trackbike

Φωτογραφίες, Προγράμματα, Riding schools...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
italianmotorider
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 15:37
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore

Re: tracbike

Δημοσίευση από italianmotorider »

συζητηση κανουμε και δεν υπαρχει λογος κανενας να πεισει κανεναν γιατι το italian job βγαινει με 50 ευρω το τριημερο και το trackbike με 240 ευρω.
Ο κοσμος κρινει, ξερει και αποφασιζει.
Οσοι περισσοτεροι διοργανωνουν τρακντει τοσο καλυτερα για τον κοσμο θα ειναι.
OKTANIO
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Παρ 04 Μάιος 2012, 19:40
Gender: Male
Other: Xορτοκοπτικο 800cc

Re: trackbike

Δημοσίευση από OKTANIO »

Καλημερα και καλως σας βρηκα (και με βρηκατε :wsmile: )

Απο τη μια θελω να κραξω για ανακριβειες, να ειρωνευτω τα ειρωνικα σχολια, αλλα επειδη δε βραζουμε ολοι στο ιδιο καζανι, ας το παρουμε με το μαλακο :thumbsup:

Οσον αφορα το οικονομικο θεμα, δε θα απαντησω γιατι δεν εχω ουτε τις γνωσεις ουτε θα πω στο περιπου "τοσα" για να προκαλεσω εντυπωσιασμο. Ακομα ομως δεν ειδα καποιον να απαντησει σε προηγουμενη ερωτηση, ποσα αυτοκινητα συμετειχαν στο italianjob και τι πληρωσαν.


Οσον αφορα το θεμα με τους πλοηγους, ειδικα για το πρασινο γκρουπ, επιτρεψτε μου να εχω μια αλλη γνωμη μια και τα τελευταια χρονια ειμαι ενας απο αυτους.
Και επειδη τα πολλα λογια ειναι φτωχεια, ας δουμε πρωτα ενα βιντεο και συνεχιζουμε

http://www.youtube.com/watch?v=kOwygoXf ... r_embedded" onclick="window.open(this.href);return false;

Οποιος βρει ποσες φορες γυρισα πισω να δω οτι ολα ειναι καλα κερδιζει μια μακαροναδα απο του Ολυμπιου. Επισης οποιος μαντεψει γιατι μετα τη 12 εκανα στην ακρη να περασουν, κερδιζει και μια γρανιτα απο του jolly, οτι γευση θελει.

Καποιοι ειπαν οτι οι πλοηγοι ξεχαρμανιαζουν και δε κανουν τιποτα μεσα στη πιστα. Ε, σας μου εξηγησουν λοιπον γιατι οι χρονοι μου ειναι στο 1,50 εως και 2,35+ Α ναι, ξεχαρμανιαζω.
Αραγε αυτοι που το λενε, εχουν μπει ποτε στο πρασινο γκρουπ και το εχουν δει? Γιατι και γω ξερω να πω για τα 1000 προβληματα του 1098 που δεν εχω... αλλα εχω ακουσει ομως.

Οσον αφορα τη παρεα απο Λευκαδα, μια κοπελα με monster 620 (γεια σου Νατ :hibye: ) μου ειχε πει οτι περιμενε να ερθω για να κανουμε μαζι βολτες. Και γενικα, ολη τη παρεα (το παιδι με το 748 και το 1098) ειχαμε κανει πολλους γυρους μαζι.

Ο team mate μου ο Χητος οπως αναφερθηκε και πιο πανω, ειναι ηρωας. Γυριζε με ενα χρεπι στο ,32 αλλα τη Δευτερα που μας περασε γυριζει 2,15 για να "τραβηξει" μια βουλγαρα με SV650

Εγω σε καθε γυρο θα γυρισω το κεφαλι να δω πισω τουλαχιστον 10 φορες, στην ευθεια θα κανω νοημα να με περασουν ωστε να τους ακολουθησω να δωοτι ολα πανε καλα και δεν υπαρχει καποιο προβλημα. Το βιντεο ειναι πιο πανω, δειτε και μονοι σας....



