Some Serious Stuff

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Some Serious Stuff

Δημοσίευση από Λύκος »

Για να κανω και μια εξαιρεση και να μιλησω για σοβαρα πραγματα.

Παντα θελω να ασχολουμαι με σοβαρα, και οχι με αστεια θεματα.

Σοβαρα πραγματα π.χ. ειναι οι βολτες. Σοβαρα πραγματα ειναι οι φιλοι. Σοβαρα πραγματα ειναι οι καλες παρεες. Ειναι η μουσικη. Ειναι οι φωτογραφιες απο εκδρομες. Ειναι οι ιστοριες που ακους απ' τους αλλους και πολλες φορες ειναι χειροτερες απ' των ψαραδων. Αυτα ειναι σοβαρα.

Δεν μ αρεσει να ασχολουμαι με αστεια. Αστεια ειναι πχ. το να βλεπεις μια παρεα μηχανοβιων, μοτοσακοτιστών οπως θελετε πειτε το που να λενε μαμα μαμα μου σπαμαρανε, μαμα μαμα μου βρισανε το μηχανακι, μαμα μαμα μου ειπανε τα αλλα παιδια οτι χανω λαδια. Και που χρειαζονται καποιον απο πανω για να σβηνει τους κακους και να προφυλλασει τους καλους κανοντας τον κοσμο τους πιο προβλεψιμο.

Αυτα δεν ειναι σοβαρα πραγματα.

Ενα σοβαρο πραγμα, και με κεφαλαιο το πρώτο γράμμα, είναι η Ανεκτικότητα. Καινουριο φρουτο. Πχ. μπορει να μου σπαμαρεις ενα ποστ. Εμποδιζει αυτο καποιον να γραψει μια σοβαρη απαντηση; Τσου. Με εμποδιζει κανεις να τη διαβασω; Τσου. Μπορει να ανοιξεις ενα θεμα που να μην το γουσταρω, πχ. Μηχανες και Πουτάνες, Μια Σχεση Στοργης. Με αναγκαζει κανεις να το διαβασω; Τσου.

Ισως ο λογος που ανεχομαι τη μ@λ$κι@ του καθενος ειναι οτι ξερω, Ξερω, ελα, ολα κεφαλαια, ΞΕΡΩ οτι ειμαι κι εγω πολλες φορες μ@λ$κ@ς οποτε γινομαι Ανεκτικος μ@λ$κ@ς στη μ@λ$κι@ του Αλλου. Και το πλεονεκτημα μου ειναι, αν κραταω κατι για πλεονεκτημα οτι ακριβως το ΞΕΡΩ οτι ειμαι μ@λ$κ@ς. Δεν θεωρω οτι ειμαι σωστος κι ολοι οι αλλοι γραφουν μλκιες που πρεπει να σβηστουν, να μετακομισουν, να μπαναριστουν, να - να - να.

Αυτο ειναι σα να λεω ξερεις φιλε θελω να μπαινω σ' ενα χωρο που να μιλανε ολοι για μοτοσυκλετα αλλα εγω θελω ν ακουω μονο αυτα που θελω. Τα αλλα ουτε να τα βλεπω δε θελω. Γιατι θα φωναξω τον αλλο να τον κανει ντα.

Ειναι σα να λεω θελω να μπαινω σ' ενα χωρο υγιη, καθαρο, πολιτισμενο, που να μιλαει για σωληνακια υψηλης. Θελω να μπαινω σ ενα φορουμ Χονδα και να λενε ολοι ωωω τι ωραια τα Χονδα. Δε θελω να μπαινω καπου και να μου λενε 'χαχα τι μ@λ$κι@ πηγες και πηρες ρε'. Ετσι με πειραζανε και στο σχολειο και μου χει μεινει.

Και γιατι τα γραφω; Ετσι για να τα διαβαζω εγω. Για το γαμωτο.

Και γιατι ειπα να διαβασω να δω τι εγινε και πως και - και - και.... και δε μπορω ρε παιδια. Δε μπορω να διαβαζω αστεια πραγματα. Δε μπορω να διαβαζω συντονιστικες ομαδες και φλαντζες μπλε και να πρεπει να εκλαβω μια παρεα μηχανοβιων λες κι ειναι ο ΟΗΕ και δε μπορει να λυσει τα παγκοσμια ζητηματα που ταλανιζουν την ανθρωποτητα.

