προσοχη με βενζινες

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
kurt
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Τετ 29 Απρ 2015, 12:22
Gender: Male
Bike: ST4

προσοχη με βενζινες

Δημοσίευση από kurt »

εχθες καθως πηγαινα στο λιμανι για να παρψ το καραβο να γυρισω λεω δεν φουλαρω την μηχανη τωρα που βρηκα βενζιναδικο!!!!!!!!!

ε λοιπον τεραστιο λαθος μεχρι να παω στο λιμανι αποσταση 40 χλμ η μηχανη τρελαθηκε να σβηνει!!
με το που ηρθα αθηνα σημερα το πρωι πηγα στον μηχανικο αδειασα ντεποζιτο!

τα αποτελεσματα τα εξης

δεν μυριζε βενζινη αυτο το πραγμα τραβαγαμε τζουρες και δεν μυριζε !
μας επεφτε στο εδαφος και δεν στεγνοναι με τιποτα και το καλυτερο ξερετε πιο ηταν .....δεν επαιρνε φωτια!!!!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
spyroszx
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 776
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιουν 2008, 19:58
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore
Τοποθεσία: ΠΕΙΡΑΙΑΣ

Re: προσοχη με βενζινες

Δημοσίευση από spyroszx »

ΝΕΡΟ
kurt έγραψε:εχθες καθως πηγαινα στο λιμανι για να παρψ το καραβο να γυρισω λεω δεν φουλαρω την μηχανη τωρα που βρηκα βενζιναδικο!!!!!!!!!

ε λοιπον τεραστιο λαθος μεχρι να παω στο λιμανι αποσταση 40 χλμ η μηχανη τρελαθηκε να σβηνει!!
με το που ηρθα αθηνα σημερα το πρωι πηγα στον μηχανικο αδειασα ντεποζιτο!

τα αποτελεσματα τα εξης

δεν μυριζε βενζινη αυτο το πραγμα τραβαγαμε τζουρες και δεν μυριζε !
μας επεφτε στο εδαφος και δεν στεγνοναι με τιποτα και το καλυτερο ξερετε πιο ηταν .....δεν επαιρνε φωτια!!!!!!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/benzinadiko.zagoraios" onclick="window.open(this.href);return false;
δεν πιστευω τιποτα δεν φοβαμαι τιποτα ειμαι ελευθερος
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4583
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: προσοχη με βενζινες

Δημοσίευση από HackmaN »

Πού έγινε αυτό;

Δεν είναι και κάτι νέο πάντως.
Απλά πρέπει να βρεις το βενζινάδικο που...νοθεύει λιγότερο από τα υπόλοιπα! :mrgreen:
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
kurt
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Τετ 29 Απρ 2015, 12:22
Gender: Male
Bike: ST4

Re: προσοχη με βενζινες

Δημοσίευση από kurt »

HackmaN έγραψε:Πού έγινε αυτό;

Δεν είναι και κάτι νέο πάντως.
Απλά πρέπει να βρεις το βενζινάδικο που...νοθεύει λιγότερο από τα υπόλοιπα! :mrgreen:
σε νησι αδερφε μου στην σαμο!

απλα τραγικος ο τυπος!!!!!!!!!!!!!!

τωρα που γυρισα βολτα δειχνει να γιατρευεται το κοριτσι μου
Άβαταρ μέλους
Stelios62
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2874
Εγγραφή: Παρ 20 Νοέμ 2009, 02:52
Gender: Male
Other: Pantah 600 SL
Τοποθεσία: Κερατσινι

Re: προσοχη με βενζινες

Δημοσίευση από Stelios62 »

.... τα ιδια τραβηξα ανεβαινοντας απο Δραμα για Ελατια. :angry3:
Εχοντας παντα μαζι μου ενισχυτικο μολυβδου προσθεσα αναλογικα και σωθηκε καπως η κατασταση. Καλο ειναι να προσπαθουμε να γεμιζουμε το μισο-αδειο ρεζερβουαρ απο το καθε Α.Π.Β. (Αγνωστου Ποιοτητος Βενζιναδικα) αν ειναι εφικτο και οχι να φουλαρουμε μολις .....πατωσει. :whistling: :whistling:
Stelios
Pantah 600 SL

http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine05.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.italian.sakura.ne.jp/bad_toy ... ine04.html" onclick="window.open(this.href);return false;
kurt
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 79
Εγγραφή: Τετ 29 Απρ 2015, 12:22
Gender: Male
Bike: ST4

Re: προσοχη με βενζινες

Δημοσίευση από kurt »

Stelios62 έγραψε:.... τα ιδια τραβηξα ανεβαινοντας απο Δραμα για Ελατια. :angry3:
Εχοντας παντα μαζι μου ενισχυτικο μολυβδου προσθεσα αναλογικα και σωθηκε καπως η κατασταση. Καλο ειναι να προσπαθουμε να γεμιζουμε το μισο-αδειο ρεζερβουαρ απο το καθε Α.Π.Β. (Αγνωστου Ποιοτητος Βενζιναδικα) αν ειναι εφικτο και οχι να φουλαρουμε μολις .....πατωσει. :whistling: :whistling:
ευτυχως ειναι καλυτερα το κοριτσι μου αρχιζουν και ξυπνανε τα αλογα παλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

εχεις δικοιο παντως δεν θα το αφησω να περημενω να φουλαρω μην την ξαναπαθω!!!!!!!!!
Απάντηση