ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στις υπόλοιπες κατηγορίες και δεν σχέση με τη μοτοσικλέτα...

Συντονιστής: sue

Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Longstride
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ 18 Σεπ 2011, 02:08
Gender: Male

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Longstride »

Ο κ@λος γράφεται με Ω , κατ επέκταση και το χαρτί του κώλου = κωλόχαρτο , γραφε τουλαχιστον σωστά αν θέλεις να σε παίρνουν στα σοβαρά, αν και με τη φρασεολογία που χρησιμοποιείς δύσκολο το βλέπω .

Φιλε Achillea σε περίπτωση άτακτης χρεωκοπίας-επιστροφής στη δραχμή, πέρα απο την αναρχία και το χάος που αρχικά θα επικρατήσουν λόγω του πανικού , η ανεργία απο 22% θα εκτοξευθεί στο διπλάσιο (με τις πιο αισιόδοξες προβλέψεις θα κυμανθεί γύρω στο 35% ). Αυτό θα συμβεί επειδη το κράτος, περα απο τις μεταβιβαστικές πληρωμές θα αδυνατεί να πληρώσει και τους βασικους μισθους (σταση πληρωμων). Ελα τότε και πες μου αν κοιτάζω ή όχι τον συνάνθρωπο. Μη βλέπεις μόνο τα άσχημα που συμβαίνουν, δες και τα χειρότερα που δε συνέβησαν.

Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
για να θυμουνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι .
axakias
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 225
Εγγραφή: Πέμ 18 Σεπ 2008, 11:35
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Other: T-80

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από axakias »

ΑΥΤΟΙ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΟΥΝ;;;;; :hang:



ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ:
- Εβραίος της Πολωνίας
- Μεγάλος χρηματοδότης του ΠΑΣΟΚ: ένας από την δυναστεία Ροκφέλλερ και φίλος του Ανδρέα Παπανδρέου
- Ένας από τους κολλητούς του Ανδρέα ήταν κι ένας σημαντικός τεχνοκράτης της «Υπάτης Στοάς» και είναι ένας από αυτούς που δίδαξαν ως πανεπιστημιακοί στις ΗΠΑ, Καναδά, Αγγλία, Ισραήλ.
- Δίπλα στον Α. Παπανδρέου υπάρχουν κι άλλα Εβραϊκά ονόματα όπως, Λισσάκ, Βιέτοριτς, Γκρόσμαν, Χάλντιβ ...;

ΑΚΗΣ ΤΣΟΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ
- ανήκει στην ΣΙΩΝΟ-ΣΟΣΙΑΛΙΣΤΙΚΗ ΦΑΤΡΙΑ

ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ
- Σύζυγος του διάσημου Γάλλου Εβραίου Συλ Ντασσέν
- Δεν είναι τυχαίο ότι τα κινηματογραφικά έργα περί γενοκτονίας των Εβραίων είναι υπερβολικά.

ΣΗΜΙΤΗΣ
- Το πραγματικό του όνομα είναι Σιμιτσί Χαρούν, Ααρων Σαμουηλ και έγινε Ααρων Σημίτης
- Ο γάμος της κόρης του έγινε στην Εβραϊκή Συναγωγή, όπου απαγόρευσε την είσοδο των δημοσιογράφων
- Το οικογενειακό επώνυμο του Σημίτη είναι Βεντούρα. Ο Βεντουρα είναι ένα από τα ιδρυτικά μέλη του ΚΚΕ.
- 1995 ο Σημίτης ήταν υπουργός Οικονομίας και η εφημερίδα «το όνομα» αποκάλυψε ότι ήταν μέλος της μυστικής εβραϊκής οργάνωσης «offer brothers»

ΑΡΣΕΝΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ
- Η μάνα του είναι Εβραία της Κεφαλλονιάς και το επίθετο Ρατζή

ΧΡΙΣΤΟΣ ΡΟΖΑΚΗΣ
- βοηθός του υπουργού εξωτερικών
- το πραγματικό του όνομα Rozenstein
- επί των ημερών του η εταιρία ΑΤΤΙΚΟ ΜΕΤΡΟ αναζωογονείτε
- η εταιρία ανήκει σε οικογενειακό φίλο του Ροζακη με το όνομα Μωιση Ραφαηλ
- Ο Μωιση Ραφαηλ είναι ο γιος του πρέσβη του Ισραήλ

ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΕΒΕΡΤ
- Ο πατέρας του είναι ο παλιος αστυνομικός διευθυντής Αθήνας
- ο πατέρας του δηλώνει φιλο-ναζι.
- τοποθετεί τον Μιλτιάδη στην Ν.Δ.
- Το πραγματικό όνομα της οικογένειας Αάρων - Σαμπάτ Γκούντενμπεργκρ
- Άρα Γερμανο-Εβραίος

ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ
- Υπουργός Εθνικής Άμυνας, είχε την διοικητική επίβλεψη της εταιρίας «SOLOMON BROTHERS» που βρίσκεται στην Ελλάδα

ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
- Δήμαρχος Αθήνας και φίλος του RTE : αγαπημένο παιδί της οικογένειας του Ισραήλ και φυσικά του Αμερικανικού Εβραϊκού λόμπυ

ΑΛΛΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΗΓΕΤΩΝ
- ο τότε υφυπουργός Εξωτερικών Μάριος Καψής
- ο τότε υφυπουργός Παιδείας Αλαίν Ιωάννοβιτς
- πρώτος σύμβουλος Ιδρύμαος Στρατιωτκής Βιομηχανίας Σαμπι Σαμπατάι
- στέλεχος της ΔΕΗ Ραφαήλ Μωισής, Ισαάκ Λεβή
- στον ΟΣΕ Σμουήλ Κοέν
- κορυφή Ραδιοτηλεοπτικού Ιδρύματος Μαρία Ρεζάν, Μπιάνκα Κοέν, Ζακ Μεναχέμ
- επικεφαλής Διοίκησης Τηλεποικωνιών Αβραάμ Μορντος, Χαίμ Καπέτας, Βενιαμίν Αλμπαλάς
- διοικητικό συμβούλιο της Τράπεζας Ελλάδας, Μ. Λεβή, Αλβέρτος Κοέν, Πάνος Μπεχουλίνιο,
- Ανώτατο πανεπιστημιακό Συμβούλιο Χαναάν Αζάριος, Βενιαμίν Ακαλάι, Χρήστος Κρισίπης, Χ. Περέζ, Χ. Ρόζενστειν
Άβαταρ μέλους
potis
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 112
Εγγραφή: Δευ 22 Νοέμ 2010, 08:33
Gender: Male
Bike: Multistrada 1000S
Τοποθεσία: αθηνα

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από potis »

θα πληρωνουμε μια ζωη αυτα τα λαμογια!
την βουλη πρεπει να καψουμε με ολους αυτους μεσα...και οχι τα μαγαζακια του ελληνα πολιτη!
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από laziali21 »

καλά να μας κάνουν!

γιατί εκεί που έπρεπε..


Εικόνα


...που δεν σε βλέπει και κανένας, το φακελάκι ήταν έτοιμο από πριν..!..

Εικόνα

...χρόνια τώρα!

Τον ταϊσες τον γάτο πολύ και παραφούσκωσε, κάποια στιγμή θα έσκαγε!
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

Longstride έγραψε:. Εγω προσωπικα θεωρω οτι η μεγαλη πλειοψηφία που εχει και κριση και αποψη, καταλαβαινει οτι ειναι πλεον μονοδρομος. Και οχι επειδη μας εχουν κανει πλυση εγκεφαλου τα ΜΜΕ. Εχουμε μια Α ηλικία, μια Α εμπειρία και μια Α γνώση και λογική.
ειναι καιρος λοιπον ολοι εσεις να πατε και στο Β,διοτι ισως το Α δεν ειναι αρκετο

επισης το "εγω προσωπικα" ειναι υπερβολη......ή "εγω" θα πεις ή "προσωπικα".....στο λεω για να μην εκτειθεσαι και για να σε παιρνουμε σοβαρα
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
karaiskakion
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 512
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ 2011, 19:57

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από karaiskakion »

