.....monster manifesto..........

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες, αλλά έχει σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Master Yoda »

meccanica έγραψε:καλα κανει και οποιος το θελει μαμα. παντως οπως ακριβως και με τη γκομενα που γουσταρεις ετσι και με το μοτορι θα του κανεις τα εξτρα δωρακια του :hibye:
εεεεεετσι ρε φιλε :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
Rizzla+
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1549
Εγγραφή: Κυρ 02 Μάιος 2010, 15:59
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: No Mans Land

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Rizzla+ »

Σωστος ο Μητσος...... :thumbsup:
Θελω να το δω κ μπορω......
proud member of
Εικόνα


Remember, remember, the 5th of November
The Gunpowder Treason and plot;
I know of no reason why Gunpowder Treason
Should ever be forgot.
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Master Yoda »

μυξόγρια,αμα το παω μονος μου το θρεντακι 12μιση σελιδες,κερδιζω βραδυα με τα αλλα δυο χρεπια γυρο απ το τζακι..............αμα χασω,μου καθεσαι.Παει? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
meccanica
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 295
Εγγραφή: Πέμ 15 Οκτ 2009, 21:09
Gender: Male
Other: ktm superduke 990

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από meccanica »

οσο για το κοστος τα πραγματα δεν ειναι και τοσο τραγικα αν ψαχνεσαι. ενδεικτικα αναφερω οτι το εκανα απο 620, 750 με κοστος 500 ευρω περιπου, φθηνοτερα απο ενα μπουφαν της προκοπης δηλαδη. αν ξερεις τι θες και κανεις υπομονη ολα γινονται. αρκει να το αγαπας το μοτορι σου.
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από igmoritis »

nasa έγραψε:......: παρε παραδειγμα απο την ασχημη παρτη σου...... :)) ενω εχεις μοτορια γαμιστερα....εχεις και φραγκα να τα κανεις οπως γουσταρεις και αγαπας.......δεν εχεις την ψυχη μωρη κυρια.. :)) ....μην τα χαλασεις και πως θα τα πουλησεις μετα....???. :glimpse: .. :cool: και να πω οτι εισαι κανας ασχετος με σχεδιασμο.......παει στο διαλο.......οτι δεν ξερεις ρε παιδι μου.......νταξ..οκ.να το δεχτω.αλλα ξερεις οτι ετσι δεν ειναι..... :cool: εισαι αναποφευκτα εξαρτημενος απο το τι θα πουνε οι αλλοι για σενα..... :zep: και χανεις το νοημα......you can spend a lifetime trying to be what the others expecting from you.....but you l never be free......οταν παρεις αποφαση να κανεις ενα μηχανημα σου....αυτο που εχεις μεσα σου.......ελα να τα πουμε......και να θυμασαι.... :cool:

ξέχασες το βασικότερο μωρή ΚΑΠΗ.....


θέλει χρόνο...........

το ξες καλά πόσο χρόνο θέλει....


εχε χαρη που δεν έχω.....θα είχες παθει εμπλοκή.... μεγάλη....... :cool:
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

.....δεν με ψηνεις ρε μλκ..... :)) τον χρονο ποτε δεν τον εχεις.......




.....τον βρισκεις..... :thumbsup:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Master Yoda »

nasa έγραψε:....τον χρονο ποτε δεν τον εχεις.......




.....τον βρισκεις..... :thumbsup:

θρασύβουλας






















:mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
johnduc
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6922
Εγγραφή: Δευ 14 Απρ 2008, 23:19
Gender: Male
Bike: 916
Τοποθεσία: Thessalonique,Macédoine-Centrale

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από johnduc »

πςςςςςςςςςςςςςςςςςς :mrgreen:
Εικόνα
COMUNE DI BOLOGNA

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

.........για ξεσκι βρηκες χρονο ομως.... :thumbsup: τραβα ρε...πες τα στις φιλες σου αυτα..... :cool:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

Περιμενετε να παρω το 900αρι με τα καρμπιρατερια και θα σας πω εγω.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Master Yoda »

red_mostro620 έγραψε:Περιμενετε να παρω το 900αρι με τα καρμπιρατερια και θα σας πω εγω.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
aλλη καλτσοδέτα απο δω.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

....μιλησε ο γκουζγκουνης......ο μακρυπεογλου...ο χαριζω ποντους......του φορουμ....με το μανισιο μοτορι.......ρε τραβα ρε.... :)) ξυπνησανε τα ρηχα πιατα και ζητανε σουπα ρε φιλε........τσ...τσ...τσ.....τι να πεις....
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
KamaDuca
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2011, 23:33
Bike: Monster 620
Τοποθεσία: Larissa

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από KamaDuca »

Ετσι μ αρεσει!!!!!!
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
ducajohn
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: Τρί 03 Νοέμ 2009, 23:07
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: Hyper 1100
Τοποθεσία: athens

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από ducajohn »

KamaDuca έγραψε:Ετσι μ αρεσει!!!!!!
εκανε καλη δουλεια ο σταυρος :cool:
http://www.youtube.com/watch?v=HjNd39q-Aic" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
KamaDuca
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2011, 23:33
Bike: Monster 620
Τοποθεσία: Larissa

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από KamaDuca »

KamaDuca έγραψε:Ετσι μ αρεσει!!!!!!
:thumbsup: VIVA Γιατρε!!! (stauro)


απο τοτε που την πηρα εχει πορωσει πολυ κοσμο το Monsteraki!!!