Εχει μεινει τιποτα cool ή τα κομπλεξαραμε ολα;

Και για να κλεισω γιατι ειναι κι αργα. Δε σεβομαι κανενα και τιποτα. Ουτε ζηταω απο κανενα να σεβαστει τιποτα που θα γραψω εγω. Στ' @@ μου. Ελευθερα τη γνωμη σας οπως ελευθερα θα την πω κι εγω. Κι αμα κατεβει κανεις admin ex machina και μου ζητησει το λογο θα τον παραπεμψω εδω, σ ' αυτο το ποστ.

Εγω σε μια παρεα μηχανοβιων μιλαω. Για ΣΟΒΑΡΑ πραγματα. Βολτες, μπυρες, γκομενες, κιθαρες, τετοια. Τα υπολοιπα ειναι αναξια λογου απλως.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
geo_multi
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2853
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 20:49
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Τοποθεσία: Γκασμαδονήσι (ή αλλιώς Μυτιλήνη)

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από geo_multi »

:welcome:
Γιώργος

Αξίζει φίλε να υπάρχεις για ένα όνειρο και ας είναι η φωτιά που θα σε κάψει
Άβαταρ μέλους
monsieur minimal
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Σάβ 11 Αύγ 2012, 10:53
Gender: Male
Bike: Multistrada 620

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από monsieur minimal »

:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από moikan »

γεια σου ρε λυκε.....μακαρι να το διαβασουν ολοι...μαλον να το καταλαβουν ολοι... :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
monsieur minimal
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Σάβ 11 Αύγ 2012, 10:53
Gender: Male
Bike: Multistrada 620

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από monsieur minimal »

moikan έγραψε:γεια σου ρε λυκε.....μακαρι να το διαβασουν ολοι...μαλον να το καταλαβουν ολοι... :thumbsup: :thumbsup:

Ο Κινγκ θα το διαβάσει τον άλλο μήνα...όταν λήξει το ζβαν του... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από moikan »

monsieur minimal έγραψε:

Ο Κινγκ θα το διαβάσει τον άλλο μήνα...όταν λήξει το ζβαν του... :mrgreen:
ρε εσενα δεν σε μπαναρανε????????τι θες εδω??????? :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Zissis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1049
Εγγραφή: Τρί 19 Μάιος 2009, 11:42
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονικιος οικονομικος μεταναστης στα ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από Zissis »

:thumbsup: :thumbsup:
ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΘΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ...........................Εικόνα
Άβαταρ μέλους
karaiskakion
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 512
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ 2011, 19:57

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από karaiskakion »

Ξέρεις τι γίνετε... Έχω κόμπλεξ πολλά τόσα που ότι κ να σας γράψω όσο κ να με βριζετε δε θα καταφέρετε να με πείσετε να σταματήσω αλλα εδώ κ καιρο αποκτήσαμε ένα ακόμα κόμπλεξ ... Δεν ήθελα λέει να θίγονται οι άλλοι με τα όσα έγραφα κ έλεγα κ απλα δεν έγραφα. Άκου μλκ ... Κ είμαι τώρα για άλλη μια φορά αυτο το καλοκαίρι αϋπνος 48 ώρες κ μπαίνω τέτοιαν ώρα κ διαβάζω αυτο εδώ... Κ το παίρνω απόφαση ...


Θα μείνω στα παλιά μου τα κόμπλεξ αυτά που ενοχλούσαν αυτά που έλεγα εντός εκτός κ επί τα αυτά... Στεναχωρεθηκα όταν έπαψαν πολλοί να γράφουν όταν έπαψε τούτος εδω αισθάνθηκα κάτι να λείπει... Είναι απο τις ελάχιστες φορές που απλα διαβάζω κάτι στο πισι κ με φέρνει κοντά σε έναν άνθρωπο που δεν έχω ανταμωσει καν απο κοντά... Λαζαρε δεν εχω να γράψω άλλες μλκς απλα κ μόνο μακάρι όσοι καβαλησουν αύριο 2 ρόδες να έχουν στο μυαλό τους έστω για λίγο αυτά που εγραφες... Καλή συνέχεια