Εγώ προσωπικά θέλω να σπάσω το κεφάλι του longskat- όπως λέγεται δε με νοιάζει απλά επειδή θα γίνει το ποστ μπουρδέλο τα γαμώσταυρα τα έστειλα σε πμ... αυτά καλημέρα καύλες!!! Έτσι για να σας χαλάσω τη πολιτισμένη συζήτηση.. Αλήθεια το αγγούρι στο ΓΚΟΛΟ μας είναι πολιτισμένα ??? ή απολίτιστο σαν εμένα???
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

karaiskakion έγραψε:Εγώ προσωπικά θέλω να σπάσω το κεφάλι του longskat- όπως λέγεται δε με νοιάζει απλά επειδή θα γίνει το ποστ μπουρδέλο τα μ@μωσταυρα τα έστειλα σε πμ... αυτά καλημέρα καύλες!!! Έτσι για να σας χαλάσω τη πολιτισμένη συζήτηση.. Αλήθεια το αγγούρι στο ΓΚΟΛΟ μας είναι πολιτισμένα ??? ή απολίτιστο σαν εμένα???
και γω του λονγκστριδε το κεφαλι θελω να σπασω αλλα σκεφτεσαι και συ και γω λαθος........

τα κεφαλια αυτονονε που του επλυναν το κεφαλι πρεπει να σπασουμε.......τι φιταιει ο καθε λονγκδτριδε αμα ειναι ακομα στο Α και δεν καταλαβαινει?
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
karaiskakion
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 512
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ 2011, 19:57

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από karaiskakion »

Master Yoda έγραψε:
και γω του λονγκστριδε το κεφαλι θελω να σπασω αλλα σκεφτεσαι και συ και γω λαθος........

τα κεφαλια αυτονονε που του επλυναν το κεφαλι πρεπει να σπασουμε.......τι φιταιει ο καθε λονγκδτριδε αμα ειναι ακομα στο Α και δεν καταλαβαινει?



Όσο φταίει ο διεφθαρμένος φταίει και ο διαφθορέας Βασίλη και το ξέρεις καλά... Δε φταίει μοναχά ο γιατρός που στα παίρνει για να κάνει καλά τη δουλειά του φταις και εσύ μλκ μου που του τα δίνεις!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

karaiskakion έγραψε:


Όσο φταίει ο διεφθαρμένος φταίει και ο διαφθορέας Βασίλη και το ξέρεις καλά... Δε φταίει μοναχά ο γιατρός που στα παίρνει για να κάνει καλά τη δουλειά του φταις και εσύ μλκ μου που του τα δίνεις!!!
ποιον ειπες μλκα ρε μουνι?.......... :mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από laziali21 »

:popcorn: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

laziali21 έγραψε::popcorn: :mrgreen:
αντε γανησου και ....αχτενιστο αρxιδι :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

αντε γανηθειτε ολοι

Image










Image



Image


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

θα φυγω........θα παναγινω πεταλουδας


Image
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από laziali21 »

Master Yoda έγραψε:
αντε γανησου και ....αχτενιστο αρxιδι :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ποιόν είπες αχτένιστο ρε λιμοκοντόρε??!!! :)) :mrgreen:

τώρα που δεν θα χεις ούτε για τσατσάρα θα δεις πως θα σαι σε λίγο καιρο και συ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

Image
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από laziali21 »

και τα αυτιά τι θα τα κάνεις?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
takis
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1337
Εγγραφή: Σάβ 18 Απρ 2009, 09:49
Gender: Male
Bike: Streetfighter V2
Other: Pantah 600
Τοποθεσία: Κορινθια

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από takis »

Longstride έγραψε: Φιλε Achillea σε περίπτωση άτακτης χρεωκοπίας-επιστροφής στη δραχμή, πέρα απο την αναρχία και το χάος που αρχικά θα επικρατήσουν λόγω του πανικού , η ανεργία απο 22% θα εκτοξευθεί στο διπλάσιο (με τις πιο αισιόδοξες προβλέψεις θα κυμανθεί γύρω στο 35% ). Αυτό θα συμβεί επειδη το κράτος, περα απο τις μεταβιβαστικές πληρωμές θα αδυνατεί να πληρώσει και τους βασικους μισθους (σταση πληρωμων). Ελα τότε και πες μου αν κοιτάζω ή όχι τον συνάνθρωπο. Μη βλέπεις μόνο τα άσχημα που συμβαίνουν, δες και τα χειρότερα που δε συνέβησαν.
Εικόνα

