επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από tesla »

ηθελα να ξερα γιατι δε το παρατανε....αφου βλεπουν οτι δε τσουλαει το πραγμα...
opanos
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Colin »

Sepang Test Day 2: Ανεβάζουν ρυθμό οι Ισπανοί http://www.msfree.gr/ms.php?id=29575" onclick="window.open(this.href);return false;

''Η δεύτερη ημέρα δοκιμών ολοκληρώθηκε όχι όπως θα ήθελαν οι αναβάτες και οι ομάδες. Περίπου μιάμιση ώρα πριν το τέλος της περιόδου μια ψιλή βροχή ανάγκασε τους αναβάτες να διακόψουν τα προγράμματά τους και να επιστρέψουν στα γκαράζ των ομάδων. Το καλό είναι ότι είχαν αρκετό χρόνος τη διάθεσή τους να δουλέψουν πάνω στις μοτοσικλέτες τους, ενώ οι πρώτοι τέσσερις παρέμειναν ως έχουν από την πρώτη ημέρα...''


Comments: ''Rossi on Marquez's impressive times in Sepang: "It's scary because he has more possibility to improve because he’s younger."

''Today, Pedrosa's been working on bike balance. 20 flying laps in total, 9 under the circuit record''

''Márquez starts 'playing' with electronics and looking for consistency. 21 flying laps and 14 under the circuit record''

''Lorenzo said the Yamaha is still too much pumping on acceleration.''

''Rossi "JB and the team are happy. now they can finish the day at 6 and go back and have a beer. this is good for motivation!" :)''

:cool: :thumbsup: :hibye:
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
Άβαταρ μέλους
laziali21
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 7506
Εγγραφή: Πέμ 14 Μάιος 2009, 15:28
Gender: Male
Bike: 1098S
Τοποθεσία: Πάτρα

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από laziali21 »

Colin έγραψε: Περίμενα λίίίίγο καλύτερο σχόλιο από σένα . . . :cool: Αλλά αφού το θες έτσι, μαζευτείτε όλοι εκεί στο μοτογκραντ-μαςταχειςπριξ κλουμπ, βάλτε τα κίτρινα VR46 γυαλάκια και απολαύστε τον κτηνίατρο γυμνό πάνω στην M1 (συντομογραφία του 1 (μια) Μ0¥ν@ρα) περιχύνοντας σαμπάνιες.....
εγώ φίλε είμαι υπέρ του αθλήματος, γουστάρω κόντρες μέχρι την τελευταία στροφή, και
ας κερδίσει όποιος να ναι!
υποστηρίζω βέβαια ντουκάτι, όποιος και αν καβαλάει( να σου πω ότι 4 χρόνια υποστήριζα στόνερ, και ας μ την έσπαγε το στυλ του, και 2 μετά ρόσι)!

εσύ δεν μας είπες φέτος με ποιόν θα είσαι?
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Colin »

laziali21 έγραψε: εγώ φίλε είμαι υπέρ του αθλήματος, γουστάρω κόντρες μέχρι την τελευταία στροφή, και
ας κερδίσει όποιος να ναι!
υποστηρίζω βέβαια ντουκάτι, όποιος και αν καβαλάει( να σου πω ότι 4 χρόνια υποστήριζα στόνερ, και ας μ την έσπαγε το στυλ του, και 2 μετά ρόσι)!
Much better :cool: :thumbsup: Η διαφορά μας είναι ότι εγώ δεν υποστήριζα τον ρόσι όταν ήρθε στην Ducati 2 χρονιές :mrgreen: :mrgreen:

laziali21 έγραψε:εσύ δεν μας είπες φέτος με ποιόν θα είσαι?
Χωρίς σειρά προτίμησης Dovi-Bradl-Marquez :glimpse:
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
Άβαταρ μέλους
eosforos
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 606
Εγγραφή: Κυρ 15 Φεβ 2009, 03:32
Gender: Male
Bike: Streetfighter V4
Other: hypermotard 1100s
Τοποθεσία: Κατερινη

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από eosforos »

.jpg
Aπο λαο καλα παμε απο μηχανη ομως :zep:
Δεν έχετε τα απαραίτητα δικαιώματα για να δείτε τα συνημμένα αρχεία σε αυτή τη δημοσίευση.
Εικόνα
Εωσφορος (ο φερων την Ηω=αυγη) υιος της Ηους και του Αστραιου, αδελφος του Εσπερου.
Προπορευεται ο εωσφορος προαναγγελοντας την αυγη ακολουθουν η Ηως αυγη και ο Ηλιος
(κρατηρας Απουληια μουσειο Μοναχου)
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 17:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από salingaros »

ολοι χαρουμενοι τελικα και μαζι τους και εμεις...


