Νέοπας ζητά πληροφορίες...

Απάντηση
panos_mar
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 18:51
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100S

Νέοπας ζητά πληροφορίες...

Δημοσίευση από panos_mar »

Κατ'αρχάς λέγομαι Παναγιώτης και καλησπερίζω τους πάντες, μέχρι προχτές ήταν να πάρω aprilia caponord...Ένα φιλαράκι πήρε multistrada το έκανα βόλτα και θέλω multistrada...Έχω σχεδόν κλείσει ένα s με 34500χλμ, book service,και γενικά σε πολύ καλη κατάσταση...Αν εξαιρέσεις ότι η μπροστά ζάντα είναι επισκευασμένη απο μικρο σπασιματάκι...(έχω σκοπό να κάνω κάτι γι αυτό)!!Από ducati δεν ξέρω τίποτα μα τίποτα το πρηγούμενο μηχανάκι μου ήταν βαρκαντερο!!!!Θα ήθελα αν μπορείτε να με ενημερώσετε για το σερβις των 35.000??? Και μερικές πονηρές ματιές τελευταίες πριν το πάρω οριστικά????Επίσης θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον μηχανικό που να μπορώ να τον εμπιστεύομαι απόλυτα!!!Αν όλα πάνε καλά την Δευτέρα θα βολτάρω παντώς καιρού!!
Υ.Γ.1 Θα ήθελα να κάνω ένα γενικό έλεγχο μόλις το πάρω τι πρέπει να αλλάξω εκτός απο τα λάδια που θα αλλάξω το πρώτο δευτερόλεπτο???
Υ.Γ.2 Τα μπροστινά μου φάνηκαν ότι θέλουν τσιμούχες είναι ακριβή η επισκευή τους???
Παίδες σας ευχαριστώ εκ των πρωτέρων και περιμένω με αγωνία τις συμβουλές σας...
kompimen

Re: Νέοπας ζητά πληροφορίες...

Δημοσίευση από kompimen »

καλως ήρθες φιλαράκι στο σωστό δρόμο!!!

για πληροφορίες πάνω στο multi θα βρεις αρκετές !! λίγο ψάξιμο θέλει!!! :hi: :hi:
Άβαταρ μέλους
vasilis kalavrita
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 533
Εγγραφή: Κυρ 21 Σεπ 2008, 10:49
Gender: Male
Bike: 888
Other: 1098 s

Re: Νέοπας ζητά πληροφορίες...

Δημοσίευση από vasilis kalavrita »

Καλως τον συνοδοιπορο μουλτακια!Ωραιο φιλε θα το χαρης παντου!Καλα κ πολλα ορθια χλμ! :hibye:
Εικόνα
Απάντηση