Σκόρπιες σκέψεις....

Τι μας συμβαίνει καθημερινά

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Κωνσταντίνος Τύρλας
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2210
Εγγραφή: Δευ 26 Μάιος 2008, 12:59
Gender: Male
Bike: 999R
Other: 750SS
Τοποθεσία: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από Κωνσταντίνος Τύρλας »

…………….. για ένα παλικάρι με λίγες γνώσεις αλλά πολύ πάθος.
Αγαπητέ μου φίλε καλώς όρισες στον κόσμο των δύο τροχών ,τον κόσμο της ευαίσθητης ισορροπίας ,του μονού ίχνους …….στον κόσμο της μοτοσυκλέτας…
Οι τόσες ερωταπαντήσεις που έχουν γίνει για πάρτυ σου δεν ξανάγιναν για κανέναν άλλον,,,, να είσαι σίγουρος.
Αν είναι (για μένα ) να βγάλεις κάποια άκρη είναι να δεις ποιά είναι η αιτία που σε οδήγησε στο όνειρο αυτό.
Παρ’όλη την ασχετοσύνη σου τι είναι αυτό που σε καθοδηγεί??(και σε πείθει)…
Αν θες να δεις πιο αντικειμενικά τα πράγματα δες τι είναι αυτά που σε ¨πάνε ¨ και τι είναι αυτά που σου ¨βγαίνουν¨.
Στην ενάντια περίπτωση καταναλώνεις πάρα πολύ έργο για ελάχιστα μικρό αποτέλεσμα, η πολύ απλά, πας κόντρα στην φύση σου.
Θα ήθελα από την αρχή να σου δηλώσω ότι αυτή την στιγμή κατέχεις μια μηχανή άψογη από κάθε πλευρά ,ασφαλέστατη και κατά την δική μου άποψη ότι καλύτερο για αρχή.
Όλοι οι άλλοι λένε ότι :
Πάρε μια σαβούρα να μάθεις αλλά η σαβούρα ούτε ασφαλής είναι ούτε λάθη συγχωρεί, ίσως λιγότερο και το κόστος μιας πιθανής πτώσης αλλά το κόστος του κορμιού κανένας δεν το είπε…
Να σου πω μερικές αλήθειες που δεν τις είπε κανένας………. όσοι σκοτώθηκαν η μείνανε ανάπηροι είχαν(οι πιο πολλοί) σαβούρες μηχανές , η παπιά και όλοι μα όλοι …………είχαν ¨δίπλωμα¨.
Κράτα το όνειρό σου με μία προϋπόθεση : δεν χρειάζεται πάντα να «έχεις» αλλά να «είσαι», δηλαδή ότι θέλεις μπορείς να το αποκτήσεις (βίλα ,κότερο,θέση,γκόμενες,λεφτά)……
το άλλο είναι (να είσαι!!) να αποκτήσεις και να εκδηλώσεις αρετές και ιδιότητες και αυτό θέλει εξασκημένη μαγκιά.
Δυστυχώς αυτό το δεύτερο δεν διδάσκεται πάντα ,δεν αγοράζεται και παν’απ’όλα δεν μεταβιβάζεται.
Το πόσα χιλιόμετρα θα γράψεις δεν είναι πάντα το καλύτερο κριτήριο αλλά στο πόσα «ποιοτικά χιλιόμετρα» έχεις κάνει για να έχεις άποψη που να αξίζει.
Εχω δει ανθρώπους με 300000 και 400000 χιλ. τόσο μα τόσο τούβλα που δεν μπορούν να διακρίνουν την θετική από την αρνητική κλίση ενός δρόμου. Τύπους με τουριστικά μαστόδοντα που όλη τους την ζωη(??)την βγάλανε με 80-120.
Όλοι αυτοί έχουν πείρα νομίζεις????Ελάχιστη για μένα.
Φοβισμένα ανθρωπίδια όλη τους την ζωή σαν δημόσιοι υπάλληλοι.
Είδα οδηγούς 20 χρόνια και δεν ξέρουν να φρενάρουν και να αποφύγουν ένα εμπόδιο εν κινήσει.
Από πότε ρε παίδαροι όποιος γράφει ώρες στη μοτό του έγινε και μάγκας????Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος ΤΙ ΩΡΕΣ ΓΡΑΦΕΙ???
Φυσικά και κατέχεις ένα Ducatoόπλο που μπορεί να σε σώσει η και να σε σκοτώσει ………εσύ διαλέγεις….
Ο εκπαιδευμένος τσάκαλος δεν χρειάζεται πολλά χιλιόμετρα και χρόνια ατελείωτα για να απολαύσει την μηχανή του.
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσα ασφαλή, απολαυστικά και απίθανα γρήγορα χιλιόμετρα μπορείς να βγάλεις με την μηχανή σου φτάνει να γνωρίζεις τις δυνατότητες του εαυτού σου , τις δυνατότητες της μηχανής σου και μία υποφερτή αποκωδικοποίηση του δρόμου.
Όλα αυτά θέλουν εξέλιξη και εδώ επεμβαίνει το αν κάτι είναι «στην φύση» σου η όχι.
Αν δεν σου « βγαίνει» άστο καλύτερα η γίνε και εσύ ένα φοβισμένο πλάσμα που πάει κόντρα στην φύση του.
Αυτά που βλέπω όμως στα γραφόμενά σου είναι το πάθος και το πείσμα .
Η άρνηση του «πολιτικά ορθού».
Και σ’αυτό θα σταθώ….δηλαδή θα μου πεις :καλά εσύ σ’όλα νόμιμος είσαι ,νορμάλ και ωραίος και τόσα χρόνια ……….
Όχι φίλε μου,,,,,, την νομιμότητα μπορώ να την διακρίνω και να την εφαρμόσω σύμφωνα με τα κοινωνικά κριτήρια που έχω διαμορφώσει και σύμφωνα με τις αρετές και ιδιότητες που προσπάθησα τόσο καιρό να ενσωματώσω μέσα μου.
Όλοι αυτοί που σε συμβουλεύουν τι να κάνεις να είσαι σίγουρος ότι οι ίδιοι ούτε το 1/5ο δεν εφάρμοσαν ,από αυτά, όταν αυτοί ξεκίνησαν την μοτοσυκλετιστική τους ζωή.


