Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Μέρες πίστας και αγώνες
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 17:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από indianos »

Ο 18χρονος Γιώργος Παπασταύρου είναι ο εκλεκτός!

Έγινε στην πίστα των Μεγάρων ο 2ος γύρος δοκιμών της νεοσύστατης ομάδας “KOSMOCAR – EKO DUCATI TEAM”, για την επιλογή του οδηγού που θα εκπροσωπήσει την “κόκκινη” ομάδα στο Ελληνικό Πρωτάθλημα, καθώς και σε έναν Αγώνα του Ιταλικού Πρωταθλήματος CIV. Οι δύο οδηγοί που κάθισαν στη σέλα της Ducati Panigale 1199SSTK είναι ο Πρωταθλητής Κώστας Κοντομάρος και ο νικητής του Κυπέλλου της κατηγορίας ΟΡΕΝ 600cc Γιώργος Παπασταύρου. Παρά τα προβλήματα που αντιμετώπισαν στη διαδρομή των δύο χιλιομέτρων της πίστας, λόγω της δυνατής βροχής των προηγούμενων ημερών, οι δύο οδηγοί κατάφεραν να ολοκληρώσουν μια σειρά αρκετών γύρων, πάνω στην 1199SSTK που έκανε την πρώτη της εμφάνιση με τα χρώματα των χορηγών της ομάδας. Τα σλικ λάστιχα της Pirelli ανέβασαν θερμοκρασία και οι χρόνοι κατέβηκαν, ενώ και οι δύο οδηγοί δήλωσαν ότι διασκέδασαν ιδιαίτερα με την οδήγηση της Panigale.
Tο 2ο αυτό γύρο των δοκιμών παρακολούθησαν από κοντά, ο Γενικός Διευθυντής της Kosmocar κ. Στήβεν Σίρτης ο Διευθυντής Πωλήσεων και Marketing της Ducati κ. Γιάννης Μυτιληνάκης και ο Marketing Manager της Ducati κ. Γιώργος Παγιατάκης, δείχνοντας το μεγάλο ενδιαφέρον της νέας αντιπροσωπείας της Ducati στη χώρα μας, για το αγωνιστικό τμήμα.
Τελικά η ομάδα επέλεξε τον 18χρονο Γιώργο Παπασταύρου για να την εκπροσωπήσει το 2013 στις πίστες και σε όλες τις εκδηλώσεις που θα βρεθεί η KOSMOCAR – EKO DUCATI TEAM.

Ο Γιώργος Παπασταύρου γεννήθηκε στις 28 Δεκεμβρίου του 1994 και οδήγησε μοτοσυκλέτα για πρώτη φορά σε ηλικία 4 χρονών. Ασχολήθηκε αρχικά με το Μοτοκρός και ο πρώτος του επίσημος αγώνας ήταν αυτός της Κοζάνης το 2008, όπου τερμάτισε 5ος. Το 2010 δοκιμάζει μια Supersport μοτοσυκλέτα 600cc στη διάρκεια ενός track day και από τότε η Ταχύτητα τον συναρπάζει. Το 2012 συμμετέχει στον 1ο Αγώνα της χρονιάς για το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Ταχύτητας στην κατηγορία ΟΡΕΝ 600cc και το τέλος της χρονιάς τον βρίσκει στην 1η θέση της κατάταξης. Οι επιδόσεις του τράβηξαν την προσοχή αρκετών και του έδωσαν το “εισιτήριο” για τις δοκιμές επιλογής της επίσημης ομάδας της Ducati.
O Διευθυντής της Ducati Γιάννης Μυτιληνάκης δήλωσε: “Είμαστε στην ευχάριστη θέση να υποστηρίζουμε ένα νεαρό ανερχόμενο οδηγό, στην προσπάθεια να δώσουμε την ευκαιρία σε έναν Έλληνα να κάνει διεθνή καριέρα σε αγώνες Ταχύτητας. Σε συνεργασία με το αγωνιστικό τμήμα του εργοστασίου του Borgo Panigale, το Ducati Corse, θα συμμετέχουμε και στο Ιταλικό Πρωτάθλημα. Έτσι ο οδηγός μας θα εξελιχθεί μέσα από την επαφή και με την ομάδα Barni Racing που συμμετέχει στο Παγκόσμιο Πρωτάθλημα”.
Από την πλευρά του ο Γενικός Διευθυντής Στήβεν Σίρτης δήλωσε: “Η Kosmocar θέλει να δώσει μια νέα πνοή στους Αγώνες και επιλέγει ένα νέο ταλέντο που έχει όλο το μέλλον μπροστά του. Θα επενδύσουμε στο μέλλον και ο Γιώργος Παπασταύρου είναι ένας οδηγός με επιμονή και όρεξη για δουλειά, που είναι ο μόνος τρόπος για προχωρήσουμε μπροστά”. Από τη μεριά του ο 18χρονος οδηγός ήταν ιδιαίτερα χαρούμενος: “Είναι μεγάλη μου τιμή και μαζί μεγάλη ευθύνη, το να οδηγήσω για μια θρυλική εταιρία όπως η Ducati. Είναι κάτι πέρα από τα όνειρά μου και τώρα θα προσπαθήσω να χαρώ τη στιγμή. Όμως από αύριο θα συνεχίσω την προπόνησή μου και μαζί θα τελειώσω τη σχολή μου, ώστε να καταφέρω να συνδυάσω Αγώνες και σπουδές. Ελπίζω στο τέλος της χρονιάς να έχω γίνει καλύτερος οδηγός και να δικαιώσω την επιλογή της ομάδας KOSMOCAR – EKO DUCATI TEAM”.

