ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

georgeto
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ 28 Απρ 2013, 15:26
Gender: Male
Bike: Monster 696

ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από georgeto »

Παιδιά καλησπέρα..Όλοι ξέρουμε πως η επιβίωση τη σήμερων ημέρα είναι δύσκολη εώς και ακατόρθωτη..
Το ρεζουμέ όλου αυτού όποιοι με θυμούνται απο εδώ γνωρίζουν πως είμαι ιδιοκτήτης ενός καφέ-μπάρ στο
Χαλάνδρι και πως μια περίοδο της ζωής μου είχα φύγει στον Καναδά για 1 χρόνο. Τελικώς βρέθηκε μια θέση σε κατασκευαστική εταιρία για εμένα με καθαρό μηνιαίο μισθό 3500$ και η γυναίκα επίσης μιας και μισή Καναδή έχει άκρη να δουλέψει στην αντίστοιχη δικής μας ΔΕΗ στον Καναδά με πάνω κάτω τον ίδιο μισθό με εμένα. Το λοιπόν πουλάω το καφέ-μπάρ μετά απο 3 χρόνια λειτουργίας του για να την κάνω. Αν κάποιος ενδιαφέρετε η ξέρει κάποιον που να ζητάει κατι τέτοιο θα χερόμουν πολύ να βοηθήσει γιατί δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα με περιμένει η θέση αυτή. Ευχαριστώ εκ των προτέρων και καλησπέρα..
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από indianos »

Μηπως θελουν κανεναν υπαλληλο εκει στον Καναδα? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Image
Άβαταρ μέλους
P.lagojohn
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3488
Εγγραφή: Παρ 11 Σεπ 2009, 08:12
Gender: Male
Bike: Monster S2
Other: 996s
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΙΑΡΑ !!!!!

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από P.lagojohn »

indianos έγραψε:Μηπως θελουν κανεναν υπαλληλο εκει στον Καναδα? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Το αυτο .... μαλλον πρεπει να μας παρεις μαζι !!!

Κανε και καποια ανακοινωση σε κανα FB, ΧΕ, κλπ !

Καλη αρχη να εχεις
Image
georgeto
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ 28 Απρ 2013, 15:26
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από georgeto »

Έχουν βγεί κάτι προγράμματα με μεταναστευτική ιδιότητα απο την πολιτεία της Manitoba αν ενδιαφέρεσε γκουγκλαρε το
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6802
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από argy »

Είχα έρθει Χαλάνδρι...

Σου εύχομαι καλή τύχη στην καινούργια σου

ζωή!! Θα είναι μάλλον καλύτερα από εδώ... :hibye:
georgeto
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ 28 Απρ 2013, 15:26
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από georgeto »

Ευχαριστώ πολύ argy..Εύχομαι και εγώ σε εσάς καλη τύχη με όλα αυτά..
georgeto
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ 28 Απρ 2013, 15:26
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από georgeto »

Μην ξεχάσω..
http://www.xe.gr/epixeirisiaka/kafeteri ... 91673.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Για όποιον ενδιαφέρετε
Άβαταρ μέλους
DimSpy
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 246
Εγγραφή: Πέμ 10 Οκτ 2013, 04:40
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: Bmw r25,Honda XL250R
Τοποθεσία: Περιστέρι

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από DimSpy »

Γειά σου ρε georgeto, την καλύτερη κίνηση έκανες και κέρδισες! Πιές και μια local μπυρα και για μας εδώ!
Θα κάνω μια σπρωξιά, είναι διαμαντάκι η θέση του μαγαζιού :glimpse:
Ducatάκια στην σειρά...πως χορεύουνε τρελά
Και φωνάζουν δυνατά
ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ ΚΡΑΚ...
Άβαταρ μέλους
daculas367
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3513
Εγγραφή: Παρ 26 Σεπ 2008, 18:37
Gender: Male
Bike: Monster 900

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από daculas367 »