Οσον αφορα το τεχνικο ελεγχο που αναφερθηκε πιο πανω, επειδη ο γραπτος λογος συχνα παρεξηγειται δε μπορω να καταλαβω αν ειναι πραγματικη ερωτηση ή ειρωνικη. Εγω θα πω τη γνωμη μου θεωρωντας την ερωτηση πραγματικη :wsmile:
Φιλε μου, καθε κατασκευαστης σου "επιβαλει" εναν καθημερινο ελεγχο της μοτο σου πριν απο καθε βολτα. Φωτα, λαδια, πιεσεις, φρενα κτλ κτλ.
Αναφερες τα λαστιχα και αν ο ελεγχος γινεται οπτικα ή με αλλο τροπο. Και ερωτω, ποιος καλυτερος να αξιολογησει τα λαστιχα σου? Εγω? ο λαστιχας? Οχι φιλε μου. ΕΣΥ εισαι ο πιο καταλληλος, γιατι εσυ ξερεις ποσο καιρο τα εχεις πανω, εσυ ξερεις ποσα χιλιομετρα εχεις κανει και εσυ ξερις τη συμπεριφορα τους.
Βεβαια, αν και παλι δεν ειμαστε σιγουροι, γι'αυτο υπαρχει ο λαστιχας ( Ο Περιστερας συγκεκριμενα, το ατομο ΔΕΝ υπαρχει οπως λενε) που μπορουμε να παρουμε τη γνωμη του.
Οσον αφορα το δικο μας τεχνικο ελεγχο, ναι μεν θα ελεγξουμε γκαζιερα, φρενα αλυσιδα, αν ο οδηγος εχει καλυψει κα κρυσταλα με ταινια, ναι μεν θα δουμε οπτικα το λαστιχο αν εχουν βγει τα λινα εξω, αλλα σε καμια περιπτωση δε μπορουμε να ξερουμε Dot, ποσο παλια ειναι και τι χρηση τους εχετε κανει.
Δες το αλλιως, βλεπω τα λαστιχα σου, δε μου αρεσουν και σου λεω οτι ΔΕ κανουν. Δε θα μπεις? Αν δεν εχεις χρημματα να τα αλλαξεις τοτε θα το ρισκαρεις?

Παμε παλι στο ποηγηλικι (γιατι αυτο με αφορα προτιστως)
Περισυ ειπα να μπαινω και στο κιτρινο γκπουπ να ξεκολησει λιγο το μυαλο μου. Εκανα λοιπον το πρασινο, τελειωσε και στο καπακι μπαινω κιτρινο. Μετα απο 3 γυρους βγηκα εξω. Ξερετε γιατι? Γιατι σκεφτομουν "και αν καποιος πρασινος με ψαχνει να με ρωτησει κατι? " και εκτοτε μονο πρασινο γιατι για αυτους ανεβαινω, ουτε να βολταρω, ουτε να ξεχαρμανιασω, ουτε να κολοβαρεσω.
Ξερετε ρε τι θελω 4 χρονια τωρα? Ενα βραδυ να πιω ενα ποτο εκει πανω με τη παρεα μου (που γινεται χαμος απο κοσμο) Αλλα επειδη 7.15 πρεπει να ειμαι στη πιστα, ουτε πρωινο δε τρωω πολλες φορες.

(θα συνεχισω αργοτερα, επεσε δουλιτσα :hibye: )
Άβαταρ μέλους
Miyu
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2226
Εγγραφή: Σάβ 22 Μαρ 2008, 11:43
Gender: Female
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: Λευκαδα

Re: trackbike

Δημοσίευση από Miyu »

OKTANIO έγραψε:

Οσον αφορα τη παρεα απο Λευκαδα, μια κοπελα με monster S4 (γεια σου Νατ :hibye: ) μου ειχε πει οτι περιμενε να ερθω για να κανουμε μαζι βολτες. Και γενικα, ολη τη παρεα (το παιδι με το 748 και το 1098) ειχαμε κανει πολλους γυρους μαζι.