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=13424" onclick="window.open(this.href);return false;
Image
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από Stelios62 »

.... τωρα να σου πω πως χαρηκα ?..... δεν το νοιωθω , μεχρι να βρεθει ο επομενος αγοραστης της DUCATI ........! :cool:

Φυσικα συγχαρητηρια στον οδηγο και παντα νικες . :thumbsup:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από Raf »

Πιτσιρικας ειναι και εχει δρομο μπροστα του,μακαρι να πανε ολα καλα.
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 17:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από indianos »

Εχει και χρημα! :cool:
Image
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4581
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από HackmaN »

^+1

Που να τρέξει ο φτωχομπινές στην Ελλάδα... ακριβά σπορ αυτά...
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 19:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

αυτο το συμμετοχη στο ιταλικο ειναι +.ελπιζω να τρεξει περρισοτερους γυρους
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Thodoris
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 802
Εγγραφή: Σάβ 24 Απρ 2010, 19:00
Gender: Male
Τοποθεσία: Πατρα

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από Thodoris »

indianos έγραψε:Εχει και χρημα! :cool:
Αυτο ηθελα να πω και εγω...
Τον ειχα δει σε ενα τρακντει και η μηχανη μου εκανε λιγοτερα απο την στολη του και τον εξοπλισμο του γενικα!!!!
Ειμαι αλητης εγω....εχω μηχανη!
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από tesla »

αντι να το παρει ο παναγιωτοπουλος να το ξεζουμισει...τεσπα...πρεπει να γινει και στο μαγαζι διαφημιση...
opanos
Άβαταρ μέλους
ΛΕΩΝΙΔΑΣ 748
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1578
Εγγραφή: Παρ 19 Σεπ 2008, 17:33
Gender: Male
Bike: 748SP
Other: 750 ss 1992
Τοποθεσία: ΛΕΥΚΑΔΑ

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από ΛΕΩΝΙΔΑΣ 748 »

tesla έγραψε:αντι να το παρει ο παναγιωτοπουλος να το ξεζουμισει...
:thumbsup:
δεν υπάρχει δεν μπορώ..., υπάρχει δε γ@μιέται!!!


http://www.symol.gr
http://www.altina.gr
Άβαταρ μέλους
ianos55
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Δευ 12 Οκτ 2009, 15:01
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από ianos55 »