Για μένα το όνειρό σου υπάρχει ………βρες την τόλμη (αν σου λείπει).……..…………ενσωμάτωσε τον κόπο επικοινωνίας με το εργαλείο σου……..έστω και σιγά στην αρχή……. δες τον κόσμο σφαιρικά και κοινωνικά …….και άσε την ζωή να διαμορφώσει το όνειρό σου στην αμείλικτη πραγματικότητά της.
Βέβαια μερικές φορές θα έχεις δυσκολίες και πίκρες αλλά αυτό θα σου δείχνει και αν το όνειρό σου αξίζει τον κόπο……………..

Υ.Γ.
Με αυτά που γράφω σίγουρα είμαι ευνοϊκά προκατειλημμένος σ’αυτούς που πάνε κόντρα στο ρεύμα ακόμα και με ακραίο τρόπο και που μ’αυτό δείχνουν την όποια προσωπικότητα(έστω και αρνητική) έχουν,, από το να μην έχουν τίποτα.


Πρεσβεύω αυτά που είπε ο Αριστοτέλης «ο σωστός μαθητής πρέπει να αμφισβητεί ακόμα και τον καλύτερο δάσκαλο γιατί αλλιώς τίποτε δεν θα αλλάξει στον κόσμο»
Και ……………….
Παίρνεις μια σωστή απόφαση?? Καλά πας
Παίρνεις μια απόφαση λάθος??? Μια χαρά
Δεν παίρνεις καμιά απόφαση ???Δεν είσαι τίποτα…
Για τον Ducatisti 999s
Κωνσταντίνος
Kωνσταντίνος
" Κάλλιο ροκκάς και εντουράς παρά στρητάς και καρεκλάς "
info@sgstudio.gr
www.sgstudio.gr
Άβαταρ μέλους
Anvas
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2165
Εγγραφή: Τρί 19 Αύγ 2008, 22:58
Gender: Male
Other: Moto Guzzi 1200sport
Τοποθεσία: Ν. Ιωνια, Αττικη
Επικοινωνία:

