....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
AmbaSSadoRR
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2266
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 12:54
Gender: Male
Τοποθεσία: MILANO

....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από AmbaSSadoRR »

μια παρεα στην κρητη πηγαινε για μπανιο στην πλακα......
καποιος περασε λενε...καποιον απο εξωτερικη...αερα πατερα...
(σαολιννν κετσι ασουμε στυλ) :cool2: :cool2: ,
και μετα αυτος ο καποιος(εχωντας λεει ...γκαζουμπα αγρια...αλλα μονο για ευθεια..!!!)..
προσπαθουσε να κανει νοημα με τα φωτα να πανε πιο σιγα..γιατι αΝ τσατιστει...
θα φωναξει το φιλο του απο το ποντηκονησι να τους τρελανει ολους εκει με το πιο νεο στυλ...
μπενω φετα βγενω κασετα.... :shock: :shock:


προσοχη λοιπον!!!
Υπαρχουν... Ανθρωποι και...
....ανθρωπακια....
Άβαταρ μέλους
Rizzla+
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1549
Εγγραφή: Κυρ 02 Μάιος 2010, 14:59
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: No Mans Land

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Rizzla+ »

:popcorn:
Θελω να το δω κ μπορω......
proud member of
Εικόνα


Remember, remember, the 5th of November
The Gunpowder Treason and plot;
I know of no reason why Gunpowder Treason
Should ever be forgot.
Άβαταρ μέλους
Rock-ass
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3577
Εγγραφή: Παρ 23 Μάιος 2008, 14:24
Other: 695 R

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Rock-ass »

επιτελους ενα σοβαρο ποστ!!!
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Λύκος »

Aυτον τον Ποντικονησιωτη λοιπον που λες τον θυμαμαι.

Ειχε κατεβει μια φορα που λες μαζι μ εναν αλλο με κατι 50αρια πηρουνια και κατι δισκοφρενόπιτσες και μου τα δειχνανε και καναμε ολοι μαζι 'ωωωω'

Και μετα μου λενε παμε Εθνικη βολτα που λες και λεω παιδια παμε επαρχιακο, εγω βεβαια δε θα στριβω γιατι και το μανιουαλ λεει για ευθεια μονο, θα κατεβαινω να το γυριζω να κανω και τη γυμναστικη μου!

Ευθυς αμεσως λοιπον ξεκινησαμε. Σφιχτος επαρχιακος και τα παιδια στριβανε ΓΜΩ οντως! Βεβαια εγω δεν εκατσα να το δω γιατι βιαζομουνα λεω κατσε να φυγω μπροστα να μην τους κλεινω κι ολο το δρομο γιατι ειναι μπαταλικο λιγο το δικο μου. Μετα τους περιμενα κανα 10λεπτο και μου λενε εχασες! Να δεις γονατα, πραματα, πωπω μεγαλεια και μετα ξαναβιαζομουνα εγω και παλι το χασα ρε γμτ. Αλλα οι περιγραφες αλλο να σου λεω κι αλλο ν' ακους και πως μπαινει και ειναι ο παλμος στο λαστιχο - δεν τα ξερα κι εγω ρε φιλε πρωτη φορα τ' ακουσα.

Τωρα αυτο που λες για την Πλακα και το μπανιο, λογικα περασαν ενα ΧΤ600, εγω πηγαινα μπροστα μεχρι που εφυγε ο κ@λος στον αερα με μια 180αρα και το φχαριστηθηκα - αλλα μετα οντως, παρολο που ειναι ολο μια ευθεια μεχρι Αγ. Νικολαο ουτε εγω ουτε ενα Busa ουτε το ΧΤ καταφεραμε να τα περασουμε.

Εκπληκτικα μηχανακια.

ΥΓ. Ω ρε γμτ τωρα το ειδα. Στη φωτο που εχεις βαλει ειναι μηχανακι δεν εισαι εσυ κι απο κατω λεει Milano όχι Misano και λεω και γω θα ναι κανεις παραξενος κι εγινε η μαπα του ετσι απ τα γκαζα

ΥΓ2. Ελα αμα θες Κρητη να παμε στον επαρχιακο να στριψεις κι εσυ, θα φυγω μπροστα να μη σ' ενοχλω :mrgreen:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
AmbaSSadoRR
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2266
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 12:54
Gender: Male
Τοποθεσία: MILANO

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από AmbaSSadoRR »

Λύκος έγραψε: ..