Hello Bob !!!!!!!!!! :hibye: :hibye: :hibye:
"...για να μην καταρρευσουμε , πρεπει να αναζητησουμε ξανα
τη χαρα στην αξια των απλων πραγματων και των ανθρωπινων σχεσεων.
σε οτι δεν αγοραζεται"
ΠΙΕΡ ΠΑΟΛΟ ΚΑΛΤΣΟΛΑΡΙ



Θελει κοτσια να φτιαχνεις χωρο γιαυτα που γουσταρεις.
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: trackbike

Δημοσίευση από igmoritis »

Φίλε μου ΟΚΤΑΝΙΟ....καλωήρθες..

Έχουμε παει στο trackbike...πολλοί από εμάς...κ πολλές φορές...

Αυτά που γράφετε παραπάνω είναι μόνο για εντυπώσεις... απορώ τι προσπαθείτε να αποδείξετε...

2 trackbike έχω κάνει-ένα πράσινο κ ένα κίτρινο...3ήμερα κ τα 2....με 10 φίλους παρέα....κ τις 2 φορές...όλοι συζητάγαμε τα ίδια...επίσης ακόμη συζητάμε τα ίδια πράγματα...δεν υπάρχει λόγος να μπεις στο Ducatisti να μου πεις ότι δεν τρως πρωινό...γιατί θα σου πω ότι δε μ´ενδιαφερει....

2 φορές....x 3 ημέρες...x6 session 20λεπτά... Ένας πλοηγός μία φορά δεν μου δειξε κάτι μέσα στην πίστα...τώρα πλέον αφού έχω παει άλλες 10 φορές μόνος μου κ με παρέα να μου δείχνουν μυστικά της πίστας νομίζω ότι γυρίζω αρκετά γρήγορα-για τα δικά μου δεδομένα...αλλά σίγουρα χωρίς τη δικιά σας βοήθεια..κ αυτό το λένε και αλλα παιδιά...

Διαβάστε αυτά που γράφουμε....ακούστε αυτά που λέμε...προσπαθήστε να βελτιώσετε το προϊόν σας -που αγαπάμε κ στηρίζουμε εδώ μέσα περισσότερο από όσο φαντάζεστε- κ τις ειρωνίες κ τα κεράσματα στον Ολύμπιο κρατήστε τα για το όμορφο παρεάκι σας....

Μην το συνεχίζετε....δεν υπάρχει λόγος για αντιπαράθεση και για μάχη εντυπώσεων...... :hibye:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος igmoritis την Σάβ 05 Μάιος 2012, 11:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 17:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: tracbike

Δημοσίευση από salingaros »

salingaros έγραψε:δεν ξερω αν ειναι ακριβω ή οχι ξερω ομως δυο παιδια που ειναι στην οραγανοση και τους πιστευω γιατι ειναι σοβαροι και εγκυροι λευτα λοιπον δεν βγαζουν

με την λιγοστη εμπειρεια μου αλλα και απο περιγραφες αλλων ειναι ΤΟ γεγονος ειναι η γιορτη του μηχανοκινητου αθλητισμου στην χωρα μας για οργανοση οπως ειπε και σουπερ τζορτζ να ξεπερναει αυτη και του π.π.τ στη ροη στην βοηθεια στους κριτες στην γραμματεια στην
και δεν θα ασχοληθω με την ημηδιατροφη ή την εκπωση σε ξενοδοχεια αλλα οτι εγω π.χ που ειμαι πολυ μακρια απο το σπιτι μου ξερω οτι αν μου συμβει κατι (περα απο τους φιλους) θα με βοηθηση και η διοργανωση...ειτε απο αμεσο σερβις ειτε με μεταφορα .........

εγω παντως που ανεβενω μια φορα το χρονο...θα επελεγα και παλη αυτη την διοργανοση



οπως λεει και ο λεο
η αμεση απαντηση ειναι πολλα +++++++++++++ κατα εμε.
θα μπορουσαν να αγνοησουν...να ειρωνευτουν ή οτι διποτε αλλο...παρολα αυτα ειναι εδω που στην ουσια μεσα σε αρνητικο κλιμα να απαντησουν να συζητησουν.....ανοικτα μυαλα!
και αυτο αρκει.