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από Anvas »

...
Aνδρέας Β.
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από D3§m02K »

Anvas έγραψε:...
+695
Άβαταρ μέλους
Punisher
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1968
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:35
Gender: Male
Other: V-Max 96'
Τοποθεσία: South Africa

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από Punisher »

Είναι πολλοί που πάλεψαν με τα θηρία και βγήκαν νικητές γιατί πίστεψαν προσπάθησαν είχαν πάθος και καρδιά να σταθούν απεναντί τους , πολλοί το έβαλαν στα πόδια...
Είναι πολλοί που πέρασαν δια πυρός και σιδήρου και όμως δεν κάηκαν αλλα βγήκαν πιο δυνατοί...
Είναι πολλοί αυτοί που έπεσαν... Σημασία όμως δεν έχει γιατί έπεσαν και πως... Αλλα το πόσοι σηκώθηκαν !!!
Είναι πολλοί που γεννήθηκαν ταλέντα αλλα λίγοι το εξάσκησαν για να διαφέρουν
Είναι πολλοί που δούλεψαν σκληρά και έφτασαν στην κορυφή και αν δεν έφτασαν τότε την αναγνώριση κανείς δεν τους την στέρησε...
See, I'm a man of many problems, up against some scary odds
We kill, we hide, we all fall down, idiots love to bury gods
It doesn't happen over night though, never, still I'm filled with wonder
Lonely like the tight rope walker, hitchhiker, long distance runner
Zoom, kick, persuasion tech, good night for you, bad night for me
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από nasa »

αυτοι που δεν μπορουν να πραξουν.....διδασκουν.....για αυτο σου λεω παρε τα ομορφα και ελα...για να την σπασεις στους καιρους τργουδα και γελα..... :))
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
DESMODROMIC SVARTH

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από DESMODROMIC SVARTH »

συμφωνώντας απόλυτα με τους ...προλαλήσαντες...
να τονίσω και εγώ πως οταν να καβαλάς μοτό όπως και ότι άλλο κανεις στην ζωή σου πρεπει να είσαι ''εκεί'' , να ειναι επιλογή σου, να σκέφτεσαι, να αισθάνεσαι να μυρίζεις να γεύεσαι..
μην αφήνεις πραγματα να γίνονται με σένα χωρίς εσένα...Αυτό και μόνο θα φερει την ερευνα, η ερευνα την αμφισβήτηση και η αμφισβήτηση την πολυπόθητη Γνώση...

έτσι και αλλιώς,για να γυρισουμε ''στα δικά μας'' προσωπικά πιστεύω πως το να καβαλάς μοτό αποτελεί την απολυτη ψυχαναλυτική διαδικασία...τύφλα να χουν οι καναπέδες των shrinks και οι συνεδρίες ''προσωπικής ανάπτυξης και βελτίωσης..''
ακου μεσα σου οταν καβαλάς και μαθαίνεις τον εαυτό σου, μην τρομάξεις με ότι βρείς και ξαναγύρνα στην επόμενη βόλτα να παλέψεις με ότι θέλεις.....
Άβαταρ μέλους
Duced
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 02:46
Gender: Male
Bike: 999R
Other: Adv 950

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από Duced »

Εχω την εντυπωση οτι ο αποδεκτης δεν θα το δει :whistling:
Μ9Ν9Λ9Σ

Objects in mirrors are Jap bikes
Άβαταρ μέλους
ducatisti 999s
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 20:36
Gender: Male
Bike: 848
Other: Το ψήνω.
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από ducatisti 999s »