ΥΓ2. Ελα αμα θες Κρητη να παμε στον επαρχιακο να στριψεις κι εσυ, θα φυγω μπροστα να μη σ' ενοχλω :mrgreen:
ποτε δεν ειχα αμφιβολιες για την ευγενικοτητα που σε διακρινει....

υγ.1
ησουνα και συ στη.... παρεα?
Υπαρχουν... Ανθρωποι και...
....ανθρωπακια....
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Λύκος »

AmbaSSadoRR έγραψε:ησουνα και συ στη.... παρεα?
Μου τα πανε κι εμενα, μη νομιζεις. :innocent2:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
AmbaSSadoRR
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2266
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 12:54
Gender: Male
Τοποθεσία: MILANO

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από AmbaSSadoRR »

Λύκος έγραψε:
Μου τα πανε κι εμενα, μη νομιζεις. :innocent2:

αρα...
δλδ..
γι αυτον με την ..γκαζουμπα ...ειναι ολα αληθεια.... η μυθος....?
τι εχεις ακουσει εσυ?
Υπαρχουν... Ανθρωποι και...
....ανθρωπακια....
Άβαταρ μέλους
Desmodromic Svarth
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 04 Μάιος 2012, 17:48
Other: 916

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Desmodromic Svarth »

κυριε αντμίν...!!!

κύριε αντμίιιιιν...!!!

αυτοι οι δύο οι απο πάνω, μπαίνουνε και γράφουνε μονο οταν εγω ειμαι εκτός σύνδεσης και οταν εγω ειμαι εντος, αυτοί είναι εκτος.
Εκτός αυτού και οι δύο είναι πάντα εκτός θέματος αλλα μόνον οταν ειναι εντός σύνδεσης.Εντός αυτου του πλαισιου παρακαλω να διαγραφει ο λογαριασμός τους, και τα κλειδια απο τα μηχανακια τους να τους αφαιρεθούν βίαια και τα πεταχτούν σε τρύπα απο τερμίτες στην βόρεια Καμπότζη. Να συλληφθούν και δεμένοι απο τον αστράγαλο να δεθούν για πάντα έξω απο φωλιά νηστικών Κοάλα. Εάν αυτό δεν πιάσει λέω να τους αμολήσουμε με κουκούλες και μπλουζάκια Ducatisti, εξω απο γιάφκα της Γιακούζα με κωλοφτιαγμένα TW125 ,στο Τόκιο.
εάν ακομα και αυτό δεν πιάσει και οι γιακούζιδες μας τους στειλουν πίσω, πραγματικά θα πρεπει να κατέβω στo Μιλάνο της Κρητης και να ξεπλύνω την προσβολή με motul 10-40, αυτό που βάζει ο πρεσβης στο τεπόζιτο του D16 για να βγαζει καμπούλα και να λεει στους ιδιοκτήτες BMW οτι δεν ειναι κανονικό της ιταλίας αλλά φτιάχνεται στην Καμπούλ. Ο άλλος με το νικνειμ Λύκος ή Αλογόμυγας, έμαθα επίσης ότι στήνει κόντρες σε αμοιρους ιδιοκτήτες chally με ενα XL185 του 85. και αυτο όπως ξερετε κύριε αντμιν είναι ανεπίτρεπτο στις μερες μας , που ολοι πλεον ξερουμε ότι τα chally δεν τα περνάει κανείς, τά πάντα όλα και τα κοάλα τίποτα
αυτα ειχα να πω, παντα με σωας τας φρένας και ψιλοκλαταρισμένο το εμπρος λάστιχο

(το παραπάνω κέιμενο ειναι τόσο πραγματικό και λογικό όσο και τα γραφόμενα των αποπάνωνες..)
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από moikan »

χωρις να θελω να παραπλανησω το κοινο θα πω εγω τι ακουστικε στην λευκαδα...
ηρθε ενα πουλακι και μου ειπε ...να δεις πως το λεγανε...α ναι....ιγμοτρυποκαριδος..... :mrgreen:

ηταν λεει ενας τυπος με ενα τσοχοντα....ενας αλλος λεει με ενα α.τ.ι.α κοκινο που ειχε για συμπλεκτι λεει ενα σπαστιρα απο λυτροβιο και θα πηγενανε για μπανιο λεει...

αυτος τα ειπε οχι εγω...

και εκει που πηγενανε και ηταν μια ο ενας μπροστα και μια ο αλλος....

