Facebook

Επίσημο blog:
http://stoma-tou-lykou.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Facebook

Δημοσίευση από Λύκος »

Θελω καποια μερα να κατσω να γραψω τις εντυπωσεις μου απ' οσο καιρο το χρησιμοποιω κι ολο βλεπω και κατι καινουριο και λεω κατσε να το προσθεσω κι αυτο - κι ολο δεν γραφεται το κειμενακι.

Το κουμπι με το λάικ ειναι απο μονο του μαγεια.

Γραφει ο αλλος 'ω ρε γαμωτο κωλομερα δεν την παλευω καθολου, ειμαι σκατα'. Εφτα λάικ απο κατω.

Χαιρεκακοι ρπμ.

Ασε τις φωτογραφιες. Αν λες ψεμματα μια με τα λογια με τις φωτογραφιες οργιαζεις. Εχει κατι τυπους που παιρνουν φωτο το ποδι τους και την παραλια. Εχει κατι τυπισσες και βγαζουν φωτο το ματι με τη βλεφαριδα και αλλες 13 φωτο ενα μονοκερο και 2 τακουνια.

Εχει αλλους που δε βαζουν καμια φωτογραφια. Τιποτα. Ουτε ταυτοτητας να ξερεις ποιος ειναι.

'Αν δεν εισαι φιλος με την Τουγκα Καραχισαρίδη Μημεμαδάς δεν μπορείς να δεις το προφιλ της.'

Στο μεταξυ ολοι σου οι φιλοι, μα ΟΛΟΙ εχουν απο 15 γνωστες που ανετα θα εβγαιναν μις Βραζιλια. Και λες που διαολο την ξερει αυτη ο Παντελης; Αυτος ολη μερα στο προποτζιδικο ειναι. Μπαινεις σε κατι διαδικασιες γμσε τα.

Φυσικα εχει και τις αλλες. Κατι φωτογραφιες με 16χρονα, ξωφαλτσες με κατι ντουζιερες απο πανω, τρια βρακια μωβ το ενα πανω στ' αλλο, μια μαντηλα στο κεφαλι, το μπουτι εξω, κι απο κατω 1475 σχολια. Eisai thea pw pw, wraia fwto κτλ κτλ

Εχει κι αλλους της παλιας σχολης, 'φτου σου κοπελαρα μου', οποτε το δω τραγουδαω βλαχικα 'ε ρι τι μου κανς πωπωπωωωω'

Οι καλυτεροι μου παντως ειναι οι γκραντ. Οι λαρτζ. Βλεπεις φωτο κι εχει: Φερραρι, πιστα Ιμολα, Μοντεκάρλα, παραλιες εγκζότικ. Ο τυπος εχει χαλαρα φιατ Τιπο που λειπει ο προφυλακτηρας κι αμα τον πιασουνε θα τον γμσουνε για ΚΤΕΟ κι αν δεις το προφιλ νομιζεις οτι δουλευει σχεδιαστης freelancer για τη Λαμποργκινι και την Pagani-Zonda.

Αλλο που μ αρεσει ειναι τα συναισθηματικα. 'Βαρανε τα σκυλια. Γιατι βαρανε τα σκυλια; Αμα θες να μη βαρανε τα σκυλια βαλτο στο προφιλ σου'.

Γιατι, αμα το βαλω θα σηκωθει το πρωι ο πέτσακας στο Ζαρο και θα πει κατσε μην κλωτσησω το σκυλο σημερα γιατι εβαλε ο Αλεξακης στο προφιλ κοπυ-παιηστ το τσιτάτο;

Υπαρχουν και καλυτερα. 'Ο καρκινος σκοτωνει. Βαλτο στο προφιλ σου για τα θυματα κτλ.'

Καλε ρε φιλε, πες ο πετσακας εχει μια στο 1,000,000 πιθανοτητα να με διαβασει. Η ασθενεια ποσες εχει;

--

Μ’ αρέσουν βέβαια πάντα και οι Ποιητικοί-Αλλοπρόσαλλοι.