για ποσο ομως?.....
για ποσο ο rossi θα λεει καλα λογια για τον χορχε και αντιστροφα...

για ποσο θα λενε ολοι καταπληκτικα λογια για τον marquez?.....


γιατι δεν ειναι μονο αυτοι ειναι και εξωτερικοι παραγωντες...τυπου ''καθικακια_πετροσας μανατζερ?''


για την ωρα η τελειες εμαφνισεις του μαρκεζ...δημιουργουν ενα φραγμα...του γρυγορου και καλου αποτελεσματος..

δλδ μια τεταρτη θεση μια πεμπτη θση ...θα δημιουργησουν απογοητευση....ετσι πλαθουμε το τελειο marquez...ξεχναμε οτι ειναι πρωτη χρονια...και αμεσως δημιουργουντε στοχοι...ευσεβεις ποθοι που μονο ανχως μπορουν να δημιουργησουν...με αποτελεσμα το λαθος....


και οταν δε δοθει ευκερεια για ''μαχη'' τοτε να δειτε που θα πεσουν ολοι να τον φανε...
διοτι το θεαμα τα κοψιματα και προσπερασεις τυπου ''σχεδων θα σε βγαλω εξω στο τελος της ευθειας'' που εκανε περυση στην μοτο2...εδω οι φιλοι μας δεν θα το δεχτουν....και αυτο το εχει δειξη η ιστορια με το σιμονσελη στο τι πολεμο δεχτηκε...απο τα μεγαλα ονοματα του χωρου....



ηθε ο marquezoulis :love3: να ειναι σταθερος....μοναχα αυτο!
Image
Άβαταρ μέλους
nikos749
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 706
Εγγραφή: Τετ 16 Απρ 2008, 20:56
Gender: Male
Other: daytona
Τοποθεσία: θεσσαλονικη και λιγο χαλκιδικη

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από nikos749 »

θα εχει πολυ........ ενδιαφερον το αθλημα φετος!!! :)) :wsmile: :mrgreen:

διαστημανθρωπους τους κανανε με τα λαμπακια στην φορμα!

τι σοι φωτακια ειναι αυτα που αναβοσβηνουν στο αριστερο τους χερι?
I want to marry...
Άβαταρ μέλους
tesla
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4024
Εγγραφή: Κυρ 21 Μαρ 2010, 23:01
Gender: Male
Other: honda rc166
Τοποθεσία: Atlantis

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από tesla »

ρε παιδια δοκιμαστικα ειναι...ολοι πανε ρελαντι εκτος απο τον μαρκεζ που ειναι καβλωμενος


λες και πηρε πολ κανετε...και ο ροσσι στα δοκιμαστικα κοντα στις πρωτες θεσεις ηταν δε λεει κατι αυτο...αμα καταφερει να μπει πενταδα στον αγωνα θα ειναι πολυ καλα...
opanos
Άβαταρ μέλους
mycolnago
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2132
Εγγραφή: Πέμ 17 Σεπ 2009, 19:37
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Kreidler florett TM
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από mycolnago »

nikos749 έγραψε:θα εχει πολυ........ ενδιαφερον το αθλημα φετος!!! :)) :wsmile: :mrgreen:

μη φατε ...εχουμε γλαρο!!!
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6801
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από argy »

Συμφωνώ ότι θα έχει φέτος ενδιαφέρον.Το ζήτημα είναι, που θα το βλέπουμε;
Οτε tv,internet,motogp.com; Που; Και που συμφέρει χρηματικός να το δούμε;;;;
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6801
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από argy »

http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=13333" onclick="window.open(this.href);return false;
Μην βιάζεστεεε να κρίνεται τους νέους οδηγούς!!!
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Colin »

argy έγραψε:http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=13333
Μην βιάζεστεεε να κρίνεται τους νέους οδηγούς!!!