Εγώ από την πλευρά μου, θα ευχηθώ καλή τύχη στον Παπασταύρου και καλή σταδιοδρομία στους αγώνες, και καλή επιτυχία στο πρωτάθλημα μοτοσυκλέτας.
Αλλά από έμπειρη πηγή έμαθα ότι για να τον πάρουν στην ομάδα της Ducati με την επίσημη υποστήριξη της αντιπροσωπείας, τον παρακαλάγαν δέκα μερόνυχτα, και του έδωσαν μέχρι και δουλειά(έξτρα μισθό) σαν υπάλληλος της αντιπροσωπείας.
Έχει για μάνατζερ τον πατέρα του και τους έκανε την ζωή πατίνι μέχρι να υπογράψει.
Το μόνο που έχω να πω είναι ότι εάν ξεκινάει με τέτοια μυαλά και με μάνατζερ τον πατέρα του, μόνο πάτο θα πάει και ας είναι ταλέντο. Ταλέντο θα μείνει..........
Αυτά.....
That night wolves were stop,cause humans were screaming......

Abyss str.zero No
Άβαταρ μέλους
DimST
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2012, 16:02
Gender: Male
Bike: ST4S
Other: Speed triple 900
Τοποθεσία: Athens, Greece
Επικοινωνία:

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από DimST »

Δε ξέρω ποια η πηγή σου φίλε ianos55 αλλά με μεγάλη σιγουριά μπορώ να σου πώ πως τίποτε απ'αυτά που λές δεν ισχύουν. Σιγά μη τους εκβίασε κι'όλας! :zep:
Δε μπορώ να πώ πολλά παραπάνω πράγματα για την ώρα, το σίγουρο είναι πως υπάρχει σοβαρή παραπληροφόρηση. Το μόνο που μπορώ να σου προτείνω είναι πως μελλοντικά αν κάτι δε το έχεις επιβεβαιώσει διεξοδικά, καλό θα ήταν να μη το δημοσιεύεις.
Άβαταρ μέλους
nikosrr
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:22
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: CBR600RR, Vespa
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από nikosrr »

Και άλλος είχε μάνατζερ τον πατέρα του αλλά μέχρι τώρα δεν έχουν γίνει ακόμα θαύματα , θεωρώ πως αν και έχουν μικροί διαφορά ηλικίας και οι 2 πως επέλεξαν το μικρότερο γιατί για κάποιους είναι επένδυση και βλέπουν ποιο μακρυά. Ο μικρός που είναι τυχερός για την ευκαιρία που του δίνεται είχε και άλλους ανθρώπους γύρω του που τον βοήθησαν και όχι μόνο τον πατέρα του...Όπως και να είναι εμείς του ευχόμαστε καλή επιτυχία και καλούς αγώνες :thumbsup: χρειαζόμαστε τέτοιους ανθρώπους τέτοιες μέρες...
Άβαταρ μέλους
ianos55
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Δευ 12 Οκτ 2009, 15:01
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από ianos55 »

DimST έγραψε:Δε ξέρω ποια η πηγή σου φίλε ianos55 αλλά με μεγάλη σιγουριά μπορώ να σου πώ πως τίποτε απ'αυτά που λές δεν ισχύουν. Σιγά μη τους εκβίασε κι'όλας! :zep:
Δε μπορώ να πώ πολλά παραπάνω πράγματα για την ώρα, το σίγουρο είναι πως υπάρχει σοβαρή παραπληροφόρηση. Το μόνο που μπορώ να σου προτείνω είναι πως μελλοντικά αν κάτι δε το έχεις επιβεβαιώσει διεξοδικά, καλό θα ήταν να μη το δημοσιεύεις.
Λοιπόν φίλε μου.

