Εκμυστηρευσεις

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 16:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

Λύκος έγραψε: Μα ζητας κι εσυ τα αδυνατα! Το Ζαχαροπλαστης παρατσουκλι ή παιζει;
Τιμητικός τίτλος αναφορικά με τη γλύκα που εκπέμπω στο αντίθετο φύλο... :wsmile:
Γλυκά αγοράζω και γω όπως και ο υπόλοιπος κόσμος απο το ζαχαροπλαστείο... :wsmile:

Άμα σου πω πως είμαι μηχανικός θα σε βοηθουσα περισσότερο στην έμπνευση;; :whistling: :zep:
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από Master Yoda »

Zaxaroplastis έγραψε: Τιμητικός τίτλος αναφορικά με τη γλύκα που εκπέμπω στο αντίθετο φύλο...
πες του ομως οτι εισαι και δεσμευμενος αυτην την περιοδο

Image

διοτι παιζουνε πολλες πεταλουδες και ονειρα τωρα τελευταια στο ντουκατιστι,....για σενα το λεω,...για να σε προφυλαξωψω :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

εντι
και πεστου και πως τις ριχνεις ρε ατιμε....τις φωναζει σπιτι του και τους μαγειρευει

Image
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 16:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

Master Yoda έγραψε: πες του ομως οτι εισαι και δεσμευμενος αυτην την περιοδο
Γιατι; λες να ενδιαφέρεται;; Αφού είναι παντρεμένος.. :mrgreen:

Image
αυτη ρε είναι η νυν του Δήμου!! Γι αυτο θέλει ακόμα την παλιά.. :mrgreen: :mrgreen:
διοτι παιζουνε πολλες πεταλουδες και ονειρα τωρα τελευταια στο ντουκατιστι,....για σενα το λεω,...για να σε προφυλαξωψω :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
κάτσε να πιάσω υπολογιστή γιατι είμαι με το κινητο και θα σου και γω τι όνειρα έχω δει τελευταία... :cool:
εντι
και πεστου και πως τις ριχνεις ρε ατιμε....τις φωναζει σπιτι του και τις μαγειρευει :mrgreen: :mrgreen:

Image
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6802
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από argy »

Γεια σου λύκε.
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 22:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από dagger moon »

Λύκος έγραψε:
Πρωτον ευχαριστω πραγματικα για την απαντηση και αναγνωριζω τον τσαμπουκα που ηθελε να κανεις κατι τετοιο. Συμφωνω με τα περισσοτερα απ οσα λες. Ξερεις οτι κι εγω σε πηγαινα με χιλια. Το αφηνω αυτο στην ακρη. Στο δια ταυτα.

Να πω οτι ηταν μ@λ$κι@ μου που τα εσβησα; Να το πω. Δεν ειναι η πρωτη και η τελευταια μου. Να πω οτι ηταν μ@λ$κι@ που το εσβησες; Ναι, κι αυτο θα το πω. Οποτε; Καναμε κι οι δυο λαθος;

Και ο λογος που δεν θα γινομουν ΠΟΤΕ αντμινοτετοιος ειναι γιατι θα εκανα λαθη οπως εσυ. Στανταρ. Και σιγουρα την αλλη μερα θα την ειχα κανει. Κι αυτο στανταρ.

Αυτο που θα μ αρεσε τοτε θα ηταν ενα 'μ@λ$κι@ μου που το σβησα, σορρυ'.

Σε πμ σε τηλ, σε ταξιδιωτικο περιστερι. Και τοτε θα λεγα κι εγω, να σαι σιγουρη 'μλκια μου που εσβησα΄.

Και κλεινω με το 'και βρηκες πατημα'. Δε βρηκα πατημα. Δεν ηταν κατι που ηθελα να κανω.

Νερο κι αλατι;

Τεκιλα και λεμονι;

Ναι, ξερεις οτι σε παω.

Αν ξαναγινει κατι τετοιο θα αντιδρασω παλι ετσι;

Ναι πιθανοτατα.

Εμπιστευομαι τον εαυτο μου να ειμαι καλος χρηστης οσο κι εσεις να ειστε αλανθαστοι αντμιν.

Και μια και το μελετησες......

Ε δεν το εκανα , ηταν μια κατασταση περιεργη , το αμελησα, δεν εδωσα σημασια , παντως δεν σου μιλησα και αναγνωριζω οτι ήταν λαθος , και ειναι κατι το οποίο ουτε εγω ουτε εσυ μπορουμε να αλλαξουμε .

Δεν μ αρεσει να αφηνω σκιες Λαζαρε.
Ειμαστε στον ιδιο χωρο και δεν θα επιτρεψω στον εαυτο μου την οποια αντιπαραθεση ή πικρα να επηρεάσει την συμπεριφορά μου απεναντι σε κανενα.

Αλανθαστη δεν ειμαι και δεν θα γινω ποτε ... οταν κανω την πα παρια να μου το πεις /πειτε ... αλλιως πως θα ξερω τι πειραξε ποιον ?

Αλανθαστος αντμιν/μοντ δεν υπαρχει κι οποιος νομιζει οτι ειναι ... στρουθοκαμηλίζει

Θα κανω τα ιδια λαθη ? Μπορει , ισως να κανω και σοβαροτερα ... αλλα ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο βαλετω ...