.....εσυ πως το ξερεις????
Άβαταρ μέλους
alex.p
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Δευ 13 Σεπ 2010, 00:05
Gender: Male
Other: monster 600 R
Τοποθεσία: αθηνα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από alex.p »

κουκλι το 600....!!!! :thumbsup: μπραβο!!!
αντε να μαζεψει και κανας αλλος λ7.....
οταν το προσωπο του τερατος σταματησει να σε τρομαζει,σημαινει πως εχεις αρχισει να του μοιαζεις



NO Desmo NO PARTY


V for V2


ποτε με μουλτι........

ντουκατιστι μπουτσα,μπαλα και καρατε
Firewithin
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 216
Εγγραφή: Τετ 16 Μαρ 2011, 17:21
Gender: Male
Τοποθεσία: Ελευσινα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Firewithin »

Αυτα τα λ7.... Σκεφτομαι ολα αυτα που θελω στο 796 μου και με πιανει ενα μινι εγκεφαλικο. Αλλα ξερω μεσα μου οτι θα καθομαι τα πρωινα μετα το τελετουργικο πλυσιμο, θα φτιαχνω την φραπεδια μου, θα καθομαι απεναντι και οσο την χαζευω θα εχουμε ανωτερη επικοινωνια. Πραγματικα θα της μιλαω και θα μου απανταει στην ψυχη μου... Ηδη το κανω. Αλλα μολις μπει ολο το carbon που θελω (μεχρι και υποπλαισιο) και οι αναρτησεις τοτε θα ειμαι ικανοποιημενος! Εξαλλου, δεν σκοπευω να δωσω την γυναικα μου... Ειναι καποιες σχεσεις ζωης που δημιουργουνται με το μερακι, με τον χρονο. Και η μηχανη που σε ταξιδευει, τα απαιτει και τα 2.
I am born to be wild, born to be free. Free to be wild and wild to be free.
Άβαταρ μέλους
multithemis
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 60
Εγγραφή: Τρί 22 Ιούλ 2008, 13:35
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από multithemis »

blek έγραψε:να δωσουμε λίγο πόνοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο????????????????
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
taf
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Κυρ 22 Αύγ 2010, 21:19
Gender: Male
Bike: Monster 600
Other: aprilia [scooter]
Τοποθεσία: livanates
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από taf »

bonnie έγραψε:υπαρχουν οι μοντες... "βαζω το πιο ακριβο gadget για να γινει το μηχανακι μου τουμπανο κ να το ζηλευουν ολοι"

οι μοντες .. "αυτοσχεδιαζω, εχω φαντασια, νιονιο, δημιουργω, γουσταρω κ φτιαχνω κατι δικο μου κ ειμαι εγω εκει μεσα χαμενος κ χωμενος κ ειναι αυτο που θελω"

οι μοντες.. "δεν εχω μια, θα παρω τον πατο του κουβα του σφουγγαρισματος, θα τον κοψω, θα τον βαψω, θα τον κολλησω στη μουρη, κ θα τρεξω τρακ ντει, και θα γουσταρω τοσο απιστευτα πολυ"

οι μοντες... "το κανανε κ αλλοι, θελω κ εγω, ας βαλω κατι κ οτι να ναι.."

οι μοντες.. "βαζω μια μ@λ$κι@ αναποδα, ενα κατιτις τουμπαλιν, το βαφτιζω καφερεισεροτιναναι κ ειμαι κ αρχοντας.. "

η ψυχη παραμενει.. η καστα της αλλαζει.. :glimpse:
:thumbsup: :bowall: :bowall: :bowall:[2 3]
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος taf την Πέμ 28 Απρ 2011, 12:11, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Εικόνα

Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Ritsman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: Παρ 02 Ιούλ 2010, 14:33
Gender: Male
Bike: Monster S4
Τοποθεσία: Νικαια Αττικη, Πλατανες Ρεθυμνου

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Ritsman »

multithemis έγραψε:

ααααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:
Εικόνα
58
Άβαταρ μέλους
ducajohn
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 369
Εγγραφή: Τρί 03 Νοέμ 2009, 23:07
Gender: Male
Bike: Monster 620
Other: Hyper 1100
Τοποθεσία: athens

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από ducajohn »

:thumbsup: VIVA Γιατρε!!! (stauro)


απο τοτε που την πηρα εχει πορωσει πολυ κοσμο το Monsteraki!!!