Επειδή δεν έχω πρόθεση να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου και επειδή δεν ήμουν μπροστά, αλλά ούτε είχα και κανένα ένομο συμφέρον να αναφέρω αυτά που ανέφερα με όποιον τρόπο εγώ θέλω και όπως θέλω, θα σου πω τα εξής.
Δεν είμαι ντεντέκτιβ, ούτε και θέλω να γίνω αντίπαλος του αγωνιζόμενου, απλά έχω πελάτη έναν εγαζόμενο στην Kosmocar(δεν θα αναφέρω ούτε τον τομέα του αλλά ούτε και το όνομα του, αλλά πίστεψε με είναι υπαρκτό πρόσωπο) σε μια κουβέντα που είχαμε πριν μια εβδομάδα μου είπε όλα αυτά που προανέφερα.
Επίσης μου είχε αναφέρει ότι την πρώτη μοτοσυκλέτα που είχαν στείλει από την Ιταλία την έκαψαν, και τους έστειλαν άλλη.
Εμένα πάντως μου έκανε πολύ κακή εντύπωση όλα αυτά που μου είχε πει για την όλη κατάσταση.
Θέλω όμως να σε ρωτήσω και κάτι και εάν βεβαίως θες μου απαντάς, και εάν βεβαίως γνωρίζεις και εσύ προσωπικά, μιας και φαίνεται ότι το ξέρεις το deal, για να δω εάν ισχύουν έστω κάτι από αυτά που έμαθα, χωρίς βέβαια να μου πέφτει και λόγος, μιας και ούτε με ενδιαφέρει αλλά ούτε και με κόφτει.....
Ο πατέρας του όντως είναι ο μάνατζερ του?
Θα έχει θέση εργαζομένου στην εν λόγω εταιρεία?

Και για να σου ξεκαθαρίσω και κάτι πολύ αληθές.
Δεν έχω κανένα λόγο να αμφισβητήσω όλα αυτά που λες και δεν έχω κανένα λόγο να μην σε πιστέψω. Άλλωστε από αγώνες δεν ξέρω και πολλά μιας και δεν πολυασχολούμαι. Εσένα όμως και σε παλαιότερα ποστ σε βλέπω ενεργό και πάντα ενημερωμένο, και σίγουρα γνωρίζεις τουλάχιστον τα διπλά από εμένα.
Απλά νομίζω ότι σε έθιξα προσωπικά με το ποστ μου, από τα γραφόμενα σου και ούτε το θέλω, αλλά ούτε το επιθυμώ κιόλας, μιας και το θέμα είναι άσχετο με εμάς τους δυο. Τουλάχιστον εμένα.
Εάν θέλεις μου(μας) απαντάς...
That night wolves were stop,cause humans were screaming......

Abyss str.zero No
Άβαταρ μέλους
DimST
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2012, 16:02
Gender: Male
Bike: ST4S
Other: Speed triple 900
Τοποθεσία: Athens, Greece
Επικοινωνία:

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από DimST »

Αγαπητέ φίλε. Με συγχωρείς αν ήμουν ίσως λίγο απότομος αλλά έχοντας άποψη και γνώση για τα περισσότερα απ'αυτά που συμβαίνουν ήθελα να ξεκαθαρίσω πως έχουν τα πράγματα. Λαμβάνοντας θέση, δηλαδή, υιοθετώντας ουσιαστικά αυτά που σου μετέφεραν και γράφοντας τα εδώ αντιλαμβάνεσαι νομίζω για ποιό λόγο συζητάμε αυτή τη στιγμή.

Για να μη μακρηγορούμε. Ο πατέρας του μικρού, το ρόλο του πατέρα έχει, καμία σχέση με μάνατζερ, ο Γιώργος μόλις μπήκε στα 18 οπότε τι πιο φυσιολογικό να έχει μια κάποιου τύπου εμπλοκή στις συμφωνίες του γιού του, όπως είχε και μαζί μας πέρυσι ώς ομάδα όταν αποφάσισαν να τους βοηθήσουμε.
Μάλιστα μπορώ να σου εγγυηθώ πως ο άνθρωπος είναι απόλυτα συνεννοήσιμος σωστός και ξεκάθαρος στις δουλειές του, καμία σχέση με το προφίλ που περνά το παραπάνω κείμενο σου. Όσο για τη θέση του μικρού στη κοσμοκάρ δεν ισχύει. Δε γνωρίζω μήπως προκειμένου να ασφαλιστεί σε κάποιο εταιρικό πακέτο προχωρήσουν σε κάποια άτυπη πρόσληψη αλλά το σίγουρο είναι πως αυτό σήμερα, δε το γνωρίζει ούτε ο Γιώργος, ούτε ο πατέρας του.