Που έχουν 17 άλμπουμ φωτογραφίες με τίτλους ‘6-17-2008’ ‘Ραφήνα’ ‘Διάφρα’ ‘Χωριό’ ‘Άλμπουν’ κτλ

Και βλέπεις:

πρώτη φωτό – κάτι γλάροι από πάνω από μια παραλία

δεύτερη φωτό – δεν ελπίζω τίποτα δε φοβάμαι τίποτα είμαι λεύτερος

τρίτη φωτό – ένα πιατίδι μουσσακά με τη μελιτζάνα να περισσεύει και λεζάντα ‘ΣΤΗ ΝΤΑΒΕΡΝΑ ΤΗΣ ΓΗΩΡΓΙΑΣ, ΝΑΦΠΛΙΟ’

τέταρτη φωτό – ένας φάρος (και βρέχει)

πέμπτη φωτό – ένας καουμπόυ στο ηλιοβασίλεμα

έκτη φωτό – τρεις τύποι με καρό πουκάμισα να ψήνουν κοκορέτσα κι ένας από πίσω με ακορντεόν που γελάει σα καθυστερημένος ρινόκερος με κοκκίτη, αίσθηση που ενισχύεται απ’ το ότι κρατάει το ακορντεόν ανάποδα.

Αυτά για τους άντρες.

Υπάρχει και το αντίστοιχο σε γυναίκες. Το 80% των γυναικών που περνάνε τα 140 κιλά έχουνε φωτογραφία προφίλ ένα ελφ που χορεύει τη λίμνη των κύκνων πάνω από κάτι νούφαρα. Ακολουθούν τρείς φωτογραφίες με τριαντάφυλλα, δυο με μπαλέτο, και μια που βλέπεις μια πιτσιρίκα ενός έτους να τρώει παγωτό. Εκεί τώρα σ’ έχει φέρει εκεί που θέλει. Με το που λες κοίτα καλό που είναι πατάς την επόμενη και βλέπεις ένα φραπέ. Αυτή δεν την βλέπεις. Μόνο το φραπέ. Τότε καταλαβαίνεις ότι το φόντο γύρω από τον καφέ, σε ανάλυση 2400*2400 δεν είναι η καφετέρια, είναι αυτή.


Εχεις κανει στην προηγουμενη ζουμ στο πιτσιρικι με το παγωτο κι εχεις μπλοκαρει την περιφερειακη οραση, εκει πονταρει. Τσααααακ.

M αρεσει και η αλλη αλληλουχια φωτο. Παραλια-ταβερνα-λιθρινια-κουκόφαβα-γουνινες χειροπεδες με σατεν σεντονι και τριανταφυλλο.

Λογικο.

Πως θα χωνεψεις την κουκοφαβα χωρις τις χειροπεδες (πασα ατάκα δεσποινις στελαφοξ)

Υπάρχουν και οι ρετρό. Βλεπεις τον Τσακ Νορις ή την Τσακ Νοραινα σε μ@μω τις φωτο και καποια στιγμη αντιλαμβανεσαι ότι ναι μεν δειχνει μ@μω αλλα είναι μπροστα σ’ ένα τροχονομο που είναι μεσα στη βαρελα και αυτό που βλεπεις είναι η Πανεπιστημιου τοτε που ηταν χωματόδρομος.

Αλλα πιο πολύ μ αρεσουν οι σειρες φωτογραφιων Κατρακυλα. Δικος μου ορος.

Βλεπεις την πρωτη φωτο κι είναι με κουστουμι. Ομιλητης. Σταυρωτο κιολας. Στη δευτερη πινει κατι ποτα με κατι αλλους και γελανε ευγενικα χαχαχα. 15 φωτογραφιες αργοτερα είναι τυφλα στη μεθια, φοραει στο κεφαλι ένα σωβρακο και κυνηγαει καποιον να τον μπουγελωσει.

--

Το πρωτο χομπυ που ξεκινησα οταν εκανα λογαριασμο φατσαμπουκ - και αφου μπλοκαρα ολα τα Shitville, Eatmahdikville κτλ - ήταν να κλεινω απ το Χ ολες τις διαφημισεις. Ο λογος που εβαζα παντα ήταν οτι εβρισκα τη διαφημιση sexually explicit.

Μαρουλια διαφημιζε? Sexually explicit. Διακοπές στο Πήλιο; Sexually explicit.