σκαει μυτη απο το πουθενα μια ομαδα πυτα γυρο με ολα τις τσοχοντα(κλεμενους ιταλους για τα ηλεκτρικα,κλεμενους σουμιεδομαστορους απο σουηδια,κλεμενους αγκυρομαστορες απο ιταλια) και κατι κανανε στο τσοχοντα και πηγενε μπαλα....
και ΄βλεπει ο αλλος με το α.τ.ι.α τοι γινετε και περνει με τον τηλεγραφο και ερχετε ενας που ασχολητε με υφεστια...πως τον λενε ρε γαμοτο...ααααα φουτσιγιαμα...και βαζει κατι πραγματα που ηταν αναποδα στην σωστη θεση και πηγενε και αυτο μπαλα λεει.....

γαμοτο δεν μου ειπε το τελος ομος....

μολις μαθω θα ς σας πω....
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Λύκος »

moikan έγραψε:χωρις να θελω να παραπλανησω το κοινο θα πω εγω τι ακουστικε στην λευκαδα...
ηρθε ενα πουλακι και μου ειπε ...να δεις πως το λεγανε...α ναι....ιγμοτρυποκαριδος..... :mrgreen:
Tα ξερω αυτα τα πουλακια

Εξελισσονται σαν τα ποκεμον

Πρωτα ειναι ιγμοτρυποκαρυδος και μετα γινεται ιγμοτρυποκωλάριδος.

Την τριτη εξελιξη δεν την εχει δει κανεις αλλα μαλλον γινεται κατι σαν τον Χοπκινς, πιο αδυνατος και χωρις το ταλεντο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
SuperGeorge
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 08:29
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Honda Blackbird

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από SuperGeorge »

Λύκος έγραψε:Αλλα οι περιγραφες αλλο να σου λεω κι αλλο ν' ακους και πως μπαινει και ειναι ο παλμος στο λαστιχο - δεν τα ξερα κι εγω ρε φιλε πρωτη φορα τ' ακουσα.
Κέρνα πόνο Λύκε :thumbsup:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από dimitris848 »

Βρε πρωί πρωί :)) ....όλα τα πόστ κορυφαία .....πάω για μπάνιο στη θάλασσα να ξεπλυθώ.....
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
fanismulti1000
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 361
Εγγραφή: Παρ 25 Μαρ 2011, 23:05
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: kt 9'2 custom

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από fanismulti1000 »

[quote="Λύκος"]Ειχε κατεβει μια φορα που λες μαζι μ εναν αλλο με κατι 50αρια πηρουνια και κατι δισκοφρενόπιτσες και μου τα δειχνανε και καναμε ολοι μαζι 'ωωωω'

δεν υπαρχεις :hibye:
stasinos
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 276
Εγγραφή: Πέμ 05 Ιούλ 2012, 06:32
Gender: Male
Bike: 996
Other: 851-907 paso-RF 900
Τοποθεσία: Κρήτη

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από stasinos »

CRETE GREECE PART1
http://youtu.be/l9FeqllkDC4" onclick="window.open(this.href);return false;



:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ΜΙΜΗΣ ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ Συνταξιούχος Μηχανικός επιγείων και εναέριων μέσων τεχνικής Σχολής Ο.Α.Ε.Δ. το 1970.ΕΞΠΕΡ στη συντήρηση/επισκευή Ducati motor (σεμινάρια εκπαίδευσης στην Ιταλία . . . .)
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Stelios62 »

Desmodromic Svarth έγραψε:..........τα chally δεν τα περνάει κανείς............

.....δεν θελω να ακουω για chally γιατι τα περνω στο κρανιο....ετσι...?....περιμενω το κερατο μου να χαλασει κατι να το
πεταξω....και δεν χαλαει το μπουρδελλο....αν ειναι δυνατον....ουτε λαδια δεν του βαζω μηπως και κολλησει....
δεν γινονται αυτα......ελεος πια,ειναι η προσβολη της μοτο-οικογενειας μου.......
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

Stelios62 έγραψε: .....δεν θελω να ακουω για chally γιατι τα περνω στο κρανιο....ετσι...?....περιμενω το κερατο μου να χαλασει κατι να το
πεταξω....και δεν χαλαει το μπουρδελλο....αν ειναι δυνατον....ουτε λαδια δεν του βαζω μηπως και κολλησει....
δεν γινονται αυτα......ελεος πια,ειναι η προσβολη της μοτο-οικογενειας μου.......
Όχι! Κράτα το chally για να πηγαίνεις βόλτες με το Λύκο...μετά το μπολντορα και το 185 είναι η επόμενη φυσική και λογική επιλογή... :mrgreen: :mrgreen:
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
Άβαταρ μέλους
Desmodromic Svarth
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 20
Εγγραφή: Παρ 04 Μάιος 2012, 17:48
Other: 916