Με κατάλαβες τώρα γιατί ήμουν απότομος;

Φιλικά,

Δημήτρης
Άβαταρ μέλους
ianos55
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 434
Εγγραφή: Δευ 12 Οκτ 2009, 15:01
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από ianos55 »

Δημήτρη( μου επιτρέπεις), θέλω να σε ευχαριστήσω για την ευγενική απάντηση σου, και να σε ευχαριστήσω επίσης και για την αμεσότητα σου. Δέχομαι όλα αυτά που μου αναφέρεις και κατανοώ πλήρες το εν λόγω πρόβλημα καταγραφής.

Σε ευχαριστώ πολύ.

Φιλικά και πάντα με ασφάλεια.

Ηλίας. :thumbsup:
That night wolves were stop,cause humans were screaming......

Abyss str.zero No
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από Raf »

Δημητρη το θεμα ειναι.
Πως βλεπετε το pani?
Το δουλεψατε καθολου απο θεμα ρυθμισεων κλπ?
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
spyroszx
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 18:58
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από spyroszx »

αν παντως τρεξει ο Κοντομαρος με το μηχανακι του FAN ,και ο Πιππος με το ΚΤΜ θα εχουμε πολυ ευρωπαικα βαθρα
https://www.facebook.com/benzinadiko.zagoraios" onclick="window.open(this.href);return false;
δεν πιστευω τιποτα δεν φοβαμαι τιποτα ειμαι ελευθερος
Άβαταρ μέλους
DimST
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2012, 16:02
Gender: Male
Bike: ST4S
Other: Speed triple 900
Τοποθεσία: Athens, Greece
Επικοινωνία:

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από DimST »

ianos55 έγραψε:Δημήτρη( μου επιτρέπεις), θέλω να σε ευχαριστήσω για την ευγενική απάντηση σου, και να σε ευχαριστήσω επίσης και για την αμεσότητα σου. Δέχομαι όλα αυτά που μου αναφέρεις και κατανοώ πλήρες το εν λόγω πρόβλημα καταγραφής.

Σε ευχαριστώ πολύ.

Φιλικά και πάντα με ασφάλεια.

Ηλίας. :thumbsup:
Εγώ σ'ευχαριστώ. Ομολογώ πως ίσως θα ήταν καλύτερα να σου στείλω προσωπικό μήνυμα... Λάθος μου εδώ.
Όλα καλά! :hi:
Raf έγραψε:Δημητρη το θεμα ειναι.
Πως βλεπετε το pani?
Το δουλεψατε καθολου απο θεμα ρυθμισεων κλπ?

To panigale είναι φανταστική μοτοσυκλέτα στο ελάχιστο που τη δουλέψαμε... άλλο πράγμα απο το 1098 προς το καλύτερο όμως. Θα δούμε!!!
spyroszx έγραψε:αν παντως τρεξει ο Κοντομαρος με το μηχανακι του FAN ,και ο Πιππος με το ΚΤΜ θα εχουμε πολυ ευρωπαικα βαθρα

Απ'ότι φαίνεται θα τρέξει πολύ κόσμος στη μεγάλη κατηγορία... δυστυχώς ακόμα δε ξέρω για το Κώστα, ούτε για το Λευτέρη... αλλά συμμετοχές θα είναι πολλές και δυνατές!
Άβαταρ μέλους
spyroszx
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 18:58
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από spyroszx »

αν δεν τρεξουν θα ειναι κριμα για το θεαμα,τωρα αν εχουν τους λογους τους οι ανθρωποι τι να πει κανεις
https://www.facebook.com/benzinadiko.zagoraios" onclick="window.open(this.href);return false;
δεν πιστευω τιποτα δεν φοβαμαι τιποτα ειμαι ελευθερος
Άβαταρ μέλους
DimST
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Πέμ 10 Μάιος 2012, 16:02
Gender: Male
Bike: ST4S
Other: Speed triple 900
Τοποθεσία: Athens, Greece
Επικοινωνία:

Re: Ποιός είναι ο οδηγός της KOSMOCAR–EKO DUCATI TEAM;

Δημοσίευση από DimST »

Μιλώντας για το Κώστα σίγουρα θέλει να τρέξει, και για τον Πίππο δε νομίζω να ισχύει κάτι διαφορετικό. Μοτοσυκλέτα δεν υπάρχει... θα δούμε. Υπάρχει χρόνος ακόμα :hibye:
Απάντηση