Περασε μια περιοδος αμηχανιας που δεν μου εβαζε καθολου διαφημισεις.

Μετα εκανε μια δοκιμη και τσουπ μου πεταει ενα πρωι Ακουστικά Βαρηκοίας.

Τααακ sexually explicit με τη μια.

Απο κει και μετα δε μου ξαναμιλησε.

Αλλα μου προτεινει φιλους οτι να ναι.

Faye Avlogiari.

Καθε πρωι λεω καλημερα με τη Faye Avlogiari.

Ουτε ξερω ποια ειναι. Ξερω οτι εχει 2,121 subscribers. Δεν καταλαβαινω γιατι. Τους στελνει 'the avlogiari news'?

Αφου ειδε κι αποειδε οτι δεν κανω φιλη την Avlogiari μου εβγαλε αλλη.

Panagiwta Marouli

Ουτε ενα κοινο φιλο. Aλλα επεμενε. Εκει, καθε πρωι, Παναγιωτα Μαρουλή. Δεν την ξερω ρε φιλε!

Ειδε κι αποειδε.

Ξαναπεταξε μια διαφημιση κοτοπουλα.

Sexually explicit, παρτα.

Αμηχανια.

Τρεις μερες δεν πεταξε τιποτα.

Τωρα μου πεταει μια Τουρκαλα κάτι παμουκ πουλμουκ δεν θυμαμαι. Την απεσυρε γρηγορα.

Τωρα το ψαχνει με μια Elena Papa που εχει αβαταρ με κατι φλογες της κολασεως απο πισω.

Σε λιγο θα λαλησει τελειως και θα μου βγαζει τον Παγκαλο, οπου θα φαει sexually explicit με τη μια.

Σκεφτειτε το.

Καθε που το κανετε οδηγειτε σε νευρικη κριση ενα μαρκετίστα.

--

To τελευταίο που μου χει κολλήσει είναι αυτό με τα death like

Πέθανε ο Θανάσης ο Βέγγος, πέθανε ο Βασίλης ο Τσιβιλίκας κτλ.

Δεν έγραψα και πολλά στο blog γιατι απλα θεωρω ότι ειμαι ο κάθε παπαρας που θα βγει να πει την αμελέτητα του. Και ειδικα γι’ αυτους δε θελω. Ειμαι μικρός, πως το λενε.

Στον Βασίλη έπαιξα ένα μπλουζ δικο μου κι εκει τελειωνει.

Τωρα μπαινω και βλεπω το Θανασάκη κι από κατω καποιον να ωρύεται:

ΠΟΣΑ LIKE ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΑΣ ΑΘΡΩΠΟ;

ΑΝ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΝΤΕ ΛΑΙΚ!!!!

Ρε κοράκι του Λούκυ Λουκ. Ρε πλερέζα της κακιάς ώρας. Ρε ερασιτέχνη κολυβοφτιάχτη! Ούτε να πεθάνει ρε;

Κι αν πιάσει 2,000 λαικ δηλαδη τι θα γινει; Θα το φχαριστηθει;

Ασε το άλλο. ΟΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΜΑΖΕΥΤΗΚΑΝ 5,000 μ@λ@κες ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΧΕΡΑΚΙΑ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ 6,000 μ@λ@κες ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ;

Αγόρι μου, μ@λ@κες να θες. Δεν ειδες και τις εκλογες; Εδώ μαζευτηκανε τοσοι να δωσουνε το δίευρο. Εσυ δε θα βρεις να σου κανουν λαικ;

Συνεχίζεται……….
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Ritsman
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3055
Εγγραφή: Παρ 02 Ιούλ 2010, 14:33
Gender: Male
Bike: Monster S4
Τοποθεσία: Νικαια Αττικη, Πλατανες Ρεθυμνου

Re: Facebook

Δημοσίευση από Ritsman »

Η αληθεια ειναι οτι δεν καταλαβα ποτε τι ειναι αυτο που σε μαγνητίζει στο Facebook ρε φιλε...