Κωνσταντίνος Τύρλας έγραψε:…………….. για ένα παλικάρι με λίγες γνώσεις αλλά πολύ πάθος.
Αγαπητέ μου φίλε καλώς όρισες στον κόσμο των δύο τροχών ,τον κόσμο της ευαίσθητης ισορροπίας ,του μονού ίχνους …….στον κόσμο της μοτοσυκλέτας…
Οι τόσες ερωταπαντήσεις που έχουν γίνει για πάρτυ σου δεν ξανάγιναν για κανέναν άλλον,,,, να είσαι σίγουρος.
Αν είναι (για μένα ) να βγάλεις κάποια άκρη είναι να δεις ποιά είναι η αιτία που σε οδήγησε στο όνειρο αυτό.
Παρ’όλη την ασχετοσύνη σου τι είναι αυτό που σε καθοδηγεί??(και σε πείθει)…
Αν θες να δεις πιο αντικειμενικά τα πράγματα δες τι είναι αυτά που σε ¨πάνε ¨ και τι είναι αυτά που σου ¨βγαίνουν¨.
Στην ενάντια περίπτωση καταναλώνεις πάρα πολύ έργο για ελάχιστα μικρό αποτέλεσμα, η πολύ απλά, πας κόντρα στην φύση σου.
Θα ήθελα από την αρχή να σου δηλώσω ότι αυτή την στιγμή κατέχεις μια μηχανή άψογη από κάθε πλευρά ,ασφαλέστατη και κατά την δική μου άποψη ότι καλύτερο για αρχή.
Όλοι οι άλλοι λένε ότι :
Πάρε μια σαβούρα να μάθεις αλλά η σαβούρα ούτε ασφαλής είναι ούτε λάθη συγχωρεί, ίσως λιγότερο και το κόστος μιας πιθανής πτώσης αλλά το κόστος του κορμιού κανένας δεν το είπε…
Να σου πω μερικές αλήθειες που δεν τις είπε κανένας………. όσοι σκοτώθηκαν η μείνανε ανάπηροι είχαν(οι πιο πολλοί) σαβούρες μηχανές , η παπιά και όλοι μα όλοι …………είχαν ¨δίπλωμα¨.
Κράτα το όνειρό σου με μία προϋπόθεση : δεν χρειάζεται πάντα να «έχεις» αλλά να «είσαι», δηλαδή ότι θέλεις μπορείς να το αποκτήσεις (βίλα ,κότερο,θέση,γκόμενες,λεφτά)……
το άλλο είναι (να είσαι!!) να αποκτήσεις και να εκδηλώσεις αρετές και ιδιότητες και αυτό θέλει εξασκημένη μαγκιά.
Δυστυχώς αυτό το δεύτερο δεν διδάσκεται πάντα ,δεν αγοράζεται και παν’απ’όλα δεν μεταβιβάζεται.
Το πόσα χιλιόμετρα θα γράψεις δεν είναι πάντα το καλύτερο κριτήριο αλλά στο πόσα «ποιοτικά χιλιόμετρα» έχεις κάνει για να έχεις άποψη που να αξίζει.
Εχω δει ανθρώπους με 300000 και 400000 χιλ. τόσο μα τόσο τούβλα που δεν μπορούν να διακρίνουν την θετική από την αρνητική κλίση ενός δρόμου. Τύπους με τουριστικά μαστόδοντα που όλη τους την ζωη(??)την βγάλανε με 80-120.
Όλοι αυτοί έχουν πείρα νομίζεις????Ελάχιστη για μένα.
Φοβισμένα ανθρωπίδια όλη τους την ζωή σαν δημόσιοι υπάλληλοι.
Είδα οδηγούς 20 χρόνια και δεν ξέρουν να φρενάρουν και να αποφύγουν ένα εμπόδιο εν κινήσει.
Από πότε ρε παίδαροι όποιος γράφει ώρες στη μοτό του έγινε και μάγκας????Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος ΤΙ ΩΡΕΣ ΓΡΑΦΕΙ???
Φυσικά και κατέχεις ένα Ducatoόπλο που μπορεί να σε σώσει η και να σε σκοτώσει ………εσύ διαλέγεις….
Ο εκπαιδευμένος τσάκαλος δεν χρειάζεται πολλά χιλιόμετρα και χρόνια ατελείωτα για να απολαύσει την μηχανή του.
Δεν μπορείς να φανταστείς πόσα ασφαλή, απολαυστικά και απίθανα γρήγορα χιλιόμετρα μπορείς να βγάλεις με την μηχανή σου φτάνει να γνωρίζεις τις δυνατότητες του εαυτού σου , τις δυνατότητες της μηχανής σου και μία υποφερτή αποκωδικοποίηση του δρόμου.
Όλα αυτά θέλουν εξέλιξη και εδώ επεμβαίνει το αν κάτι είναι «στην φύση» σου η όχι.
Αν δεν σου « βγαίνει» άστο καλύτερα η γίνε και εσύ ένα φοβισμένο πλάσμα που πάει κόντρα στην φύση του.
Αυτά που βλέπω όμως στα γραφόμενά σου είναι το πάθος και το πείσμα .
Η άρνηση του «πολιτικά ορθού».
Και σ’αυτό θα σταθώ….δηλαδή θα μου πεις :καλά εσύ σ’όλα νόμιμος είσαι ,νορμάλ και ωραίος και τόσα χρόνια ……….
Όχι φίλε μου,,,,,, την νομιμότητα μπορώ να την διακρίνω και να την εφαρμόσω σύμφωνα με τα κοινωνικά κριτήρια που έχω διαμορφώσει και σύμφωνα με τις αρετές και ιδιότητες που προσπάθησα τόσο καιρό να ενσωματώσω μέσα μου.
Όλοι αυτοί που σε συμβουλεύουν τι να κάνεις να είσαι σίγουρος ότι οι ίδιοι ούτε το 1/5ο δεν εφάρμοσαν ,από αυτά, όταν αυτοί ξεκίνησαν την μοτοσυκλετιστική τους ζωή.