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Desmodromic Svarth »

Stelios62 έγραψε:

.....δεν θελω να ακουω για chally γιατι τα περνω στο κρανιο....ετσι...?....περιμενω το κερατο μου να χαλασει κατι να το
πεταξω....και δεν χαλαει το μπουρδελλο....αν ειναι δυνατον....ουτε λαδια δεν του βαζω μηπως και κολλησει....
δεν γινονται αυτα......ελεος πια,ειναι η προσβολη της μοτο-οικογενειας μου.......
αυτο του λεω και γω του σιχαμένου....δεν ντρέπεται να περνάει τα chally...?
αλλα Honda καβαλάει....τι να του πεις μετά απο αυτό...

εγω προχθες που μουν στο δρόμο με το ποδήλατο, ξαφνικά γεμίζει ο καθρέφτης μου με κάτι.....
ξανακοιτάω...
ήταν ενας άνθρωπος καθισμένος σε στάση οδήγησης αλλα δεν φαινόταν να καβαλάει τίποτα....

τα φρυδια του ανέμιζαν αλλά έδειχνε σαν να αιωρείται....



κόβω...

πάω με 10...

πάω με 3...

ξανακόβω....


και με περασε ενα chally....

στάματησε λίγο πιό κάτω, σηκώθηκε, το κρέμασε απο τα κλειδιά του , τα έβαλε στην τσέπη του και ανέβηκε σπίτι του...:mrgreen:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Desmodromic Svarth την Σάβ 25 Αύγ 2012, 10:00, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από dimitris848 »

Πραγματικό γεγονός....
Περπατάω στο πεζοδρόμιο κάπου σε ένα στενάκι και δίπλα μου όλο παρκαρισμένα αμάξια. Ξαφνικά γυρνάω το κεφάλι και βλέπω να ξεκινάει ένα ζευγάρι ώμοι με κεφάλι :wsmile: και να επιταχύνει ...σιγά σιγά και ξαφνικά σταματάει στα 50 μέτρα ας πούμε ανάμεσα απο κάτι παρκαρισμένα και σκύβει ...ο κέφαλος, σάν να πάει να σηκώσει κάτι και ανεβάζει ένα φούλ ελαφρωμένο απο τα πολλά πολλά, τσάλυ, στο πεζοδρόμιο και το παίρνει κάτω απο την ...αμασχάλη και το κατεβάζει σε ένα υπογειάκι που ήταν εκεί με σκαλιά και βγαίνει στο δευτερόλεπτο και φεύγει κύριος......κι εγώ θα ήθελα να ζήσω τέτοια φάση..... :wsmile:
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Zaxaroplastis
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Παρ 18 Ιουν 2010, 15:32
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Zaxaroplastis »

Εσύ τόσος που είσαι δε θες chally. Το κανεις και με varadero αυτο...
Απλά θα τρομάζεις τους επιβάτες των διόροφων λεωφορείων... :mrgreen: :mrgreen:
Μόνο τα πρόβατα φοβούνται έξω απ' το μαντρί... :cool:
Άβαταρ μέλους
markous
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3390
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιουν 2008, 00:29
Gender: Male
Bike: 999
Other: το Τέρας

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από markous »

Zaxaroplastis έγραψε:Εσύ τόσος που είσαι δε θες chally. Το κανεις και με varadero αυτο...
Απλά θα τρομάζεις τους επιβάτες των διόροφων λεωφορείων... :mrgreen: :mrgreen:
:bang2: :bang2: :mrgreen:
joe strummer- the future is unwritten

καλο ταξιδι φιλε.........

member of pastitsada racing team
Άβαταρ μέλους
Christos696
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3108
Εγγραφή: Κυρ 25 Ιαν 2009, 21:50
Bike: Monster 696

Re: ....Διαδοθηκε,Ακουστηκε...μαθευτηκε,οτι..

Δημοσίευση από Christos696 »

Χθες είδα ένα βιντεάκι... Λύκος VS Husaberg... και κέρδισε το husaberg :whistling:
ducatista #941
Απάντηση