απο κει και περα το θρεντ ανηχτηκε για οσους πανε-πηγαν πανω και να μοιραστουν εμπειριες να μας τρελλανουν ολους οσους απο μας δεν πηγαν...και οχι για κρισης-δικη....(αποψη μου)
χαζευω στο bikenet...τα βιντεο και εχω φρικαρει.....

θελω td ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΡΡΡΡΡΡΡΑΑΑΑΑΑ!!!!! :kpaido: :kpaido:
Image
Άβαταρ μέλους
italianmotorider
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 15:37
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore

Re: trackbike

Δημοσίευση από italianmotorider »

καλως ορισατε
Θα προτιμουσα να αναφερεστε σε οτι προκειται να διορθωσετε απο το να χαιδευετε τα γενια σας
αναφεροντας διοργανωτες και σταφ το ποσο καλα το κανετε και περνατε.

& Πως μαζευτηκατε ξαφνικα ολοι μαζι και σαστησαμε...
Κρατηστε ενα επιπεδο παρακαλω
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: trackbike

Δημοσίευση από moikan »

OKTANIO έγραψε:
Οσον αφορα το οικονομικο θεμα, δε θα απαντησω γιατι δεν εχω ουτε τις γνωσεις ουτε θα πω στο περιπου "τοσα" για να προκαλεσω εντυπωσιασμο. Ακομα ομως δεν ειδα καποιον να απαντησει σε προηγουμενη ερωτηση, ποσα αυτοκινητα συμετειχαν στο italianjob και τι πληρωσαν.


Οσον αφορα τη παρεα απο Λευκαδα, μια κοπελα με monster 620 (γεια σου Νατ :hibye: ) μου ειχε πει οτι περιμενε να ερθω για να κανουμε μαζι βολτες. Και γενικα, ολη τη παρεα (το παιδι με το 748 και το 1098) ειχαμε κανει πολλους γυρους μαζι.

Ο team mate μου ο Χητος οπως αναφερθηκε και πιο πανω, ειναι ηρωας. Γυριζε με ενα χρεπι στο ,32 αλλα τη Δευτερα που μας περασε γυριζει 2,15 για να "τραβηξει" μια βουλγαρα με SV650
οκτανιε καλος ηρθες καταρχην... :hibye: :hibye: :hibye:

λοιπον απο οσα εγραψες περα οτι μηλας για τον εαυτο σου μονο και καλα κανεις γιατι δεν ξερεις τι κανουν οι υπολιποι οσο εσυ γυρνας μεσα θα σου πω απλα οτι διαβασες πολυ βιαστικα ολα τα ποστ...
και ξεκιναω με αυτα που εκανα παραθεση..
απαντισα εγω στα ποσα αυτοκινητα ηταν πανω και ποσα πληρωσαν...ηταν περιπου 35 και πληροσαν 70 ευρω για ολο το τριημερο.

παμε στο δευτερο...επειδη ειμαι η παρεα απο λευκαδα και ξερεις οτι εχω ερθει 5 φορες το παραδηγμα με την νατ (αδερφη μου) ειναι ατυχες...και αυτο γιατι καποιες παρασκευες που τα γκρουπ ηταν δυο και εμπενε στο αργο υποτιθετε οταν εβγενε εξω και ελεγε να μην μπενουν οι πολυ γρηγοροι σε αυτο γιατι τρομαζουμε δεν ειδα κανεναν να κανει κατι...

παμε στο τριτο....παλι δεν διαβασες καλα...για τον χυτο ειπα εγω και ειπα οτι ειναι ο μοναδικος που ασχολιθηκε οσες φορες του ζητησα βοηθεια για φιλους μου...

απο 3 ατομα ομως τις οργανοσης που γραφτηκαν εδω για να μιλησουμε δεν ειπε κανεις μεχρι τωρα ...παιδια ισως να εχετε δικιο θα προσπαθησουμε περισοτερο... :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: trackbike

Δημοσίευση από moikan »

και στην τελικη ρε μαγκες εδω μεσα οσοι απαντησατε εκτος των 3 του τρακμπαικ με απαντησεις του τυπου σε οποιον δεν αρεσει μην ξαναπαει....χαλας τοσα το 50αρικο σε πειραξε κλπ...

