.....monster manifesto..........

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες, αλλά έχει σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
alex.p
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2532
Εγγραφή: Δευ 13 Σεπ 2010, 00:05
Gender: Male
Other: monster 600 R
Τοποθεσία: αθηνα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από alex.p »

blek έγραψε:εγω το τελειωσα πάντως το 695 μου , ουφφφ!!!
θελω τουλαχιστον αστροναυτικη αποψη απο ΝΑΣΑ αλλα και καθε άλλη δεκτη :glimpse: :glimpse:
πανεμορφο το χαζευα παλιοτερα στο καρ.. :thumbsup: μπραβο μπλεκ..
οταν το προσωπο του τερατος σταματησει να σε τρομαζει,σημαινει πως εχεις αρχισει να του μοιαζεις



NO Desmo NO PARTY


V for V2


ποτε με μουλτι........

ντουκατιστι μπουτσα,μπαλα και καρατε
Άβαταρ μέλους
blek
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1946
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 01:32
Gender: Male
Other: massey ferguson 7499
Τοποθεσία: Δυτική Αττική
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από blek »

Λοιπον παιδες δυστυχως το μηχανακι δεν ειναι δικό μου :angry3:
Μακάρι βεβαια να ήταν!!!!!!!!!!
Απλα το ειδα και το χαζεψα !!!!!!
εχει κανει απιστευτη δουλεια ο ιδιοκτητης και εχει πολυ καλα υλικα πάνω της !!
Μακαρι ο ανθρωπος να παρει τα λεφτα του γιατι ζηταει μια δεκαρουμπα !!!!! .....τετοιες εποχες .....καινουργιο 796 μονομπρατσο κλπ παιρνεις !!!και το μονταρεις όπως θελεις ............................
ειδα ομως .......απαντησεις βροχη απο μονστεροφιλους και χαρηκα .....
:hibye: :hibye:

ps ενα μονστερ θα προστεθει συη συλλογη μου καποια μερα όπως και ναχει ...εκτος λογω κρισης στο τελος τα πουλησουμε ...όλα .... :angry3:
sierra victor 1
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από D3§m02K »

blek έγραψε:Εικόνα
:shock: :shock: :shock:

Αυτό μάλιστα! ! ! Μερακλής ο τύπος! ! ! :thumbsup:

Αυτές τις τιμονόπλακες πού τις βρίσκουμε; :cool:
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

ρε το αλανι τον μπλεκ......μας εψησε..... :cool: ..... και μετα δεν ειναι δικο μου..... :glimpse:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
blek
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1946
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 01:32
Gender: Male
Other: massey ferguson 7499
Τοποθεσία: Δυτική Αττική
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από blek »

"nasa"]ρε το αλανι τον μπλεκ......μας εψησε..... :cool: ..... και μετα δεν ειναι δικο μου..... :glimpse:
................................................................................................................................................................................




Εχεις δικιο :thumbsup: :thumbsup:

:)) :)) :)) ναι αλλά φοβερο -γαματο το μονστερ του τυπου δεν μπορεις να πεις !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
παντως το μονστερ σε προδιαθετει χοντρα για μοντα ρε παιδι μου !! :glimpse: :glimpse:
sierra victor 1
Άβαταρ μέλους
Ritsman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: Παρ 02 Ιούλ 2010, 14:33
Gender: Male
Bike: Monster S4
Τοποθεσία: Νικαια Αττικη, Πλατανες Ρεθυμνου

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Ritsman »

tesla έγραψε:apo hollywood exoume afto


:whistling:



Εικόνα

ασχετο... επειδη ανεφερες το TRON....



δεν την εχω δει ακομα την ταινια αλλα θα την δουμε κι αυτην....
Εικόνα
58
Άβαταρ μέλους
blek
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1946
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 01:32
Gender: Male
Other: massey ferguson 7499
Τοποθεσία: Δυτική Αττική
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από blek »

ρε Νασα τι εφτιαξες ρε φιλε ? 5 σελιδες ηδη τόπικ ??? :shock: :shock:
sierra victor 1
Άβαταρ μέλους
Rouggas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1247
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 03:24
Gender: Male
Bike: Monster 800
Τοποθεσία: Λευκάδα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Rouggas »

Για το Monster που ανεβασε ο Blek....Εχει κανα χρονο στο Car.gr....εχει κανει πολυ καλη δουλεια :thumbsup: .....και εχω περασει πολλες ωρες να το χαζευω.....