Uploaded with ImageShack.us
για να θυμουνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νεότεροι .
Γιατι ατακτη χρεωκοπια ? Απολυτα συντεταγμενη σταση πληρωμων με παραμονη στο ευρω. Αλλωστε το νεο μνημονιο ρητα αναφερει πως τα χρηματα των νεων δανειων πανε αποκλειστικα για πληρωμες ομολογων και τοκων. Αυτη τη στιγμη το Ελληνικο κρατος εχει πρωτογενη πλεονασματα που σημαινει οτι μπορει να εξυπηρετησει τις αναγκες λειτουργιας του . Δεν θελω να σπασω κεφαλια , λειτουργω με επιχειρηματα , ομως επιτρεψε μου να σου πω οτι η φωτο που εχεις ποσταρει ειναι το λιγοτερο απαραδεκτη και προκλητικη. Και στο φιναλε αν ειναι να επιλεξω αναμεσα στη φωτο αυτη και σε μια εικονικη χλιδα με δανεικα και χωρις ιχνος προσωπικης και εθνικης αξιοπρεπειας , επιλεγω την πρωτη.
Επειδη θεωρω πως εισαι καλοπροαιρετος ,θα ηθελα να σου κανω ενα ερωτημα που νομιζω οτι αποτυπωνει την σημερινη κατασταση.
Εχεις παρει ενα κεφαλαιο κινησης 100.000 ευρω χωρις εξασφαλισεις απο μια τραπεζα. Οι δουλειες δεν πανε καθολου καλα και βρισκεσαι σε αδυναμια πληρωμης. Η τραπεζα επειδη δεν μπορει να σου κανει τπτ , σου προτεινει να κουρεψει το χρεος σου στα 80.000 ευρω με χαμηλο επιτοκιο αλλα ζητα να βαλεις υποθηκη το σπιτι του παιδιου σου. Εσυ με δεδομενο οτι βλεπεις πως πολυ δυσκολα αν οχι απιθανα θα μπορεσεις να πληρωσεις αυτο το δανειο , τι θα κανεις ?
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

takis έγραψε:Αλλωστε το νεο μνημονιο ρητα αναφερει πως τα χρηματα των νεων δανειων πανε αποκλειστικα για πληρωμες ομολογων και τοκων.


............
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
Άβαταρ μέλους
Longstride
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 152
Εγγραφή: Κυρ 18 Σεπ 2011, 02:08
Gender: Male

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Longstride »

Master Yoda έγραψε:επισης το "εγω προσωπικα" ειναι υπερβολη......ή "εγω" θα πεις ή "προσωπικα".....στο λεω για να μην εκτειθεσαι και για να σε παιρνουμε σοβαρα
Προβλέπεται άφθονο γέλιο και σήμερα :wsmile:
Και το εγώ και το προσωπικά σωστά εγράφησαν , απλά λείπει το κόμμα. Άρα δεν πρόκειται περί πλεονασμού όπως βιάστηκες να σχολιάσεις έτσι για να πεις κάτι για άλλη μια φορά. Αν πάλι επιμένεις τόσο στα σημεία στίξης μάθε πρώτα να βάζεις τόνους και μετά να μου κάνεις μαθήματα γραμματικής. Εγώ το ξεχνώ το ομολογώ :)) Επίσης, μάθε πως δεν ονομάζεται υπερβολή αλλά πλεονασμός αυτό που αγωνιζεσαι να πεις. Η ημιμάθεια είναι χειρότερη απο την άμαθεια κύριε Καθηγητά .