Καλή τύχη σε ότι κάνεις :thumbsup:
Πολύ κρύο στον Καναδά ρε φίλε :hibye: :hibye:
Άβαταρ μέλους
Anvas
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2165
Εγγραφή: Τρί 19 Αύγ 2008, 22:58
Gender: Male
Other: Moto Guzzi 1200sport
Τοποθεσία: Ν. Ιωνια, Αττικη
Επικοινωνία:

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από Anvas »

Δεν είναι πολλά τα $3500 το μήνα για Καναδά. Στην ειδικότητά μου (δερματάς) πχ. είναι $23 την ώρα, γύρω στα $4500 το μήνα.
Καλή τύχη παλλικάρι! Κάντην το γρηγορότερο. Εδώ θα γίνει σφαγή, ακόμα δεν είδαμε τίποτα. Θα ρίξω σύρμα για το κατάστημα :thumbsup:
Aνδρέας Β.
Άβαταρ μέλους
nikosrr
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 996
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 22:22
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: CBR600RR, Vespa
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από nikosrr »

georgeto Καλή αρχή σου εύχομαι και να πάνε όλα όπως τα θες.
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από panosduc »

Anvas έγραψε:Δεν είναι πολλά τα $3500 το μήνα για Καναδά. Στην ειδικότητά μου (δερματάς) πχ. είναι $23 την ώρα, γύρω στα $4500 το μήνα.
Καλή τύχη παλλικάρι! Κάντην το γρηγορότερο. Εδώ θα γίνει σφαγή, ακόμα δεν είδαμε τίποτα. Θα ρίξω σύρμα για το κατάστημα :thumbsup:
Καταρχας να ευχηθω καλη πωληση τις επιχειρησης καλη δυναμη εκει εξω.
Τωρα.....να πω στα παιδια που προτρεπουν τους υπολοιπους να φυγουν,οτι εαν δεν εχουν κολυμπησει σε τετοια νερα κ δεν εχουν εμπειρεια να μην προτρεπουν :cool: ειναι αυτο που λεμε...εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια...κατι τετοιο.
Φιλε Αnvas αυτο σκεφτομουν σημερα στη δουλεια.τα 3500 δεν φτανουν για να εισαι χαλαρος.απλα θα ζεις.ετσι σκετα κ ωμα.Απλα θελω να πυστευω οτι ο τζωρτζετος θα τα εχει ψαξει καλα κ θα ξερει τι παιζει.
Με την προοπτικη ..παω κ βλεπω αποψη μου ειναι να μην φευγει κανεις,ειδικα για τετοια μακρινα ταξιδια.
Ειναι κριμα να πουλησει την επιχειρηση που εχει σπαταλησει τοσο κοπο κ χρημα κ τελικα να παει εκει κ τα 3500 να μην φτανουν γι αυτα που προγραματησε κ σκεφτηκε.
Απλα ενα πολυ καλο σερτσ σε ολα εκει κ αν νομιζει οτι ολα βαινουν καλως τοτε να την κανει κ απο την καρδια μου να του πανε οοολα καλα!!!!
Φιλε σου ευχομαι τα καλυτερα κ πανω απ ολα...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! :hibye:
SS Forever γατακια..
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 22:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από ASLAN »

Το παληκαρι ειπε τρεισιμιση χιλιαρικα ο ιδιος και αλλα τοσα και παραπανω η συντροφος του ,συνολο εφτα ,μια χαρα για Καναδα και για ΗΠΑ ,ζουνε ντοπιοι με λιγοτερα ,το σημαντικο ειναι οτι θα ζει σε πραγματικο πολιτισμενο κρατος και οχι σε μπουρδελο .Οσοι μπορειτε φυγετε νωρις ,σε λιγο καιρο θα συνωστίζεστε στα προξενεία για βιζες .
Κατι κουβεντες περι κλιματος ,ιδιοσυγκρασιας των βαρβαρων λαων ,ηλιου ,θαλασσας και ανωτερης ποιοτητας της ελληνικης κουζινας ειναι για γελια . Εαν δεν ειχα οικογενεια και το κυριοτερο συζυγο που ουτε να ακουσει δεν θελει για μεταναστευση θα ημουν εδω και χρονια στις ΗΠΑ .
Οταν σε λιγο θα παιρνουμε ψωμι με δελτιο ισως συνελθει .
Νίκος.
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6802
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από argy »

Σοφά λόγια Νικόλα :thumbsup:

Και εμένα η γυναίκα "κολλάει" να φύγουμε!