Για μένα το όνειρό σου υπάρχει ………βρες την τόλμη (αν σου λείπει).……..…………ενσωμάτωσε τον κόπο επικοινωνίας με το εργαλείο σου……..έστω και σιγά στην αρχή……. δες τον κόσμο σφαιρικά και κοινωνικά …….και άσε την ζωή να διαμορφώσει το όνειρό σου στην αμείλικτη πραγματικότητά της.
Βέβαια μερικές φορές θα έχεις δυσκολίες και πίκρες αλλά αυτό θα σου δείχνει και αν το όνειρό σου αξίζει τον κόπο……………..

Υ.Γ.
Με αυτά που γράφω σίγουρα είμαι ευνοϊκά προκατειλημμένος σ’αυτούς που πάνε κόντρα στο ρεύμα ακόμα και με ακραίο τρόπο και που μ’αυτό δείχνουν την όποια προσωπικότητα(έστω και αρνητική) έχουν,, από το να μην έχουν τίποτα.


Πρεσβεύω αυτά που είπε ο Αριστοτέλης «ο σωστός μαθητής πρέπει να αμφισβητεί ακόμα και τον καλύτερο δάσκαλο γιατί αλλιώς τίποτε δεν θα αλλάξει στον κόσμο»
Και ……………….
Παίρνεις μια σωστή απόφαση?? Καλά πας
Παίρνεις μια απόφαση λάθος??? Μια χαρά
Δεν παίρνεις καμιά απόφαση ???Δεν είσαι τίποτα…
Για τον Ducatisti 999s
Κωνσταντίνος
1000 Ευχαριστώ κωνσταντίνε για τον χρόνο και μόνο που αφιέρωσες για να ασχοληθείς με την πάρτι μου αλλά και φυσικά για της γνώσης που πήρα.Σας αγαπάω όλους εδώ μέσα γιατί πραγματικά αφιερώνεται χρόνο για να ασχοληθείτε με έναν άσχετο και ειλικρινά δεν εχω λογία για να περιγράψω αυτό που νοιώθω.
Αν και πλέον δεν εχω σκοπό να ρωτάω τεχνικές και διάφορα θέματα πάνω στην οδήγηση γιατί πιστεύω τι μερικοί τσαντίζονται ίσως να νομίζουν ότι τους δουλεύω(ρωτάω πράγματα που για εσάς σας φαίνονται αστεία και απλά,αλλά για εμένα είναι άγνωστα μέχρι στιγμής) κιόλας αλλά δεν ισχύει σε καμία περίπτωση το τελευταίο,εχω σκοπό να μάθω!Η θέληση και το πάθος περισσεύουν πιστεύω πάνω μου και δεν το λέω εγωιστικά.Όπως και στην θεωρία πάνω στην οδήγηση ο κατάλληλος δάσκαλος είναι ο δρόμος και με την εμπειρία σιγά σιγά(πολύ σιγά) θα καταφέρω μια μέρα να λέγομαι και εγώ <<μοτοσικλετιστής>>.