απο ποτε δεν εχω δικαιομα να κανω την κριτικη μου δηλαδη????
εσεις οι ιδιοι που κρινετε τους παντες και τα παντα εισατε καλητεροι?
πχ κρινετε ολοι τον ροσσι ας πουμε..αλαλ δεν μπενει εδω μεσα να σας απαντηση οποτε μηλατε εκ του ασφαλους....
εγω δεν φοβαμε να κανω κουβεντα με τα παιδια του τρακμπαικ...γιατι απλα δεν τους προσβαλο...
ειπα δυο τρια πραγματα κατα την γνωμη μου που θα επρεπε να αλαξουν.
δηλαδη θα σας κακοπεφτε αν οσοι κανοθν τρακντει εριχναν και λιγο τις τιμες????
η βελτιοναν τις παροχες τους?

και απο ποτε μια οργανοση δεν δεχετε κριτικη??
απο την κριτικη γινετε καποιος καλητερος..
και απο αυτους που προσπαθουν..

δεν προκητε να ασχοληθω αλλο με το θεμα...
οι απαντησεις μου ειναι ολες μεσα σε αυτες τισ σελιδες
Άβαταρ μέλους
italianmotorider
Newbie
Newbie
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Παρ 27 Απρ 2012, 15:37
Gender: Male
Bike: 1098 Tri-Colore

Re: trackbike

Δημοσίευση από italianmotorider »

igmoritis έγραψε:κ τις ειρωνίες κ τα κεράσματα στον Ολύμπιο κρατήστε τα για το όμορφο παρεάκι σας....

Μην το συνεχίζετε....δεν υπάρχει λόγος για αντιπαράθεση και για μάχη εντυπώσεων...... :hibye:

Συμφωνω και εγω "Ειρωνιες και κερασματα κρατηστε το για το ομορφο παρεακι σας"

σεβαστειτε τουλαχιστον τον ιδιο σας τον εαυτο και μην εκτειθεστε αλλο με τυχαιες μαζικες εμφανισεις
συντελεστων του trackbike που ειναι στο τρακ ντει χωρις κοστος συμμετοχης.
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: trackbike

Δημοσίευση από dio »

Θα επιθυμούσα κι εγώ με τη σειρά μου λιγότερους εξυπνακισμούς και ύφος από τους "κατήγορους".
Το "λαϊκό δικαστήριο" του ducatisti.gr έχει παρεκτραπεί κατά το παρελθόν και έχει λασπολογήσει και συκοφαντήσει, καταντώντας ο περίγελως των φόρουμ.
Όταν γράφουμε ας σκεφτόμαστε βαθύτερα και ας φέρουμε τον εαυτό μας στη θέση αυτού που κατηγορούμε.Εμείς τι θα κάναμε στη θέση του; Αν δεν ξέρουμε ή δεν είμαστε σίγουροι, ας μην βιαστούμε να κρίνουμε γιατί εκτειθόμαστε κι εμείς.

Το τρακμπάικ είναι η κορυφαία διοργάνωση αυτή τη στιγμή και γι αυτόν το λόγο είναι και πιο ακριβή. Γιατί το να είσαι ποιοτικός κοστίζει (άλλωστε όσοι έχουμε αγοράσει Ντουκάτι το ξέρουμε από πρώτο χέρι αυτό... :whistling: ), από το έμψυχο δυναμικό, τα απαιτούμενα υλικά, τη γνώση και την πείρα, όλα είναι μια αλυσίδα που καταλήγει πάντα στον τελικό αποδέκτη που απολαμβάνει το προϊόν και τις υπηρεσίες.
Αν κάποιος ξεκίναγε να κάνει την ίδια προσπάθεια με τον ίδιο στόχο για το τελικό αποτελεσμα,να είστε σίγουροι οτι πάλι ένα τρακμπάικ θα έφτιαχνε.
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: trackbike