:think2: :think2:

Τι εννοείς? :think2:
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Colin »

Sepang Test Day 3 http://www.msfree.gr/ms.php?id=29584" onclick="window.open(this.href);return false;

Επόμενο ραντεβού δοκιμών είναι το τριήμερο 24-26 Φεβρουαρίου πάλι στην πίστα της Sepang.


Comments: ''Dovizioso just told MCN Ducati needs to think about a new bike from the ground up. Need bigger and radical changes to try and improve''

''Nicky Hayden told MCN Ducati needs to look at bigger and more radica steps to improve. Changes have been too small in past''

''Crutchlow to MCN on Smith in Sepang: "He has shown 100% he deserves to be in MotoGP. I think he'll come into his own next year."


Οι Lorenzo και Rossi φεύγουν από τη Sepang με πολύ θετικές εντυπώσεις http://www.msfree.gr/ms.php?id=29590" onclick="window.open(this.href);return false;

Marquez: Πολύ θετικά αποτελέσματα http://www.msfree.gr/ms.php?id=29589" onclick="window.open(this.href);return false;


Εικόνα

:cool: :thumbsup:
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
Άβαταρ μέλους
red lizard
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4137
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 15:25
Gender: Male
Τοποθεσία: κερκυρα

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από red lizard »

αν μαρκεζ και ο ροσι είναι ανταγωνιστικοί τοτε ναι θα έχουμε ωραίο πρωτάθλημα αν οχι τοτε κλαυτα.
τον λορέντζο εκτός το οτι δεν τον χωνεύω τον βαριέμαι κιόλας
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6801
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από argy »

red lizard έγραψε:αν μαρκεζ και ο ροσι είναι ανταγωνιστικοί τοτε ναι θα έχουμε ωραίο πρωτάθλημα αν οχι τοτε κλαυτα.
τον λορέντζο εκτός το οτι δεν τον χωνεύω τον βαριέμαι κιόλας
Σκέφτομαι ότι πρέπει να έχει μυαλό ο marquez και να μην είναι παρορμητικός,αλλιώς θα έχει την πτώση στο τσεπάκι του. :hibye:
Άβαταρ μέλους
argy
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6801
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιούλ 2011, 08:18
Bike: 848

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από argy »

Και για του λόγου το αληθές:Marquez: Ζητούμενο η σταθερότητα!
Τελευταία Νέα 07/02/2013 - 15:44


Αυτό ακριβώς είναι που ψάχναμε στη Μαλαισία


Ο Marc Marquez μπήκε – για ακόμη μια φορά – δυνατά στις αρχές των σημερινών δοκιμών, ωστόσο υπέστη την πρώτη του πτώση πάνω στη νέα του μοτοσυκλέτα, χάνοντας το μπροστινό στην τελευταία στροφή της πίστας της Sepang.

Ο Ισπανός άσος δεν είχε κάτι το σοβαρό και αργότερα ξαναβγήκε στην πίστα για να σημειώσει τον καλύτερό του χρόνο στον 32ο γύρο του, σε σύνολο 33! Το απόγευμα έκανε προσομοίωση αγώνα – 19 γύρους στο σύνολο – και κατάφερε να είναι σταθερός στο 2.01! «Είμαι εξαιρετικά χαρούμενος με τα αποτελέσματά μας αυτές τις ημέρες, διότι σταδιακά άρχιζα να είμαι πιο σταθερός στους χρόνους μου», τόνισε ο Marquez, ο οποίος σήμερα πήρε την 4η θέση με 2.00.636.

