Αγορά multistrada 620

Απάντηση
Qotsa
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2021, 12:54
Gender: Male

Αγορά multistrada 620

Δημοσίευση από Qotsa »

Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα. Ενδιαφέρομαι για την αγορά ενός multi 620. Στο car έχω δει ένα που μου αρέσει αλλά από ότι είδα και μου έκανε εντύπωση είναι ότι είναι βαμμένο μαύρο (μοτέρ,ψαλίδι κτλ.).Επειδή είμαι άσχετος με το θέμα, αυτό που ήθελα να ρωτήσω είναι αν έχει γίνει μόνο για αισθητικούς λόγους ή μπορεί να σημαίνει κάτι άλλο. Επισυνάπτω την αγγελία εδώ. Επίσης αν κάποιο μέλος του forum πουλάει κάποιο σε καλή κατάσταση θα με ενδιέφερε να το δω.Ευχαριστώ παιδιά για τον χρόνο σας.

https://www.car.gr/classifieds/bikes/vi ... strada-620" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: Αγορά multistrada 620

Δημοσίευση από Xenokratis »

O Προηγούμενος ιδιοκτήτης απλά το είχε βάψει για αισθητικούς λόγους...
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
hell in roads
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1054
Εγγραφή: Τρί 13 Οκτ 2009, 16:04
Gender: Male
Bike: 748R
Other: Ξυριστικη Phillips
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Αγορά multistrada 620

Δημοσίευση από hell in roads »

Σε αυτη την τιμη καλυτερα να παρεις το 1000 ds καλυτερο δυνατοτερο και πιο εμπορικο απο το 620
]η ζωη ειναι τοσο μικρη και τοσο ωραια που αξιζει να ζουμε καθε στιγμη σαν να 'ναι η τελευταια!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
contes di zante
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί 17 Σεπ 2019, 18:52
Gender: Male
Bike: 996SPS
Other: beverly 350
Τοποθεσία: Ζάκυνθος

Re: Αγορά multistrada 620

Δημοσίευση από contes di zante »

Μπορώ να σου συστήσω αυτό https://www.car.gr/classifieds/bikes/vi ... strada-620

δεν θα σχολιάσω το θέμα της τιμής γιατί ο καθένας ζητάει ότι θέλει και είναι δικαιωμά του....όπως και εσύ να προσπεράσεις.

Απλά μπορώ να σιου εγγυηθώ για τα γραφόμενά του διότι τον γνωρίζω προσωπικά και στο γκαράζ του έχει άλλα δύο μεγάλα και άλλα τρία σκούτερ (μαζί με την γυναίκα του)

Αν τον πάρεις και το παζαρέψεις λίγο στο φέρνω και Αθήνα για έλεγχο άν είναι
διονύσης Κ/ έλα να πάμε στο νησί...το multi(strada) μου εγώ και 'σύ
Απάντηση