Χωρις να γνωριζω ποσο κανουν ακριβως τα πραγματα που του εχει βαλει πανω....αλλα πανω κατω.....πιστευω οτι δεν ζηταει και παρα πολλα..........ενα μεγαλυτερο μοτερ μονο να ειχε, π.χ απο s4 ή s4r.......θα το βλεπαμε ολοι με διαφορετικο ματι :glimpse: ......και δεν θα σκεφτομασταν για 796 καινουριο :wsmile: :hibye: :hibye:
Κνάει κνάει κμπάρε??
......και ο καλύτερος από όλους τους τρόπους για να μακρύνουμε τις μέρες μας είναι να κλέψουμε μερικές ώρες από τη νύχτα, αγαπητή μου.....
......όποιος πάει αργά,φτάνει γρήγορα......
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

....δεν χρειαζεται να πηγαινεις γρηγορα......η ομορφια πρεπει να μοιραζεται..... :thumbsup:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Rouggas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1247
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 03:24
Gender: Male
Bike: Monster 800
Τοποθεσία: Λευκάδα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από Rouggas »

nasa έγραψε:....δεν χρειαζεται να πηγαινεις γρηγορα......η ομορφια πρεπει να μοιραζεται..... :thumbsup:
Σιγουρα :thumbsup:
Κνάει κνάει κμπάρε??
......και ο καλύτερος από όλους τους τρόπους για να μακρύνουμε τις μέρες μας είναι να κλέψουμε μερικές ώρες από τη νύχτα, αγαπητή μου.....
......όποιος πάει αργά,φτάνει γρήγορα......
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

.monster.. :thumbsup: ..ασε το γεγονος του οτι ειναι η μοτοσυκλετα που κυριολεκτικα ανεστησε την ducati και παραλληλα της εδωσε και πολλες χιλιαδες ανα τον κοσμο φανατικους οπαδους....που πινουν νερο κυριολεκτικα στο ονομα του.....και δεν το αλλαζουν σαν μοντελο με τιποτα.... :glimpse:

...εχει πουλησει μονο του ....οσο ολλα τα αλλα ducati μαζι.....και ισως περισσοτερο.... :cool:

.....δινει ψωμακι...σε παρα πολλους βελτιωτες ανα τον κοσμο.....και με το στυλ και τον σχεδιασμο του εξαπτει την φαντασια ακομα και σταματημενο........ :thumbsup:


....ολα αυτα απο ενα πακετο εξαρτηματων...που ηταν στα ραφια της DUCATI στα αζητητα. :zep:

....τα μονα στοιχεια που σχεδιαστηκαν ηταν το ρεζερβουαρ...η σελλα...το καλλυμα του μονοσελλου....και το μπροστινο φτερο.ολα τα αλλα υπηρχαν απο διαφορα μοντελλα που σταματησαν την παραγωγη τους....... :cool:

...τοσο απλο και τοσο επιτυχημενο........ :thumbsup:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
blek
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1946
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 01:32
Gender: Male
Other: massey ferguson 7499
Τοποθεσία: Δυτική Αττική
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από blek »

"Rouggas"..........ενα μεγαλυτερο μοτερ μονο να ειχε, π.χ απο s4 ή s4r.......θα το βλεπαμε ολοι με διαφορετικο ματι :glimpse: ......και δεν θα σκεφτομασταν για 796 καινουριο :wsmile: :hibye: :hibye:
......................................................................................................................................................................................................................................................................




