ποιο συνεργειο

Εμπειριες απο την πιατσα...
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
dim_gal
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 226
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2009, 13:14
Gender: Male
Bike: ST2S
Other: derbi senda
Τοποθεσία: Γαλαξιδι αθηνα

ποιο συνεργειο

Δημοσίευση από dim_gal »

ποιο συνεργειο ξερετε που μπορει να ερθει να φορτωσει ενα μηχανακι μικρο που εχω για φτιαξιμο γιατι δεν κινητε?
Δημήτρης
Άβαταρ μέλους
Raf
Administrator
Administrator
Δημοσιεύσεις: 5679
Εγγραφή: Τετ 18 Ιαν 2012, 08:50
Gender: Male
Bike: Monster 900
Other: Ss1000ds
Τοποθεσία: Πειραιας

Re: ποιο συνεργειο

Δημοσίευση από Raf »

συνεργειο δεν ξερω αλλα ξερω μεταφορεα μοτο 40 γιου παιρνει εντος αττικης και στο παει σε οποιο συνεργειο θες.
Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!
Άβαταρ μέλους
dimitris848
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3853
Εγγραφή: Τρί 03 Φεβ 2009, 23:32
Gender: Male
Τοποθεσία: Αθήνα-Βύρωνας

Re: ποιο συνεργειο

Δημοσίευση από dimitris848 »

Eτσι Δημήτρη όπως τα είπε ο φίλος Raf πιό πάνω. Συνεργείο το ίδιο, δύσκολα θα έρθει να στο πάρει απο το σπίτι, εκτός κι άν είναι κοντινή περιοχή και πάλι δύσκολο. Υπάρχουν μεταφορείς με φορτηγάκια βάν για μοτοσυκλέτες γι' αυτό το λόγο. Το κόστος στα 40 Γιούρο.
http://www.youtube.com/watch?v=s9Pto1YAAoc" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 22:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: ποιο συνεργειο

Δημοσίευση από dagger moon »

Συνεργειο ξεχνα το , δεν υπάρχει.

Μεταφορική εκτός κι αν βρεις καποιον που εχει τρέηλερ και φιλοτιμηθεί και στην μεταφέρει.

Χρησιμοποιώ στανταρ μεταφορική όποτε έχω πρόβλημα , αφού μοτοσυκλετιστική αλληλεγγύη ΔΕΝ υφίσταται πλέον . (Σκεψου οτι πριν μια βδομαδα εδωσα 40 για μεταφορά και 20 εκανε η βλάβη :wsmile: )

Η τιμή είναι στα 50 ευρώ αν παρεις απόδειξη και 40 ανευ.

Εχω δει πως δένουν την μηχανή διαφορες μεταφορικές και η συγκεκριμένη έχει ειδικο βανάκι για μηχανές οπότε και την συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Αν το αποφασίσεις να σου στέιλω τηλέφωνο με πμ.
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
SuperGeorge
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 956
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 09:29
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Honda Blackbird

Re: ποιο συνεργειο

Δημοσίευση από SuperGeorge »

Αυτό με τον μεταφορέα εντός Αττικής 40 ευρώ, καλό είναι να γίνει sticky, είναι πολλά παιδιά που δεν έχουν τρόπο να μεταφέρουν την μοτό τους αν μείνει και δεν έχουν οδική, πριν μερικές μέρες το ίδιο θέμα είχε και εδώ μέσα η dagger moon με ένα Πήγασο νομίζω.

Επίσης by the way και απευθύνομαι στο Πατρινό division : θέλω να μεταφέρω ένα μηχανάκι από Πάτρα, στην Κόρινθο ή Αθήνα (όπου και να πάει είναι το ίδιο για μένα) σε συνεργείο έχετε καμμία ιδέα??? :cool:

edit
dagger moon έγραψε:αφού μοτοσυκλετιστική αλληλεγγύη ΔΕΝ υφίσταται πλέον
Προσωπικά η βοήθεια που προσπάθεια να σου δώσω ήταν από μοτοσυκλετιστική αλληλεγγύη, οπότε ή κάτι δεν κατάλαβες καλά ή κάτι δεν γράφεις καλά ή και τα δύο :wsmile:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
dagger moon
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 5139
Εγγραφή: Τρί 26 Αύγ 2008, 22:41
Gender: Female
Other: Aprilia-Pegaso 650ie
Τοποθεσία: Δυο ρόδες ρε !!!!!!!!!!!!!!!

Re: ποιο συνεργειο

Δημοσίευση από dagger moon »

SuperGeorge έγραψε:Αυτό με τον μεταφορέα εντός Αττικής 40 ευρώ, καλό είναι να γίνει sticky, είναι πολλά παιδιά που δεν έχουν τρόπο να μεταφέρουν την μοτό τους αν μείνει και δεν έχουν οδική, πριν μερικές μέρες το ίδιο θέμα είχε και εδώ μέσα η dagger moon με ένα Πήγασο νομίζω.

Επίσης by the way και απευθύνομαι στο Πατρινό division : θέλω να μεταφέρω ένα μηχανάκι από Πάτρα, στην Κόρινθο ή Αθήνα (όπου και να πάει είναι το ίδιο για μένα) σε συνεργείο έχετε καμμία ιδέα??? :cool:

Πολύ σωστα , και τον εμπιστευομαι τον κυρ Σωτήρη για την μεταφορα της μηχανής , ειναι και γρήγορος , συνεπής ...
Δεν ξερω αν εχει συνεργατες στην επαρχία , αλλα δεν χανεις τιποτα με το να κανεις μια ερωτηση να μαθεις
Για το στικυ θα μιλησω με τον Λεωνίδα μιας και εμεις δεν εχουμε διαφημίσεις κλπ , αν μπορεί να γίνει δηλαδή χωρίς να εχουμε πρόβλημα
την τρέλα μου ... όσο και να πάλεψαν να μου την στερήσουν και όσο θα παλέψουν δεν μπορούν να μου την αφαιρέσουν...μόνο αυτήν έχω και αυτήν υπερασπίζομαι...
Άβαταρ μέλους
ducatirulles749
Member
Member
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: Δευ 07 Απρ 2008, 18:23
Gender: Male
Bike: SS900
Other: HypermotardinoMonkey

Re: ποιο συνεργειο

Δημοσίευση από ducatirulles749 »

Συνεργειο που αναλαμβανει υπαρχει και ειναι ο λυμπεροπουλος με τα piaggio. Μου ειχε μεινει εμενα στην δουλεια και ηρθε και μου το πηρε την επομενη μερα.
Απάντηση