Όσο για τα κεφάλι μου που θέλετε να σπάσετε , μια που δε γνωρίζετε πως να "συνδιαλέγεστε" και να διαφωνείτε πολιτισμένα μόνο μειδίαμα προκαλούν οι απειλές σας. Αν δεν ξερετε τη λέξη ανοίξτε λεξικό.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος dagger moon την Τρί 14 Φεβ 2012, 11:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Λόγος: επεξεργασία παράθεσης
Άβαταρ μέλους
Master Yoda
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7658
Εγγραφή: Σάβ 30 Μάιος 2009, 16:47
Gender: Male
Bike: SS750

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Master Yoda »

Longstride έγραψε: Προβλέπεται άφθονο γέλιο και σήμερα :wsmile:
Και το εγώ και το προσωπικά σωστά εγράφησαν , απλά λείπει το κόμμα. Άρα δεν πρόκειται περί πλεονασμού όπως βιάστηκες να σχολιάσεις έτσι για να πεις κάτι για άλλη μια φορά(το κραταγες μεσα σου πολυ καιρο αυτο?). Αν πάλι επιμένεις τόσο στα σημεία στίξης μάθε πρώτα να βάζεις τόνους και μετά να μου κάνεις μαθήματα γραμματικής. Εγώ το ξεχνώ το ομολογώ :)) Επίσης, μάθε πως δεν ονομάζεται υπερβολή αλλά πλεονασμός αυτό που αγωνιζεσαι να πεις. Η ημιμάθεια είναι χειρότερη απο την άμαθεια κύριε Καθηγητά .

Όσο για τα κεφάλι μου που θέλετε να σπάσετε , μια που δε γνωρίζετε πως να "συνδιαλέγεστε" και να διαφωνείτε πολιτισμένα μόνο μειδίαμα προκαλούν οι απειλές σας. Αν δεν ξερετε τη λέξη ανοίξτε λεξικό.
και ο πλεονασμος δεν ειναι υπερβολη?(οντως βεβαια η σωστη ορολογια ειναι αυτη που λες)

τονους βαζω οπου χρειαζεται για να βγει νοημα....ειμαι δημιουργικος τεμπελης εκ φυσεως.........

το εγω προσωπικα ειναι λαθος ,αμα μπορεις το καταλαβαινεις..............

την ειρωνεια εσυ την ξεκινησες

εγω ,προσωπικα,ο ιδιος,αυτοπροσωπως σου προτεινω να μην την συνεχισεις.......

τελος με αυτα που λες δεν ξοδευω θερμιδες για να μειδιω.....υπομειδιω,για να κανω οικονομια

εχεις το ελευθερο να πεις οτι θες απο δω και στο εξης......θα σε γραψω στα π :mrgreen: π :mrgreen: ρι :mrgreen: μου
καλο μνημονιο
...Open Your Mind...

Image
Ride Safe & Often


αυτος που τον ελεγαν eksarthrosi
igmoritis
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7988
Εγγραφή: Τρί 06 Απρ 2010, 13:05
Gender: Male
Bike: Multistrada 620
Other: Vespa 300 GTS
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από igmoritis »

se ligo tha kseperasete tis selides toy smart tou igmoriti..... :cool:
----------------
o panos
D3§m02K
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7838
Εγγραφή: Δευ 24 Μαρ 2008, 00:07

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από D3§m02K »

axakias έγραψε: - Το οικογενειακό επώνυμο του Σημίτη είναι Βεντούρα. Ο Βεντουρα είναι ένα από τα ιδρυτικά μέλη του ΚΚΕ.
Image
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Xenokratis
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2391
Εγγραφή: Κυρ 07 Μαρ 2010, 22:51
Gender: Male
Bike: 996
Other: Hypermotard 796
Τοποθεσία: Saλλoniki ΣΕ ΛΕΩ!

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από Xenokratis »