αυτο και ο Τιτανικος του Καμερον..... γιατρε θα γινω καλα??
Εικόνα
58
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 17:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: Facebook

Δημοσίευση από salingaros »

ου....ΟΥ...ΟΟΟΟΥΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ στο φατσαμπουκ...
Image
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: Facebook

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

φιλε-ελπιζω να μη σε πειραζει το ''φιλε'',το λεω γιατι εισαι κι εσυ μηχανοβιος-εχεις ενα μοναδικο ταλεντο στη γραφη,ευγε.

ειναι ωραιο να ξεκινας τη μερα μ'ενα χαμογελο,σ'αυτους τους μλκισμενους καιρους,απο κατι που διαβασες,ασε που κατα την αναγνωση πεφτει και γελιο κανονικο-ρε πστ μου μονος γελαω δυνατα,ειμαι καλα????

καλημερα :hibye:
Άβαταρ μέλους
rock n rolla_s4
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4198
Εγγραφή: Τετ 26 Νοέμ 2008, 23:41
Gender: Male
Other: ΚαΤεΜούνα

Re: Facebook

Δημοσίευση από rock n rolla_s4 »

Στο fb γνωριζεις τα καλυτερα ξετσιπωτα. Ρωτηστε και τον yoda :mrgreen:
Όποια κι αν είναι η ερώτηση 990 Adventure είναι η απάντηση

Κάγκουρας
Άβαταρ μέλους
Λύκος
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5604
Εγγραφή: Τετ 14 Ιαν 2009, 20:59
Gender: Male
Other: CB1300
Τοποθεσία: Ηράκλειο Κρήτης

Re: Facebook

Δημοσίευση από Λύκος »

dimos IT'S HORNY NOW έγραψε:φιλε-ελπιζω να μη σε πειραζει το ''φιλε'',το λεω γιατι εισαι κι εσυ μηχανοβιος-εχεις ενα μοναδικο ταλεντο στη γραφη,ευγε.

ειναι ωραιο να ξεκινας τη μερα μ'ενα χαμογελο,σ'αυτους τους μλκισμενους καιρους,απο κατι που διαβασες,ασε που κατα την αναγνωση πεφτει και γελιο κανονικο-ρε πστ μου μονος γελαω δυνατα,ειμαι καλα????

καλημερα :hibye:
Κι απο μενα μια καλημερα, να σαι καλα φιλε μου :hibye:

Αυτο το χαμογελο σ' αυτους τους μλκσμενους καιρους ειναι το ζητουμενο...........
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
mostradamos
Desmo Member
Desmo Member
Δημοσιεύσεις: 1157
Εγγραφή: Τρί 01 Απρ 2008, 15:22
Gender: Male
Bike: Monster 695

Re: Facebook

Δημοσίευση από mostradamos »

Μας λειψανε αυτα τα κειμενα εδω μεσα...οτι πρεπει για να την παλεψουμε για τον (ζορικο) Σεπτεμβρη που ερχεται...
Δόξα τα λεφτά, έχουμε Θεό...
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: Facebook

Δημοσίευση από laziali21 »

Λύκος έγραψε:
Το κουμπι με το λάικ ειναι απο μονο του μαγεια.
εγώ θέλω ένα μαγικό κουμπί που να λέει "στ @@ μας", γίνεται? :mrgreen:
να δεις κάτι στάτους πόσα τέτοια θα πάρουν! :)) :))
Άβαταρ μέλους
Spirossam
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 143
Εγγραφή: Πέμ 19 Φεβ 2009, 16:03
Gender: Male
Τοποθεσία: Π.Φάληρο

Re: Facebook

Δημοσίευση από Spirossam »

Ότι και να λέμε δυστυχώς πλέον είναι κομμάτι των περισσότερων.
Μου δημιούργησε πρόβλημα στα προσωπικά μου και πριν 4 χρόνια το έσβησα εντελώς.Όλες τις φώτο διαγραφή λογαριασμού τα πάντα....

2-3 φορές με έβαλαν σε πειρασμό να το ξαν'ανοίξω.
Μπόρεσα και κρατήθηκα.

Δεν μου λείπει καθόλου. :)




υ.γ.Λύκε ό,τι γράφεις είναι όχι απλά αλήθεια αλλά 100% πραγματικότητα
:thumbsup:
Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή,
η ζωή είναι μεγάλη μην την κάνεις καρναβάλι.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Rizzla+
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1549
Εγγραφή: Κυρ 02 Μάιος 2010, 15:59
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: No Mans Land

Re: Facebook

Δημοσίευση από Rizzla+ »

Δεν εχω φεισμπουκ κ ειμαι καλα. :mrgreen:
Του ματς περσοναλ ινφορμεισιον, πως να το κανουμε...