Σου ζηταω συγνωμη για το "βρηκες πατημα" ... δεν ξερω πως μπορει να ενοιωθες εκεινο το διαστημα οποτε θεωρω οτι σε αδικω και βγαζω προκαταληψη απεναντι σου κατι που δεν ταιριαζει στον χαρακτηρα μου.

Και επειδή το σοου δεν τελειωνει αν δεν βγει η χοντρη να τραγουδήσει ... τσακω αυτο που λατρευω



και κατι που μου ειχε πει ο φιλος μου ο Γκραβενιτης

"η ζωή μας ειναι μια βόλτα σε ένα κουτί , απο εμας εξαρταται αν το κουτί θα είναι μεγαλο ή μικρό " προσπαθω να το κραταω μεγαλο το κουτι ...

ενα βραδυ σε ενα live του ... το επαιξε ... για μένα :)) :))

την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από Λύκος »

Με τσακισες με τη χοντρή κακουργα..........

Αντε κι απο μενα ενα...



Χωρις σκιες μεταξυ μας :hibye:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 22:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από dagger moon »

Χωρις σκιες :)
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
Chris_Monza
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 925
Εγγραφή: Δευ 25 Αύγ 2008, 14:27
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλόνικα

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από Chris_Monza »

Λύκος έγραψε:Aνεβηκε αργα στο Γκουτσι. Το ζυγισε αναμεσα στα ποδια του. Απο τοτε που ειχε βγαλει τα ροδακια δεν ηταν τοσο ευκολο. Εβαλε μπροστα. Εβαλε μπροστα. Εβαλε μπροστα.
άμα δεν σπρώξεις, δεν έχει χαρακτήρα το μηχανάκι!
Να δεις που θα ειναι τροφοδοσια. με τις πλατίνες να δεις τι αίμα έχω φτύσει!

Εβαλε μπροστα και ξεκινησε. Ναι, τεραστια διαφορα απ το AR. Κατ' αρχην αυτο δεν ηταν κοκκινο. Κι ηταν και πιο μεγαλο. Κι ειχε κι αυτα τα καρουμπαλα στο μοτερ. Τι μλκιες του λεγανε λοιπον;

Ασε που στο Γκουτσι ολα κινουνταν πιο γρηγορα. Τα τρακτερ που τον προσπερνουσαν, τα ποδηλατα, η γρια με τα ξυλα που τον προσπερασε στην ανηφορα.
έλεος ρέέέ
Αποφασισε κι αυτος να προσπερασει. Δεν ηξερε αν τα Γκουτσι κανουν προσπεραση, δεν ειχε διαβασει κατι σχετικο στο μανιουαλ. Αλλα θα το παλευε. Σε λιγο βρηκε το ανυποπτο θυμα του, ενα φορτηγο με κολλημενη αναρτηση που κουβαλουσε μπετοβεργες.
ναι αλλά γραναζωμένο..
Τσεκαρε αν εχει μαζι του γαλετες και σταφιδες και κατεβασε μια. Αλλοι ειχαν παει βορειο Ακρωτηρι. Αλλοι Ντακαρ. Αυτος θα προσπερνουσε. Εσφιξε τα δοντια και ανοιξε τερμα το γκαζι.

Αυτος με το φορτηγο ηταν ο Ηλιας. Παντρεμενος με δυο παιδια, την Αννουλα και τον Τακη. Του εδειξε και τις φωτογραφιες. Συζητησανε για τα προβληματα τους, τις ανησυχιες τους. Νυχτωνε ομως κι η προσπεραση τελειωνε. Ο Ηλιας πατησε κι αλλο τα φρενα και τον αφησε να περασει μπροστα, οπου προσπαθουσε να μην τον πατησει για τα επομενα 30 χλμ.

Τι ωραια βολτα.

Την αλλη φορα παντως θα επαιρνε το AR. Δεν γινεται καθε φορα να κανει ενα διημερο σπιτι-γραφειο.

--

Σε καλυψα? :hibye:
κατουρήθηκα πάλι :lolol: :lolololol: :lolol: :lolololol: :lolol: :lolololol:
Χρήστος

"ευθεία: εκείνο το άχρηστο κομμάτι ασφάλτου που ενώνει δύο στροφές" ..απ'την Ducatopedia

Proud member of...
Εικόνα
ΜπεεΕεεΕΕΕεεεΕΕΕεεεεΕΕ
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από Λύκος »

Νννναι τωρα που εισαι κατουρημενος δεν κοιτας και δω που εχω κανει μια μινι αναφορα? :mrgreen:

http://www.ducatisti.gr/phpBB3/viewtopi ... 75&t=23569
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
REDRIDER
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2661
Εγγραφή: Τετ 02 Απρ 2008, 00:10
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλονίκη σε λέω......

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από REDRIDER »

Λύκο σε διαβάζω από μικρός........και κάθε φορά νιώθω.γεμάτος........ευχαριστώ :glimpse: :glimpse:
Scusa Mamma, Sono Un Motociclista........
Άβαταρ μέλους
Κωνσταντίνος Τύρλας
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2008, 12:59
Gender: Male
Bike: 999R
Other: 750SS
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Re: Εκμυστηρευσεις

Δημοσίευση από Κωνσταντίνος Τύρλας »

Ρε...δεν παίζεσαι λέμε
Kωνσταντίνος
" Κάλλιο ροκκάς και εντουράς παρά στρητάς και καρεκλάς "
info@sgstudio.gr
www.sgstudio.gr
Απάντηση