Θα ήθελα από την αρχή να σου δηλώσω ότι αυτή την στιγμή κατέχεις μια μηχανή άψογη από κάθε πλευρά ,ασφαλέστατη και κατά την δική μου άποψη ότι καλύτερο για αρχή.
Όλοι οι άλλοι λένε ότι :
Πάρε μια σαβούρα να μάθεις αλλά η σαβούρα ούτε ασφαλής είναι ούτε λάθη συγχωρεί, ίσως λιγότερο και το κόστος μιας πιθανής πτώσης αλλά το κόστος του κορμιού κανένας δεν το είπε…
Να σου πω μερικές αλήθειες που δεν τις είπε κανένας………. όσοι σκοτώθηκαν η μείνανε ανάπηροι είχαν(οι πιο πολλοί) σαβούρες μηχανές , η παπιά και όλοι μα όλοι …………είχαν ¨δίπλωμα¨.

Αυτο με εκανε και την πηρα(εκτος βεβαια και απο την ομορφια της).

Στα υπόλοιπα σχετικά με την εμπειρία έχεις απόλυτο δίκαιο!Αυτό συμβαίνει παντού και στα πάντα.


Όλα αυτά θέλουν εξέλιξη και εδώ επεμβαίνει το αν κάτι είναι «στην φύση» σου η όχι.
Αν δεν σου « βγαίνει» άστο καλύτερα η γίνε και εσύ ένα φοβισμένο πλάσμα που πάει κόντρα στην φύση του.


Θέλω να κάνω την προσπάθεια μου και εάν βλέπω ότι δεν το εχω δεν θέλω να ακολουθήσω τον δρόμο ενάντια στην φύση με τίποτα.


Αν είναι (για μένα ) να βγάλεις κάποια άκρη είναι να δεις ποιά είναι η αιτία που σε οδήγησε στο όνειρο αυτό.
Παρ’όλη την ασχετοσύνη σου τι είναι αυτό που σε καθοδηγεί??(και σε πείθει)…
Αν θες να δεις πιο αντικειμενικά τα πράγματα δες τι είναι αυτά που σε ¨πάνε ¨ και τι είναι αυτά που σου ¨βγαίνουν¨.
Στην ενάντια περίπτωση καταναλώνεις πάρα πολύ έργο για ελάχιστα μικρό αποτέλεσμα, η πολύ απλά, πας κόντρα στην φύση σου.


Δεν την πολυκατάλαβα μπορείς να μου την ξανά εξηγήσεις?


Υ.Γ Αν νομίζεται οτι έχω γίνει κουραστικός, παιδιά πείτε το μου δεν τίθεται θέμα παραξήγησεις με κανέναν.
:thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks: :thanks:
999s

χρήστος
Άβαταρ μέλους
ducatisti 999s
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1371
Εγγραφή: Τρί 01 Ιούλ 2008, 20:36
Gender: Male
Bike: 848
Other: Το ψήνω.
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Σκόρπιες σκέψεις....

Δημοσίευση από ducatisti 999s »

Στο γράψιμο δεν είμαι καλός το έχετε καταλάβει.Θέλω να πω πάρα πολλά καλά λόγια για εσας αλλά δεν ξέρω από που να αρχίσω και που να τελειώσω,που εάν το επιχειρήσω θα είναι ένα κείμενο ακαταλαβίστικο.
Η ουσία είναι ότι δεν πρόκειται να παρεξηγηθώ με κανέναν εδώ μέσα από την στιγμή που δεν με βρίζει και μιλάει πάντα με κριτήριο την μοτοσυκλέτα.



Μια λέξη προς όλους σας.

:respekt:
999s

χρήστος
Απάντηση