τωρα το πες καλά !! :thumbsup:
το μεγαλυτερο μοτερ δεν χρειαζεται μονο για να πηγαινει καλλιτερα , άλλωστε δεν ειναι αυτο το ζητουμενο , αλλα με τα ελευθερα εξατμιστικα να κανει θορυβο και σαματα για να ειναι πραγματικο ΤΕΡΑΣ !!!!!!!!!
το μηχανακι που ανεβασα ειναι κατα την άποψη μου απλά ΓΑΜΑΤΟ!!!!!!!οτι ακριβως θα ηθελα απο ενα μονστερ !!!
sierra victor 1
Άβαταρ μέλους
hell in roads
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1054
Εγγραφή: Τρί 13 Οκτ 2009, 16:04
Gender: Male
Bike: 748R
Other: Ξυριστικη Phillips
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από hell in roads »

ΕΓΩ ΒΡΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΝΕΙ ΛΙΓΟ
midalu.jpg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
]η ζωη ειναι τοσο μικρη και τοσο ωραια που αξιζει να ζουμε καθε στιγμη σαν να 'ναι η τελευταια!!!!!!!!!!!
Άβαταρ μέλους
nick2ono
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Οκτ 2008, 15:32
Gender: Male
Other: tuono φακτορισμενο
Τοποθεσία: Καλαματα - Βριλησσια - Βυρωνας - Mουζακι - Κουκλιοί

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nick2ono »

hell in roads έγραψε:ΕΓΩ ΒΡΙΚΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΡΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΦΕΡΝΕΙ ΛΙΓΟ
midalu.jpg

καπετανιο μου αυτο ειναι ΤΟ τερας! :thumbsup: :thumbsup:
2.500 κυβικα V6 240 ιπποι!!

http://www.autoevolution.com/news/fgr-m ... 29787.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
blek
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1946
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 01:32
Gender: Male
Other: massey ferguson 7499
Τοποθεσία: Δυτική Αττική
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από blek »

αυτο το τσεχικο το τερας παει πακετο με τη γκομενα ?? :))


Λοιπον ο ΝΑΣΑ μου φαινεται στο τελος απο τις πολλες μοντες δειτε πως θα καταληξει το S4
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
. :)) :))
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
sierra victor 1
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

........ακομα και αυτο....ειναι προτιμοτερο απο την πληρη ελειψη φαντασιας..που διεπει τον περισσοτερο κοσμο.. :whistling: ..οπως ειπε και ο αλβερτος.......η φαντασια ειναι σημαντικοτερη απο την γνωση...... :cool:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
touloumpas
IT Administrator
IT Administrator
Δημοσιεύσεις: 1557
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 18:28
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000
Τοποθεσία: Βεροια

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από touloumpas »

blek έγραψε:Λοιπον παιδες δυστυχως το μηχανακι δεν ειναι δικό μου :angry3:
Μακάρι βεβαια να ήταν!!!!!!!!!!
Απλα το ειδα και το χαζεψα !!!!!!
εχει κανει απιστευτη δουλεια ο ιδιοκτητης και εχει πολυ καλα υλικα πάνω της !!
Μακαρι ο ανθρωπος να παρει τα λεφτα του γιατι ζηταει μια δεκαρουμπα !!!!! .....τετοιες εποχες .....καινουργιο 796 μονομπρατσο κλπ παιρνεις !!!και το μονταρεις όπως θελεις ............................
ειδα ομως .......απαντησεις βροχη απο μονστεροφιλους και χαρηκα .....
:hibye: :hibye:

ps ενα μονστερ θα προστεθει συη συλλογη μου καποια μερα όπως και ναχει ...εκτος λογω κρισης στο τελος τα πουλησουμε ...όλα .... :angry3:
To συγκεκριμένο το εχω δει από κοντα .... μιας και ειναι στην πόλη μου. Εχω μιλήσει και με τον ιδιοκτήτη του. Οι εξατμίσεις που φοραει, οι τιμονοπλακες, τα καβαλέτα και τα μαρσπιε είναι από τον LPA στη Θεσσαλονίκη.
Εχει μπροστινό ολινς από SBK και δαγκάνες και τρόμπα από Agusta με αποστάτες ... αλλα το πίσω αμορτισερ είναι μανισιο.
Σε ότι αφορά το τι εχει κανει στο μηχανακι .... η γνώμη μου είναι ότι πήρε ενα κουκλί και το έκανε χαλια .... Οποιος το δει απο κοντά θα καταλάβει ... Ο τύπος έσκασε ένα καρο λεφτά τσαμπα ....

