :)
Στο site της hellinmoto έχει 2 εξουσιοδωτημένα,κεχαγιάς και θαλασσούδης.
Απαντήστε λίγο όσοι έχετε πάει σε καποιον ή και στους 2. :thumbsup: :thumbsup:

Τον θαλασσουδη τον έχω ακουστά από τα περιοδικά.Έτρεχε παλιά σε MX και εντουρο νομίζω.Με τον κεχαγιά μίλησα στο τηλ. και ακούστηκε μια χαρά παιδί.
Αν δεν πρέπει να γίνει διαφήμηση ας μου στείλει κάποιος p.m. ή και τηλ. να μιλήσουμε. :))

αα νομίζω ότι ο τίτλος πρέπει να γραφεί στα ελληνικά. :whistling: :zep: :innocent2:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nick
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί 10 Ιουν 2008, 15:55
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100

Re: που να τη παω για service ???

Δημοσίευση από nick »

Ξέρει κανείς τι παίζει με τα συνεργεία στην Κρήτη?
Το Hellinmoto δίνει τον Σταυρουλάκη στα Χανιά
και το Ducati.com δίνει και τον Κορνιλάκη στο Ηράκλειο.
pedrobull
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ 16 Οκτ 2008, 09:56
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000

Re: που να τη παω για service ???

Δημοσίευση από pedrobull »

Σόρρυ μάγκες αλλά εγώ πιστεύω πως ο Νταής στη Νέα Ιωνία είναι .... Εχω πάει την μηχανή 3-4 φορές από το 2004 που την αγόρασα και αυτό επειδη με βολεύει χιλιομετρικά.
-Δε γουστάρω να το πηγαίνω το εργαλείο καπου για service και με τη συμπεριφορά του να αισθάνομαι πως του κανουμε και χάρη.
-Δε γουστάρω να το πηγαίνω με το van της οδικής βοήθειας και επειδη θα εκλεινε μετα από 4 μέρες να μου λεει ''φεύγεις όπως είσαι γιατι δε προλαβαίνω'', μένοντας τελειως ξεκρέμαστος (Σημειοτέον πως η οδική βοήθεια καλύπτει μονο ΜΙΑ διαδρομή). Ρίξτου ... μια ματια στα ορθια τουλάχιστον, έτσι για τα μάτια και μετά διώξε με. Μπορεί να μην είναι και τιποτα στη τελική. Μπορεί να θέλει μια κλωτσια για να πάρει μπρος που να πάρει ο διάολος. Ευτυχώς που δέχτηκε να το αφήσω εκει για μια μέρα για να καλεσω πάλι τιν οδική την επομενη μέρα.
- Δε γουστάρω να πηγαίνει να μου πουλήσει καινουριο χιλιομετρητη (800-900 ευρώ παρακαλώ) λέγοντας πως αυτό είναι το πρόβλημα.

Η μηχανη πήγε σε άλλο συνεργειο την επόμενη. Ο ... την εβαλε μπρος την ιδια μέρα συστήνοντάς μου και αυτος νέο χιλιομετρητή. Η διαφορά? 0 EURO !!!!

Θα πρεπε να ξέρει πως τα μοντέλα 2003-5 έχουν ελλατωματικο ψηφιακο χιλιομετριτή δημιουργώντας αλυσιδωτα προβληματα στη μηχανη και η Ducati μετα απο παραγγελια μεσω του συνεργείου τα δίνει ως εγγύηση.

... !

Y.Γ 1 Επειδη σε αυτή τη ζωή δεν είναι όλα στραβά και ανάποδα οφειλω να πω πως τα παιδια που δουλεύουν στον Θωμά κάνουν πολυ καλή δουλειά.

Υ.Γ 2 Φαμπιάτος: Αρκετά καλή δουλειά. Λιγο τσιμπιμένες οι τιμές αλλά χαλάλι γιατι το άτομο είναι ξηγειμένο και έχω αρκετά παραδείγματα.

Υ.Γ 3 Στο συνεργείο στη Καλλιρόης έχω να παω γύρω στα 3 χρόνια και μάλλον δε θα ξαναπάω. Στο τελευταίο service μου δωσε το μηχανάκι χωρις σωστη ρυθιση στα φρένα και ευτυχως που το καταλαβα νωρις. Το πηγα πισω και μου πε το θεϊκο: ''ΟΚ εχείς δικο. Ελα να το πάρεις αυριο.''
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 10:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: που να τη παω για service ???

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Οταν λες Καλλιροης εννοεις τον Καριμαλη?
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
KAKRICAS
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 179
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:42
Gender: Male
Bike: 999
Other: ΚΤΜ Superduke 990

Re: που να τη παω για service ???

Δημοσίευση από KAKRICAS »

pedrobull πάντα θα υπάρχουν άνθρωποι που δεν εξυπηρετήθικαν σωστά ή δεν βρήκαν αυτό που ήθελαν σε οποιαδήποτε συνεργείο καί να πας. Η πλειοψηφία είναι το θέμα...ΠΑΝΤΑ θα υπάρχουν παράπονα καί προσωπικά πιστεύω είναι λογικό όταν γίνεται της μαιμούς το πανηγύρι από πελάτες. Την άλλη φορά διάβασα έναν άλλον καί έλεγε ότι είναι μ :lipsealed: ιας καί χαβαλές καί δεν σε προσέχει όταν μιλάς καί δεν θα ξαναπήγαινε......Τέσπα για μένα έχει φιλότιμο ο τύπος καί με κάλυψε όταν κάτι έγινε λάθος καί έχει σωστά φερθεί καί σε πολλούς άλλούς που τους προέτρεψα να πάνε.


Υ.Γ Οι μάστορες του δικτύου είναι ελάχιστοι που σέβονται τα χρήματα των πελατών τους, εξακριβωμένο.
Υ.Γ2 Για το κεχαγιά έχω ακούσει τα καλύτερα πρόσεξε ακούσει... (από χαλκιδαίο παλιό αγωνιζόμενο :glimpse: )
Απάντηση