Εχω δει απο φιλους τι οργια παιζουν εκει μεσα.... :whistling: :whistling:
Καταστασεις απο γελιο μεχρι κλαμα κ απο θυμο μεχρι αγαπη.

Δεν φταιει το μεσο θα μου πεις αλλα πως το χρησιμοποιεις.


Αυτο με το Sexually explicit δεν το καταλαβα λυκε, καντο μου λιγο πιο λιανα.. :zep:





ps
Εντωμεταξυ οποια γκομενα γνωριζω τον τελευταιο καιρο, φτανει η στιγμη που θα ρωτησει.
-Φειςμπουκ εχεις??
(να φανταστεις οτι οποια δεν ρωταει φοβαμαι οτι κατι περιεργο παιζει με την περιπτωση της :mrgreen: )
Οταν λοιπον ακουνε το ΟΧΙ
Με κοιτανε λες κ ειμαι απο το Αρη....
Θελω να το δω κ μπορω......
proud member of
Εικόνα


Remember, remember, the 5th of November
The Gunpowder Treason and plot;
I know of no reason why Gunpowder Treason
Should ever be forgot.
Άβαταρ μέλους
Rouggas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1247
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 03:24
Gender: Male
Bike: Monster 800
Τοποθεσία: Λευκάδα

Re: Facebook

Δημοσίευση από Rouggas »

Rizzla+ έγραψε:

Δεν φταιει το μεσο θα μου πεις αλλα πως το χρησιμοποιεις.
Νωντα , εσυ αποφασιζεις πως θα το χρησιμοποιησεις...ειναι εργαλειο :thumbsup:

Οταν εκανα λογαριασμο πριν 1,5 χρονο περιπου , αρχισα να ακουω πολυ περισσοτερη μουσικη απο οτι ακουγα συνηθως ! Με το τσουβαλι σου λεω ! Επειτα εβλεπα πολλες φωτογραφιες που με ενδιαφερει , μηχανακια και αλλα πολλα που μπορουν να ενδιαφερουν τον καθεναν μας... :))

Το αλλο παλι με το φακελωμα που λενε πολλοι...αν ανεβαζεις φωτο με το καθε τι που κανεις...ε πως να το κανουμε ? Μονος σου φακελωνεσαι :cool:
Κνάει κνάει κμπάρε??
......και ο καλύτερος από όλους τους τρόπους για να μακρύνουμε τις μέρες μας είναι να κλέψουμε μερικές ώρες από τη νύχτα, αγαπητή μου.....
......όποιος πάει αργά,φτάνει γρήγορα......
Άβαταρ μέλους
dimos IT'S HORNY NOW
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1977
Εγγραφή: Τρί 15 Απρ 2008, 15:48
Gender: Male
Bike: SS900
Other: 1000CAPONORDVESPA200

Re: Facebook

Δημοσίευση από dimos IT'S HORNY NOW »

Rizzla+ έγραψε: Με κοιτανε λες κ ειμαι απο το Αρη....

καλα σε κανουν,αφου ξεχνας τ'ονομα τους :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Rizzla+
Ducatista
Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1549
Εγγραφή: Κυρ 02 Μάιος 2010, 15:59
Gender: Male
Bike: Monster S4RS
Τοποθεσία: No Mans Land

Re: Facebook

Δημοσίευση από Rizzla+ »

Rouggas έγραψε:Το αλλο παλι με το φακελωμα που λενε πολλοι...αν ανεβαζεις φωτο με το καθε τι που κανεις...ε πως να το κανουμε ? Μονος σου φακελωνεσαι :cool:
Απο την αλλη ομως σε βαζουν στην διαδικασια να βαζεις προσωπικες πληροφοριες.
Εγω στους φιλους μου μιλαω θα σου πει καποιος καλοπιστος....
Οποτε μετα δεν ξερεις που χρησιμοποιησουνται οι προσωπικες σου πληροφοριες...