«Αυτό ακριβώς ήταν που ψάχναμε σ’ αυτό το τεστ. Κάθε ημέρα ήμασταν βελτιωμένοι, αλλά αυτό έρχεται σε δευτερεύουσα μοίρα. Το σημαντικό είναι ότι κάναμε την πρώτη μας προσομοίωση αγώνα και αυτό με βοήθησε να κατανοήσω καλύτερα την κατηγορία αλλά και τη μοτοσυκλέτα. Είχα και την πρώτη μου πτώση, η οποία ευτυχώς ήταν ελαφριά. Έχασα το μπροστινό στα φρένα, αλλά δεν έπαθα τίποτα το σοβαρό. Η συνολική εικόνα του τεστ είναι θετική!».
Άβαταρ μέλους
KRS
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2587
Εγγραφή: Κυρ 05 Απρ 2009, 22:17
Gender: Male
Τοποθεσία: KAΛΑΜΑΤΑ

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από KRS »

argy έγραψε:Σκέφτομαι ότι πρέπει να έχει μυαλό ο marquez και να μην είναι παρορμητικός,αλλιώς θα έχει την πτώση στο τσεπάκι του. :hibye:
Σαν rookie που είναι σίγουρα θα έχει πτώσεις.
Μακάρι να πάει καλά να δούμε μάχες.
Φέτος είμαι με μουρλο-iannone :mrgreen: ικανός για το καλύτερο για το καλύτερο και το χειρότερο.
Mε χαλάνε τα ροσσο-χρώματά του(δείχνει έλλειψη προσωπικότητας),αλλά κατανοήτο καθώς τα παιδιά της ηλικίας του μεγάλωσαν με τις αφίσες του rossi.
Κρίμα που δεν πήγε σε μια καλύτερη δορυφορική,θα θαφτεί άδικα στην Pramac.
-ΧΡΗΣΤΟΣ-

Οι αντρες οδηγανε κατω απο την τιμονοπλακα !!!!!

S.T.R

scuadra tryferoudia racing
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 20:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

μαγκες το motogp το βλεπω σπιτι σε γερμανικο σχολιασμο απο το dsf που οταν δειχνει αθλητικα το λεει sport κατι εντελως δωρεαν.απλως εχω βαλει ενα πιατο με 2 lnb και ενα δεκτη στην tv.στα συν του καναλιου οτι εχει και φορμουλα,και επειδη εχω 2 lnb βλεπω και απο τον αλλο δορυφορο eurosport γερμανικο που δειχνει sbk.επισης το dsf δειχνει ολες τις κατηγοριες και τα δοκιμαστικα απο παρασκευη.τωρα για κοστος εξοπλισμου ρωτηστε κανα μαγαζι γιατι τα εχω καμια 5νταετια επανω.
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Colin
Born Ducatista
Born Ducatista
Δημοσιεύσεις: 2615
Εγγραφή: Σάβ 05 Απρ 2008, 20:27

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Colin »

Ο Αμερικανός, αλλά και ο Dovizioso, έκρουσαν τον κώδωνα του κινδύνου στην Ducati http://www.msfree.gr/ms.php?id=29594" onclick="window.open(this.href);return false;

''...Πρώτα ο Hayden τόνισε: «Προφανώς δεν μπορούμε να είμαστε ικανοποιημένοι με τους χρόνους μας σε σχέση με τους πρώτους, αλλά γνωρίζαμε ότι θα είναι δύσκολο. Η Sepang δεν είναι ιδιαίτερα καλή πίστα για την Ducati: αγωνιστήκαμε εδώ τον Οκτώβριο και η μοτοσικλέτα δεν έχει αλλάξει από εκείνο το σημείο και έπειτα. Βρήκαμε μερικά πράγματα στις δοκιμές, που μας επέτρεψαν να βελτιωθούμε σταθερά στις 3 ημέρες, αλλά νομίζω ότι χρειαζόμαστε κάτι μεγάλο. Όπως και να έχει, ήταν καλό που βρεθήκαμε πάνω στη μοτοσικλέτα ξανά και δουλέψαμε με την ομάδα. Η ομάδα δούλεψε σκληρά και απλά πρέπει να έχουμε κίνητρο και να δίνουμε τις σωστές πληροφορίες για να αρχίσουμε να κάνουμε πραγματική πρόοδο σύντομα»...''