Και δε νομίζω ότι το έκανε επειδη έτσι γουσταρε το μηχανακι του. Γιατί όποιος ρίχνει χρήμα και χρόνο για να το κάνει όπως του αρέσει δε το πουλάει ένα χρόνο μετά ....
Γιώργος.
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

.....το μοτορι που φιαχνειςγια παρτη σου....ειναι σαν την γυναικα που σε κα βλωνει..... :cool:


......δεν πουλας..... :))
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

....αν δεν παρεις τα φραγκα που πρεπει...... :glimpse:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
blek
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1946
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 01:32
Gender: Male
Other: massey ferguson 7499
Τοποθεσία: Δυτική Αττική
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από blek »

touloumpas
To συγκεκριμένο το εχω δει από κοντα .... μιας και ειναι στην πόλη μου. Εχω μιλήσει και με τον ιδιοκτήτη του. Οι εξατμίσεις που φοραει, οι τιμονοπλακες, τα καβαλέτα και τα μαρσπιε είναι από τον LPA στη Θεσσαλονίκη.
Εχει μπροστινό ολινς από SBK και δαγκάνες και τρόμπα από Agusta με αποστάτες ... αλλα το πίσω αμορτισερ είναι μανισιο.
Σε ότι αφορά το τι εχει κανει στο μηχανακι .... η γνώμη μου είναι ότι πήρε ενα κουκλί και το έκανε χαλια .... Οποιος το δει απο κοντά θα καταλάβει ... Ο τύπος έσκασε ένα καρο λεφτά τσαμπα ....

Και δε νομίζω ότι το έκανε επειδη έτσι γουσταρε το μηχανακι του. Γιατί όποιος ρίχνει χρήμα και χρόνο για να το κάνει όπως του αρέσει δε το πουλάει ένα χρόνο μετά

.....................................................................................................................................................................................................................................................................

Δεν συμφωνω , το μηχανακι τουλαχιστον απο τις φωτο ειναι πανεμορφο !!
Για πες μας γιατι ειναι χαλια ?
Τι αλλαζει αν το δουμε απο κοντα δηλαδη? Φωτομονταζ ειναι ?
Γιατι εσκασε ενα καρο λεφτα τζαμπα ? γιατι τζαμπα δηλαδη ? οταν το εφτιαξε και τελειωσε δεν γουσταριζε μετα το πλυσιμο να καθεται να το βλεπει πίνοντας τον καφε του ? Δεν αξιζουν σε ποιοτητα τα περιφερειακά του ?
Στην τελικη όλα τα πουλας ισως και μισο χρονο μετα αμα εχεις αναγκη απο χρηματα !!
Κοιτα σε κανα 2 χρονια ποσα τουμπανα φεραρι και άλλα θα πωλουνται για ενα κομματι ψωμι !!!
sierra victor 1
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

....γι αυτο και ζηταει.... :whistling: το αν θα τα παρει ειναι αλλο θεμα...... :hibye: εχει σκασει χρηματακι παντως.... :innocent2:
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
touloumpas
IT Administrator
IT Administrator
Δημοσιεύσεις: 1557
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2008, 18:28
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000
Τοποθεσία: Βεροια

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από touloumpas »

blek έγραψε:touloumpas
To συγκεκριμένο το εχω δει από κοντα .... μιας και ειναι στην πόλη μου. Εχω μιλήσει και με τον ιδιοκτήτη του. Οι εξατμίσεις που φοραει, οι τιμονοπλακες, τα καβαλέτα και τα μαρσπιε είναι από τον LPA στη Θεσσαλονίκη.
Εχει μπροστινό ολινς από SBK και δαγκάνες και τρόμπα από Agusta με αποστάτες ... αλλα το πίσω αμορτισερ είναι μανισιο.
Σε ότι αφορά το τι εχει κανει στο μηχανακι .... η γνώμη μου είναι ότι πήρε ενα κουκλί και το έκανε χαλια .... Οποιος το δει απο κοντά θα καταλάβει ... Ο τύπος έσκασε ένα καρο λεφτά τσαμπα ....