Έχω τον πατέρα μου να ζεί Μελβούρνη 15 χρόνια...
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 22:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από ASLAN »

Μελβούρνη ? Χωρισε τωρα :mrgreen:
Νίκος.
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6802
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από argy »

ASLAN έγραψε:Μελβούρνη ? Χωρισε τωρα :mrgreen:
:thumbsup: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

Πάντως,πέρα από την πλάκα, έχει παρατηρηθεί

ότι τα ξενιτεμένα μας αδέλφια εδώ από το φόρουμ

νοσταλγούν την

πατρίδα όπως και να είναι η κατάσταση...

Δεν θα είναι τυχαίο...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος argy την Πέμ 10 Μαρ 2016, 12:27, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από Stelios62 »

ASLAN έγραψε: ........Κατι κουβεντες περι κλιματος ,ιδιοσυγκρασιας των βαρβαρων λαων ,ηλιου ,θαλασσας και ανωτερης ποιοτητας της ελληνικης κουζινας ειναι για γελια ...........

Καλα ενταξει κοψε κατι ....... το 'αναγκας και θεοι πειθονται' το καταλαβαινουμε και το ασπαζομαστε. :whistling:

Τουλαχιστον εγω δεν εχω βρει κανενα μερος του κοσμου που να συνδυαζει ολα τα παραπανω που ηδη εχει το δικο μας ..... σκατοχωραφο .......! :wheelchair:

Ασε που δεν βρισκεις και ..... φραπογαλο ......! :mrgreen:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από panosduc »

Kαλα..χωριστε ολοι κ ξενιτευτειτε.μολις φυγει η γλυκα σε κανα 2-3χρονια παρτε με τηλ....
Αμερικαν ντριμ σορρυ αλλα δεν υπαρχει.εκει που σε σφαζουν με το καλημερα ....
Για καναδα δεν γνωριζω εαν ειναι καλα 7000$.αλλα εδω για τον..π$€%#ο.απλα ζεις.
Κ εν τελη κατα παραδοξο τροπο οσοι προτρεπιυν αλλους να φυγουν οι ιδιοι για χψ λογους παραμενουν πισω.
Για τον καιρο....φαι....θαλασσα κ λοιπα ελληνικα μολις περασετε τα 4 χρονια παρτε με τηλ να το κουβεντιασουμε.
Το ξαναλεω...χαμενοι παραδεισοι δεν υπαρχουν.
SS Forever γατακια..
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από Stelios62 »

.... ειχα κλεισει να παω στα μαγευτικα Φιτζι τις προαλλες αλλα γμτ περασε ο ισχυροτερος τυφωνας στην ιστορια απο πανω τους και μου τα χαλασε ...... που θα παω εγω τωρα με λετε ? .....! :whatnow:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από panosduc »

Stelios62 έγραψε:.... ειχα κλεισει να παω στα μαγευτικα Φιτζι τις προαλλες αλλα γμτ περασε ο ισχυροτερος τυφωνας στην ιστορια απο πανω τους και μου τα χαλασε ...... που θα παω εγω τωρα με λετε ? .....! :whatnow:
Χαχα.εισαι κ γκαντεμης ρε Στελιο :wsmile:
Να πας στην Ελαφονησο να χαρεις ομορφια.!
SS Forever γατακια..
Άβαταρ μέλους
ASLAN
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3137
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 22:55
Gender: Male
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη .

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από ASLAN »

panosduc έγραψε:Kαλα..χωριστε ολοι κ ξενιτευτειτε.μολις φυγει η γλυκα σε κανα 2-3χρονια παρτε με τηλ....
Αμερικαν ντριμ σορρυ αλλα δεν υπαρχει.εκει που σε σφαζουν με το καλημερα ....
Για καναδα δεν γνωριζω εαν ειναι καλα 7000$.αλλα εδω για τον..π$€%#ο.απλα ζεις.
Κ εν τελη κατα παραδοξο τροπο οσοι προτρεπιυν αλλους να φυγουν οι ιδιοι για χψ λογους παραμενουν πισω.
Για τον καιρο....φαι....θαλασσα κ λοιπα ελληνικα μολις περασετε τα 4 χρονια παρτε με τηλ να το κουβεντιασουμε.
Το ξαναλεω...χαμενοι παραδεισοι δεν υπαρχουν.
Ειλικρινα ρε φιλε Πανο ,πες μου να καταλαβω ,το κλιμα και το φαι ειναι λογος να καθεσε σε αυτο το μπουρδελο ? Οι δικοι σου ανθρωποι να το καταλαβω ,αλλα και παλι μπορει να ζεις στην κρητη και οι δικοι σου να ειναι στην Κοζανη ,το ιδιο πραγμα για μενα με το να ζω στην βρετανια και οι δικοι μου στη Θεσσαλονικη ,τεσσερεις ωρες μακρια με το αεροπλανο και τους βλεπω και στις δυο περιπτωσεις δυο τρει φορες το χρονο .Ειλικρινα δεν βλεπετε οτι ο τοπος ειναι καταδικασμενος στην φτωχεια και την εξαθλιωση για ακομα σαραντα χρονια τουλαχιστον ? Θα μους πεις εξαρταται και πως βιοποριζετε ο καθενας ,εαν βρηκε χρημα και περιουσια τοτε μπορει να του αρκει και το κλιμα . Και για το αλλο σχολιο του αλλου συνροφου πιο πανω ναι ειναι αληθεια ,δυστυχως δεν εχουν ολοι την δυνατοτητα να ζησουν σαν ανθρωποι σε πολιτισμενο δυτικο κρατος ,αλλοι εχουν πισω τους καταστασεις και προσωπα που δεν μπορουν να εγκαταλειψουν ,αλλα το ξαναλεω ,ταπεινη μου γνωμη ,οσοι ειστε χωρις μικρα παιδια τον μπουλο οσο ειμαστε ακομα στην Σεγκεν .
Καλη φιλη ,τοπογραφος μηχανικος ,μεταπτυχιακο και τρεις ξενες γλωσσες ,ξερετε ποσα επερνε σε μελετητικο γραφειο της Θεσσαλονικης ? 460 καθαρα και παρασκευη απογευμα με sms μαθενε εαν δουλευει το Σαββατο . Τωρα παιρνει 3600 στο Λονδινο και βγαινει λεει ισα ισα .Χιλιες φορες ισα ισα στο Λονδινο παρα να με ταιζει ο πατερας μου στα σαραντα και να πουλαω επιστημονιλικι για 460 ευρω το μηνα εαν τα βρω και αυτα .
Οσο για τον ντρημ στορυ στο usa κατι ξερουμε και εμεις ,δεν σου χαριζουν τιποτα αλλα ξερω δεκαδες ελληνοαμερικανους (εχω κουμπαρο ελληνοαμερικανο και εχω παει δυο φορες ) που οι γονεις τους πηγαν μονο με μια αλλαξια ρουχα και το επιπεδο ζωης τους (δεν μιλαω για φραγκα μονο ) ουτε να το φανταστουμε δεν μπορουμε .
Νίκος.
Άβαταρ μέλους
KRS
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 22:17
Gender: Male
Τοποθεσία: KAΛΑΜΑΤΑ

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από KRS »

panosduc έγραψε:...
Πάνο, απλά, σκέψου το καλά πριν γυρίσεις...
Μην νομίζεις ότι έχει αλλάξει τπτ. Σκατά και χειρότερα είναι απ' όταν έφυγες.