Επισης εσυ μπορει να μην βαζεις φωτο αλλα να βαζω εγω με την μουτσουνα σου μεσα κ να γραφω απο κατω....
"Ο μεσιε ρουγκας με το νεο του στρινγκ"

Πολυ το πλατιασαμε...

Σορρυ για το ξεχειλωμα.
Αν ενοχλει σβηστε το. :wsmile:


Over & out

:hibye:
Θελω να το δω κ μπορω......
proud member of
Εικόνα


Remember, remember, the 5th of November
The Gunpowder Treason and plot;
I know of no reason why Gunpowder Treason
Should ever be forgot.
Άβαταρ μέλους
Rouggas
Almost Ducatista
Almost Ducatista
Δημοσιεύσεις: 1247
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 03:24
Gender: Male
Bike: Monster 800
Τοποθεσία: Λευκάδα

Re: Facebook

Δημοσίευση από Rouggas »

Rizzla+ έγραψε:
Απο την αλλη ομως σε βαζουν στην διαδικασια να βαζεις προσωπικες πληροφοριες.
ναι μπορει να μπανεις σ'αυτο το τρυπακι αλλα και παλι ειναι στο χερι του καθενος ποσσες και τι πληροφεριες θα αφησει να φανουν :wsmile:
Εγω στους φιλους μου μιλαω θα σου πει καποιος καλοπιστος....
Οποτε μετα δεν ξερεις που χρησιμοποιησουνται οι προσωπικες σου πληροφοριες...να προσεχεις τι λες :))

Επισης εσυ μπορει να μην βαζεις φωτο αλλα να βαζω εγω με την μουτσουνα σου μεσα κ να γραφω απο κατω....
"Ο μεσιε ρουγκας με το νεο του στρινγκ"Θα το κανεις μια...αν το κανεις κι αυτη τη μια , επομενη δεν θα εχει!Το ξαναλεω , ειναι τι περιθωρια αφηνεις εσυ στους αλλους :)

Πολυ το πλατιασαμε...

Σορρυ για το ξεχειλωμα.
Αν ενοχλει σβηστε το. :wsmile:


Over & out

:hibye:

:thumbsup: :hibye:
Κνάει κνάει κμπάρε??
......και ο καλύτερος από όλους τους τρόπους για να μακρύνουμε τις μέρες μας είναι να κλέψουμε μερικές ώρες από τη νύχτα, αγαπητή μου.....
......όποιος πάει αργά,φτάνει γρήγορα......
Άβαταρ μέλους
nackgr
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Κυρ 25 Σεπ 2011, 11:01
Gender: Male
Bike: Monster 600

Re: Facebook

Δημοσίευση από nackgr »

epic :cool:
Άβαταρ μέλους
Rock-ass
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3577
Εγγραφή: Παρ 23 Μάιος 2008, 15:24
Other: 695 R

Re: Facebook

Δημοσίευση από Rock-ass »

Λύκος έγραψε: Οι καλυτεροι μου παντως ειναι οι γκραντ. Οι λαρτζ. Βλεπεις φωτο κι εχει: Φερραρι, πιστα Ιμολα, Μοντεκάρλα, παραλιες εγκζότικ. Ο τυπος εχει χαλαρα φιατ Τιπο που λειπει ο προφυλακτηρας κι αμα τον πιασουνε θα τον γμσουνε για ΚΤΕΟ κι αν δεις το προφιλ νομιζεις οτι δουλευει σχεδιαστης freelancer για τη Λαμποργκινι και την Pagani-Zonda..
τωρα μας γκμισες!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
Chris_Monza
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 925
Εγγραφή: Δευ 25 Αύγ 2008, 14:27
Gender: Male
Τοποθεσία: Σαλόνικα

Re: Facebook

Δημοσίευση από Chris_Monza »

Rock-ass έγραψε:τωρα μας γκμισες!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
έλα ρε, μόνο εσύ έχεις Tipo; :))
Χρήστος

"ευθεία: εκείνο το άχρηστο κομμάτι ασφάλτου που ενώνει δύο στροφές" ..απ'την Ducatopedia

Proud member of...
Εικόνα
ΜπεεΕεεΕΕΕεεεΕΕΕεεεεΕΕ
Απάντηση