Χαίρομαι τόσο πολυ που διαβάζω ξανά κ μέσα στις λέξεις υπάρχουν aeolian κ Phrygian έτσι για το γαμωτο ...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SuperGeorge
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 09:29
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Honda Blackbird

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από SuperGeorge »

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από laziali21 »

γεια στο στομα σου! ( το στομα του Λύκου δλδ :mrgreen: )
τα πες όλα!
άντε γεια!
Άβαταρ μέλους
tragos610d
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 507
Εγγραφή: Τετ 28 Απρ 2010, 15:19
Gender: Male
Bike: 851
Other: husky450
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από tragos610d »

Ετσι.... :thumbsup:
keep riding....αυτο δεν μπορουν να μας το κοψουν....


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
ApostolosVR
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1420
Εγγραφή: Τρί 07 Ιούλ 2009, 16:04
Gender: Male
Bike: Monster 696
Other: XF650,Bobber250,T5
Τοποθεσία: Χανιά
Επικοινωνία:

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από ApostolosVR »

:bighug:
http://bsk-defense.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από Master Yoda »

Λύκος έγραψε:

. Θελω να μπαινω σ ενα φορουμ Χονδα και να λενε ολοι ωωω τι ωραια τα Χονδα. Δε θελω να μπαινω καπου και να μου λενε 'χαχα τι μ@λ$κι@ πηγες και πηρες ρε'.

.
σε λαθος φορουμ ηρθες φιλαρακο.....βαλτο φωτια και καυτονα τον βισωνα πουχεις για μηχανακι


εκτος αυτου εκανες τωρα και τον καραισκακιον να ξετσουτσουρωσει.....εσπειρες θύελες.....θα θερισεις Παπαρηγα τωρα

κατατατααλλα οπως σουχα πει και σεκεινο το υγρο απο δακρυα γραμμα που σου χα στειλει οταν με αφησες μενα παιδι στην αγκαλια,........σαγαπαω*



*μη παρεξηγηθουμε ετσι?...αντρικα πραματα εννοω........οχι σαν τον δουκα που αντι να βαλει μπικινι στα ονειρα του ,βαζει εσενα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

εσενα με μπικινι?....... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
fanismulti1000
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2011, 23:05
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: kt 9'2 custom

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από fanismulti1000 »

:thumbsup:
Εγω σε μια παρεα μηχανοβιων μιλαω. Για ΣΟΒΑΡΑ πραγματα. Βολτες, μπυρες, γκομενες, κιθαρες, τετοια. Τα υπολοιπα ειναι αναξια λογου απλως.[/quote]

Μεγαλη κουβεντα ειπες .
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από Raf »

λυκο εισαι ωραιος!
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
andreasS4
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1503
Εγγραφή: Κυρ 08 Μαρ 2009, 22:27
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: Vespa 300 Gts
Τοποθεσία: Αθήνα - Παγκράτι

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από andreasS4 »

Αν δεν ήσουν έτσι ασχημομούρης, θα έπαιρνα τώρα το παπόρι να έρθω Κρήτη, να σου δώσω ενα (πατρικό) φιλι ρε Λαζαρε....

(welcome back?)
Andreas S4

No Line On The Horizon !!..!!
Άβαταρ μέλους
Chris_Monza
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 925
Εγγραφή: Δευ 25 Αύγ 2008, 14:27
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλόνικα

Re: Some Serious Stuff

Δημοσίευση από Chris_Monza »

:welcome: back καπετάνιο
Λύκος έγραψε: Εγω σε μια παρεα μηχανοβιων μιλαω. Για ΣΟΒΑΡΑ πραγματα. Βολτες, μπυρες, γκομενες, κιθαρες, τετοια. Τα υπολοιπα ειναι αναξια λογου απλως.
πιες τα χρυσόστομε :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Χρήστος

"ευθεία: εκείνο το άχρηστο κομμάτι ασφάλτου που ενώνει δύο στροφές" ..απ'την Ducatopedia

Proud member of...
Εικόνα
ΜπεεΕεεΕΕΕεεεΕΕΕεεεεΕΕ
Απάντηση