Και μη σε πιάνει νοσταλγία βλέποντας αναρτήσεις στο fb που κάνουν διάφοροι και καλά ότι κάνουν ζωάρα..αμελέτητα..αν δεν έχουν λ7, οι περισσότεροι δεν ξέρουν που χρωστάνε.Είπαμε εκεί ο κάθε πικραμένος, το παίζει χαρούμενος, νιώθει δημιουργικός κλπ..αχαχαχα


Είσαι σε μια χώρα που βγάζεις τα προς το ζην, έχεις εκπαίδευση για τα παιδιά σου και υγειονομική περίθαλψη. Μη σου πω, ότι και το μέλλον των παιδιών σου είναι εκεί.
Μια φορά το χρόνο, μπορείτε να έρχεστε να παίνετε τη τζούρα σας και λος πούλος.

Να σημειώσω ότι ο ASLAN ξέχασε να πει ότι η συνάδελφός του θεωρείτο και προνομιούχα που δούλευε σε μελετητικό γραφείο και έπαιρνε και 460...

Βλέπω συμμαθητές μου που είχαν περάσει πολυτεχνείο, διάβασαν, κουράστηκαν κλπ να βγάζουν στην καλύτερη χαρτζιλίκι, ασχολούμενοι με μλκς αντικείμενα..τοπογραφικά, ημιυπαίθριους, ενεργ. πιστοποιητικά και λοιπές μη δημιουργικές μλκς..
Αυτοί οι άνθρωποι εδώ χαραμίζονται.
Τους λέω φύγετε μλκς, θα πάθετε κατάθλιψη δω πέρα..δεν είναι ο ομφαλός της γης η Ελλάδα.
-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!

S.T.R

scuadra tryferoudia racing
Άβαταρ μέλους
panosduc
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Τετ 10 Αύγ 2011, 14:46
Gender: Male
Other: Toro
Τοποθεσία: Ανω-Βουλα/Auckland-New Zealand

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από panosduc »

Φιλαρακια ολοι δικιο εχουμε.ο καθενας απο την πλευρα του.Εγω το μονο που ευχομαι σε καθε Ελληνα ειναι να μην χρειαστει να φυγει ποτε απο την πατριδα του.Αυτο κ μονο. :) :hibye:
SS Forever γατακια..
georgeto
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 107
Εγγραφή: Κυρ 28 Απρ 2013, 15:26
Gender: Male
Bike: Monster 696

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από georgeto »

Καταρχας να ευχηθω καλη πωληση τις επιχειρησης καλη δυναμη εκει εξω.
Τωρα.....να πω στα παιδια που προτρεπουν τους υπολοιπους να φυγουν,οτι εαν δεν εχουν κολυμπησει σε τετοια νερα κ δεν εχουν εμπειρεια να μην προτρεπουν :cool: ειναι αυτο που λεμε...εξω απο τον χορο πολλα τραγουδια...κατι τετοιο.
Φιλε Αnvas αυτο σκεφτομουν σημερα στη δουλεια.τα 3500 δεν φτανουν για να εισαι χαλαρος.απλα θα ζεις.ετσι σκετα κ ωμα.Απλα θελω να πυστευω οτι ο τζωρτζετος θα τα εχει ψαξει καλα κ θα ξερει τι παιζει.
Με την προοπτικη ..παω κ βλεπω αποψη μου ειναι να μην φευγει κανεις,ειδικα για τετοια μακρινα ταξιδια.
Ειναι κριμα να πουλησει την επιχειρηση που εχει σπαταλησει τοσο κοπο κ χρημα κ τελικα να παει εκει κ τα 3500 να μην φτανουν γι αυτα που προγραματησε κ σκεφτηκε.
Απλα ενα πολυ καλο σερτσ σε ολα εκει κ αν νομιζει οτι ολα βαινουν καλως τοτε να την κανει κ απο την καρδια μου να του πανε οοολα καλα!!!!
Φιλε σου ευχομαι τα καλυτερα κ πανω απ ολα...ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ! :hibye:
Έχω πάει ήδη ένα χρόνο και γνωρίζω την κατάσταση..Το Μόντρεαλ έχει τα ίδια έξοδα τιμές κλπ με την Ελλάδα πλην του Δημοτικού Φόρου που είναι λίγο παραπάνω..
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: ΕΠΕΙΓΟΝ ΠΩΛΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ

Δημοσίευση από Raf »

Γιωργο ευχομαι τα καλυτερα :hibye:
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Απάντηση