.....εσυ πως το ξερεις????[/quote]
ειναι φιλαρακι καλο ο σταυρος κ η αιτια που εγινα ducatisti κ τον βοηθαω στις μοντεσ του να το χαιρεσε το τερας κ παντα ορθιος :thumbsup:
http://www.youtube.com/watch?v=HjNd39q-Aic" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
taf
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 141
Εγγραφή: Κυρ 22 Αύγ 2010, 21:19
Gender: Male
Bike: Monster 600
Other: aprilia [scooter]
Τοποθεσία: livanates
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από taf »

KamaDuca έγραψε:Ετσι μ αρεσει!!!!!!
:thumbsup:
Εικόνα

Εικόνα Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Xenokratis »

Περι ορεξεως….ζαμπονοτυροπιττες με μπουκοβο.

Εμενα μια γραμμη με αγγιξε του νασα….γιατι να τα “βλεπουμε” από «ξενους» και να μη τα κανουμε εμεις.

Χροοοονια φαγωμενα σε μοντιφοσυζητησεις-e-bay- για να κανω το Ε30 s-38 twin-turbo (oπως κατι παλαβιαρηδες σκανιδναβοι) και αυτό που καταφερα με πολύ ζορι και πολύ μαζεμενο μαρουλι να βαλω ένα 25αρι με προγραμμα και εξατιμιση. Καρφωσαμε τα κοκκορακια…πηραμε το μοτερ στην αμασχαλη!! Στην διαδικασια του project όμως παρολο που δεν εκανα και τπτ της χοντρομοντιφας, σημαντικο, ενιωσα ότι το γερασμενο καροτσι της μπεμπας….ειχε ψυχη….εγινε ΠΙΟ δικο μου όταν παλεβα με ένα παλαγκο της κακιας ωρας να ρηξω το 6κυλινδρο μεσα…..βρισκει το σαζμαν κατω……ΤΑΚΟΥΣ μ@μω τον…….να σηκωσουμε τη μουρη….θελει δε θελει θα μπει….!!! Του εδωσα και μουδωσε….το ηξερα πιθαμη προς πιθαμη….εστριβα και ηξερα κάθε μπουλονι τι κανει…ηταν προεκταση του μυαλου και των χεριων μου…..ΔΥΣΤΗΧΩΣ τα φραγγα είναι τροχοπεδι σε εκ-βαθεων μοντιφες. Το να αφιερωσεις όμως ΧΡΟΝΟ πανω του είναι αλουνου παπα ευαγγελειο.
Υπαρχουν αποψεις που λενε….ΝΑΙ…μοστρα και καφετερια και οσοι καθονται και περνανε την αλυσιδα με παραφινελαιο και οδοντοβουρτσα…δε μαμουνε και εχουνε χρονο…αλλα πιστεψτε με είναι στον ανθρωπο…το ιδιο συναισθημα μου βγαζει να βλεπω ξεβρακωμενο ένα 999 με διαφημιση της Victoria secret. Αλλα δεν μπορω να απαιτησω από ολους να εχουν τις ιδιες αντηληψεις….
Το εχω παρατησει το “αθλημα” πολύ καιρο, γιατι πραγματικα….μιζεριαζω, ξερω ότι δε χρειαζονται…ΤΑ λεφτα για να κανω το Ηyper όπως θελω…ορεξη πρεπει να υπαρχει και τα φραγγα είναι δευτερευοντα….Ομως οι δηθεν προτερεοτητες της μιζερης πραγματικοτητας εχουνε βαλει το εκαστοτε προτζεκ που εχω στο μυαλο μου στην ακρη. Το μεγαλυτερο κακο είναι δε, όταν εχεις πολλα…τετοιου ειδους hobby!!

Το μανστερακι δε ξερω αν γεννηθηκε για να γινει “πειραματοζωο” στα χερια του εκαστοτε ιδιοκτητη, σιγουρα όμως (σε αντιθεση με αλλα μοντελα) εχει ένα ΣΚΑΣΜΟ πραγματα για customizing το οποιο……κατι σημαινει! Αν δε θες….αστο μαμα….αν θες….καντο καρναβαλι, όμως η πραγματικοτητα είναι ότι ΟΣΟΙ μπορουν να δουν της λεπτομερειες στα ελατηρια μιας ανοιχτης καμπανας, εχουν την αρρωστια μεσα τους και δυστηχως πιστευω ότι για πολύ κοσμο το μαρουλι και ο χρονος παιζουν καθοριστικο ρολο.