''...Σκούρα τα βρήκε όμως και ο Dovi. «Ήταν δύσκολο τεστ, αλλά γνωρίζαμε την κατάσταση και ήρθαμε εδώ προκειμένου να βελτιωθούμε. Δεν με εκπλήσσει το επίπεδό μας, είναι ξεκάθαρο για εμάς. Η απόσταση από τους πρώτους είναι μεγάλη, αλλά πίεσα πολύ για να καταλάβω τη μοτοσικλέτα και να παρέχω πολλές πληροφορίες στους μηχανικούς, ίσως τώρα να έχουμε αρκετές. Δεν γνωρίζουμε πως θα είμαστε στις επόμενες δοκιμές. Είναι μικρή η χρονική απόσταση ανάμεσα στο τώρα και το τότε, είναι δύσκολο λοιπόν να κάνουμε κάτι μεγάλο. Ακόμα πρέπει να αποφασίσουμε ποια εξαρτήματα θα πάρουμε μαζί μας στο δεύτερο τεστ. Δυστυχώς χρειαζόμαστε χρόνο για να δοκιμάσουμε κάτι μεγάλο»...''
''Στηρίζω το λόγο μου με τη ζωή μου και τη ζωή μου με το λόγο μου'' - Active Member
Άβαταρ μέλους
indianos
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 3725
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιουν 2008, 18:50
Gender: Male
Bike: SS750
Other: Nexus 500

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από indianos »

Εικόνα

:whistling:
Image
Άβαταρ μέλους
red lizard
Grown Ducatista
Grown Ducatista
Δημοσιεύσεις: 4137
Εγγραφή: Κυρ 08 Φεβ 2009, 15:25
Gender: Male
Τοποθεσία: κερκυρα

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από red lizard »

:dwbh: :lolol: :lolol: :lolol: :lolol:
Άβαταρ μέλους
HackmaN
Moderator
Moderator
Δημοσιεύσεις: 4583
Εγγραφή: Κυρ 26 Φεβ 2012, 17:21
Gender: Male
Other: 1098

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από HackmaN »

Eίναι αδιανόητο...
Πώς μπορεί να συμβαίνει αυτό;
Μήπως στραβά αρμενίζει το αγωνιστικό team;;;;
Εικόνα
HackmaN 88
749s < HM Evo SP < Streetfighter S
Άβαταρ μέλους
xvassilis
Full Member
Full Member
Δημοσιεύσεις: 866
Εγγραφή: Τετ 15 Απρ 2009, 13:55
Gender: Male
Bike: Multistrada 1100
Other: Bev 250
Τοποθεσία: Aθήνα

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από xvassilis »

Ο Crutchlow κανονικά πρεπει να του κάνει άγαλμα του Dovi που του πήρε την θέση στην duc. :wsmile:
vassilis
Άβαταρ μέλους
πυξιδας990
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 8641
Εγγραφή: Τρί 10 Απρ 2012, 20:58
Gender: Male
Other: ΚΤΜ 990 ADV ORANGE
Τοποθεσία: ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από πυξιδας990 »

indianos έγραψε:Εικόνα

:whistling:
νομιζω η εικονα μιλαει απο μονη της.
δεν φευγουμε εμεις-να φυγουν αυτοι
βορρας-νοτος,βαλτε βενζινα..
http://www.mybike.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.advrider.gr" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/340966959385723/" onclick="window.open(this.href);return false;
https://www.facebook.com/groups/1535032233422647/" onclick="window.open(this.href);return false;
Άβαταρ μέλους
salingaros
R U a Ducatista?
R U a Ducatista?
Δημοσιεύσεις: 6602
Εγγραφή: Δευ 04 Μάιος 2009, 17:06
Gender: Male
Bike: 848
Other: αααμε
Τοποθεσία: 1χωραφι δεξια 3βραχο αριστερα κατω απο το θαμνο 2κελυφος..αυτο!
Επικοινωνία:

Re: επιτελους ....Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑΣ.....!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από salingaros »

:lolololol: :lolololol: :lolololol: :lolololol:
χαχαχα ινδιανε τρομερο :thumbsup: :thumbsup:
ιδιετερος καυστικο!!!!!!!!!!
Image
Απάντηση