Και δε νομίζω ότι το έκανε επειδη έτσι γουσταρε το μηχανακι του. Γιατί όποιος ρίχνει χρήμα και χρόνο για να το κάνει όπως του αρέσει δε το πουλάει ένα χρόνο μετά

.....................................................................................................................................................................................................................................................................

Δεν συμφωνω , το μηχανακι τουλαχιστον απο τις φωτο ειναι πανεμορφο !!
Για πες μας γιατι ειναι χαλια ?
Τι αλλαζει αν το δουμε απο κοντα δηλαδη? Φωτομονταζ ειναι ?
Γιατι εσκασε ενα καρο λεφτα τζαμπα ? γιατι τζαμπα δηλαδη ? οταν το εφτιαξε και τελειωσε δεν γουσταριζε μετα το πλυσιμο να καθεται να το βλεπει πίνοντας τον καφε του ? Δεν αξιζουν σε ποιοτητα τα περιφερειακά του ?
Στην τελικη όλα τα πουλας ισως και μισο χρονο μετα αμα εχεις αναγκη απο χρηματα !!
Κοιτα σε κανα 2 χρονια ποσα τουμπανα φεραρι και άλλα θα πωλουνται για ενα κομματι ψωμι !!!
Πίστεψέ με, ο συγκεριμένος ιδιοκτήτης δεν εχει αναγκη από χρήματα. Αυτό που εγώ καταλαβα μιλώντας μαζί του είναι ότι το εβαλαν στο τριπάκι της μόντας για να τον αρμέξουν. Και πιθανόν το δίνει επειδή το βαρέθηκε. Και ξαναλέω ότι είναι πρσωπική μου άποψη ότι :

"Μηχανάκι που φτιάχνεις επειδη το γουστάρεις και κ@υλώνεις μόνο και μόνο να το βλέπεις ΔΕΝ το πουλάς"

:hibye: :hibye: :hibye:
Γιώργος.
Άβαταρ μέλους
blek
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1946
Εγγραφή: Σάβ 05 Ιουν 2010, 01:32
Gender: Male
Other: massey ferguson 7499
Τοποθεσία: Δυτική Αττική
Επικοινωνία:

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από blek »

ωραιο πραμα ........οταν βαριεσαι κατι να το πουλας ......στο ετσι απλά !!!

παντως, τον κοβω τον τυπο να παιρνει κανα ταληρο στο χερι και να λεει και ευχαριστω ...λόγω βεβαια τρεχουσων οικονομικων συνθηκων
sierra victor 1
Άβαταρ μέλους
nasa
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6545
Εγγραφή: Σάβ 16 Αύγ 2008, 22:08
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: ss900

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από nasa »

πιστευω οτι στο παλληκαρι του πιασανε λιγο το σουφρακι του........εχω μαθει οτι ο lpa κανει μεν καλη δουλιτσα ....αλλα παιρνει σκαλπ.....παντως το 695 του μαρεσ.... :))
. . . δώώώώώώστεεεεεε πόόόόόόόνοοοοοοοο . . .

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: .....monster manifesto..........

Δημοσίευση από tesla »

ηθελε να παρει καποιο χαρλευ προφανως...και κατεληξε να το κανει τσοπερ...

ειναι εμφανες πως το μπροστινο εχει ψηλωσει...και το οτι οι μπουκαλες εχουν μπει πιο χαμηλα...για τσοπεραδικια μοντα...εξου και το φαναρακι...χαρλεαδικο...μαλλον πηγε σε κανα συνεργεια...που χε στοκ διαφορα...και του τα πουλησε...και του κανε και τη μοντα...εξου και οι δαγκανες απο αγκουστα...απο λουκ τωρα...νταξ...περι ορεξεως...σπανακοπιτα...


το μονο ωραιο πανω στο μηχανακι αυτο...ειναι η γραμματοσειρα στο τεποζητο...
opanos
Απάντηση