Σιγουρα αν παρω ποτε μανστερακι…..θα γινει unique….κακο….κατι σα του νασα…με μαυρες ζαντες!
:wsmile:
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
alex.p
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Δευ 13 Σεπ 2010, 00:05
Gender: Male
Other: monster 600 R
Τοποθεσία: αθηνα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από alex.p »

Xenokratis έγραψε:Περι ορεξεως….ζαμπονοτυροπιττες με μπουκοβο.

Εμενα μια γραμμη με αγγιξε του νασα….γιατι να τα “βλεπουμε” από «ξενους» και να μη τα κανουμε εμεις.

Χροοοονια φαγωμενα σε μοντιφοσυζητησεις-e-bay- για να κανω το Ε30 s-38 twin-turbo (oπως κατι παλαβιαρηδες σκανιδναβοι) και αυτό που καταφερα με πολύ ζορι και πολύ μαζεμενο μαρουλι να βαλω ένα 25αρι με προγραμμα και εξατιμιση. Καρφωσαμε τα κοκκορακια…πηραμε το μοτερ στην αμασχαλη!! Στην διαδικασια του project όμως παρολο που δεν εκανα και τπτ της χοντρομοντιφας, σημαντικο, ενιωσα ότι το γερασμενο καροτσι της μπεμπας….ειχε ψυχη….εγινε ΠΙΟ δικο μου όταν παλεβα με ένα παλαγκο της κακιας ωρας να ρηξω το 6κυλινδρο μεσα…..βρισκει το σαζμαν κατω……ΤΑΚΟΥΣ μ@μω τον…….να σηκωσουμε τη μουρη….θελει δε θελει θα μπει….!!! Του εδωσα και μουδωσε….το ηξερα πιθαμη προς πιθαμη….εστριβα και ηξερα κάθε μπουλονι τι κανει…ηταν προεκταση του μυαλου και των χεριων μου…..ΔΥΣΤΗΧΩΣ τα φραγγα είναι τροχοπεδι σε εκ-βαθεων μοντιφες. Το να αφιερωσεις όμως ΧΡΟΝΟ πανω του είναι αλουνου παπα ευαγγελειο.
Υπαρχουν αποψεις που λενε….ΝΑΙ…μοστρα και καφετερια και οσοι καθονται και περνανε την αλυσιδα με παραφινελαιο και οδοντοβουρτσα…δε μαμουνε και εχουνε χρονο…αλλα πιστεψτε με είναι στον ανθρωπο…το ιδιο συναισθημα μου βγαζει να βλεπω ξεβρακωμενο ένα 999 με διαφημιση της Victoria secret. Αλλα δεν μπορω να απαιτησω από ολους να εχουν τις ιδιες αντηληψεις….
Το εχω παρατησει το “αθλημα” πολύ καιρο, γιατι πραγματικα….μιζεριαζω, ξερω ότι δε χρειαζονται…ΤΑ λεφτα για να κανω το Ηyper όπως θελω…ορεξη πρεπει να υπαρχει και τα φραγγα είναι δευτερευοντα….Ομως οι δηθεν προτερεοτητες της μιζερης πραγματικοτητας εχουνε βαλει το εκαστοτε προτζεκ που εχω στο μυαλο μου στην ακρη. Το μεγαλυτερο κακο είναι δε, όταν εχεις πολλα…τετοιου ειδους hobby!!

Το μανστερακι δε ξερω αν γεννηθηκε για να γινει “πειραματοζωο” στα χερια του εκαστοτε ιδιοκτητη, σιγουρα όμως (σε αντιθεση με αλλα μοντελα) εχει ένα ΣΚΑΣΜΟ πραγματα για customizing το οποιο……κατι σημαινει! Αν δε θες….αστο μαμα….αν θες….καντο καρναβαλι, όμως η πραγματικοτητα είναι ότι ΟΣΟΙ μπορουν να δουν της λεπτομερειες στα ελατηρια μιας ανοιχτης καμπανας, εχουν την αρρωστια μεσα τους και δυστηχως πιστευω ότι για πολύ κοσμο το μαρουλι και ο χρονος παιζουν καθοριστικο ρολο.

Σιγουρα αν παρω ποτε μανστερακι…..θα γινει unique….κακο….κατι σα του νασα…με μαυρες ζαντες!
:wsmile:
:thumbsup: :thumbsup:
οταν το προσωπο του τερατος σταματησει να σε τρομαζει,σημαινει πως εχεις αρχισει να του μοιαζεις



NO Desmo NO PARTY


V for V2


ποτε με μουλτι........

ντουκατιστι μπουτσα,μπαλα και καρατε
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από D3§m02K »

Σωστότατος ο Ξενοκράτης.
Απάντηση