Δημοσίευση από igmoritis »

Dio από πότε η γνώμη μας έγινε λαϊκό δικαστήριο; :cool:
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: trackbike

Δημοσίευση από Master Yoda »

dio έγραψε: Το "λαϊκό δικαστήριο" του ducatisti.gr έχει παρεκτραπεί κατά το παρελθόν και έχει λασπολογήσει και συκοφαντήσει, καταντώντας ο περίγελως των φόρουμ.
[/b].
υπερβαλεις,αδίκως

το ντουκατιστι εχει αξιολογα μελη και καλο επιπεδο συζητησης

συγγνωμη για το οφ τοπικ
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: trackbike

Δημοσίευση από dio »

Φυσικά και έχει το ντουκατίστι (πολλά και πολύ) αξιόλογα μέλη και φυσικά έχει και υψηλό επίπεδο συζήτησης όταν θέλει .
Όταν όμως παρεκτρέπεται γίνεται "κατινίστι.γρ" , κάτι που έχει επισημανθεί πολλάκις εδώ μέσα.
Ιγμορίτι, η απλή και υγειής έκφραση της γνώμης μετατρέπεται σε λαϊκό δικαστήριο όταν αναλώνεται σε κατηγορίες, αφορισμούς και γενικεύσεις. Πράγματα από τα οποία δυστυχώς έχουμε χορτάσει τόσα χρόνια εδώ μέσα.
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: trackbike

Δημοσίευση από Master Yoda »

dio έγραψε:Φυσικά και έχει το ντουκατίστι (πολλά και πολύ) αξιόλογα μέλη και φυσικά έχει και υψηλό επίπεδο συζήτησης όταν θέλει .

.
φυσικα και "οταν θελει" ντιο....εδω ξεσκαμε....δεν λυνουμε καθε μερα το κυπριακο........

τεσπαν αυτο που ειπες περι "περιγελου"δε μαρεσε ηταν και αδικο και αβασιμο...τα λεμε απο κοντα........
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: trackbike

Δημοσίευση από dio »

Κι εμένα δεν μ' αρέσει, αλλά δυστυχώς είναι η αλήθεια... παντού (από συνεργεία μέχρι καφενεία..) με ρωτάνε "τι τσακώνεστε πάλι στο Ντουκατίστι; χαχαχα!!" και το γέλιο είναι δικό τους..
Άντε να πάμε καμιά Σουνιάδα να τα πούμε κι από κοντά.
Άβαταρ μέλους
17inchwheeler
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1176
Εγγραφή: Τετ 14 Μάιος 2008, 11:21
Other: RSVmilleR,eXC520sm,
Τοποθεσία: θεσσαλονικη,Αθηνα,Ρεθυμνο/lejos estoy

Re: trackbike

Δημοσίευση από 17inchwheeler »

ρε παιδια,ειναι απλο..τα παιδια "πουλανε" "κατι"...ακριβο 'η φτηνο...εξαρταται απο την τσεπη και την καβλα του κα8ενος...η τιμη τους "προιοντος" ειναι αναλογη της ζητησης...
απ'οτι λετε δεν υπαρχει θεμα με την ποιοτητα...παρα μονο τι8ετε θεμα με την τιμη...μη σκατε...κανουν και αλλοι τρακ ντεϊ και τρακμπαϊκ...χαλαρωστε :thumbsup:
εξωκοινοβουλευτικος ντουκατιστας/αντικαθεστωτικος απριλιανος
Image
..............Эффект Бабочки ..............
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: trackbike

Δημοσίευση από Master Yoda »

dio έγραψε:.. παντού (από συνεργεία μέχρι καφενεία..) με ρωτάνε "τι τσακώνεστε πάλι στο Ντουκατίστι; χαχαχα!!" και το γέλιο είναι δικό τους..
αυτο εννοεις περιγελος?...........ααααααααχαχαχαχαχα το γελιο δικο μου :wsmile:

σουνιαδα το αλλο σκ :thumbsup:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: trackbike

Δημοσίευση από dio »