H αληθεια ειναι οτι αμα δεν τον ξερεις τι τυπος ειναι ο καραηταβλης (μ@μω τις ορνιθογραφιες ε?), ενω μπορει να λετε τα ιδια πραγματα....να τσακωνεστε με ενα μοναδικο τροπο. Φυτιλι σκετο ο Μαστροτσοντας, και επι της ουσιας εγω τη μονη διαφορα που εντοπιζω ειναι οτι ο μεν δε φοβαται τη δραχμη και ο δε στα @@ οτι και να γινει. Οι δυο θεωρειες του ο βρεγμενος τη βροχη δε τη φοβαται και του οτι σωζεται.
Δεκτες και οι δυο, αλλα εμενα το προβλημα μου αυτη τη στιμγη δεν ειναι τι θα γινει στην πτωχευση και ολα τα σεναρια καταστροφολογιας....το προβλημα μου ειναι αυτο που εγραψε πολυ ευστοχα ο takis, καηκε η Αθηνα για να χρωσταμε κιαλα για να πληρωνουμε τους τοκους των Ευρω-τοκογλυφων!
Οχι μαγγες ουτε τα πορτοκαλια θα σταματησουν να βγαζουν καρπους στο Αργος, ουτε η θηβα να βγαζει πατατες. Κιαφου "Αυτοι" διαλεξαν να μας καταχρεωσουν, ας παρουμε την κατασταση στα χερια μας. Δε μιλαω για προβοκατσια και του κωλου εξεγερσεις...μιλαω για το ΣΤΑΜΑΤΑΩ να ψωνιζω στα lidl επειδη ειναι πιο φτηνα. Εχει και μπακαλικα-μαναβικα, μαγαζακια της γειτονιας να πας να ψωνισεις. Αρχισαμε να ψωνιζουμε σαν ανθρωποι...δηλαδη αυτα που χρειαζομαστε πραγματικα και οχι ματαιοδοξα για να εχουμε 10 σακουλες σκουπιδια για πεταμα καθε μερα. Καλοκαιρακι ερχεται και να δειτε οτι αυτα που κοροιδευα στην Αγγλια (μια -μια τις φετες τα καρπουζια-πεπονια) θα γινουν και στην πατριδα μας.....ΑΜΑΛΙΑΔΟΣ ΑΑΑ" με τη φετα!!
Αυτοι εκει πανω....παιζουν το παιχνιδι οπως τους το στησανε...και εμεις ακολουθουμε.....εως ποτε...και με τι ανταλαγμα....αυτο δε μας λενε....Βαθεια ομως ολοι μας μεσα καπου ξερουμε οτι σε λιγο καιρο αυτο που "αποφυγαμε" θα ξαναρεθει...και θα ξαναρθει....και θα ξαναρθει.....για οσο το επιτρεπουμε....
Mωρέ, θα την πάρω την ψαρόβαρκα....!!!

Καλό ταξίδι μικρέ....
Άβαταρ μέλους
karaiskakion
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 512
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ 2011, 19:57

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από karaiskakion »

Το γέλιο είναι οτι παίζει άφθονο κοπυ πειστ αυτό κ αν έχει γέλιο ειδικά αυτό για τον μακαρίτη το Ζακ Βεντούρα( πες αλήθεια δε φανταζόσουνα σε καμιά περίπτωση οτι λεγόταν ζακ κάτι σε ιωσήφ σου ερχόταν) είναι το καλύτερο διαβάζοντάς του θυμήθηκα ένα φίλο που είναι φ@υθτ^ς και πηγαίνει για ψάρεμα επομένως αν δε θες να είσια φ@υθτ^ς κόψε το ψάρεμα, όσον αφορά το τύπο με το σκύλο στο προφίλ του του εύχομαι καλοφάγωτος !!! Τα Αρκίδια μου εδήλωσαν overload για σήμερα αν ανακουφιστώ τοπ μεσημέρι θα του δώσω πάλι σημασία και μπορεί κ να του στείλω κανα πμ με γαμώσταυρα έτσι για να περάσει η ώρα μου πιο δημιουργικά γιατί είμαι τόσο αργόσχολος που είχα 2 καρκίνους σήμερα και ο ενας σε μια κοπελίτσα 38 χρονών... Α να μην ξεχάσω άνεργη 16 μήνες και με 2 παιδιά αλλά τύπε μη μασάς δεν σε αγγίζουν εσένανε αυτά!!! Αμα γυρίσει τούμπα το πράγμα αδερφέ μου πάντως να έρθεις να με βρεις !!! ΝΑ ΚΕΡΑΣΩ ΚΟΛΟΧΑΡΤΟ!!!
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
karaiskakion
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 512
Εγγραφή: Τρί 23 Αύγ 2011, 19:57

Re: ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΤΕ

Δημοσίευση από karaiskakion »

Ρε μλκ ο τύπος είναι απο το διάστημα μου έστειλε πμ με είπε χωρικό και νομίζει το γίδι οτι με έβρισε !!!
Εικόνα
Απάντηση