Kαι για να επανέλθουμε στο κυρίως θέμα, να πως εμφανιστήκαμε στας Σέρρας
0120sm.jpeg
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Άβαταρ μέλους
taSOS
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 622
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 16:36
Gender: Male
Bike: Paul Smart
Other: BMW R1100GS
Τοποθεσία: Κερκυρα

Re: trackbike

Δημοσίευση από taSOS »

Λέω να παραβρεθώ τον Σεπτέμβρη , Διονύση , θέλω να δοκιμάσω το 749 σου :))


:hibye: :hibye:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος taSOS την Σάβ 05 Μάιος 2012, 18:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
http://www.youtube.com/watch?v=5b4dzQ8L ... 6j--RXp6bk" onclick="window.open(this.href);return false;


Σα βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη,
να εύχεσαι νάναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου,
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου.
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: trackbike

Δημοσίευση από GP44 »

dio έγραψε: (άλλωστε όσοι έχουμε αγοράσει Ντουκάτι το ξέρουμε από πρώτο χέρι αυτό... :whistling: )


:lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:



Μην τα λες ετσι αποτομα αυτα.ειμαστε σε ηλικια ενφραγματος.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: trackbike

Δημοσίευση από GP44 »

17inchwheeler έγραψε:ρε παιδια,ειναι απλο..τα παιδια "πουλανε" "κατι"...ακριβο 'η φτηνο...εξαρταται απο την τσεπη και την καβλα του κα8ενος...η τιμη τους "προιοντος" ειναι αναλογη της ζητησης...
απ'οτι λετε δεν υπαρχει θεμα με την ποιοτητα...παρα μονο τι8ετε θεμα με την τιμη...μη σκατε...κανουν και αλλοι τρακ ντεϊ και τρακμπαϊκ...χαλαρωστε :thumbsup:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:


Μου φαινετε το εγραψα και εγω.αλλα κουβεντα να γινετε.
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
dio
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4045
Εγγραφή: Σάβ 26 Απρ 2008, 16:02

Re: trackbike

Δημοσίευση από dio »

taSOS έγραψε:Λέω να παραβρεθώ τον Σεπτέμβρη , Διονύση , θέλω να δοκιμάσω το 749 σου :))


:hibye: :hibye:

Όποτε θες Τάσο.. :innocent2:
GP44 έγραψε: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:

Μην τα λες ετσι αποτομα αυτα.ειμαστε σε ηλικια ενφραγματος.
Αυτή είναι η -μόνιμη- απάντηση στο:
- γιατί τα ντουκάτια είναι τόσο ακριβά;
- γιατί είναι ποιοτικά

Καταλαβαίνεις τι εννοώ.
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: trackbike

Δημοσίευση από GP44 »

OKTANIO said

Επισης οποιος μαντεψει γιατι μετα τη 12 εκανα στην ακρη να περασουν, κερδιζει και μια γρανιτα απο του jolly, οτι γευση θελει.



Φιλαρακι ελπιζω αυτο να μην ειναι σοβαρο και να σου ξεφυγε μεσα στο κατεβατο που εγραψες.ειναι ετσι?
Χωρις παρεξηγηση
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
GP44
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 638
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 12:35
Gender: Male
Other: 748rs-tz250(2008)

Re: trackbike

Δημοσίευση από GP44 »

dio έγραψε:





Αυτή είναι η -μόνιμη- απάντηση στο:
- γιατί τα ντουκάτια είναι τόσο ακριβά;
- γιατί είναι ποιοτικά

Καταλαβαίνεις τι εννοώ.

ΟΚ ρε συ.τωρα το επιασα. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
moikan
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1320
Εγγραφή: Σάβ 14 Φεβ 2009, 19:24
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: tdm 850
Τοποθεσία: leykada

Re: trackbike

Δημοσίευση από moikan »

dio έγραψε:
Αυτή είναι η -μόνιμη- απάντηση στο:
- γιατί τα ντουκάτια είναι τόσο ακριβά;
- γιατί είναι ποιοτικά

:whistling: :whistling: :whistling:
Απάντηση